پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / طرح بزرگ

طرح بزرگ

۱۲ اکتبر ۲۰۱۲
تجربه، به خصوص در چند ماه گذشته، نشان داده است که طبیعت انسان بسیار مستعد دریافت تأثیرات فیزیکی و غیرفیزیکی آرکان هاست. 
آرکان ها در تجزیه نهضت آزادسازی موفق شدند. گروه های مثبت روی سطح مورد نفوذ قرار گرفتند و دچار فساد شدند، و آنان که خالص ماندند، یا مسخره شدند و یا مورد حمله قرار گرفتند. از هر ایده و نظری درباره اینکه چگونه می توان این تفرقه در بین گروههای مثبت را کاهش داد و پیش از رخداد به وحدت بیشتری در میان آنان رسید، بسیار استقبال می شود. 
همچنین، افراد و گروه های ظاهرا مثبت بسیاری بودند که برای تسلط بر حسابهای وثیقه مبارزه می کردند. به نظر می رسد طمع و حرص، برنامه بازگرداندن پول ها به مردم را تحت الشعاع قرار داد. 
از یک منبع بسیار معتبر اطلاعاتی دریافت کرده ام مبنی بر اینکه Keenan متولی حسابهای وثیقه نیست. هویت واقعی متولی فعلا بایستی پوشیده بماند تا وی بتواند بدون دردسر در راستای منافع بشریت به کارش بپردازد. معدودی گروه های مثبت وجود دارند که به هدف بازگرداندن پول ها به دست انسانها فعالیت می کنند اما در اینترنت هیچ اطلاعاتی راجب آنها نخواهید یافت. آنها هیچ چیز را اعلام نمی کنند. هنگامی که به موفقیت برسند آنچه باید رخ دهد رخ می دهد. 
عواملی که در بالا مورد اشاره قرار گرفتند علت تأخیرهایی است که بسیاری را خسته کرده است. بنابراین طرح اولیه گسترش یافت، و بدین وسیله ارائه می شود: 
قسمت اول طرح بزرگ مربوط است به پیشروی نور در سطوح غیرفیزیکی. نیروهای نور از فناوری پیشرفته ورتکس ها برای پاکسازی سطوح غیرفیزیکی استفاده می کنند. این ورتکس ها یک شبکه نوری تشکیل می دهند که روز به روز قدرتمندتر می شود. در نقطه معینی، مقدار نور به جرم بحرانی می رسد که منتج می شود به ورود وسیع نیروهای نور در سطوح غیرفیزیکی ذهنی، اختری، و اتریک داخل لایه نازک اطراف سطح سیاره زمین. این سطوح اکنون هنوز حاوی معدودی آرکان های غیرفیزیکی است و بردگان خزنده پرتعدادشان بهمراه فناوری های منفی. این پیشروی نور همه بقایای تاریکی را از سطوح غیرفیزیکی پاکسازی خواهد کرد. 
این یک گام حیاتی و پراهمیت است و بایستی تا پیش از رخداد انجام شود. در غیر این صورت آرکان ها و بردگان رپتایل آنها بر نقاط ضعف روان انسانها فشار وارد می کنند و این مسأله می تواند بسادگی به جنگ و خشونت گسترده منجر شود. توده های مردم تحت استرس و تأثیرات فیزیکی و غیرفیزیکی آرکان، بسیار مستعد عقبگرد به سمت خشونت هستند، همانطور که تجربه آلمان نازی و قتل عام رواندا بوضوح نشان می دهد. تحت نفوذ آرکان ها انسانها براحتی اتهام می زنند و حمله می کنند، و این وضع می تواند بسادگی منجر شود به تکرار  witch hunt و تشکیل گروه هایی که افرادی که مطابق میلشان نیستند را بدون محاکمه مجازات می کنند. ممکن است به هر فردی حمله شود و برچسب همکاری با کابال یا چیزی مثل آن به وی زده شود. از بروز چنین مسائلی بایستی جلوگیری کرد، و بنابراین رخداد پیش از آنکه سطوح غیرفیزیکی پاکسازی شده باشند روی نمی دهد. 
قسمت دوم طرح بزرگ مربوط است به جنبه فیزیکی رخداد. از آنجا که بیشتر گروه های مثبت روی سطح اکنون دچار چنددستگی هستند، به عنوان گروه در رخداد شرکت نخواهند کرد. پروینی ها (پلایدیان) و حرکت مقاومت به عنوان دو گروه مثبت غیرسطحی، عمده آنچه «مدیریت طرح بزرگ گروه سیال» خوانده می شود را اجرا خواهند کرد. نخست، موج Impulse از سمت منبع Source می آید که حاوی این پیام است که زمان مناسب آغاز رخداد فرا رسیده است. پروینی ها و دیگر گروه های فرازمینی مثبت اطلاعات کامل هر انسان را در اختیار دارند، افکار، و انگیزه ها را می دانند و می توانند به سادگی تصمیم بگیرند که چه کسانی می توانند عضو گروه فیزیکی سیال اولیه ای باشند که رخداد را کلید می زند. و آن اطلاعات را به حرکت مقاومت فوروارد خواهند کرد.
عاملان روی سطح مقاومت سپس با افراد کلیدی داخل گروه سیال روی سطح تماس می گیرند. برخی از آن افراد کلیدی صاحب سمت در ارتش های روسیه، ایالات متحده و چین هستند. با این افراد کلیدی از نزدیک و یا تلفنی تماس گرفته می شود و یک انتخاب ساده به آنان داده می شود. از آنان دعوت می شود بخشی از عمیات های رخداد باشند. آنها بر اساس اراده آزاد خود یا می پذیرند یا رد می کنند. برای این تصمیم گیری دقایقی فرصت خواهند داشت. اگر بپذیرند دستورالعمل های بیشتر درباره اینکه با چه کسی تماس بگیرند و چه کنند به آنها ارائه خواهد شد. و اگر رد کنند، دیگر با آنان تماسی گرفته نخواهد شد.
آن افرادی که در مرحله بعدی توسط گروه افراد کلیدی مذکور با آنها تماس گرفته می شود، به نوبه خود تصمیم می گیرند، و این گونه گروه سیال، با شتاب وارد عمل می شود. کل فرایند بسیار سریع خواهد بود و کابال را غافلگیر خواهد کرد. به احتمال زیاد در اینترنت اعلان قبلی «چراغ سبز» در کار نخواهد بود زیرا عنصر غافلگیری از دست می رود.
با پیشرفت عملیات های رخداد، پروینی ها و دیگر نژادهای فرازمینی اطلاعات کامل نقاط ضعف و قدرت هر انسانی که بخشی از عملیات هاست را در اختیار خواهند داشت. بر این اساس، آنها (فرازمینیان) دائما و مرتب اطلاعات به روزشده درباره نحوه جابه جایی نقش ها و جایگاه افراد گروه سیال را به حرکت مقاومت ارائه می کنند. افرادی که اشتباهات بزرگ می کنند بایستی گروه را ترک کنند و دسترسی به اطلاعات عملیات ها را از دست می دهند و افراد دیگری پذیرش می شوند. بنابراین گروه سیال از نفوذ کابال حفظ خواهد شد، و نیز از ابعاد منفی طبیعت انسانی. عاملان مقاومت مستقیما در عملیات ها شرکت نخواهند داشت بلکه در حوزه اطلاعات و دستورالعمل ها کمکرسانی می کنند. کل این عملیات برای موفقیت بایستی توسط موجوداتی خردمندتر از مردمان روی سطح زمین طراحی و هماهنگ شود. 
پس از رخداد، توده های مردم کمک روانشناختی و درمان روحی دریافت خواهند کرد تا از ویروس آرکان پاکسازی شوند. ویروس آرکان در میان جمعیت انسان ها از طریق انتقال سیستم کنترل ذهن القای تروما از نسلی به نسل دیگر، بقا پیدا کرد. هنگامی که ویروس پاکسازی شود، انسان ها مشاهده خواهند کرد که خشونت زشت است، هیچ مشکلی را حل نمی کند، و بخشی از ذات طبیعی انسان نیست. 
یکی از عوامل کلیدی بقای سلطه نیروهای تاریکی این بود که انسانها آموختند از یکدیگر حمایت نکنند. یکی از نخستین درس هایی که انسانها بایستی بیاموزند، درس حمایت است. انسانها شروع خواهند کرد به استفاده از اراده آزاد، و عشق را انتخاب خواهند کرد، و از طرف نیروهای نور کمک بزرگی دریافت می کنند تا دوباره بیاموزند که به یکدیگر عشق بورزند. 
هیچ گونه انتقام جویی از کابال تحمل نخواهد شد. هر عضو کابال سابق از حق دریافت محاکمه عادلانه برخوردار است و آنهایی که مایل باشند اعتراف و همکاری کنند ممکن است بتوانند به جامعه باز گردند. رخداد به انقام جویی ارتباطی ندارد، رخداد مربوط است به متوقف کردن تمام خشونت ها روی سیاره زمین بوسیله خلع قدرت کابال.
به دلیل همه تأخیرهای ناشی از عوامل انسانی، تنها نخستین بخش از Plan 2012 (رخداد) می تواند در ۲۰۱۲ روی دهد. بقیه پلان (بازسازی ساختارها و تماس نخست) بعدا رخ خواهد داد.
https://prepareforchange.net/2015/11/01/the-masterplan/

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید