یکشنبه , شهریور ۳ ۱۳۹۸
خانه / مقالات / سیل بزرگ آتلانتیس

سیل بزرگ آتلانتیس

از زمان جنگهای نفیلیم ها، نیروهای آنوناکی خزنده و جناحهای پدرسالارانه ملچیزدک تصمیم به تصرف زمین داخلی (دنیاهای زیر زمین) گرفتند و از ۳۰۰۰۰ سال قبل  شروع کردند به حمله و جنگ برای سلطه بر نواحی مختلف زمین. سیریان ها به آنها برای دست درازی و آسیب به تکنولوژی کریستال در هسته زمین اخطار دادند، اما این گروه ها به قرار دادن ژنراتورهای عظیم درون زمین و غارهای کریستالی با استفاده از زور، ادامه دادند. نتیجتا چندین ژنراتور قدرت منفجر شد و باعث جدایی و پارگی سطوح اقلیم های مختلف زمین شد. اتفاقی که خیلی قویتر از سیل قبلی در زمان نسل کشی لموری ها بود و دوباره انسانهای زیادی کشته شدند. محور چرخش زمین کج شد و همه دروازه های سیاره ای و شبکه ها و پرتال ها آسیب دیدند. همه هرم ها و تکنولوژی های فرازمینی قطع و از مدار خارج شدند. سیل و فجایع بوجود آمده جوامع آتلانتیس و بیشتر سطح زمین را از بین برد. از این خط زمانی به نام سیل آتلانتیس نام برده میشود. در طول زمانی که تکنولوژی هرمهای مصر در دروازه ستاره ای گیزا به عنوان پرتال بین ستاره ای فرازمینیها و مرکز کنترل عملیات بازسازی شد، سیریان ها و گروههای شعرای شامی در امنیت کامل بودند.

نیروهای آنوناکی خزنده آخرین بازمانده های اجتماع آتلانتیسی ها را به ناحیه دروازه ستاره ای بعد سومی مثلث برمودا منتقل کردند و به تلاش خود بر سر قلمروها و سلطه بر زمین از طریق جنگها و دستکاری و تغییر ژنتیکی ادامه دادند. گروههای آنوناکی و ملچیزدک پدرسالارانه ( مرد سالار) مانند نژادهای اوریون، به دلیل جنگهای متعدد، از لحاظ نژادی و ژنتیکی به سرعت منحرف شدند. آنوناکیها ۲۸۰۰۰ سال قبل از میلاد تصمیم گرفتند تا همه تکنولوژی های فرازمینی را تصرف کنند و روی انسانها آزمایشات ژنتیکی انجام بدهند تا از آنها یک نژاد برده بسازند، سپس با گروههای دراکو اوریون مذاکره کردند تا غنائم و تصرفات زمین را قسمت کنند. این اقدام به گروههای اوریون و دراکو ها اجازه داد تا جایگاه ثابت و عمیقی در میدان های آگاهی زمین پیدا کنند و آسیبهای ژنتیکی عمیقی ایجاد کنند. با اتحاد آنوناکیهای خزنده و دراکوهای اوریون، آنها در واقع تشکیل نژادهای متجاوز زمان حاضر را دادند، و در واقع کسانی هستند که نظم نوین جهانی و جناحهای ایلومیناتی را برای تسلط بر زمین پایه ریزی کردند. تسلط بر زمین مستلزم ایجاد یک طبقه و سیستم سلسله مراتب اجتماعیست، یک طبقه حاکم و یک طبقه برده بر روی زمین که در واقع ایدئولوژی آرکان- رپتایل هست.


سومین و آخرین سیل آتلانتیس:

در ۹۵۵۸ سال قبل از میلاد، آنوناکیها جنگی بر علیه انسانها شروع کردند، تا یک نظام واحد را پایه ریزی کنند: نظام لوسیفریان ها بر روی زمین، که به نام شورش لوسیفریان نامیده میشود. این گروهها به دروازه ستاره ای اصلی مصر رفتند و پالسهای الکترومغناطیسی را به هسته زمین و کریستال ها اعمال کردند تا پرتالهای کمان و هر نوع دسترسی ارتباطی را ورای هفت سطح خورشیدی نابود کنند، که در واقع این کنترل اکنون از طریق دروازه ستاره ای در مصر، شبکه خطوط ابوالهول و شبکه بزرگ شیر سفید از طریق شبکه حصار فرکانسی انجام میشود. پالسهای الکترومغناطیسی باعث چنان انفجار عظیمی در هسته زمین میشود که سطوح اقیانوس ها و صفحات تکتونیکی را در سراسر زمین به حرکت وا میدارد. در این زمان بود که سیریانها همه تکنولوژی های فرازمینی و کریستالها را تصرف کردند تا آسیبهای بیشتری به زمین وارد نشود. بدون این تکنولوژی‌های فرازمینی و  اهرام که فرکانسهای دریافتی مخرب را در طول دوره صعود ۲۰۱۲ معکوس میکردند، ممکن بود زمین کاملا با یک انفجار از بین برود و همینطور همه گونه ها و مواد ژنتیکی.


آخرین سیل آتلانتیس، شروع دوره تاریکی:

با آخرین فاجعه آتلانتیس، سیریانها همه تکنولوژی های پیشرفته فرازمینیها را غیرفعال کردند که باعث شد ۱۱۵۰۰ سال پیش انسان وارد دوره تاریکی شود. میدان های مورفوژنتیک و دستورالعملها نابود شدند، و میادین زمان فروپاشیدند و مشکلات زیادی از جمله تخریب کالبدهای روحی لایه اختری و مشکلات ایگوی منفی مثل انواع بیماریها و اعتیاد  در هویت شخصی، ایجاد شد.( سیریانها برای ضربه زدن به زمین این کار را نکردند بلکه این نتایج، عواقب طبیعی جنگ بین نژادهاست). پرتال های سیاره ای و دروازه ستاره ای بعد چهارمی گیزا که به کالبد خورشیدی خورشید ما راه دارند، مثل پرتال زمین که به مرکز بعدهشتمی کهکشان راه دارد، نابود شدند. در نتیجه راههای ورود و خروج به جهان ما بسته شد. در این زمان محافظان از دنیاهای دیگر مجبور شدند مستقیما مداخله کنند و برای کمک و جلوگیری از آسیب های بیشتر مثل نابودی سطح اختری، روی زمین تناسخ کنند. حصارهای فرکانسی در اطراف منظومه شمسی سه بعدی و قرنطینه کهکشانی باعث قطع ارتباط انسان با همه محافظان و آگاهیهای ستاره ای در ۹۵۵۰ قبل از میلاد شده بود.


شروع دوره تاریکی:

برخی از نماینده ها از سایر دنیاها سعی کردند روی زمین تناسخ کنند تا به ترمیم آسیبهای زمین کمک کنند و ساکنین زمین را از شر متجاوزان نجات بدهند. از برخی از این نمایندگان می توان به آخناتون و عیسی مسیح و همسرش ماری سوفیا نام برد. ستاره کریستالی ( مسیح در واقع تجسم آگاهی ستاره کریستالی هست) آگاه بود که کاری میسر نیست مگر اینکه مرکز کهکشان با زمین و خورشید همراستا شود که باعث میشود هسته جهان ما به سوی پنجره نوترونی باز شده، و در نتیجه ارتباط با هسته های جهان های مادر شکل بگیرد. این پایان چرخه صعودی بود که به آگاهی ستاره کریستال اجازه می داد تا برای کمک به انسان برای ترمیم تایم لاین صعود به سیاره زمین برگردد.

همچنین چک کنید

ستاره کریستالی

در ژانویه ۲۰۱۳، سیاره ما به زمان بازگشت آگاهی Christ ( که عیسی مسیح هم …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: