دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / Abyss

Abyss

سطح پلاسماتیک


فیزیکدانان پلاسما را گاز یونیزه شده تعریف می کنند، در حالیکه یک اکالتیست (دانشمند علوم سری) خبره پلاسما را یک سطح/بعد پنهان میان سطح گازی و سطح اتریک چهارم می داند: 
 


سطح پلاسماتیک بین سطوح فیزیکی و اتریک، مکان پنهانی است که آرکان ها عمده تاریکی هایشان را پنهان کردند، و این بزرگترین راز آنان بود. سطح پلاسماتیک در نتیجه نیروهای پیچشی torsion forces بین سطوح فیزیکی و اتریک و به عنوان پیامد مستقیم ناهنجاری کیهانی در زمان آفرینش جهان ایجاد شد، و به نام “قعر” یا Abyss نیز شناخته می‌شود. 


 می‌توان از طریق پرتال های مخفی که درون سفیرا داث sephira daath روی درخت زندگی کابالیستیک یافت می‌شوند به این قلمرو دسترسی پیدا کرد (توصیه نمی‌شود!): 
http://hermetic.com/caduceus/qabalah/046_kab.html


کرمچاله های تکینگی کوانتومی در سطح پلاسماتیک وجود دارند و در اصطلاح اکالت، “تونل های ست” خوانده می‌شوند. آن کرمچاله ها حاوی بمب های استرانجلت و توپلت هستند و متصل هستند به سنگ سیاه فیزیکی در منطقه لانگ آیلند. …


یک سطح دیگر شبیه به سطح پلاسما وجود دارد اما در یک اکتاو بسیار بالاتر، بین سطح ذهنی برتر (ماناسیک) و سطح بودیک. به این سطح قشای بودی-ماناس گفته می‌شود که جداکننده قلمروهای یگانگی از قلمروهای دوگانگی است.


 این قشا در نتیجه نیروهای پیچشی بین سطوح ذهنی و بودیک (شهودی) و به عنوان پیامد مستقیم ناهنجاری کیهانی در زمان آفرینش جهان ایجاد شد. این قشا نخستین چیزی است که در زمانی که به عنوان جرقه های آگاهی در زمانهای بسیار دور تاریخ کهکشانی به داخل آفرینش نزول کردیم، ما را از منبع جدا کرد. پس از رخداد، با پاکسازی نهایی ناهنجاری کیهانی تاریکی، تراکم/دنسیته این قشا به نحو چشمگیری کاهش خواهد یافت.


منبع:
http://2012portal.blogspot.com/2014/10/plasma-and-planetary-situation-update.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید