دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / گزارش کوتاه از وضعیت، 20 ژوئن 2019

گزارش کوتاه از وضعیت، 20 ژوئن 2019

هم اکنون جنگی فضایی در آسمان جریان دارد. سفینه های دراکو/خزنده، پس از آنکه درخواست کمک اضطراری منتشر کردند، نیروی کمکی دریافت کرده اند. سفینه های منفی که در اعماق فضای خارجی در استتار پنهان بودند برای کمین و حمله به سبک کامیکازی علیه سفینه های کنفدراسیون گرد آمده اند. با این حال، وضعیت تحت کنترل است.

نیروهای نور در طرف دیگر ماجرا، مجموعه ای از نیروهای نخبه (بهترین مردمان سیارات گوناگون) جمع آوری کرده اند، و این گروه به طور خاص برای آزادسازی نیروی زمینی Ground Crew خلق شده است. نوعی فرماندهی نقره ای است، و اطلاعات موجود در لینکهای زیر تا حدودی صحیح است:

فرماندهی نقره ای مایل است اعلام کند که در حال حاضر بیش از ۲۰ دقیقه زیر آفتاب ماندن در یک جلسه، توصیه نمی شود. چراکه نیروهای تاریکی در حال حاضر اشعه های خورشیدی را مانیپوله و دستکاری می کنند.

از آنجا که نیروهای نور مشغول حل کردن مشکلات فضا هستند، نیروهای تاریکی یک بار دیگر در تلاشند تا عملیاتهای خودشان را اجرا کنند و حملات درون شبکه را ادامه دهند.

«میدان های انفعال» فعال شدند تا استارسیدها آرام و غیرفعال شوند و فعالیت های آزادی طلبانه را در این فاز کنار بگذارند.

بطور همزمان، نیروهای اکالت (سری، مخفی) تاریکی در حال پمپاژ کردن انرژی حرارتی (از طریق دستکاری عنصری) به درون قلمروهای غیرفیزیکی، و همینطور کالبدهای انرژی استارسیدها (بذرهای ستاره ای) درون قرنطینه زمین هستند، و بهمین دلیل بسیاری از استارسیدها علائم خشونت و پرخاشگری، تعریق، بیماری های عفونی، سوزش و خارش چشم ها، و در برخی موارد عطسه و تب دائمی را تجربه می کنند.

با این حال، دلایل این مسائل غیرفیزیکی است. بنابراین انرژی حرارتی بایستی از کالبدها خارج شود، و ترجیحا توسط یک ستون نور سفید … تا نقطه ای که شما احساس رهایی و آرامش پیدا کنید. همچنین می توانید پاهایتان را در آب ولرم بشویید و تصور و تصویرسازی کنید که آب همه انرژی حرارتی منفی را از سیستم شما خارج می کند (آب را بعدا دور بریزید). و اگر قدرت کافی دارید، می توانید طی یک مدیتیشن کوتاه سیاره را از این انرژی منفی پاکسازی کنید.

برای پاکسازی زمین از بقایای تاریکی، فردا دوباره یک مدیتیشن انقلاب تابستانی بزرگ برگزار خواهد شد، که صمیمانه از تمامی بذرهای ستاره ای دعوت می شود با شرکت در این مدیتیشن به پیشبرد آزادسازی سیاره زمین کمک کنند:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/06/june-solstice-meditation-on-june-21st.html

بازی کابال که قرن ها قدمت دارد دیگر دارد منسوخ می شود، و این فقط با کمک هوشیاری، و صدا، و عمل شما میسر شده است.

https://fm144.blogspot.com/2019/06/short-situation-report-20062019.html?m=1

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید