پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / سقوط آرکان ها

سقوط آرکان ها

سقوط آرکان‌ها:

۲۵۰۰۰ سال قبل نیروهای تاریکی زمین را قرنطینه کردند و انسانها را به گروگان گرفتند. آنها یک سیستم کنترل واقعیت مجازی را ایجاد کردند تا کسی نتواند از زمین فرار کند. آنها موجودات نوری را که با منبع اتصال داشتند را گرفتار کردند تا این سیستم مجازی را تغذیه کنند. این سیستم کنترل واقعیت مجازی هنوز هم تا حدی وجود دارد و به نام «ماتریکس» شناخته می‌شود. در سطح فیزیکی، کنترل توسط دستورکار اوریون–بابلی یعنی بردگی سیستم مالی بر پایه بدهی و توسط برنامه‌های کنترل ذهن رسانه‌های جمعی انجام می‌شود. در سطوح اتریک، اختری و ذهنی، کنترل از طریق اتاق‌های تحریف الکترومغناطیسی فضا-زمان انجام می‌شود، شبیه چیزی که در آزمایش فیلادلفیا انجام شد. این اتاق‌های تحریف، یک توهم سیستم حلقه بسته را ایجاد می‌کنند تا اینطور به نظر بیاید که این حلقه تا ابد ادامه دارد، و همین مسئله است که باعث شده تا تعداد بسیار کمی از انسانها بتوانند از این چرخه رها شوند و به بیداری برسند. این ماتریکس توسط موجوداتی اداره می‌شود به نام آرکان‌ها (در زبان یونانی به معنی حکمرانان).

آنها در واقع موجوداتی هستند که از کهکشان آندرومدا آمده‌اند و انتخاب کردند تا تاریکی را تجربه کنند. آنها از اتصال مجدد با منبع خودداری کردند. در طول هزاره‌ها، آنها دراکو‌ها و رپتایلها را از طریق مهندسی ژنتیک طراحی کردند تا از آنها به عنوان جنگجویان برده برای گسترش امپراطوری تاریکشان استفاده کنند.
سیاره زمین آخرین سیاره از این امپراطوری تاریک هست که در حال آزادسازی است. و تعداد کمی از آرکان‌ها روی زمین باقی مانده‌اند. در سطوح اثیری و اختری، آنها را به عنوان اربابان کارما می‌شناسند. آنها در واقع موجوداتی هستند که در سطح وسیعی در مورد مسیر زندگی کسانی که روی زمین تناسخ می‌کنند، تصمیم گیری می‌کنند. آنها پدران و مادران انسانها را انتخاب می‌کنند و تا حدی شرایط زندگی آنها را تعیین می‌کنند. این سیستم برنامه‌دهی، به عنوان «کارما» شناخته می‌شود. آنها توسط تکنولوژی پیشرفته تولید امواج در سطح اختری، بر جریان‌های انرژی سطح اختری نفوذ می‌کنند و از آنها برای تأثیرات مخرب آسترولوژیک استفاده می‌کنند. آنها ساختار تحریف‌شده فضا-زمان را توسط ایمپلنت‌ها حفظ می‌کنند که باعث ایجاد ناهنجاری سیاه‌چاله‌ها در فضازمان می‌شود، و نتیجتا ذهن و احساس انسانها را دچار سردرگمی و آشفتگی می‌کند. این ایمپلنت‌ها در واقع کریستالهای قابل برنامه‌ریزی هستند که با تجهیزات الکترونیکی قوی در کالبدهای ذهنی، اختری و اثیری تک تک انسانهای روی زمین قرار داده می‌شوند. در سطوح اثیری/اتریک و لایه‌های پایین سطح اختری، دراکو‌هایی که برای آرکانها بردگی می‌کنند، از تکنولوژی هوش مصنوعی برای حفظ ماتریکس استفاده می‌کنند. در این سطح یک سیستم هشدار وجود دارد که طبق آن اگر کسی بیدار بشود و از لحاظ آگاهی به سطحی برسد که توسط نور سوراخی در ماتریکس ایجاد کند، دراکو‌ها یک رپتایل برده را می‌فرستند تا با اعمال فشار بر نقاط ضعف روانی آن فرد بیدار شده، دوباره ارتعاشاتش را پایین آورده و آن سوراخ را می‌بندند. این رپتایلهای برده، به شکل مداوم بر روی ذهن و احساسات انسانهای تناسخ یافته روی زمین فشار وارد می‌کنند تا از رشد روحیشان جلوگیری و مبارزه‌شان برای آزادی را سرکوب کنند. اگر این کافی نباشد، موجودات عنصری آمیب‌مانندی را می‌فرستند تا فشار بیشتری وارد کنند. همه این موجودات منفی معمولا در لایه‌هایی از ساختار تحریف‌شده فضازمان مخفی می‌شوند که در سطوح اثیری و اختری قرار دارند.

قدرت آنها در واقع در ترس و دستورکارهای پنهان است. آنها در مقابل نور، حقیقت و شجاعت قدرتشان را از دست می‌دهند. اگر ما بدون ترس از این مسائل مطلع باشیم، نوری که از آگاهی ما ایجاد می‌شود، این تاشدگی‌ها/فولدها را در ساختار فضازمان هموار می‌کند و این موجودات منفی از لایه‌های اثیری و اختری سیاره زمین پاک خواهند شد.

در سطح فیزیکی، آرکان‌ها در قالب نظام یسوعی‌ها تناسخ کردند و از لحاظ روحی مجریانشان را (اعضای ایلومیناتی دراکو که سیستم مالی را کنترل می‌کنند)، جنگجویان برده آنها (مزدوران رپتایلین که از ایلومیناتی محافظت می‌کنند) و بردگانشان (انسانهایی که در مشاغل صبح-تا-شب برای آنها کار می‌کنند) را تحت کنترل دارند. آرکان‌ها از طریق جوامع یسوعی و فراماسون‌های درجه ۳۳، ساختار ایلومیناتی را حفظ می‌کنند. این ساختار در حال حاضر در حال فروپاشی است.

تجاوز آرکان‌ها

۳ تجاوز عمده توسط آرکانها و نژادهای تحت کنترل آنها یعنی دراکوها و رپتایلها از فضای خارجی در تاریخ شناخته شده انسانها شکل گرفت. که همه آنها هم در سطح فیزیکی اتفاق افتادند و هم در سطح روحی. اولین جریان، تجاوز Kurgan بود که در حدود ۳۶۰۰ قبل از میلاد اتفاق افتاد. موجودات تاریکی از طریق پرتالهای میان-بعدی کوههای قفقاز وارد شدند.

هدفشان نابود کردن فرهنگ‌های صلح‌آمیز نوسنگی پرستش الهه بود که در اروپای نئولیتیک رونق داشت. آنها قصد داشتند ستایش و احترام به الهه را نابود کنند به دلیل اینکه انرژی مؤنث اساسا وسیله ارتباط مستقیم ما با خالق است.

جریان دوم در واقع تجاوز خزری‌ها بود که ۳۹۳ سال بعد از میلاد اتفاق افتاد. موجودات تاریکی از همان پرتال‌های قفقاز استفاده کردند. هدف این تجاوز، نابودی مکاتب مخفی، گروههای گنوسی مسیحی و پاگانیزم (پرستش طبیعت) و جایگزین کردن آنها با برنامه‌های کنترل ذهن فرق مسیحی بود. این برنامه‌ها با ایجاد دوزخ‌های واقعیت مجازی در سطح اختری ارتقا پیدا کردند که بعدها توسط کلیسا برای تقویت موقعیتشان استفاده شد.

جریان سوم، تجاوز از طریق کونگو بود که در سال ۱۹۹۶ انجام شد. موجودات تاریکی از طریق کشورهای جنگ زده کونگو، رواندا و اوگاندا وارد شدند. تمرکز اصلی این تجاوز بر روی لایه اختری و اتریک بود. هدف از این تجاوز، نابودی حرکتهای بیداری و صعود نسل جدید و تقویت و استحکام ماتریکس بود که در سال ۱۹۹۵ داشت به دلیل بیداری جمعی در زمین، نابود می‌شد. بیشتر انسانها از این تجاوزات اطلاعی ندارند به دلیل اینکه حافظه آنها در مورد نور موجود در زمین قبل از سال ۱۹۹۶ با کاشت گسترده ایمپلنت‌ها بین سالهای ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ پاک شد.


پیروزی نور

بعد از فعال سازی پرتال ۱۱:۱۱:۱۱ در نوامبر سال گذشته (۲۰۱۱)، ماتریکس سرانجام در حال نابودی است. بلافاصله بعد از آن، رویدادهایی به جریان افتاد (شکایت «کینان») که در نهایت آزادی نهایی را در پی خواهد داشت. در این شرایط دیگر تجاوزی از طرف آرکان‌ها از فضای بیرونی وجود نخواهد داشت، به دلیل اینکه سیاره زمین آخرین سیاره‌ای است که آزاد می‌شود. انتظار می‌رود نبرد تعیین‌کننده‌ای در پنجم ژوئن در اطراف پرتال انتقال ونوس انجام شود. ما قبلا وارد چارچوب زمانی این نقطه عطف سرنوشت ساز شدیم. بنابراین اگرچه پیروزی نور قطعی است و همه خطوط زمانی منفی پاک خواهند شد، ما باید بی نهایت هوشیار باشیم.

در لایه اختری آرکان‌ها به اعمال فشار بر روی نقاط ضعف روانی افراد کلیدی نیروهای مثبت روی زمین ادامه خواهند داد تا بین آنها ایجاد تفرقه و آشوب کنند. این اقدامات برای رسیدن به اهدافی مثل از بین بردن تمرکز ما از طریق بحثها و درگیریهای بی‌اهمیت هست تا قصدمان را برای شکست کابال مختل کنند. ما باید خیلی سریع این نزاع‌ها و درگیریها را رها کنیم تا تمرکزمان را بدست بیاوریم. جریان آگاهی آزادسازی به قدر کافی قوی هست تا بر نفوذ آرکان‌ها غلبه کند، اما آرکان‌ها هنوز به قدر کافی قوی هستند که در این مسیر ایجاد تأخیر کنند. دستگیری‌های گسترده اعضای کابال تنها به شکل عملیات فیزیکی نیست، و به ساپورت روحی هم نیاز دارد، تا وقتی این دستگیری‌ها انجام می‌شوند، مردم دچار وحشت نشوند. در زمان مشخصی، انرژیهای خورشید مرکز کهکشان تمام موانع ماتریکس را در سطوح اثیری و اختری از بین خواهند برد و همه موجودات منفی حذف خواهند شد. این موجودات منفی با فرشتگان و راهنمایان روحی جایگزین می‌شوند و طبق یک پیشگویی که به زیبایی بیان می‌کند: شبکه باید نابود شود، شبکه پایان می‌یابد، نور وارد می‌شود.

مرحله نهایی، از بین بردن شبکه است. این کار باید انجام شود و بعد از این اتفاقات به سرعت انجام خواهد شد.

آگاهی واحد، انرژی زیادی را برای نابودی شبکه اعمال خواهد کرد و اتفاقات تقریبا بلافاصله رخ خواهند داد. برنامه‌ها جایی برای مخفی شدن نخواهند داشت، نه پرتالها، نه تجهیزات و نه چیز دیگر. آنها از کار خواهند افتاد و الگوهای آب و هوایی درخشندگی نور شروع خواهند شد.

https://prepareforchange.net/2015/11/01/fall-of-the-archons/

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …