دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن هماهنگ جهانی ورتکس الهه

مدیتیشن هماهنگ جهانی ورتکس الهه

هر روز ساعت ۱۴:۳۰ به وقت هماهنگ جهانی (هر روز ساعت ۱۸ به وقت ایران در پاییز و زمستان)

مدیتیشن ورتکس الهه یک مدیتیشن آتلانتیس باستان است. این مدیتیشن یک ورتکس انرژی می‌آفریند که انرژی الهه را فرا می‌خواند و به سطح سیاره می‌آورد. این یک حضور آنجلیک است که وارد بدنهایمان می‌شود و به سطح فیزیکی لنگر می‌شود. شما قادر خواهید بود که این ورتکس الهه را در بدن خود احساس کنید.

این یکی از قدرتمندترین تکنیک ها برای فراخواندن انرژی الهه و نیز تکنولوژی نهایی نیروهای نور است که سرانجام ماتریکس را در سطوح اختری و اتریک حول سیاره منحل خواهد کرد.

آرکان ها به انرژی الهه آلرژیک هستند. هر زمان که هر زن یا مردی آن ورتکس الهه را چنل کند هزاران رپتیلین برای همیشه حذف می‌شوند.
https://www.welovemassmeditation.com/2020/12/sisterhood-of-rose-interview-with-cobra-age-of-aquarius-final-activation.html

http://2012portal.blogspot.com/2013/03/goddessvortex-goddessvortex-is-ultimate.html

ورتکس الهه یک اسپیرال رنگین کمانی انرژی است که دربرگیرنده همه ترکیبات ممکن نور است. این ورتکس، حضور یک موجود آنجلیک است که تمام تاریکی را از طریق یک دروازه ستاره ای ۸ بعدی تبدیل آنتاریون، به نور خالص بدل می‌کند. این یک ورتکس حضور “واحد” است که تمام ناهنجاری دوگانگی را جذب می‌کند و آن را از طریق فرایند میکرو-تریانگولاسیون، صعود داده به “وحدت” می‌رساند.

همه ورتکس های الهه یک شبکه نوری در سطوح اتریک و اختری می‌آفرینند که یک میدان مورفوژنتیک «وحدت» خلق می‌کند که ابزاری است برای دخالت الهی روی سطح این سیاره.

این شبکه نوری در نهایت همه تاریکی های سطوح اختری و اتریک را به نور بدل می‌کند و همه موجودات منفی را حذف می‌کند تا زمانی که آخرین موجود منفی هم برای همیشه حذف شده باشد. سپس، همه قلمروهای غیرفیزیکی حول سیاره زمین بدل به قلمروهای نور خواهند شد. این موضوع شرایط لازم برای رخداد را ایجاد خواهد کرد.

این مدیتیشن روزانه در ساعت اعلام شده به طور هماهنگ در سراسر جهان انجام خواهد شد. شما می‌توانید این مدیتیشن را به دفعات و به دلخواه خودتان نیز انجام دهید.

لینک فیسبوکی این رویداد:
https://www.facebook.com/events/222234706283577

لینک ویدئوی راهنمای صوتی برای این مدیتیشن، تهیه شده توسط
Global Peace Meditation:
http://bit.ly/3iZp8oK

لینک لیست ویدئوهای راهنمای صوتی به زبانهای مختلف (در حال تکمیل):
http://bit.ly/3iZp8oK

ویدئوی راهنمای صوتی فارسی:

منبع و مقاله کامل به همراه لینک مدیتیشن های دیگر الهه:

https://www.welovemassmeditation.com/2021/01/goddess-vortex-meditation-at-230-pm-utc-every-day.html?m=1

نور پیروز است✨♥️

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید