پنجشنبه , بهمن ۹ ۱۳۹۹
خانه / مقالات / مولوخ و جادوی سیاه لوش

مولوخ و جادوی سیاه لوش

در اصطلاح رایج گاردین ها (محافظان)، «مولوخ» mälək,ˈmōˌläk) Moloch)، برای توصیف مخازن انرژی در سطح استرال Astral استفاده می شود که مخازن باتری هستند برای برداشت انرژی Loosh، که عموما طبیعتی جنسی دارد.

مخازن Moloch (ملاک ) توسط نیروهای تاریک NAA برای جمع آوری و ذخیره انرژی جنسی انسانی به عنوان منبع باتری استفاده می شوند؛ به طور کلی مخزنها به عنوان منبع ویژه ی استخراج (انرژی) از کالبدهای هوشیار کودکان آزارشده هستند، که هدف واقعی در پس آن ترویج قانونی رفتار pedophilic کودک آزاری است .

مقدار زیادی انرژی جنسی از مراسم و آیین پرستش یا مناسک قربانی جمع آوری می شود، به منظور هدایت این نیروی جمع آوری شده از سوی قربانیان و سوء استفاده شیطانی از آن توسط جادوگران سیاه.

این طرح به منظور دستیابی بر ادراک (آگاهی) و کنترل دیگران و تأثیرگذاری بر مسیر زمانبندی سیاره ای در جهت خدمت به کنترل کنندگان منفی است.

فرایند سرقت انرژی آگاهی بیشتر از افرادی است که از این موضوع آگاه نیستند، به اینگونه است که کنترل ذهن و هوشیاری دیگران را از واقعیت بیرونی بدست آورند که به عنوان جادوگری یا جادوی سیاه شناخته می شوند.

Elite Power نخبگان قدرت یک گروه کوچکی از افرادی هستند که سحر و جادوی سیاه را از طریق آیین های تاریک مانند قربانی هایی که برای مولوخ انجام شده است، برای حفظ ارتباط مستقیم با بیگانگان منفی استفاده می کنند

مولوخ یکی از مهمترین سیستم های برداشت برای NAA است، زیرا برداشت از مطلوب ترین انرژی انسانی را انجام می دهد، که انرژی جنسی انسان است.

مولوخ می تواند به عنوان یک امضا (سیگنچر) انرژتیک در کودکان و بزرگسالانی به حساب اید که در معرض سوء استفاده جنسی، نقص عضو جنسی ، اعمال جنسی خشونت آمیز قرار گرفته اند، که در آن هر گونه آسیب های روانی جنسی (ترامای جنسی) در آگاهی آن فرد ایجاد می شود، و مهم نیست که آنها جوان و یا کهن سال هستند.

نوزادانی که از تجاوز جنسی و سابقه سوء استفاده جنسی در خاستگاه خانواده متولد می شوند، می توانند وابستگی moloch را به هنگام تولد به ارث ببرند و حمل این وابستگی آنها را بیشتر به برنامه های بیچارگی جنسی و اندامهای جنسی در تمام طول عمرشان سوق می‌دهد .

مولوخ یک نهاد جمع آوری انرژی جنسی است که به سطح آسترال Astral محدود می شود از طریق ایجاد gestalts دلبستگی های معنوی (روحی ) منفی و یا نهادهای شیطانی که بیشتر در میدان آگاهی جمعی بافومه Baphomet که برای تقویت شبکه های جادوی سیاه استفاده می شود.

این به این معنی است که در سیاره زمین، جادوگران سیاه دارای یک شبکه سیاره ای خاص هستند که به طور انحصاری برای استفاده آنها در گسترش نیروهای شیطانی بوسیله دسترسی به میدان بافومت در هنگام سوء استفاده از شیوه و عادات شیطانی، ساخته شده است، اینها شبکه های حساس از پایینترین ابعاد انباشته شده از انرژی جنسی انسانی اند که روح منفی را تغذیه می کند و نگه می دارد.

مولوخ یک طیف ویژه از نیروهای شیطانی در NAA است که عمدا وحشیگری جنسی و اعمال خشونت آمیز جنسی را با استفاده از نرم افزار Victim-Victimizer (ظالم و مظلوم -قربانی) ترویج میکند و به کار می گیرد، که هدف آن ساخت ارباب ها و بردگان، قربانی ها و مجرمین است.

اینها قطبیتهای اصلی مورد نیاز برای برانگیختن جنگ بر سر آگاهی و تقویت باورهای مبتنی بر تفرقه و جدایی میان انسانهاست.

درباره Admin

همچنین چک کنید

2021؛ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۱ آغاز شده است، و همانطور که توقع می‌رفت، آشفتگی رو به افزایش است. تعطیلی …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: