دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / پیام فوری آشتار 30 August, 2020

پیام فوری آشتار 30 August, 2020

پیام فوری آشتار

  Neva/Gabriel RL


خانواده من! از این که مجددا اینجا هستم خوشحالم. 
اطلاع دارم که بسیاری از شما هنوز نگران هستید، شما هنوز نگران وضعیت کلی کنونی سیاره زمین هستید. 
از شما می خواهم به قلب های خود اطمینان و به ذهن های خود هارمونی و نظم ببخشید. همه چیز درست خواهد شد! سپتامبر… اکتبر… اینها مقاطع انرژتیک بزرگی هستند، و شما در این نقاط از بسیاری از فشارها رهایی خواهید یافت. 


می خواهم که از حضور ما، و از حمایت ما مطلع باشید، اما همچنین از شما می خواهم که، هر روز، از قدرت و اقتدار درونی خودتان بهره گیری کنید. و خودتان را به عنوان استادان بزرگ  بشناسید، به عنوان کهکشانی های بزرگ، همان گونه که ما شما را می بینیم.


بسیاری از شما به آسمان می نگرید، و حضور و فرود ما را انتظار می کشید. خانواده من! شما همانقدر اهمیت دارید که می اندیشید ما مهم هستیم. خودتان را این گونه ببینید. خودتان را دست کم نگیرید. خودتان را کوچک و بی اهمیت نبینید.  شما یک مسئولیت بزرگ روی سیاره دارید، و واضح است که این مسئولیت قرار نیست به شکل یک درخواست دیده و احساس شود، بلکه مسئولیتی است که به شما قدرت و شجاعت و قاطعیت می بخشد، چراکه بسیاری به دنبال شما جستجو خواهند کرد. بسیاری هنوز به شما نگاه خواهند کرد. 


همانطور که بارها گفته ام: نگاه شما به آنان اطمینان خواهد بخشید، و این زمان بسیار مناسبی است، چراکه روح های بسیاری در جستجوی این آرامش هستند. از شما درخواست می کنم برای همه این روح هایی که در جستجوی تعادل، هارمونی، و آرامش هستند، مشعل فروزان باشید.


از شما درخواست می کنم خودتان را این گونه ببینید و بشناسید، چراکه در واقع شما غیر از این نیستید. شما مشعل فروزان آنها هستید. به خودتان در آینه نگاه کنید. قوی باشید و نترسید. 


این غرور نیست. روح شما، ذات شما، و خلوص شما اجازه نخواهد داد که به فرکانس های پایین غرور و فریفتگی سقوط کنید. من درباره چیزی سخن می گویم که ورای همه این هاست، شیوه ای کریستالین. 


مقطع زمانی بسیار مهم و حساسی را پشت سر می گذاریم، و مطلع باشید که ما هم آنقدر که ضرورت دارد فعال هستیم. 


فراموش نکنید که شما نمایندگان ما در سطح فیزیکی هستید، همانگونه که ما نمایندگان شما در سرتاسر کهکشان هستیم. 


ما را برادران و خواهران خودتان ببینید، و نه منجیان و نجات دهندگان.. ما شریکان، همکاران و برادران شما هستیم که برای کمک اینجا هستیم. 


ما مشغول کمک کردن بوده ایم، گرچه گاهی حواس خطی شما، محدودیت های جسم انسانی شما، عواطف و تردیدها و نگرانی های شما، باعث می شود به آسمان نگاه کنید و بپرسید، چرا کمکی نمی رسد؟ 


ما اینجا هستیم، و نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا می کنیم. و اطمینان داریم، و روی شما حساب کرده ایم که شما هم در سطح فیزیکی نقش خود را ایفا خواهید کرد. 


من، آشتار، قبلا گفته ام که این جهان، این سیاره، وارد جنگ هسته ای سوم* نخواهد شد. این تمدن نابود نخواهد شد، و رسیدگی به آنان که برای اعصار متمادی آرزوی این ویرانی را داشته اند، مسئولیت من است. بگذارید من به این موضوع رسیدگی کنم. 


این گونه است!
درود بر شما، 
برادرش،
آشتار. 
آدونای!


* جنگ های جناحی در سطوح فیزیکی و اتریک وجود داشته است، اما فقط جنگ دوم جهانی  مستقیما روی سطح فیزیکی طنین داشت. بیشتر افراد آگاه نیستند که هم در جنگ اول و هم جنگ دوم جهانی، انفجارهای هسته ای در سطح اتریک وجود داشت، و این انفجارها تا آنجا که امکانش بود مهار شدند تا به سطح سیاره ضربه نزنند، اما در حملات به هیروشیما و ناگازاکی یک «نشت» وجود داشت. حتی در جنگ اول، انفجارهای هسته ای در سطح اتریک سیاره وجود داشت. آشتار به این شکل نقل می کند زیرا به نوعی، این جنگ ها هسته ای بودند، و به همین دلیل وی شخصا حضور یافت تا این مسأله را حل کند. و جنگ (هسته ای) سوم، برنامه نیروهای تاریکی برای به کارگیری تمام قدرت تخریب هسته ای روی سطح سیاره بود، که می دانیم کاملا ناشدنی است.

منبع: https://www.disclosurenews.it/ashtar-urgent-announcement/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید