دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله چهارم

کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله چهارم

مقاله چهارم یادداشت های کنفرانس صعود بوداپست


بازگشت الهه
بازگشت الهه به موج کهکشانی عشق مربوط است. هنگامی که قلب کهکشانی فعال شود، یک موج عظیم کهکشانی از عشق (= انرژی) توسط خورشید مرکزی کهکشانی ساطع می شود. این موج منظومه شمسی و سیاره ما را دگرگون می کند. همه تاریکی ها را از بین می برد. با برخورد این موج به زمین، همه چیز روی سطح زمین به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد.


این موج از میادین انرژی و بدن‌های بیدارترین افراد روی سطح زمین عبور خواهد کرد. در نتیجه وقایع ناگوار در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۸، ناوگان پلیدیانی پیش از این، روند ورود این موج و خط زمانی جدید را آغاز کرده اند. از آن زمان، ناوگان پلیدیان‌ها در بیدار کردن بیشتر و آماده کردن بیدارترین افراد زمین برای تبدیل این افراد به مجرایی برای ورود این موج کهکشانی عشق، از طریق میادین انرژی و بدنهایشان بسیار فعال بوده اند.


برخی از جنبه های خط زمانی جدید هم اکنون در حال منتشر شدن است. بقیه مطالب فعلا منتشر نمی شوند.خردمندترین، سالم‌ترین و یکپارچه ترین افراد بیدار شده، انرژی خورشید مرکزی کهکشان را- که از طریق “ناوگان‌های کنفدراسیون کهکشانی در فضا” به آنها می رسد- از طریق بدن های خود انتقال می دهند. برادران و خواهران ستاره ای ما از طریق بدن های این افراد روی زمین، انرژی های موج کهکشانی عشق را به زمین می فرستند. این افراد کاتالیزور انتقال فاز به یک جامعه جدید خواهند بود. موج کهکشانی عشق محرکی خواهد بود که از طریق آن بشریت متحول خواهد شد و با واقعیت جدید خود روبرو خواهد شد.


هدف اصلی این کنفرانس فعالسازی تعداد بیشتری از ما برای این موج کهکشانی عشق است. اگر انتخاب می‌کنید و می خواهید این کار را انجام دهید، می توانید بصورت درونی و روحی اجازه این کار را بدهید. نیازی نیست که آن را با صدای بلند بیان کنید. سپس مستقیماً با شما تماس برقرار خواهد شد. این تماس به روش های مختلفی می تواند اتفاق بیفتد و یک تجربه شخصی است. کنفدراسیون از طریق شما تلاش خواهد کرد تا موج کهکشانی عشق در سطح این سیاره فعال شود و به پیشرفت و موفقیت فشرده سازی برسد.


به عنوان یک نتیجه از فرآیند فعال سازی، ما شروع خواهیم کرد که فرآیندهای دگرگونی و تغییرات قوی را در افراد دیگر تحریک کنیم زیرا میادین انرژی شما قوی‌تر و قوی‌تر می شوند.
سال ۲۰۱۸ یک دوره خاص است زیرا شامل تکمیل یک چرخه کهکشانی و یک چرخه کیهانی است. ۱۳.۴ میلیارد سال پیش این چرخه گسترش یافت. اکنون دوباره کوچکتر شده است. اراده مطلق، مستقیما در ابعاد پایین می آید و ناهنجاری اولیه را پاکسازی می کند.


بازگشت الهه برای موج کهکشانی عشق بسیار مهم است. این امر، انرژی را در بالاترین شکل خود نشان می دهد. جنبه زنانه مطلق است که نمایانگر عشق و پذیرش است. نوعی از انرژی است که فضایی برای تحول را ممکن و ایجاد می‌کند. بسیار قدرتمند است، به همین دلیل است که آنقدر شدید توسط نیروهای تاریک سرکوب شده است. این تنها راهی بود که آنها توانستند بشریت را کنترل کنند. هنگامی که بشریت شروع به بیدار شدن کرد، این نشانگر پایان کنترل و سرکوب آنها بود. انرژی الهه آینه کامل یگانگی است. هنگامی که بیدار شود، دیگر چیزی مانع آن نخواهد شد. جنبه های زیادی دارد. یکی از آنها بیدار کردن مجدد خواهران گل رز است.


خواهران گل رز یک مکتب اسرارآمیز باستانی بود. و توسط نژاد مرکزی به زمین و آتلانتیس آورده شد. یک الهه نه چندان شناخته شده، به نام آیونا (Iona)، که از نژاد مرکزی است، به آتلانتیس آمد و به ۱۲ کاهن زن اصول و رموز این مکتب را آموزش داد و سیاره را دگرگون کرد.


این دانش به مدارس اسرار آتلانتیس منتقل شد و از آنجا به مصر، کرت، سومر، روم، معابد گل رز و کاتارها گسترش یافت. سن ژرمن، لرد کالیوسترو و جوامع مخفی آن را در قرن هجدهم منتشر کردند.


کبرا یک سال پیش تعالیم و پیامهای لازم را دریافت کرد تا خواهران گل رز را دوباره تشکیل دهد. امروز قدم‌های اولیه را برمی‌داریم. در واقع مهمترین مرحله، چون خواهر گل رز، انرژی زنانه را برای همه مردم و همه چیز در کره زمین لنگر می کند.

[در طی کنفرانس گروهی از زنان (نماینده همه ۲۳ کشور حاضر) داوطلب شدند تا بصورت هفتگی جلسات خواهران گل رز را در کشور خود ترتیب دهند. کبرا اصول را به این زنان در طی یک مراسم زیبا آموزش داد و الهه آیسیس آنها را از آنسوی پرده، برای مرحله دوم بازگشت الهه آماده می کند. در طول این فعال سازی، کاهنان عالیقدر درست در زیر ساختمان کنفرانس و برخی از آنها در فضای بالا و داخل سفینه های نوریشان حضور داشتند. از طرف پلیدیان ها: سمیاسی، مانوئلا و استارا. از طرف گروه حرکت مقاومت: کِلی، لیا، سارا و آنایا. از طرف فرماندهی اشتار: اشتار آتینا. و البته الهه آیسیس آستارا. او این را نقطه اوج کار خود می داند. این لنگر فیزیکی خواهران گل رز برای بازگشت انرژی الهه در سیاره زمین ضروری است. گروه های خواهران گل رز برای آقایان نیز هست! آنها برای همه هستند.]


مطالب مربوط به پرسش و پاسخماه یک شیء طبیعی است که انرژی الهه را منتقل می کند. کاهنان عالیقدر می توانند از انرژی ماه برای بهبودی احساسات خود و دیگران استفاده کنند. برخی از اعضای فرقه های سری و عرفانی (Rosicrucian روزی کروشن) اعضای خواهران گل رز بودند. 


انرژی الهه باعث تغییر دیدگاه ما در مورد همه چیز در این سیاره خواهد شد. به عنوان مثال: بدن های فیزیکیمان، هنر و نحوه ارتباطات. این انرژی، جامعه بشریت را متحول می کند، موج کهکشانی عشق را لنگر می کند و ما را برای اولین تماس آماده می کند.


جلسات و دیدارهای فیزیکی موج کهکشانی عشق را به کره زمین لنگر می‌کند. از این پس، نیروهای نور از طریق خواهران گل رز موج عشق را لنگر خواهند کرد و عشق را بر کره زمین گسترش می دهند.


همه پلیدیان‌ها ارتباط بسیار محکمی با حضور الهه دارند. حضور الهه برای تحول بشریت باید در اینجا باشد. اما اهداف دیگری نیز وجود دارد.


خانواده های روحی
به عنوان بخشی از خط زمانی جدید، اقداماتی برای ارتباط مجدد فعالانه خانواده های روحی انجام می شود. این ارتباط با گروه روحی واقعی شما خواهد بود. این ارتباطات پایه و اساس جامعه جدید را تشکیل خواهند داد. انتقال ها و تحولات اجتماعی از ده ها سال قبل آغاز شدند، اما هیچ کس نمی دانست که ما به چه چیزی تبدیل می شویم.


فاز اول: جامعه قبیله ای
فاز دوم: جامعه خانوادگی فیزیکی


مادر – پدر – فرزند. این مورد در ۵۰۰۰ سال گذشته در این سیاره اتفاق افتاده است و به سمت خطوط خونی گرایش یافته است. شما به افراد خط خونی خود نزدیک هستید. این مورد در حال حاضر برای بشریت در جریان است، اما برای جوامع موجود در کهکشان و یا در زمین داخلی صادق نیست.


فاز سوم: جامعه خانواده روحی


انتقال به این فاز، در سال ۱۹۴۵ در پایان جنگ جهانی دوم، پس از پیروزی بزرگ کنفدراسیون کهکشانی آغاز شد. این اتفاق شروع به نقش زدن ایده های یک جامعه جدید کرد. کنفدراسیون تلاش کرد تا در دهه ۵۰ ارتباطاتی برقرار کند. همین نقش و اثر منجر به انقلاب جنسی در دهه ۶۰ شد. این جریان، یک انحلال تدریجی از خانواده فیزیکی ایجاد کرده است.


قبل از سال ۱۹۴۵ میزان طلاق ۲۰٪ بود اما اکنون بیش از ۷۰٪ است. این به این دلیل است که ما در حال گذار هستیم. ما دیگر از مدل ازدواج فعلی راضی نیستیم. این مدل ها مبتنی بر عشق نیستند، بلکه بیشتر بر اساس ضرورت اقتصادی و ساختار جامعه هستند. زنان مجبور بودند آن را بپذیرند و بر همین اساس رنج می بردند. پس از سال ۱۹۴۵ با شروع نبض های کهکشانی، زنان شروع به برخاستن کردند. اکنون زنان بیشتر می خواهند و مردان سردرگم هستند. مردان در الگویی که هنوز فاش نشده است، جای نمی گیرند. مردان قهرمانان جامعه جدید خواهند شد. همه قرار است رسالت خود را دنبال کنند. این برای مردان در آینده مهم است که خانواده های روحی پایه و اساس جامعه خواهند بود.


جوامع مربوط به الگوی قدیمی، موفق نیستند و به سطح شخصیت مرتبط هستند. تنها راهی که می توان مناطق جدیدی از نور ایجاد کرد، از منظر خانواده روحی است. خانواده های روحی از تاریخ ۲۷/۱/۲۰۱۸ شروع به فعالیت و یادگیری اصول کردند. پلیدیان‌ها بطور فعالانه همه کارگزاران و جنگجویان نور را بیدار می کنند تا با ذات روح خود بیدار شوند و ارتباطات را شکل دهند تا الگویی برای جامعه جدید شوند. هدف از برگزاری این کنفرانس جمع آوری خانواده های روحی برای فعال کردن ارتباطات در سطح روحی بود. این پایه و اساس جامعه جدید است. کبرا دستورالعمل‌هایی از پلیدیان‌ها، برای ارتباط با اعضای خانواده روحی خود دریافت کرد. همه این موارد در این کنفرانس آغاز شد و همچنان ادامه خواهد یافت. این راه و روش شکستن ماتریکس است.


خانواده روحی گسترده است. برادران و خواهران روحی وجود دارند و تا حدی شبیه دوستان و همراهان هستند. همچنین ارتباطات عمیق تری وجود دارد که به اینها سول میت (Soul Mates) گفته می شود. سول میتها به روش های مختلف در کنار هم هستند. مهمترین ارتباط سول میتها ارتباط بین اعضای جنسیت مخالف است: مرد و زن. آنها با هدف تجلی اتحادی مقدس در همه سطوح خلقت، از فیزیکی تا معنوی، در کنار هم جمع می شوند. همانطور که مأموریت های خود را با هم انجام می دهند، به کانال های عشق برای موج کهکشانی تبدیل می شوند. سایر ارتباطات سول‌میت‌ها دوستی های عمیق، یا از نوع ارتباط والدین و فرزندان با روابط روحی عمیق هستند. سول‌میت‌هایی با قطبیت یکسان وجود دارند که ارتباط جنسی نیز دارند. همه این روشهای مختلف جمع شدن در کنار هم، می تواند مربوط به سول‌میت باشد.


ارتباط بین زن و مرد به منظور ایجاد یک اتحاد مقدس، برای نشان دادن عشق در سطح فیزیکی و لنگر کردن این عشق برای سیاره طراحی شده است. این چیزی است که آرکانها دوست ندارند. آنها هر کاری می توانند انجام می‌دهند تا مانع از دیدار این زنان و مردان با یکدیگر و ارتباط آنها شوند. آنها برای این کار از تکنولوژی پیشرفته استفاده می کنند. اگر سول‌میتها موفق شوند که با هم ملاقات کنند، آرکانها محرکی را ایجاد می کنند تا بین پارتنرها درگیری و سوء تفاهم ایجاد کنند. فناوری اسکالار یک بخش از ارتباط سول‌میت را از کار می‌اندازد، اما بخش دیگر را نه. این دلیل اصلی بروز دلشکستگی‌ها است. این موضوع تشخیص داده نشده است و همین مشکل اصلی است. در بعدسوم توضیحات زیادی در سطح روانشناختی ارائه می شود، اما این امر از طریق یک روند طبیعی اتفاق نمی افتد: این امر از طریق تکنولوژی اتفاق می افتد.


دو روش وجود دارد که آرکان‌ها از طریق آنها توسط ترومای دوران کودکی مکانیزم های واکنش طرف مقابل را تحریک می کنند:
۱. ارتباط با وسواس۲. فرار با وسواس


وقتی پارتنرها در کنار هم جمع می شوند، آرکانها این اقدامات را انجام می دهند تا از اتحاد آنها جلوگیری کنند. در شرایطی که اتحاد سول‌میتها هنوز موفقیت آمیز باشد، آنها حتی ممکن است یکی از پارتنرها را بکشند. دلیل این امر این است که اگر اتحاد و همبستگی، موفقیت آمیز باشد، سطح بالایی از انرژی عشق را به شبکه انرژی وارد می کند. اساساً این نشان دهنده یک ارتباط بین دو کاهن عالیقدر زن و مرد، به شکل خالص آن است و هنگامی که در آگاهی وضعیت خود را ثابت کنند، انرژی عشق را در کره زمین منتقل می کنند و رسالت و ماموریت خود را انجام می دهند.


اوضاع در سوریه
شبکه آرکان برای ۲۶۰۰۰ سال گذشته در این سیاره مانع اتحاد سول‌میتها نشده است، هرچند که این جریان، شدت و سختی‌های مختلفی را داشته است. دوشنبه گذشته [۹ آوریل ۲۰۱۸] گروه مقاومت شروع به پاکسازی مداخلات آرکان از ورتکس الهه حسونا-سامرا در مرز سوریه و عراق کرد. آرکانها وارد وضعیت هشدار قرمز شدند زیرا این کار می تواند شکافی را در  ماتریکس ایجاد کند. آنها از طریق خانواده های اشرافیت سیاه، یسوعیان و شوالیه های مالت، ترامپ را به سمت اقدام جنگی سوق دادند.


ورتکس حسونا-سامرا دلیل این امر است که در عراق و سوریه جنگ هایی صورت گرفته است. حدود ۵۰۰۰ سال پیش فرهنگی در آنجا وجود داشت که به شدت با انرژی الهه متصل بود.
در آن زمان ارتباطات و تجلی‌های سول‌میتها در آن مکان بسیار قوی بود: این ورتکس‌ قادر بود که موجب برگرداندن اتحاد و همبستگی سول‌میتها در آن زمان شود. این ورتکس در لی‌لاین یکسانی با استونهنج و بسیاری از رویدادهای فریبنده و دروغین مانند: حادثه یازده سپتامبر، بمب گذاری ماراتن بوستون و تیراندازی دبستان سندی هوک قرار دارد. در این موارد موجی از ترس وارد این لی‌لاین می‌شود و انرژی الهه را سرکوب می کند.


بنابراین این جنگ فعلی و بالا گرفتن عملیات نظامی در سوریه به منظور ایجاد ترس و سرکوب انرژی الهه در این ورتکس و جلوگیری از حذف شبکه آرکان طراحی شده است. این شبکه آرکان است که می خواهد از ارتباطات سول‌میتها جلوگیری کند و نمی‌خواهد که ترامپ بازی شطرنج را در مسیر بعدپنجم بازی کند. ترامپ در خدمت نور نیست و به تاریکی هم خدمت نمی کند. او در حال خدمت به شخصیت خود است.


سطح بعدی ارتباط با خانواده‌های روحی از طریق تویین‌سول ها (Twin Souls) است. تویین سول‌ها در فضا/زمان یکسانی خلق می شوند. یک روح توسط خورشید مرکزی کهکشان خلق می‌شود و به دو نیمه تقسیم می‌شود. آنها نمایانگر آرکی‌تایپ الهی اصلی زن و مرد هستند، زوج الهی: شیوا و شاکتی. 


این ارتباطات عمیقتر از ارتباطات سول‌میتها هستند. این دلیل تمایل عمیق و اصلی ما به یک رابطه کامل است.

آرکانها با ایجاد یک برنامه تخیلیِ توئین‌سول از این قضیه سوءاستفاده کرده اند. آنها به طور ناخودآگاه باعث می شوند زن فکر کند که مرد مورد نظرش، توئین‌سول اوست. به همین دلیل است که زنان ازدواج می کنند و با این حال، پس از آن متوجه می‌شود که شوهرش توئین‌سول او نیست. او ناامید می شود و آن ازدواج شروع به شکست خوردن می کند.


در فیلم های هالیوود، این توهم تخیلی در مورد توئین‌سول، بارها نمایش داده می شود و توسط آرکانها برای کنترل انرژی جنسی زنان استفاده می شود. خانواده تجارت الماس (Beres؟) با فروش انگشترهای الماس، این توهم را نیز دستکاری می کنند.


این امر مانع از وقوع ارتباطات واقعی از نوع توئین‌سول‌ شده و بشر را از پیشروی باز می دارد.
همه ما یک توئین‌سول‌ داریم. با این حال، آنها در حال حاضر در سطح این سیاره تناسخ نکرده‌اند. در دوره های پیشرفته می توانید یاد بگیرید که بصورت انرژتیک و تله‌پاتیک به آنها وصل شوید.
نکته اصلی برای اینکه توئین‌سول‌ها بتوانند با هم باشند بسیار ساده است: به یکدیگر گوش فرا دهید و طرف مقابل را به شکلی که برای هر دو مناسب باشد کامل و یکپارچه کنید. مشکلاتی بوجود خواهد آمد، اما تا زمانی که ارتباط را حفظ کنند و مایل به نزدیک شدن به یکدیگر باشند، عشق آنها بیشتر و بیشتر رشد می کند.


برنامه ریزی انرژی جنسی
عمیق ترین برنامه ریزی انسان مربوط به انرژی جنسی است. هدف از این برنامه ریزی کنترل کردن ما است. بسیاری از این برنامه ها فقط می توانند در سطح این سیاره یافت شوند و در هیچ جای دیگر این کهکشان وجود ندارند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که روند آزادسازی این سیاره اینقدر طول کشیده است. جمعیت سطح زمین از این برنامه ریزی که آنها را به شدت سرکوب می‌کند، آگاه نیستند.


این برنامه ریزی دارای دو لایه است (در کنار چندین سطح کوچکتر تقسیم بندی شده):

۱- ایمپلنت و برنامه ریزی آتلانتیس

۲- برنامه ریزی تجاوز آرکان


ایمپلنت جنسی
این ایمپلنت از نظر انرژتیک و روانشناختی بین زن و مرد ایجاد جدایی می کند. این ایمپلنت در فاصله ۳ انگشت بالای ناف قرار دارد. و جریان انرژی کندالینی را مسدود می کند. هر کس یک ایمپلنت در آنجا دارد. این ایمپلنت در زن به یک روش برنامه‌ریزی شده و  در مرد به شکل دیگر برنامه ریزی می شود. و  یک قطع ارتباط کامل و سوء تفاهم های زیادی را ایجاد می کند. این ایمپلنت باعث می شود زن و مرد از دیدگاههای مخالف به رابطه جنسی نگاه کنند. تمام ورودی ها از طریق این ایمپلنت فیلتر می شوند.


برنامه‌ریزی در زن اجازه می دهد تا انرژی قلب  احساس شود، اما انرژی جنسی احساس نشود. مردها به نحوی برنامه ریزی شده اند تا انرژی جنسی را احساس کنند، اما انرژی قلب را احساس نکنند. پیوند و همبستگی در سطح قلبی برای یک خانم آسان است، اما او در سطح جنسی مشکل دارد. مردان درست برعکس هستند. به دلیل ایمپلنت و برنامه ریزی اجتماعی، آقایان دوره سختی در اعتماد کردن به قلبشان دارند.


کلید حل این مسئله این است که زنان به خودشان اجازه دهند که انرژی جنسی خود را احساس کنند و مردان نیز انرژی قلب خود را احساس کنند. روش اتصال به این انرژی برای مردان و زنان متفاوت است. مردان باید کندالینی را تا قلب خود بالا ببرند. زنان باید به خودشان اجازه دهند که تا چاکرای دوم پایین بروند و انرژی جنسی را حس کنند. سپس این دو انرژی می‌توانند به هم متصل شوند. وقتی آنها به درستی این کار را انجام دهند، دیگر سوء تفاهمی وجود ندارد و یک اتحاد و پیوند مقدس را ایجاد می کند.
این یک برنامه بسیار عمیق است که قدمتی ۵۰۰۰ ساله دارد.

تجاوز آرکان
قبل از تجاوز آرکان، بسیاری از زنان به الهه متصل بودند و این انرژی را بصورت دست نخورده و روان و جاری داشتند: آنها یک ارتباط بین عشق و رابطه جنسی داشتند. با این انرژی دست نخورده، انرژی جاری یک زن می تواند مردی را شفا دهد و چاکرای قلب او می تواند ترومای مرد – حتی ترومای ناشی از جنگ – را التیام بخشد. امروزه مردان به دلیل اینکه این انرژی جنسی شفابخش را از یک زن دریافت نمی کنند، پرخاشگر هستند. به همین دلیل است که مردان عرب بسیار عصبانی هستند (به عنوان مثال پناهندگان سوری). آنها دچار آسیب دیدگی شده اند و بهبود نیافته اند.


یک کاهن الهه ایِ زن که قلب و انرژیهای جنسی خود را یکپارچه کرده است می تواند جنگهای این سیاره را متوقف کند. این اساس و اصل بهبودی جامعه بشری است. هنگامی که بیدارترین زنان زمین، شروع میکنند تا انرژی قلب و انرژی خود را به هم وصل کنند، با این کار شروع به شفابخشی کره زمین می کنند.


انرژی های جنسی زنان به منظور ایجاد جنگ ها، بسیار سرکوب شده است. هنگامی که این انرژی سرکوب می شود، مردان ناامید و درمانده می شوند، زیرا او شکسته و ناامید است. در نتیجه مردان شروع به انجام کارهای ورزشی متعصبانه یا شروع به مبارزه می کنند.


این وضعیت ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ سال پیش در هنگام تجاوز آرکان ایجاد شده و دارای چندین سطح است.
آرکان ها در قبایل تمدن الهه نفوذ کردند و بسیاری از کاهنان زن را مورد تجاوز و قتل قرار دادند. این ترس اساسی و ریشه ای زنان، از مورد تجاوز قرار گرفتن، در ذات هر زنی وجود دارد. سطح اول برنامه ریزی این است: مردان هیولا هستند، اما اینگونه نیست: مردانِ انسانی چنین نیستند. خزندگان اما اینگونه هستند، اما ناخودآگاه زنان نمی تواند بین این دو تمایز قائل شود. به همین دلیل است که ۷۰٪ از خانمها نمی توانند در طول رابطه جنسی ارگاسم را تجربه کنند. آنها نمی توانند خود را از نظر جنسی رها کنند.


سطح بعدی برنامه ریزی این است که زنان باید دختران خوبی باشند و خوب رفتار کنند. آنها باید انرژی جنسی خود را مخفی کنند تا مورد قضاوت قرار نگیرند یا فاحشه یا هرزه خوانده نشوند. وقتی این قضیه را تغییر دهیم، می توانیم در ماتریکس شکاف ایجاد کنیم. نکته اصلی اینجاست که زنان شروع به مطالبه انرژی جنسی خود می کنند، تصمیم می گیرند که در کجا، چگونه و کی و دوباره آن را ابراز کنند. این اتفاق، قسمت اصلی تغییر در جامعه بشری خواهد بود.


در گذشته بسیاری از کاهنان الهه انرژی جنسی را به منظور درمان، انتقال می دادند. معابد زیادی وجود داشتند که در آنجا این اتفاق رخ می‌داد. همه اینها مربوط به اتحاد مقدس بین کاهن اعظم و پادشاه، آرکی‌تایپ های خدایی الهه و قهرمان الهی است. این امر باعث تثبیت بسیاری از جوامع شد. در قرن چهارم میلادی این سنت خراب شد. کاهنان زن مورد تجاوز و کشتار قرار گرفتند و معابد نابود شدند. همه زنان این اتفاق را به خاطر می آورند؛ این بخشی از آسیب ها وترومای نسلی آنها است.


برای مقایسه: در روم سال ۳۰۰ میلادی، تمدن برتری از ۱۵۰۰ سال بعد وجود داشت. وقتی انرژی الهه نابود شد، به دوران تاریک وارد شدیم. هدف کلیسای کاتولیک روم سرکوب انرژی جنسی زنان بوده است. جامعه بشری باید دوباره به همان سطح تکامل برگردد.


سطح بعدی دیگر مربوط به یک لایه اضافی برنامه ریزی است که در آتلانتیس آغاز شد. این ایمپلنت‌ها بصورت اضافه برای زنان برنامه ریزی شدند تا زنان فقط با توئین‌سول خود یا  تصورات و خیال خود از توئین‌سول، انرژی جنسی را برقرار کنند. برای مردان برنامه ریزی برخلاف این بود، به آنها اجازه داده می شد تا انرژی عاطفی خود را فقط با توئین‌سول یا تصورات و خیال خود از توئین‌سول احساس کنند. اگر پارتنر، توئین‌سول یا تصور و خیال توئین‌سول نباشد، زنان نمی توانند از نظر جنسی و مردان نیز نمی توانند از نظر عاطفی خود را رها کنند. اساس این قضیه غیرقابل اعتماد است.


سطح بعدی برنامه ریزی برای تقسیم کردن خانواده های روحی طراحی شده است. این برنامه به دو قسمت تقسیم می‌کند: زنان ممکن است فقط با توئین‌سول یا تصور و خیال توئین‌سول(تک‌همسری) خود ارتباط برقرار کنند و مردان ممکن است با بسیاری از زنان (چندهمسری) ارتباط برقرار کنند.

سطح بعدی برنامه ریزی به جنبه های عاطفیِ زمانی مربوط می شود که زن و مرد با هم ارتباط برقرار کنند. وقتی این برنامه در سطح ناخودآگاه تحریک می شود، یک پارتنر، پارتنر دیگر را به عنوان دارایی می بیند. شما یک خانه و یک شوهر دارید. شما یک خانه و یک همسر دارید. این یک امر احساسی است، همچنین از نظر قانونی نیز معتبر است زیرا این دولت است که روند ازدواج را کنترل می کند. این یک سوءاستفاده از آرکی تایپ (کهن الگوی) الهی توئین‌سول (جفت روحی) است. ازدواج درواقع، اتحاد و همبستگی کامل توئین‌سول‌ها است. ماتریکس این اصل را ربوده و یک سیستم قانونی ایجاد کرده است تا این ارتباط را خراب کند و هر دو پارتنر را از این طریق کنترل کند.


به عنوان مثال، در قرن نوزدهم زنان از نظر قانونی، دارایی مردان بودند. یک زن نمی توانست کاری انجام دهد. او یک برده بود و این روند هنوز در درون آگاهی روی کره زمین وجود دارد. با این حال تفاوت زیادی بین تملک و تعهد وجود دارد. آرکی تایپ خالص می تواند مربوط به تک‌همسری باشد. به دلیل یک ارتباط ویژه و عمیق بین زن و مرد و فداکاری نسبت به یکدیگر، آنها به هیچ چیز دیگری احتیاج ندارند. در همه جای کهکشان روال همینگونه است. تعهد واقعی در یک ارتباط عمیق از نوع سول‌میت یا توئین‌سول در جهان به یک شکل و مسیر است، یعنی مسیر آرکی‌تایپ الهی. با این حال شما همچنین می توانید پارتنرهای بیشتری داشته باشید زیرا می توانید همزمان افراد بیشتری را دوست داشته باشید. این کار بی بند و باری نیست. این کار باعث ارتباط بیشتر از نوع سول‌میت بین پارتنرها می‌شود. این جریان بر روی زمین سرکوب شده است.


سطح بعدی برنامه ریزی مربوط به بازی هایی است که ما انجام می‌دهیم:- چگونه یک مرد را گول بزنیم؟- چگونه یک زن را اغوا کنیم؟


هردوی اینها به قصد ربودن ارتباطات باز و آزاد بین زن و مرد طراحی شده اند. ما باید در برقراری ارتباط بین زن و مرد صداقت را ایجاد کنیم. این اتفاق در سطح سیاره رخ نمی دهد. زنان با هم صحبت می کنند، به روشی خاص صحبت می کنند اما وقتی یک مرد وارد می شود، مکالمه تغییر می کند. و این همان چیزی است که مخالف با اصول درست است و نباید اتفاق بیفتد. ما نمی توانیم صادق باشیم. روابط بین زن و مرد باید به گونه ای بهبود یابد که هر دو جنس احساس راحتی کنند تا بتوانند در مورد هر چیز با یکدیگر صحبت کنند، از جمله دوره ماهیانه زن، بزرگ کردن بچه ها، احساسات، خیالات جنسی و هر چیز دیگری. ما به صداقت واقعی و ایجاد یک تغییر شدید در ارتباطات نیاز داریم، اما این اتفاق تنها با بهبودی گسترده و عظیم جامعه حاصل می شود.


مطالب مربوط به پرسش و پاسخبرنامه بمب گذاری انتحاری این است که پس از اینکه ۷۲ باکره خودکشی کردند، بمب گذار انتحاری وارد عمل می‌شود. این کار توسط یک جامعه مخفی در سوریه در قرن سیزدهم ابداع شد.


کبرا ممکن است یک دوره را برای درمان و منحل کردن ایمپلنت ها برگزار و ممکن است برگزار نکند.


کائولا تانترا دانشهایی را که اصالتا تانترا بود، حفظ کرده است. این دانش را نمی توان در جوامع غربی یافت.


یک کاهن زن می تواند یک مرد را شفا دهد. اگر کاهنان زن بیشتری وجود داشته باشد، روند درمان می تواند تسریع شود. این به پیشرفت کمک می کند.


گیشا ها همان الهه ها نیستند. برخی قادر به درمان بودند، بعضی دیگر روسپی بودند.
برخی از جنبه ها در مورد الهه هنوز در وضعیت طبقه بندی شده هستند و بعدا به بشریت ارائه خواهند شد.


رخداد و واقعیت جدید
فقط وقتی همه جنبه های ماتریکس برنامه زدایی شوند، همه چیز برطرف می شود. باید به برنامه ریزی آرکان پرداخته شود و مورد بررسی قرار گیرد، اما لزوماً نه از طریق تلویزیون یا رسانه ها، زیرا این برنامه ریزی در درون ماست. پس از اینکه این تحولات صورت گرفت تا جامعه جدید ایجاد شود، بشریت اولین تماس را تجربه خواهد کرد. هر انسانی نیاز به وارد شدن به این تحولات را ندارد بلکه بیدارترین آنها این تحولات را انجام می دهند.


زندگی بعد از رخداد
ما استانداردهای خیلی بهتری برای زندگی خواهیم داشت. همه ما زندگی متفاوتی خواهیم داشت.
کبرا با نشان دادن تصویری از وان ساخته شده از یک قطعه کریستال- حمام بسیار مورد علاقه اعضای گروه مقاومت- نمونه ای از این استاندارد زندگی بهتر را به ما نشان می دهد. این وان پر از جوهر مایع است (نه آب)، که در تمام سطوح، درمان انجام می دهد. این مثال می تواند بخشی از لوازم خانگی عادی پس از رخداد باشد.


وقتی بیدارترین افراد وارد مسیر تحولات شوند، این امر به یک اتحاد کهکشانی مجدد منجر می شود. بشریت در یک شبکه کهکشانی از نور و در خانواده کهکشانی پذیرفته خواهد شد. این همان چیزی است که ما برای آن می جنگیم. ما دوست داریم با آنها و آنها هم دوست دارند با ما ارتباط برقرار کنند. اگر می خواهید ارتباط برقرار کنید، فقط باید با خودتان ارام و بی‌صدا بگویید “بله”.
برخی از پلیدیان‌ها و اعضای گروه مقاومت، برای ایجاد ارتباطات اعضای روحی، با بیدارترین افراد ارتباط برقرار می‌کنند.


وقتی خود را متحول کنید و با سول‌میت خود ملاقات کنید، می خواهید به خانه بروید. همه ما توسط پلیدیان‌ها فعال شده ایم. کبرا فقط اینجا است تا اطلاعات را ارائه کند. بقیه ماجرا بین شما و پلیدیان‌ها/گروه مقاومت است.


رسالت و ماموریت خود را به خاطر بسپارید! هر روز اهمیت دارد و مهم است. به خود اجازه ندهید که دوباره غافل شوید و به خواب فرو بروید. فقط زمان کمی باقی مانده است. عقب نمانید. بهترین توانایی و تلاش خود را ارائه دهید، بهترین های خود را به این امر اختصاص دهید، نور، عشق و الهام را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. شما برای این کار متولد شده اید. تا پیروزی نهایی از یکدیگر پشتیبانی کنید. اکنون ما در حال دستیابی به موفقیت هستیم. این گروه اصلی در خط زمانی جدید است. پلیدیان‌ها تاریخ برگزاری این کنفرانس صعود را تعیین می کنند و این مکان به طور تصادفی انتخاب نشده است. در مجارستان یک ورتکس انرژی زنانه الهی قوی نیز وجود دارد. اکنون زمانش فرا رسیده. پیروزی نور!


پایان مقاله چهارم و پایان یادداشت های کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید