دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / شرح وضعیت فضا- فرماندهی آشتار 22 ژوئن 2019

شرح وضعیت فضا- فرماندهی آشتار 22 ژوئن 2019

در سه روز گذشته، حرکتهای بسیاری اطراف زمین و در سراسر منظومۀ خورشیدی رخ داده است، زمانی که نیروهای غیر متعهد به کنفدراسیون تلاش می کنند به نوعی “تهدید” کنند ، “تیراندازی / kamikazes” بیشتر فیزیکی که عدم‌هماهنگی را سبب میشود .
بی فایده است، نیروهای فرماندهی آشتار، نژاد خورشید مرکزی و یکی از آخرین ارتش های نور به نام “حاکمان کروی” که به مجموعه خورشیدی آمده اند ،حضور دارند و در حال کنترل و هماهنگ کردن کل وضعیت هستند.  (من با آنها کانال شدم (ارتباط تلپاتیکی)، آنها به تدریج اطلاعات را به من داده اند، من مادامی که  آن را تمام کنم ،انرا منتشر خواهم کرد.
این حرکت زمانی آغاز شد که سفینه بزرگ مادر دراکو شروع به نزدیک شدن به اولین مانع حفاظت مغناطیسی، واقع در نزدیکی کمربند کوئیپر شد، و در تلاش برای ورود به سیستم خورشیدی بود.
که توسط فرمانده آشتار و کمربند مغناطیسی از آن جلوگیری شد.


این کشتی دراکو غیر متعهد به کنفدراسیون تلاش برای وارد شدن داشت ،پس از دریافت یک تماس ناامیدانه از زمین توسط کسانی که به آنها خدمت کرده بودند ، همچنین از سوی دراکوهایی که در داخل مانع محافظتی قرار دارند.
دراکوهای غیر متعهد به کنفدراسیون و همچنین رپتایلها  خزندگان و دیگر  نژادهای غیر متعهد که درون مانع مغناطیسی نصب شده توسط فرماندهی ارشد قرار دارند“گرفتار آمدند”، برخی در تلاش هستند تا به نحوی فرار کنند و تلاش دارند تا  اختلال ایجاد کنند .
هیچ کس سیستم خورشیدی را نمیتواند ترک کند.
این یک مانع حفاظتی از سوی فرماندهی ارشد است تا زمانی که همه غیرمسئولین (غیر متعهدین به کنفدراسیون) به شورا (مجلس رسیدگی)برده شوند .
این مانع به سه لایه تقسیم می شود:
۱- نخستین لایه ،می توان گفت که فراتر از کمربند کوئیپر است که همه آن را پوشانده و ضخامت خاصی دارد.
۲- دوم لایه ، که بیشتر سیستم خورشیدی را شامل میشود، در یک لایه ضخیمتر از مشتری آغاز  (از جمله خود سیاره) میشود.
۳- سومین لایه و قویترین و ضخیم ترین که زمین، ماه و خورشید را کاملا در بر گرفته است.(پوشانده)

تصویر سازی: تصویر زیر یک ایده روشن‌تری را برای شما ارائه می دهد.

اگر چه این سیگنال ها به طور مستقیم توسط فرماندهان ارشد قطع نمی شود، به این دلیل که هرچیزی دارای محدوده ایست، تلاش بی فایده است و باور اینکه که کمک برای آنها خواهد رسید و از موانع خواهند گذشت این اتفاق نخواهد افتاد.
نیروهای منفی در داخل موانع نیاز به مقابله با آن دارند.هیچ نیروی خارجی برای نجات یا حمایت از آنها هرگز نخواهد آمد.
به این ترتیب، ناوگانی از سوی فرماندهی آشتار به کنفدراسیون دراکو و ناوگان خزندگان رپتایل ، که در داخل فرماندهی هستند و فعالیت می کنند گسیل داشته شد به منظور “مذاکره” با کنفدراسیون غیرمتعد.
اگر چه آنها به طور مستقیم به همان نژاد تعلق دارند، اما از سوی برادران دراکو و Reptilians خزنده خود از نژاد مشابه با اغوش باز پذیرفته نیستند به هر روی،همه چیز تحت کنترل است.
در همین حال، هویت های کهکشانی شناسایی و در سطح بازتاب می شوند و از سوی فرماندهی ارشد همواره در فضا همگام سازی می شوند تاحصول اطمینان کامل ، درست تا لحظه ویژه فلش مرکزی.
مادامی که این جنبش رخ می دهد، بسیاری ممکن است رویاهایی از  فضا و فلش  داشته باشند حتی در طول روز ،در مورد آنچه در حال روی دادن است .
با احترام به نیروهای منفی، هیچ چیز بیداری بشریت را در زمین که خاستگاه (ریشه)و پتانسیل آن است متوقف نخواهد کرد.
در حال حاضر این چیزی است که فرماندهی آشتار از من می خواهد تا در میان بگذارم .

برای حقیقت، و هیچ چیز جز حقیقت، در عشق و برکت باشید  نوا (گابریل RL)

https://www.disclosurenews.it/en/situation-in-space-ashtar-command/

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید