شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن برای حذف تسلیحات دایرکت (هدایت) انرژی

مدیتیشن برای حذف تسلیحات دایرکت (هدایت) انرژی

هر روز ساعت 17 به وقت جهانی 21:30 به وقت ایران

همانطور که کبرا در تاریخ ۲۴ فوریه در پستی در این بلاگ توصیه کرده است، نیروهای نور درخواست کرده اند که تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری اطلاعات و هوشیاری راجب تسلیحات دایرکت انرژی را منتشر کنند.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/02/directed-energy-weapons.html

در این تصویر یک اشعه محدود الکتریسیته نشان داده شده است که از خانه ای در یک محله، به سمت یک شخص در منزلش که خوابیده است. این اشعه الکتریسیته نامرئی است و دیده نمی شود. این اشعه به شکل خطی (در یک خط مستقیم) حرکت می کند، مانند یک اشعه لیزر. این اشعه به شکل یک شلیک کوتاه که کمتر از یک ثانیه طول می کشد تابانده می شود. این اشعه ساختار هیچ کدام از خانه ها را دچار آسیب نمی کند اما هنگامی که به ناحیه سینه فرد مورد هدف تابانده می شود، وی دچار ایست قلبی می شود، و عملا وی را می کشد. این اشعه عملا یک قاتل خاموش است. وقتی این شلیک انجام می شود هیچ صدایی شنیده نمی شود، تنها صدایی که ممکن است شنیده شود در زمانی است که شلیک به سمت ناحیه سینه فرد هدف تابانده می شود. فردی که هدف قرار گرفته است ممکن است در کسری از ثانیه به نفس نفس بیفتد و سپس جانش را از دست بدهد. فردی که مورد هدف قرار گرفته در خواب می میرد و دیگر بیدار نمی شود. هیچ علامت و نشانه ای روی بدن فیزیکی اش دیده نخواهد شد. به نظر خواهد رسید که وی به دلایل طبیعی جان سپرده است که شاید ناشی از یک حمله قلبی بوده است. هیچ شواهد فیزیکی مبنی بر اینکه چنین سلاحی مورد استفاده قرار گرفته است وجود نخواهد داشت، و از آنجا که این سلاح طبقه بندی شده و محرمانه است، هیچ کس مظنون نخواهد شد که دولت از این سلاح علیه فرد مورد هدف استفاده کرده است.

اینجا لینک پست دیگری در مورد سلاح های هدایت انرژی از طرف کبرا:

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/04/situation-update.html

و اینجا مقاله ای مهم برای اطلاع رسانی و آگاهی در این خصوص: 

http://nesaranews.blogspot.co.uk/2017/04/urgent-national-security-and.html

نیروهای نور درخواست کرده اند که بیشترین افراد ممکن این مدیتیشن را روزانه انجام بدهند:

۱.لطفا بدن، احساسات و ذهن خود را با تمرکز برروی تنفستان و یا به هر روشی که برای شما امکان پذیر است ریلکس کنید.

۲. تصور کنید یک ورتکس درخشان نور سفید از چاکرای ستاره ی روح تمام انسان ها به میدان انرژی و هویت و وجود کل انسان ها سرازیر می شود، و آن ها را نسبت به واقعیت وجود سلاح های هدایت انرژی بیدار می کند و تصور کنید این آگاهی از طریق رسانه ی جمعی به سرعت گسترش می یابد.

۳. تصور کنید تمام واسطه های کابال، دیگر از استفاده ی سلاح های هدایت انرژی امتناع می کنند و یاد می گیرند که چگونه به روشی سازنده به جامعه ی انسانی بپیوندند و با آن همکاری کنند. تصور کنید آن دسته از افراد کابال که تصمیم به صرف نظر از استفاده از سلاح های هدایت انرژی ندارند، هرچه سریعتر و موثر تر از سیاره حذف می شوند. تصور کنید تمام سلاح های هدایت انرژی نابود شده اند، و دیگر استفاده نخواهند شد.

در اینجا فایل صوتی راهنما برای این مدیتیشن به زبان انگلیسی وجود دارد :
https://youtu.be/Jo8lqCo1YA0

در زیر لینک رویداد فیسبوکی به روز رسانی شده برای این مدیتیشن وجود دارد.
https://www.facebook.com/events/649120262391785

نور پیروز است

منبع:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/03/meditation-for-removal-of-directed.html

[اتحاد نور: همانطور که در گزارش های نیروهای نور در ماه ها و سال های گذشته اعلام شد، پس از آنکه کابال موفق نشد جنگ جهانی سوم را ایجاد کند، تصمیم گرفت توسط جنگ افزارهای الکترونیکی و تسلیحات دایرکت انرژی و اسکالار به کارگزاران و مبارزان کلیدی نور حمله کند، چراکه همانطور که کبرا در گزارش 22 آوریل 2017 بیان کرد، «قدرت آگاهی جمعی کارگزاران نور و مبارزان نور از موانع اصلی بر سر راه شعله ور کردن آتش جنگ جهانی است.» نیروهای نور در حال رسیدگی به این موضوع بوده اند، و یک کارگروه نخبه از طرف نیروهای نور به همه افرادی که عامدانه در این جنایات شرکت می کنند، در سراسر جهان اخطار داده اند. آنها «ابتدا شلیک خواهند کرد و سپس سوالات پرسیده خواهند شد.»]

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید