دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / درباره شرایط در زمان اعلام هشدار سیاه در بلاگ کبرا

درباره شرایط در زمان اعلام هشدار سیاه در بلاگ کبرا

هشدار سیاه متن زیر برای آن دسته از افرادی/لایتورکرهایی است که بلاگ کبرا/کانال تلگرامی پرتال را مطالعه و‌ پیگیری می‌کنند و می‌خواهند بدانند در زمان اعلام «هشدار سیاه» شرایط چگونه است:

شما یک کارگزار نور یا استارسید هستید که برای کمک به آزادی زمین از چنگ کابال تلاش می‌کنید. و/یا شما در یک حباب بهشتی/جزیره نور هستید و بنابراین یکی از بالاترین الطاف الهه و نیروهای کهکشانی که زمین را آزاد می‌کنند به دست آورده‌اید. کبرا در بلاگ پرتال “هشدار سیاه” اعلام کرد…Black alert

کارهایی که شما به عنوان یک کارگر نور یا استارسید برای کمک کردن می‌توانید انجام دهید به این شرح است:از هر نظر آرامش خود را حفظ کنید – هم در ذهن خود و هم در ارتباطاتی که دارید. در صورت امکان از افراد دوری کنید – همه افراد اطراف شما می‌توانند توسط کابال تحریک و فعال شوند و سپس تبدیل به مهاجمانی بالقوه در حباب شما شوند. برای بهبود و حل وضعیت، روی راه‌حل‌ها و نور مراقبه کنید. به مفاهیم انرژی فکر کنید: محافظت از چه چیزی ارزشمند است؟ به عنوان مثال افکار شما توسط کابال “شنیده” می‌شوند. اگر آنها چیزی از نور را تشخیص دهند، حمله می‌کنند… بنابراین حتی خواندن مقالات مربوط به نیروهای نور یا مطالب مربوط به آزادی توجه آنها را به شما جلب می‌کند (بله، حتی خواندن این مطلب، اگرچه ممکن است با کسب اطلاعات ضروری به شما کمک زیادی کند). در صورت نیاز، پرتال را برای به روز رسانی وضعیت بررسی کنید، اما همین کافی است. در مورد وسایل الکترونیک هم همینطور، اگر می‌توانید، از آنها دوری کنید. توجه خود را به یک راه‌حل معطوف کنید. (مشابه مدیتیشن) طبیعت به شما کمک می‌کند، اما محدوده رفت و آمدهای خود را برای مدتی کم کنید. (محافظت در حین رفت و آمدهای سریع، دور و نامطمئن، سخت و هزینه‌بر است). در صورت امکان ذهن خود را از موضوعات بسیار تاریک پاک نگه دارید (مثلاً اگر نیاز به تماشای فیلم یا باز‌ی‌های ویدیویی دارید، فیلم‌های ترسناک تماشا نکنید یا بازی‌های ویدیویی ترسناک انجام ندهید – برای دیگر انواع سرگرمی‌ها هم همین طور). تعاملات خود را به طور کلی به حداقل برسانید – همانطور که در بالا ذکر شد، هر تعاملی این امکان را دارد که به عنوان یک حمله توسط کابال مورد بهره‌برداری قرار بگیرد. این موضوع فقط به افراد محدود نمی‌شود، بلکه ممکن است آنها از مواد غذایی خاص، تماشای فیلم، خواندن کتاب و غیره برای حمله کردن استفاده کنند. با تصویرسازی‌هایی مانند شعله بنفش و غیره تا حد امکان از خود محافظت کنید.

منبع:

https://theunveiling33.blogspot.com/2021/09/black-alert-on-portal-blog-what-to-do.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید