پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن برای تایوان هر ۴ ساعت

مدیتیشن برای تایوان هر ۴ ساعت

https://www.welovemassmeditation.com/2021/09/meditation-for-taiwan-every-4-hours.html?m=1

همانطور که کبرا در بروزرسانی ۲۴ آگوست ۲۰۲۱ گفت، رسانه‌های الترناتیو در کشورهای غربی در چند دهه اخیر به افشاگری درباره جناح‌های کابال غربی پرداخته‌اند. و به این دلیل، خاندان‌های اشرافیت سیاه و یسوعیان تصمیم گرفته‌اند تعداد زیادی از اعضای کلیدی خود را از غرب به چین منتقل کنند.

https://2012portal.blogspot.com/2021/08/hold-light.html

در سالهای اخیر، چین شروع کرده است به تغییر رژیم در کشورهای همسایه، که با این کار چند هدف را دنبال می‌کنند:

  • دستیابی به نسخه کابال از یک نظم نوین جهانی
  • سلطه بر مواد معدنی نایاب که جهت ایجاد کابوس-شهر تکنولوژیک جهانی نیاز دارند
  • تضمین جریان پول حاصل از تجارت مواد مخدر و قاچاق انسان

میانمار نخستین کشوری بود که سقوط کرد، و دومی افغانستان بود.

هدف سوم در فهرست چین، سلطه بر تایوان است.

با سلطه بر تایوان، چین قادر خواهد بود صنعت نیمه‌رسانا و میکروچیپ این جزیره را مصادره کند.

برای رسیدن به این هدف، دولت چین دست به کشتار و بازداشت اعضای مثبت کلیدی خاندان‌های دراگون ساکن در سرزمین اصلی چین از ابتدای مارس امسال زده است.

نیروهای دراگون قرمز در سرزمین اصلی چین به همین دلیل به طور چشمگیری تضعیف شده‌اند و بسیاری از آنها مخفی شده‌اند تا بتوانند باقی بمانند. از نظر تاریخی، دراگون‌های قرمز کسانی بوده‌اند که از تجاوز نظامی چین به تایوان جلوگیری کرده‌اند.

به این موقعیت سرانجام رسیدگی می‌شود و نیروهای نور در حال انجام اقداماتی برای حل این مشکل هستند‌‌.

برای پشتیبانی از نیروهای نور، گروه‌های کارگزار نور در چین، تایوان، و مالزی، مدیتیشنی را انجام می‌دهند تا از اعضای دراگون حفاظت کنند و روابط چین و تایوان را ثبات ببخشند.

چنانچه به این کار هدایت شدید، می‌توانید این مدیتیشن را هر چهار ساعت یکبار انجام دهید (۲، ۶، ۱۰، ۱۴، ۱۸، ۲۲ به وقت هماهنگ جهانی).

به علاوه، گروه‌های کارگزار نور در چین، تایوان و مالزی این مدیتیشن را هر روز ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت هماهنگ جهانی:
👈(۴:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران)👉
انجام می‌دهند. اگر به این کار هدایت شدید می‌توانید در این ساعت مدیتیشن را انجام دهید.

دستور مدیتیشن:

۱. از روش خود برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

۲. قصد خود برای استفاده از این مدیتیشن جهت محافظت از همه اعضای خاندان‌های دراگون و ثبات بخشیدن به روابط چین و تایوان، اعلام کنید.

۳. شعله بنفش را از منبع اصلیش فرا بخوانید تا یک حلقه حفاظتی در اطراف شما در طول مدیتیشن و بعد از آن ایجاد کند. از آن بخواهید تا هر چیزی که در خدمت نور نیست را به نور تبدیل کند.

۴. ستون نور سفید درخشانی را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می‌شود، و سپس بین خورشیدهای مرکزی همه کهکشان‌های این جهان توزیع می‌گردد، و سپس به کهکشان ما و به منظومه خورشیدی ما وارد می‌شود، و از همه موجودات نوری درون منظومه خورشیدی عبور می‌کند، و سپس از همه موجودات روی سیاره زمین و نیز از بدن شما می‌گذرد، و به مرکز زمین می‌رسد.

۵. یک کره گل زندگی رنگین‌کمانی قدرتمند و زیبا را تصور کنید که همه اعضای خانواده دراگون روی سطح سیاره را در بر می‌گیرد. تصور کنید که این کره گل زندگی رنگین‌کمانی، میدان‌های انرژی همه اعضای خانواده دراگون را پاکسازی می‌کند، و از آنها محافظت می‌کند تا مأموریت‌هایشان را با موفقیت تکمیل کنند، و از هر آسیب و حمله‌ای در امان باشند.

۶. تصور کنید گل زندگی رنگین‌کمانی همه خطوط انرژی دراگون و ورتکس‌های دراگون سطح سیاره را پاکسازی و فعالسازی می‌کند. تصور کنید این خطوط انرژی و ورتکس‌ها، پشتیبانی و حفاظت انرژتیک قدرتمندی برای اعضای خانواده دراگون فراهم می‌کنند.

۷. الهه کهکشانی پلروما، ایسیس، دومو و گوان‌یین را فرا بخوانید. انرژی‌های الهه را از همه نقاط جهان فرا بخوانید تا بر آسمان سرزمین اصلی چین و بر تایوان فرود آیند، و انرژی‌های صورتی عشق کیهانی را هم به سرزمین اصلی چین و هم به تایوان بفرستند. تصور کنید یک کره گل زندگی رنگین‌کمانی چین و تایوان را در بر می‌گیرد، و صلح ابدی و هماهنگی بین این دو منطقه را حفظ می‌کند.

۸. تصور کنید که نور صورتی عشق کیهانی از خورشید مرکز کیهان ساطع می‌شود و از بدن شما می‌گذرد و به مرکز زمین می‌رسد‌. تصور کنید این نور الهی صورتی کالبدهای فیزیکی، پلاسما، اختری و ذهنی شما را در بر می‌گیرد. اکنون، لطفا دستان خود را بلند کنید، و کف دستان را رو به جلو نگه دارید. با استفاده از دستان، نور صورتی‌رنگ الهی را به همه سیاستمداران و افسران نظامی در چین و تایوان بفرستید، تا آنها انتخاب کنند که صلح و هماهنگی بین دو منطقه را حفظ کنند.

الهه خواستار صلح است، و صلح برقرار خواهد شد.

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید