پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / بادها و فوران های خورشیدی بزرگ حامل پیام های روحی

بادها و فوران های خورشیدی بزرگ حامل پیام های روحی

Dr. M. Schavi Ali

با شروع ماه آگوست سال ۲۰۲۰، و با فعالیت «پرتال دروازه شیر» که نورش را از ستاره سیریوس منتشر می کند، و در حالیکه انرژی های سه گرفتگی نجومی هنوز هم حس می شود، بادهای خورشیدی به اسفیرهای مختلف زمین/گایا می وزند (استراتوسفر، اتمسفر، غیره) که باعث ایجاد پالس های ارتعاشی هسته و افزایش امپلیتود (دامنه) می شوند.

سرعت معمول باد از خورشید کهکشان ما ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلومتر بر ثانیه است، و ۴۰۰ کیلومتر بر ثانیه تقریبا برابر است با یک میلیون مایل در ساعت.

در دو روز گذشته (دوم و سوم آگوست) اما سرعت بادها به بالای ۵۰۰ کیلومتر بر ثانیه و سپس به ۶۰۰ کیلومتر بر ثانیه رسید.

بنابراین سرعت بادها به حدود دو میلیون مایل در ساعت نزدیک شده است.

برای زمین/گایا دو تا سه روز طول می کشد تا جریان های بادهای خورشیدی را پس از انتشار از خورشید دریافت کند، اما بسیاری از افراد فعالسازی های فیزیولوژیک، ذهنی و احساسی ناشی از نزدیک شدن آنها را، قبل از ورودشان تجربه می کنند.

هنگامی که این بادها رسما به زمین می رسند، این فعالسازی ها می توانند قوی تر شوند.

آنچه از لحاظ روحانی روی می دهد این است که دیاکسیریبو نوکلئیک اسید (دی ان ای) ما، که اگر کویل آن باز شود به نحو شگفت انگیزی طولش به ده تریلیارد مایل می رسد، در حال پاکسازی، و آماده شدن برای نور شدت-یافته است، تا قادر باشد اثر هزاران سال آشفتگی را ترمیم کند، و خودش را با «حقیقت منبع» همسو سازد، و مسیری پاک تر برای دسترسی به مخابره های تلگرافیک دانش موجود در “قلمروهای بی انتها” بیافریند.

دی ان ای در نهایت چندرشته ای خواهد شد، یعنی طولش تریلیاردها مایل افزایش خواهد یافت..

دی ان ای نماینده تجربیات و شرطی شدگی های اجدادی (حتی تا ستارگانی که از آنها آمده ایم و از مواد شیمیایی آن ستارگان تشکیل شده ایم) و کنونی ما است.

به همین دلیل است که اشخاص معنوی زیادی ما را استارسید، به معنای بذرهای ستاره ای می نامند.

فوران های خورشیدی (آزاد شدن فوتون ها، الکترون ها، کربن دی اکسید و غیره از خورشید) همچنین در حال در نوردیدن میادین مغناطیسی و ژئومغناطیسی زمین/گایا است و زمین در حال دریافت توأم فرکانس ها و امپلیتودهای بالا و پایین است و این امر مانند بارگیری پیام های نوری کوچک و بزرگ از طریق امواج و ارتعاشات ساطع شده از منبع کیهانی بزرگ است.

این پیام ها همچنین توسط دی ان ای ما دریافت می شوند، و همانطور که بسیاری تا کنون فهمیده اند، دی ان ای یک «آنتن روحی» است که به همراه زمین/گایا اطلاعات ارسال و دریافت می کند.

DNA

شبکه های گایا که روی سطح سیاره مستقر هستند در واقع تجهیزات مخابراتی او هستند، که در فعالسازی جریان های درمانی بزرگ که برخی مکان های مقدس سیاره در بر دارند نقش ایفا می کنند.

برخی از این مکان های مقدس سیاره شامل هرم بزرگ گیزا، کوه کایلاش در تبت، استونهنج انگلستان، کوه زیتون در اسرائیل، دریاچه تیتیکاکا در آمریکای جنوبی، چاکو کانیون در نیومکزیکو، کوه شاستا در کالیفرنیا، اولورو-کاتا در استرالیا، گلاستونبری-تور در انگلستان، و کوه ملک سیا در مرز سه طرفه مشترک ایران، افغانستان و پاکستان است.

همانطور که گفته شد، این موارد تنها چند نمونه از اماکن مقدسی است که در آنها شفای معجزه آسا گزارش شده است. بسیاری از افرادی که نمی توانند به این اماکن سفر کنند، می توانند به تصویر آنها نگاه کنند و سپس با تمرکز بر مکان معین مورد ترجیحشان، روی آن مدیتیشن کنند.

هنگامی که زمین/گایا آماج بدرفتاری های فکری، گفتاری، احساسی و عملی انسانها قرار می گیرد و شرایط آشفته سیاسی و اجتماعی شکل می گیرد که به دشمنی، جنگ، قحطی، بیماری، سقوط اقتصادی، و دیگر اختلالات سیاره “متمدن” می انجامد، فوران های خورشیدی شدت می گیرند تا در حالیکه گستره فضازمانی که در آن در حرکتیم ادامه می یابد، دی ان ای بتواند سریعا ترمیم شود و تغییر کند.

در باقی ۲۰۲۰، فرکانس ارتعاشی و امپلیتود زمین/گایا با دریافت پیام های خورشیدی به طور پراکنده بالا و پایین خواهد رفت (که به صورت عددی و در مجموع تحت عنوان پاور/قدرت حساب می شود).

مضمون کلی این پیام های خورشیدی به شرح زیر است: «من خویشتن برتر تو هستم، روحی که تو تلاش داری به آن برسی.

بر روی رسیدن به دیمنشن/بعد من تمرکز کن. من نور لازم برای تبدیل تو به طرح الهی اصیلت را فراهم می کنم.»

شدت گرفتن بادهای خورشیدی

این گونه است که منبع، پیام ها را مخابره می کند.

https://www.disclosurenews.it/en/high-solar-winds-and-flares-send-spiritual-messages/

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید