دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله سوم

کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله سوم

شنبه چهاردهم آوریل، ساعت ده صبح تا یک و نیم بعد از ظهر.این وبلاگ شامل بخش ۳ (از ۴) یادداشت های ایجاد شده در طول کنفرانس Ascension 1stNew Timeline (اولین خط زمانی جدید صعود) توسط کبرا در بوداپست در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آوریل ۲۰۱۸ است. تولید این یادداشت ها حاصل تلاش مشترک خلاقانه هانکه ون جینکل و ژاکلین وان ریزوویک بوده است.


این یادداشت ها طوری نوشته شده اند که گویی کبرا صحبت می کند. و همان چیزی نیست که او کلمه به کلمه گفته، بلکه تعبیر کردن گفته های اوست. این یادداشت ها توسط کبرا در تاریخ ۳۱ مه ۲۰۱۸ بررسی و منتشر شده است.
https://2012portal.blogspot.com/2018/05/taiwan-conference-report-and-planetary.html


مطالب مربوط به پرسش و پاسخ ها
تناسخ انتخاب شخصی شما و ترکیبی از اراده آزاد و شرایط است. نیروهای تاریکی می توانند شما را به تناسخ مجدد وادار کنند و شما ممکن است با نور کاذب فریب بخورید. نیروهای تاریکی می توانند گزینه های محدودی را در اختیار شما قرار دهند، به عنوان مثال در انتخاب والدین خود، به گونه ای که شما از خواب بیدار نشوید و فکر کنید که نور خود را متجلی می‌کنید. با این حال، اگر قادر به غلبه بر این موضوع هستید، با نور درونی خود بمانید و از عهده انجام رسالت خود برآیید، چیزی مانع شما نخواهد شد. بعضی اوقات والدین مناسب را به دست می آورید و این خیلی راحت تر است. این وضعیت هر بار متفاوت است و باید مورد به مورد بررسی شود.


قانون تجلی
استفاده از فرایند تجلی کلید زندگی و رسالت شما است. در این مورد کتاب های زیادی نوشته شده است، اما تمام اطلاعات ناقص است. بسیاری از این امر ناامید شده اند. تجلی فرایندی دقیق است: هر اندیشه و هر عملی، موج‌هایی در این میدان هوشیاری بیکران به وجود می‌آورد. این یک قانون فیزیک است. در بعد سوم تجلی کندتر از ابعاد بالاتر انجام می شود، اما روند همان است.


شما در ۳ مرحله تجلی می کنید:

1. تصمیم گیری 2. درخواست 3. عمل فیزیکی


1. تصمیم گیری

این مهم ترین مرحله است. این نشان دهنده اراده آزاد شما است. همه ما موجودات الهی نوری هستیم: من تصمیم می گیرم قانون در جهان من چیست. واقعیت خارجی باید به این قانون تسلیم شود. واقعیت خارجی ما بازتابی از تصمیمات گذشته همه افراد درگیر است. همه چیز در این سیاره تجلی ترکیبی همه افراد است. و اینگونه است که این آشفتگی ایجاد شده است…


اراده آزاد اکثر مردم واضح و مشخص نیست. آنها نمی دانند چه می خواهند. نیروهای تاریک از این موضوع استفاده می کنند. خانواده راسچایلد ۲۵۰ سال پیش تصمیم نظم نوین جهانی را اتخاذ کردند و آنها فقط می دانستند که این امر برای نوه‌های نو‌ه‌های آن‌ها تحقق می یابد. اراده آزاد آنها چنان قدرتمند بود که آنها تقریبا موفق شدند.


تصمیم شما باید به اندازه کافی روشن باشد، با تصمیمات واضح، ما به صورت فردی و جمعی قدرتمند می شویم. گرفتن وضوح مهمترین عنصر است. از خود بپرسید: واقعاً چه می خواهم؟ اینها انتخاب ها، اولویت ها، خواسته ها و غیره شما را مورد توجه قرار می دهند و هیچ گونه سازشی ایجاد نمی کنند. وقتی جواب بله است، خب بله است! وقتی جواب نه است، در واقع نه است! با این حال، به دست آوردن وضوح نیازمند این است که کاملاً با خودتان صادق باشید. اگر صادق نیستید، هیچ وضوح و روشنی ندارید و بدون وضوح و روشنی، نمی توانید متجلی شوید. وقتی در تصمیمات و اولویت های خود وضوح را کسب می کنید، اراده آزاد شما مانند یک الماس می درخشد و شروع به تجلی می کنید. واقعیت با تصمیم شما سازگار خواهد شد. کل جهان به الگوی ارتعاشی جدید تغییر خواهد کرد. انرژی اطراف شما دوباره تنظیم می شود. اگر می توانستید انرژی های اطراف خود را ببینید، این تنظیم مجدد کامل را مشاهده می کردید.


انسدادهایی در پاکسازی وروشن کردن تصمیمات:
– ایمپلنت‌ها- انتظارات از والدین- انتظارات از جامعه
این انسداد ها بخش بزرگی از سرنوشت شما را شکل می دهند. آنها باعث می شوند تا به آنچه که می خواهید عادت کنید و با آن سازگار شوید. در مورد آنچه که می خواهید سازش نکنید. این باعث ایجاد انسداد انرژی در روند تجلی شما می شود. در کنار آن، زندگی بدون سازش آسان تر است.

ماتریکس به گونه ای ساخته شده است که به شما بقبولاند که سازش راهی برای دستیابی به آنچه می خواهید است. یا اینکه صحیح نیست چیزی را برای خودتان بخواهید. به شما آموخته می شود که چیزی باشید. باید خود را از سازش‌ها پاک کنید. به عنوان مثال برای یک ویزا ازدواج نکنید یا برای ثابت کردن حرف خود دروغ نگویید. وقتی پاک شوید، اراده آزاد شما مانند یک الماس، یک کریستال می شود.


وقتی دوباره شروع می‌کنید تا تصمیم خود را با آنچه که می خواهید، مجدداً هماهنگ کنید، شروع می کنید که در مقابل جامعه و والدین خود رو‌ در رو بایستید. به عنوان مثال، یک پدر می خواهد پسرش پزشک شود، اما پسرش در اصل می‌خواهد هنرمند شود. پسر می‌خواهد که پدرش او را دوست داشته باشد و تصمیم می گیرد تا در عمیق ترین آرزوی خود برای تبدیل شدن به هنرمند، سازش کند و پزشک شود. نتیجه این است که پسر راضی نیست. سازش یکی از دلایل فرسودگی روانی زیاد در این برهه است.


۳. درخواست

شما می توانید با تصور کردن، تجسم کردن، آرزو کردن، احساس کردن، دعا کردن و رویا دیدن تصمیم خود را درخواست کنید. این در مورد یک تخیل توخالی نیست؛ این یک فرایند عاطفی است و وقتی پاک هستید می توانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.


هنگامی که شما در مورد چیزی زیاد خیال‌پردازی و تخیل می کنید، یک هدف بالاتر وجود دارد. به یک دلیل اتفاق می افتد. می تواند هر چیزی باشد. و صرف نظر از آنچه جامعه می گوید برای هر شخصی منحصر بفرد است. این واقعیت، کلید اصلی ماموریت شماست. همچنین در مورد سخت کارکردن نیست. چیزی است که شما در مورد آن بسیار دلسوز هستید و می خواهید عمیقاً آنرا انجام دهید. تخیل شما کلید و نقشه ماموریت شماست. با این حال جامعه ممکن است با آن مخالفت کند و آنرا نپذیرد.


۳. عمل فیزیکی

اگر شما عمل فیزیکی انجام ندهید، هیچ اتفاقی نمی افتد. شما باید نسبت به تصمیم و درخواست خود قدمی بردارید. همیشه اینگونه نیست، اما اکثرا بدین حالت است.
قاعده و مبنا برای تجلی هر چیزی به همین شکل است. ما می توانیم با تصمیم گیری واضح، با درخواست آن و اقدام عملی، رخداد را متجلی کنیم. خیلی ها این تصمیم را گرفته اند، اما فقط تعداد کمی از آنها در سطح فیزیکی اقدام عملی انجام می‌دهند. بسیاری در انتظار بروزرسانی دیگری از وبلاگ هستند. همه باید کاری انجام دهند. یک گروه ایجاد کنید و اقدامات فیزیکی انجام دهید. ما برای ایجاد جلوه ای مشترک از رخداد به گروهی از سازندگان و ابداع کنندگان نیاز داریم. همه ما یک قطعه از پازل را داریم. کلید: هرگز تسلیم نشوید! مطابق روند، آنچه را که می خواهید، متجلی کنید و تکرار و تکرار کنید. ادامه دهید تا اینکه اتفاق بیفتد، زیرا متجلی کردن زمان می برد. زمان لازم برای همه چیز متفاوت است. در میانه روند تسلیم نشوید. این امر باعث اختلال در روند تجلی خواهد شد. 


ایده رخداد را در آگاهی جمعی پخش کنید. این به تجلی رخداد کمک می کند. آن را به طور گسترده به افراد منتقل کنید. بسیاری از مردم آن را می خواهند، اما نمی دانند که وجود دارد. کاری کنید که مردم آنرا بخواهند. از طریق ویدیو، هنر، وبلاگ، سخنان خودتان. آن را به روش خودتان ابلاغ کنید! جمعیت مردم کمترین ها را نمی‌پذیرند، آنها بیشتر می خواهند.


مطالب مربوط به پرسش و پاسخ
نیروهای تاریکی تصمیم شما را آزمایش می کنند. آنها به دنبال شک و تردید، ترس، نا امنی هستند و از طریق این نقاط ضعف به شما حمله می کنند. اما اگر ۱۰۰٪ مطمئن باشید، آنها نمی توانند کاری در این مورد انجام دهند. آنها ممکن است مثلاً با ایجاد یک مشکل جسمی به اطرافیان شما حمله کنند. این تاسف آور است، اما این افراد باید خودشان در این زمینه کار کنند. به عنوان مثال، یک شَمَن، کاتالیزوری برای تحولات است، اما افراد باید خودشان تغییرات را اعمال کنند. آرکان‌ها  تست کننده و ناخوشایند هستند، اما حذف می شوند. هیچ بخششی برای آنها وجود ندارد. تصمیم گرفتن، تمایل به ریسک کردن، چیزی است که باعث دگرگونی می شود. اراده آزاد قوی ترین است، بنابراین آنها شکست می خورند!

پروتکل های تجلی/فراوانی
سن ژرمن از روند تجلی پشتیبانی می کند. در حین درخواست، او را فرا بخوانید و برای پشتیبانی با او ارتباط برقرار کنید. یک تصمیم، بازتابی از حضور “من هستم” است. تجلی همان چیزی است که سن ژرمن آن را آغاز کرده و آن را در حد اعلی می خواهد. حضور “من هستم” شما، اراده الهی شماست. سن ژرمن این روند را از طریق کیمیاگری درونی ایجاد کرد. این امر باعث ایجاد ازدواج الهی و مقدس بین شخصیت و روح شما می شود و اراده روح را تجلی می دهد. به عبارت دیگر: اراده روح از طریق پروسه “کیمیاگری درونی تا کیمیاگری بیرونی”  تجلی می یابد.


کنفدراسیون کهکشانی تکنولوژی‌های تجلی را  پیشرفت داده و در دسترس آنها قرار داده است.
یکی از این تکنولوژی‌ها شکل دادن به واقعیت است. وقتی تصمیمی را اتخاذ می‌کنید، فضا/زمان را شکل داده و قالب ریزی می کنید. فضا و زمان جامد نیستند؛ آنها شکل پذیر هستند و با حضور اراده سازگار می‌شوند. این فضا/زمان با قوی ترین حضور اراده در یک منطقه خاص سازگار می‌شود.


ماده فیزیکی از ذرات زیر اتمی ساخته شده است که فقط به نظر می رسند که جامد هستند. اما اینگونه نیست. در واقع یک ارتعاش است که در فیزیک موج ایستاده نام دارد. اگر ما سطوح زیرین و عمیقتر ماده فیزیکی را تحت تأثیر قرار دهیم، می توانیم آن را تغییر داده و دگرگون کنیم. و این را واقعیت کوانتومی می نامیم. واقعیت کوانتومی را می توان با تکنولوژی و آگاهی تغییر داد.


ساده ترین راه برای شکل دادن به واقعیت، متمرکز کردن توجهتان به آن است (یعنی واقعیت مورد نظر).  “انرژی در جایی جریان می یابد که توجه به آنجا می رود”. تمرکز آن را در واقعیت شما افزایش می دهد. اگر به چیزی فکر کنید، این اتفاق خواهد افتاد. این قانون توجه است.


می توانید از این اصل برای تجلی فراوانی استفاده کنید. بسیاری از کارگزاران نور مشکلات مالی و پولی دارند. بنابراین، یک سکه نقره بخرید. آن را در جیب خود قرار داده و با خود حمل کنید. هر روز به آن نگاه کنید. توجه خود را قاطعانه روی آن متمرکز کنید، سپس موارد بیشتری برای شما به دست می آید. وقتی به اندازه کافی سکه های نقره به دست آوردید، به سمت خریداری سکه های طلا بروید.


وقتی هر روز روی چیزی تمرکز کنید، یک میدان پشتیبانی ورتکسی ایجاد می شود. یک نقشه درست کنید و آن را تجسم کنید و به آن عمل کنید. هندسه مقدس می تواند اراده و تصمیمات آزاد شما را با الگویی دقیق تر هماهنگ کند. آنها به عنوان تقویت کننده اراده الهی ما کار می کنند (سایر تقویت کننده ها برای صدا و نور هستند). به همین دلیل ماندلا بسیار قدرتمند است.


بیندو(Bindu) مرکز گل زندگی و جرقه و درخشش اراده الهی شماست. تصمیمی که توسط اراده الهی گرفته می‌شود، باعث ایجاد امواجی در فضا/زمان می‌شود: یک ساختار فضا/زمان در واقعیت پیرامون شما. و جهان را وادار می کند تا با اراده شما مطابقت کند. برای مثال: تصویری از آنچه را که می خواهید در وسط یک ماندالا قرار دهید (به عنوان مثال گل زندگی). و حتی بهتر از این، آنرا در یک اتاق تاکیون (و بسیاری از تکنولوژی‌های های دیگر) قرار دهید تا سریعتر متجلی شود.


فیلترهای عدم تجلی
با نور طلایی می توان زندگی کاملی را متجلی کرد. تجلی، بله گفتن به چیزی است. عدم تجلی، نه گفتن به چیزی است. اگر می خواهید زندگی کامل یا برنامه جدید خود را متجلی کنید، باید هرچه را که دیگر نمی خواهید، از تجلی خارج کنید.


نمونه ای از فیلتر عدم تجلی: به افرادی که برای یک قرار ملاقات دیر می آیند، نه بگویید. فقط تصمیم بگیرید که وقتی دیر می آیند، چه کاری انجام خواهید داد، به عنوان مثال ۱۵ دقیقه صبر کنید و وقتی که در آن زمان آنجا حضور ندارند، آن مکان را ترک کنید. تصمیم بگیرید که شرایط را قبول نکنید. یا اگر مردم بر سر شما فریاد می زنند تصمیم بگیرید که آنها مجاز به انجام این کار نیستند. شما آزمایش خواهید شد، اما وقتی تصمیم شما به اندازه کافی قوی باشد، دیگران احساس تغییر انرژی خواهند کرد و کارشان را متوقف می کنند. اینگونه است که می توانید جلوی وقوع حملات را بگیرید.


فقط مشخص کنید که این بخشی از واقعیت شما نیست و اتفاق نخواهد افتاد. فرآیند، همان فرآیند تجلی است (تصمیم بگیرید ، درخواست کنید و اقدام کنید). عدم تجلی می تواند ساده تر باشد. بعضی اوقات تصمیم گرفتن کافی است.


اگر شما موجود بسیار قدرتمندی هستید، چالش های شما بیشتر و سخت تر است. وقتی در مقیاس سیاره ای بسیار قدرتمند می شوید، یک ضعف کوچک می تواند عواقب چشمگیری داشته باشد.
پایان مقاله سوم.

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید