چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / شورای آرکتوری 9D: آتلانتیس و جنگ های اوریون برگشته اند، 8 سپتامبر 2020

شورای آرکتوری 9D: آتلانتیس و جنگ های اوریون برگشته اند، 8 سپتامبر 2020

شورای آرکتوری: آتلانتیس و جنگ های اوریون برگشته اند


September 8, 2020 by Derek Knauss


From EraOfLight.com

«درود، ما شورای آرکتوری هستیم. و از ارتباط با همه شما خوشحال هستیم.
ما از پیشرفتی که احساس می کنیم انسانها در این زمان داشته اند بسیار خوشحال هستیم. اکنون زمان آسانی برای هیچ یک از شما برای حضور روی زمین نیست. در حقیقت زمان بسیار چالش برانگیزی است، و شما با گذشتن هر لحظه و ثانیه به صعودتان نزدیک تر می شوید. شما در حال نزدیک شدن به آن نقطه هستید اما بایستی تمام باری که در طول مسیر بر دوش خود انباشته اید را رها کنید. یک بخش از این کار به وسیله اجرای مجدد سناریوهای قدیمی و موقعیت هایی که به شما شکل داده اند و تروماها و زخم هایی که درونتان حمل می کنید را ایجاد کرده اند، انجام می شود. 


در حال حاضر در جهان شما، مردم را می بینید که به افراط و تندروی روی می آورند و دچار قطبیت های شدید علیه یک طرف دیگر می شوند، و این مسائل، همان اجرای مجدد سناریوی آتلانتیس است، و همینطور اجرای مجدد “جنگ های اوریون”. در آن دوران هم شما روی سیاره خود یک جامعه بسیار قطبیده داشتید، علی رغم آنکه آتلانتیسی ها از نظر روحی متعالی و از نظر فناوری بسیار پیشرفته بودند. اکنون هم فناوری پیشرفته روی زمین موجود است، و انسانهای متکامل زیادی نیز روی سیاره حضور دارند، و از هر موضوع و امری و تجربه ای، روی زمین دیده و مشاهده می شود. یعنی شما انواع تجربیات مختلف را دارید. و شما به عنوان یک جامعه جهانی بسیار متنوع تر و گوناگون تر از زمان آتلانتیس هستید. 


این تنوع و گوناگونی، شما را به انواع سیستم های ستاره ای دیگر در کهکشان متصل می کند. البته، ما آرکتوری ها در جنگ های اوریون شرکت نداشتیم، اما چند سیستم ستاره ای درگیر بودند، و DNA و انرژی همه این سیستم های ستاره ای در جمعیت حال حاضر زمین نمایندگانی دارد. شما در مقیاسی بسیار کوچک تر در حال اجرای مجدد نوع جامعه ای هستید که در سیستم اوریون وجود داشت و به جنگ های اوریون منجر شد. شما می خواهید در این باره چه قدمی بردارید؟ 


قبل از هر چیز، بایستی هنگامی که تریگر (تحریک احساسی) می شوید متوجه و هوشیار باشید. اگر کسی یا چیزی شما را تریگر می کند، بایستی بتوانید کاری بیش از رفتن به یک تظاهرات، یا نوشتن یک پست در رسانه های اجتماعی انجام دهید. بایستی کاری بیش از رأی دادن، یا جمع آوری پول برای ایجاد هوشیاری در یک مورد معین انجام بدهید. 


بایستی ترومای خود را حل کنید. بایستی با احساسات خودتان مواجه شوید. و می دانیم که قبلا این را گفته ایم، اما تکرار می کنیم. بسیاری از پیش بینی هایی که اکنون در اینترنت می بینید، در واقع اموری است که قبلا رخ داده است. مردم قادر نیستند فرق بین گذشته و آینده را در تصوراتشان درک کنند. آنها تصور می کنند آینده ای که همه به سمت آن در حرکتند را می بینند، در حالیکه در واقع صرفا نسخه ای از گذشته را دیده اند. و این نسخه ی گذشته است که آنها و دیگرانی مثل آنها نیاز دارند مجددا تجربه کنند. 


اجازه دهید تریگر شوید، اما از آن واکنش اولیه فراتر بروید، و آن احساسات را پردازش و تحلیل کنید. آنچه را که نیاز دارید احساس کنید را احساس کنید. به قلب موضوع وارد شوید تا موفق شوید یک واقعیت بهتر خلق کنید، و یک آینده بهتر، و یک نسخه بهتر از این جامعه که اینقدر قطبیده و سرکوب شده است. 


اما در واقع زندگی کنونی شما در مقایسه با زندگی ای که قبلا داشته اید و آنچه که قبلا تجربه کرده اید، و آنچه که به زمین آمده اید تا  برای همیشه پاکسازی و حل کنید تا سنگینی بار آسیب هایتان را رها کنید و صعود کنید، و خویشتن کامل خود شوید، و خویشتن برتر خودتان شوید، چیزی نیست. 
این کاری است که اکنون روی سیاره زمین انجام می دهید، و این معنی تجربه کنونی بشریت است. 


ما شورای آرکتوری هستیم، و از ارتباط با شما خوشحالیم.»

منبع:

درباره تاریخ جنگ های کهکشانی بیشتر مطالعه کنید:

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید