جمعه , شهریور ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / مقالات / شستشوی مغزی

شستشوی مغزی


کنترل ذهن فرآیندیست که تحت عناوینی مثل شستشوی مغزی، کنترل مغز، menticide، دستکاری ذهن، فشار ذهنی، کنترل افکار، تغییر شکل افکار و بازآموزش ذهنی توضیح داده میشود. شستشوی مغزی فرآیندیست که در آن به شکل آشکار یا پنهان، ذهن فرد توسط تکنیک‌های روانی خاص تحت دستکاری و کنترل قرار می گیرد تا فرد برخلاف اراده خودش عمل و فکر کند. شستشوی مغزی توانایی فرد را برای تفکر انتقادی و مستقل کاهش میدهد، و باعث ایجاد افکار و عقاید ناخواسته میشود.
از زمان جنگ جهانی دوم، انقلاب عظیمی در تکنولوژیهای نظامی شکل گرفت و دولتها با تماس با بیگانگان منفی، در ازای دادن اطلاعات ژنتیکی، برنامه های هیبریدسازی و منابع زمین، ازآنها تکنولوژیهای پیشرفته گرفتند. در طول این دوره، دولتها از طریق سرویسهای جاسوسی متوجه شدند که رفتارها، مکانیزمها و امواج مغزی انسان وقتی در معرض فرکانسهای الکترومغناطیسی، صوتی یا نوری قرار می گیرد، تحت تاثیر قرار گرفته و میتواند کنترل شود. امواج الکترومغناطیسی خاصی وجود دارند که به شکل نامحسوس با تاثیر بر نواحی خاصی از ذهن و مغز و بدن میتوانند فرآیندهای پردازش اطلاعات مغز را تغییر بدهند، بدون اینکه فرد از این دستکاری آگاه شود. به این طریق روشهای مورد استفاده برعلیه دشمن خیلی سریع تغییر کردند و در جهت کنترل کامل فرآیندهای بیولوژیکی انسانها از طریق طیف های میدانهای الکترومغناطیسی خاص، پیش رفتند. از طریق این روش های عصب زیستی ( Bio- Neurology) ذهن، بدن و روح میتواند مورد نفوذ و کنترل احساسی و فکری قرار بگیرد، و میتوانند دستوراتی را به فرد القا کنند که از طریق کار با حافظه کوتاه یا بلند مدت، القای تصاویر، القای تجربیات حسی یا شنیداری انجام میشود و کنترل اعمال و تصمیمات اختیاری و ارادی انسان را ازاو می گیرد. هدف، کنترل و اختلال و آسیب به سیگنال های ارگانیکی هست که به شکل طبیعی بدن و ذهن را در حالت تعادل و هارمونی نگه میدارد، ضمن اینکه با این کار، سویچهای ژنتیکی که مسئول ارسال سیگنال های دی ان ای در بدن هستند را خاموش می کنند.

برای تاثیر و نفوذ در آگاهی انسانها فقط به یک سیگنال پیچیده نیازاست که توسط سیستم   (frequency following response) ساخته میشود ، طوریکه مغز به سیگنال مهاجم قفل شده و نورون ها شروع به بازتاب سیگنال می کنند. این سیگنال برای ایجاد افسردگی و پریشانی و رنج عاطفی طراحی میشود. در نتیجه ساختار شیمیایی مغز تغییر می کند و آگاهی فرد را به سطح پایینی از احساسات منفی تنزل میدهد که شامل گیجی و ادراکات نامنسجم است. با استفاده از این روش جمعیت زیادی را در مناطق دلخواه میشود تحریک به خشونت، خشم و احساسات منفی کرد. سپس در مرحله دوم، کنترل کننده ها با پخش اخبار در رسانه های مختلف، ترس و سرزنش را القا کرده، و با سواستفاده و تحریک احساسات مردم، سعی می کنند به اهدافی مثل برجسته کردن و جدا کردن گروههای مختلف برسند. در اخباری که از رسانه ها پخش میشود، میتوانید این تاکتیک های جنگ روانی را به وضوح ببینید ( نشان دادن مداوم تصاویر جنگهای مختلف و درگیریها و خشونت ها). این روش در واقع استراتژی جنگ روانی ایجاد تفرقه در بین انسانهاست تا انسانها حس کنند که باهم دشمن هستند و در نتیجه خشونت، تجاوز، دشمنی و رفتارهای تبهکارانه گسترش پیدا کند. ( جالبه که در کتابهای آسمانی هم اقوامی دشمن هم معرفی میشوند!!!).


Death Culture فرهنگ مرگ :

مهندسی اجتماعی نوعی از کنترل ذهن است که هدفش محروم کردن افراد از حق داشتن انتخاب و استقلال اطلاعات است و با کنترل راههایی که میشود به اطلاعات دسترسی پیدا کرد انجام میشود. به همین دلیل خیلی از افراد نمیتوانند نشانه های واضح فرهنگ مرگ را به عنوان نتایج روشهای ضد روح ( یعنی برنامه هایی که با استفاده از آنها افراد روحشان او فراموش کنند) تشخیص بدهند، چون این برنامه ها با جنبه های مختلف زندگی روزانه ترکیب شده و تارو پود اجتماع را میسازند. این برنامه ها باعث کوته بینی فکری و توجه بیشتر به جنبه های مادی شده و باعث جلوگیری از تفکر عمیق توسط فرد میشوند. این فرهنگ توسط تولید و گسترش رنج، درد و شکنجه و تروما، و گسترش شیوه های زندگی که منجر به کشتار جمعی، بیماری و بردگی میشوند، توسعه پیدا می کند و با انکار روح و جنبه های روحی و تکامل معنوی و نابود کردن اصول اخلاقی سروکار دارد.

مهندسی زیستی:
عملکردهای «زیست- عصبی» بدن ما، مستقیما مسئول برقراری ارتباط با کالبدهای روحی هستند، و اگر این سیستم «زیست- عصبی» حک شود, ما از احساسات مثبت، قلب و روحمان جدا میشویم. سیستم عصبی نقش خیلی مهمی در تجربه اتصال انرژتیک با جنبه های روحانی زندگی دارد، مثل حس همدلی، بیداری معنوی، تله پاتی سلولی و توسعه تمام شکلهای ادراکات احساسی.

 مغزی که توسط پالسها و امواج فرستاده شده از طرف شبکه های هوش مصنوعی بیگانگان منفی کنترل میشود، نمیتواند حس همدردی و اتصال به زندگی داشته باشد. مهندسی زیستی از طریق روشهای مختلف انجام میشود:

  • تغییرات ژنتیکی میوه ها و سبزیجات و غذاها- نانوذرات سمی پاشیده شده در هوا chemtrail
  • – واکسیناسیون- افزودن مواد سمی در آب آشامیدنی- تولید و پخش داروها- مواد مخدر- سیگار- مشروبات الکلی- القای امواج فرکانس پایین از طرق مختلف
  • – رسانه ها و شبکه های مجازی- پخش اخبار جنگ و خشونت و اخباری که کذب هستند یا اصلا به ما ارتباطی ندارند. این روشها نه تنها باعث آسیب به دستگاه ایمنی و سلامت فرد میشوند، بلکه ارتباط بین بدن، مغز و کالبدهای بالاتر آگاهی را بلاک می کنند.

همچنین چک کنید

آگاهی جمعی – ایجاد خطوط زمانی

 بروزرسانی شده در 6 سپتامبر 2019 افزایش ادراک ارتباطی مستقیم با کیفیت محتوای انرژتیک دارد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: