جمعه , خرداد ۱۲ ۱۴۰۲
Home / مقالات / جادوی سیاه و انواع آن

جادوی سیاه و انواع آن


جادوی سیاه اساسا به معنی تکنولوژی ها و روشهاییست که توسط نیروهای متجاوز و خودمحور در جهت رسیدن به اهداف ایگوی منفی استفاده می شوند تا آگاهی فرد را مورد تجاوز و کنترل و سواستفاده قرار بدهند. انواع مختلفی از جادوی سیاه وجود دارد که در سطوح مختلف انجام می شوند. تا وقتی که با مکانیزم جادوی سیاه آشنا نباشیم و ندانیم که به چه شکلی انجام میشود و چطور روی انرژی ها تاثیر دارد، نمی توانیم خودمان را از تاثیراتش حفظ کنیم. واضح است که عدم آگاهی در همه زمینه ها باعث ضعف و آسیب پذیری می شود، اما دانش و آگاهی باعث می شود بتوانیم از خود در مقابل همه عوامل نفوذ و آسیب، محافظت کنیم. در حال حاضر و در شرایط حساسی که درآن بسر می بریم و زمین در آستانه آزادی قرار گرفته است، جادوی سیاه یکی از مسائلیست که برعلیه آگاهی و بیداری انسانها به طرق مختلفی اعمال می شود.


بعضی از انواع جادوی سیاه:
⚠️ انجام انواع مناسکی که برپایه رسیدن به منافع شخصی و سواستفاده از دیگران هستند.
⚠️ فرستادن لعنت و نفرین یا استفاده از سحر و جادو و الگوهای انرژتیک منفی بر علیه افراد در جهت آسیب زدن، بیمار کردن یا کشتن آنها.
⚠️ استفاده از انواع فریب ها و نقشه ها و روشهای نفوذ برای آسیب به افراد.
⚠️ انجام انواع مناسک قربانی خون یا کشتن یک موجود زنده اعم از انسان و حیوان.
⚠️ استفاده از «هنرهای سیاه»  برای احضار اهریمنها و نیروهای عنصری و درخواست از آنها برای انجام اعمال شیطانی.
⚠️ کسب اطلاعات بدون داشتن آگاهی کافی که ممکن است باعث رفتارهای شبیه به Succubus بشود یا دزدیدن انرژی حیاتی انسانها و استفاده از آنها جهت منافع شخصی.
(سوکوبوس: یک دیو لیلین به شکل مؤنث یا موجودی فراطبیعی در فولکلور است که به شکل زنی در رؤیای مردان و به منظور اغوا نمودن آن‌ها، معمولاً از طریق آمیزش جنسی ظاهر می‌شود. همتای مذکر آن با عنوان اینکوبوس شناخته می‌شود. آن‌ها بر خلاف همتای مرد خود، به شکل زنان بسیار زیبا و فریبنده یا جادوگر بودند، اگرچه برخی مواقع دارای بال‌هایی شبیه به خفاش و ویژگی‌های شیطانی دیگر همچون شاخ، دم، سُم و دندان‌های بلند نیش هستند. سوکوبوس قادر به مکیدن نیروی حیات مردان بودند و سپس آن‌ها را خسته رها می‌کردند یا حتی از پای درمی‌آوردند)
⚠️ استفاده از ایمپلنتها و الحاقات یا سلاحهای اثیری برای حمله و تجاوز و آسیب به دیگران.
⚠️ استفاده از جادوی سیاه در اعمال جنسی برای احضار نیروها و به بند کشیدن روح افراد از طریق rape یا Forced Sodomy.
⚠️ هرنوع عمل جنسی که بدون رضایت طرف مقابل یا برعلیه یک کودک انجام شود.
⚠️ هرنوع عمل یا رفتاری که برای احضار و فراخواندن اهریمن ها و نیروهای تاریکی انجام شود.

شناختن انواع روش ها و مکانیزم ها، دعا و مدیتیشن با خلوص قلب و نیت پاک در جهت خدمت به دیگران، اتصال با آگاهی های برتر و پاکسازی فیزیکی، ذهنی، احساسی و روحی برای خنثی کردن این جادوها بسیار مهم و حیاتیست.


تسخیر: 
اگر فردی به اهداف و انگیزه های مختلف بخواهد نیروهای اهریمنی را به دنیای مادی و زندگی خودش وارد کند، باید از جادوی سیاه یا مناسک شیطانی استفاده کند تا بتواند نیروهای اهریمنی و موجوداتی که در قلمروهای پایینتر  یا ماتریکس فانتوم و به اصطلاح قلمروهای جهنمی وجود دارند را احضار کند. این اقدامات اساسا برای این انجام می شود تا معامله ای با این نیروها انجام شود، که میتواند با انگیزه دریافت نیروهای زمینی یا مادیات باشد. در این شرایط اهریمن ها یا ارواح متجاوز، در ازای روح و نیروی حیاتی فرد یا قربانی خون یا مناسک جنسی، به او دانش یا نیروهای مادی می دهند، که این معامله باعث می شود فرد در سطح اختری تسخیر شده و این نیروهای تاریک و انگل ها از میدان انرژی فرد تغذیه کنند. در این شرایط وقتی فرد تسلیم این نیروها می شود، تبدیل می شود به برده این نیروها و در جهت رسیدن به اهداف آنها کار می کند، که نتیجتا باعث می شود این انگل های انرژتیک کاملا به انرژیهای آن فرد دسترسی داشته باشند. در برخی موارد افراد از این احضار موجودات منفی مطلع نیستند و مورد سواستفاده قرار می گیرند، و به همین دلیل ممکن است فرد اقتدار و اختیارش را از دست بدهد و تبدیل بشود به برده این نیروها. وقتی که این نیروها وارد کالبد فرد می شوند، دیگر تمایلی به ترک ندارند. به مرور زمان ذهن و بدن فرد را تسخیر می کنند و باعث ایجاد رنج و درد و انواع توهمات می شوند، نتیجتا فرد دچار افسردگی حاد، اعتیاد و پریشانی و غم و اندوه می شود، که در این حالت آزاد شدن از این شرایط سخت خواهد بود. 

در حال حاضر خیلی از انسانهای روی زمین که خیلی منفی، خشن و افسرده هستند و رفتارهای احساسی منفی را مدام تکرار می کنند، از این انقطاع روح و تسخیر توسط نیروهای متجاوز و تاریک رنج میبرند.

About Admin

Check Also

این خبر را همه جا منتشر کنید! سه‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۳

این خبر را همه جا منتشر کنید! http://2012portal.blogspot.com/2023/03/make-this-viral-portal-of-light.html فعالسازی پرتال نور یکم ماه مه ۲۰۲۳ …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: