خانه / مقالات / شبکه نویک Nevic Grid

شبکه نویک Nevic Grid


شبکه نِویک ( Nevic ) یک شبکه کریستالی، همانند آن شبکه انرژی است که در سیاره نِوا در آلفا قنطروس وجود داشت. یک میدان مغناطیسی قدرتمند است که انرژی کریستالی عشق، نظم و انضباط و گسترش یادگیری را منتشر می‌کند.


یک نیروی مغناطیسی است که از طریق روشن ترین قطب نمای داخلی به توسعه / گسترش هوش و جهت‌گیری داخلی کمک می کند.


شبکه نویک همچنین، اراده نسل‌های جدید را در انتخاب‌ها و تواناییهایشان گسترش داده و تقویت می‌کند و آن‌ها را راهنمایی می‌کند تا قلب‌هایشان را دنبال کنند.


همچنین فراگیری عشق و عشق ورزیدن را در قلب‌های همه، به ویژه کسانی که متولد شده اند تا در صدر کارهای مهم و ویژه قرار گیرند قوت می‌بخشد، به گونه ای که آن‌ها ممکن است کارهایشان را با عشق و مهربانی زیادی انجام دهند.


این شبکه همچنین با جلوگیری از مداخلات منفی، پرتال‌های میان ستاره ای را تقویت می‌کند.


شبکه نویک شروع به “قرار گرفتن” بین مدارهای میانی و بالا خواهد کرد.


این شبکه، روحی همانند روح سیاره قدیمی نوا در آلفاقنطروس را برای زمین به ارمغان می‌آورد و آن را با روح سیاره زمین ادغام می‌کند. همچنین فرماندهان ستاره ای بیشتری را قادر می‌سازد تا به بدن فیزیکی ورود کنند و حمایتی را که برای شکوفایی در دهه های آتی لازم دارید به شما بدهند.


۷ ستون اصلی وجود خواهد داشت که تغذیه کننده های انرژی شبکه هستند و بصورت همزمان، مستقیما بدن‌های فیزیکی و دنیای مادی را نیز تغذیه می کنند. آن‌ها مانند سیم‌های برق رسانا از پایین به بالا، و از بالا به پایین هستند، بصورت دقیق‌تر؛ از قلب گایا به شبکه نویک و بالعکس.


هنگامی که تقویت شبکه نویک اتفاق می‌افتاد، یک تبادل و آمیختگی زیبا از انرژی‌ها رخ می‌دهد و نوا میادینش را با شبکه گایا ادغام می‌کند.


این هفت ستون، همیشه در نقاط مختلفی از سیاره خواهند بود و همیشه مکانهایشان را از دوره ای به دوره دیگر تغییر می‌دهند. اما یکی از آن‌ها همیشه روی جزیره مغناطیسی (کوریتیبا/برزیل) ثابت می‌ماند. شش عدد باقی مانده “جهان را اداره خواهند کرد”.

درباره Admin

همچنین چک کنید

بروزرسانی وضعیت، سه‌شنبه ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲

https://2012portal.blogspot.com/2022/01/situation-update-and-new-cobra-interview.html از زمان فعالسازی مداخله الهی، جنگ برای آزادسازی سیاره در سطوح غیرفیزیکی واقعا اوج …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: