دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / لویاتان و بهیموث

لویاتان و بهیموث


دستگاه بیگانگان که تحت عنوان ماشین هیولا Beast Machine شناخته می شود، توسط مقادیر زیادی آگاهی  معکوس شده برنامه هوش مصنوعی، در کالبد سیاره نگه داشته می شود. این موضوع باعث مسمومیت نیروهای ظریف سیاه در میدان عنصری زمین و ماده سیاه می شود، و آن ماده را بهیموث Behemoth نیز می نامند. دستگاه بیگانه موسوم به گراویترون Gravitron بخشی از ماشین هیولا است که مانند یک میدان مهار الکترومغناطیسی عمل می‌کند. NET (میدان انتقال الکترواستاتیک نیبیرو) اینگونه ایجاد می شود، که تولید کننده فساد اختری و گرانشی است و به آن لویاتان هم گفته می شود.

NET

بهیموث و لویاتان در واقع جفت مذکر و مؤنث آنتی کرایست هستند که در نرم افزار آرماگدون و مدارهای جادوی سیاه ثبت شده اند تا از طریق تکنولوژیک، بر اساس برنامه دهی های مذهبی دستورکار بیگانگان منفی، روی سطح سیاره ویرانی ایجاد کنند. در واقع، بهیموث و لویاتان فناوری های سیاهچاله هستند که عمدا توسط نیروهای سقوط کرده دستورکار بیگانگان منفی هدایت می شدند تا سیاره را در زندان نگه دارند. با انحلال دیوار فراموشی Amnesiac Barrier در نواحی سابکانشس (زیرآگاهی) انسان، تاریخ پنهان جنگ های الکتریکی و دستورکار ترنس اومانیزم (تبدیل هوش ارگانیک به هوش مصنوعی) و ترنس جندر افشا می شود که هم اکنون نیز در صحنه اوضاع جهان شاهدشان هستیم. 

هوش مصنوعی

دستورکار بیگانگان منفی تلاش دارند بر روی رویداد تریگر خط زمانی جنگ های الکتریکی روی سطح زمین سرمایه گذاری کنند، و قصد دارند این کار را از طریق دنبال کردن گفتمان جنگ سوم بین الملل و دستور کار ترنس اومانیزم پیش ببرند. اکنون به نحو خشنی این اهداف را دنبال می کنند تا آگاهی جمعی را جهت شارژ کردن بهیموث و لویاتان متمرکز سازند. 


رویداد جنگ های الکتریکی در نیروهای فساد یافته عنصری زمین  ثبت و ضبط شده اند، و فرم هوش مصنوعی آن در بلک گو black goo دفن شده است که مستقیما به میدان های هوش مصنوعی خط زمانی زمین فانتوم متصل می شود.

آرماگدون یک نرم افزار تحت کنترل رپتیلیان هاست که از آن برای آزار و آسیب رساندن به انسانها از طریق حافظه های سلولار آتلانتیس و لموریا که در ذهن خودآگاه پاک شده اند بهره می گیرند


این رویداد تریگر تاریخی در دروازه ستاره ای هشتم وارد تقاطع با چرخه های زمانی آگاهی جمعی کنونی روی زمین شده است، در حالیکه موقعیت ارگانیک استاف سیاره ای Planetary Staff در حال ترمیم درون کالبد سیاره است.

نوشته لیزا رنی، از مقاله:

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3623-leviathan-races-and-demon-seed

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید