دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / انجمن برادران ستاره

انجمن برادران ستاره

۵ سپتامبر ۲۰۱۲
این پست در ارتباط با دومین گروه مثبت فعال در پشت پرده است که برای نفع بشریت و آزادسازی سیاره زمین تلاش می کنند. 
من به یکی از متون داخلی که توسط یکی از اعضای آن گروه نگارش شده دسترسی پیدا کرده ام، و با مجوز کامل این گروه، متن را به نحو کامل منتشر می کنم.*
«پیمان برادران ستاره یک پست سیاره ای لژ آبی سیریوس است که از طریق مشتری و فرماندهی ژوپیتر به سیریوس متصل است. هدف برادران ستاره هدایت تکامل سیاره تحت راهنمایی سانتا کومارا است. حلقه داخلی پیمان شامل اساتید و ارهات ها است که روی این سیاره به صعود دست یافته اند. حلقه خارجی برادران ستاره شامل شاگردان اساتید صعود کرده است که به هفتمین زیردرجه از تشرف سوم دست یافته اند. لنگر فیزیکی برادران ستاره قلمروی زیرزمینی وسیع شامبالا Shamballa است، جایی که مکتب سری بزرگ اخوت ترانس هیمالیایی فعال است. پیمان برادران ستاره در نقش مقدمه این اخوت است.
از زمان آتلانتیس، برادران ستاره هیچ گاه عمومی نبوده است. بلکه از طریق رهروانش مخفیانه فعالیت می کرده است. رهروان برادران ستاره شامل “رده ستاره” Order of the Star است. رده ستاره یک جامعه است، ماندالای ۱۴۴ هزار موجود ستاره ای از تشرف اول، دوم و سوم که با هدف سری تثلیث Triangulation نور و تاریکی روی این سیاره تناسخ کرده اند. اعضای رده ستاره با هدایت تلپاتیک برادران ستاره بر اوضاع جهان اثرگذاری می کنند. 
آنان (رده ستاره)  بواسطه اثرات تلپاتیک برادران ستاره، عامل شکوفا شدن فرهنگ یونانی-رمی بودند. آنها در فرهنگ سلتیک در قالب کشیش های دروئید فعالیت می کردند. در قالب Essenes و برای مقابله با سیزدهمین تبار اشرافیت سیاه، در پروژه صعود مسیح و مجدلی/تبار خاندان جام Grail همکاری کردند. آنها پشتیبان مالی رده های تشرف سوفی بوده اند. در قرن دوازدهم آنها نهضت کاتار Cathar و Albigensian را پایه ریزی کردند که بواسطه اشعار تروبادور (شعرای دوره گرد)، اسرار الهه را احیا کردند، و همچنین اسرار مسیحیت گنوسی متعلق به عصر پیش از مسیحیت فرقه ای کنستانتین را احیا کردند. در قرن ۱۳ آنها رده تمپلار Templar را تأسیس کردند که بر اساس کشف متون سری آیسیسی در سردابه های زیر معبد سلیمان بود. اطلاعات موجود در آن طومارها احیای اسرار اختری مصر قدیم و تشکیل فراماسونری را ممکن کرد. بر اساس راهنمایی برادران ستاره، لژ های کاتار مخفی در حدود ۱۴۵۰ رنسانس را در فلورانس کلید زدند که شکل دهنده تمدن غربی به شکلی که می شناسیم بود.  این امر شرایط ورود اولین نمایندگان پیمان سری به داخل اروپا از تبت زیرزمینی را مهیا کرد. 
از آن هنگام چندین نماینده از پیمان برادری سری مخفیانه و در پشت پرده در اروپا فعال هستند. در قرن ۱۶ آنها عمدتا در فلورانس، ونیز و ورونا فعال بودند؛ در قرن ۱۷ عمدتا در لندن و در مناطق دیگری در انگلستان؛ و در قرن ۱۸ بیشتر در پاریس. پیمان برادران ستاره موج روحی لازم برای آغاز حرکت روشنگری را به رده ستاره منتقل کرد و این امر قرن ۱۸ را تغییرشکل داد و عرصه را برای انقلاب های صنعتی و تکنولوژیک آماده کرد.
پیمان سری همچنین بواسطه سن ژرمین در ۱۷۷۵ در پاریس ایجاد مکتب سری را کلید زد. این مکتب سری برای حدود ۱۰۰ سال فعالیت کرد، و سپس پیمان برادران بواسطه هلن بلاواتسکی در ۱۸۷۵ جامعه تئوسوفی را پایه ریزی کردند. پیمان سری از طریق تلپاتی پیشرفت علوم را، به خصوص از طریق نیکلا تسلا هدایت کرد.
پیمان برادران در سیستم ماتریکس سیاره زمین دخالتی ندارد. ما در اماکن سری روی سطح زمین زندگی می کنیم. 
نماد سری پیمان برادران ستاره سنگ آسمانی سیریوس، جوهر آتش، سینتامانی lapis ex coelis است، که نشانگر جوهر راستین خویشتن حقیقی ما (آتما-بودا-ماناس) است. 
نماد سری رده ستاره جامی از مولداویت است، که سنگ آسمانی خوشه پروین است؛ جام مقدس، sangreal، که نشانگر بدن سببی و تبار اختری ما است، ماندالای ۱۴۴ هزار موجود نوری.
Amor Vincit Omnia!»*
پیمان برادران ستاره آخرین بازمانده خالص مکاتب سری نوری از آتلانتیس است. کابال تلاش کرد به این پیمان نفوذ کند و شکست خورد، زیرا پیمان قوانین بسیار سختگیرانه ای برای عضویت دارد. کابال در نفوذ به مکاتب سری عمومی تر بسیار موفق تر بوده است، مثل نفوذ یسوعیان به فراماسونری در اوایل قرن نوزدهم، و نفوذ به جامعه تئوسوفی پس از مرگ هلنا بلاواتسکی، که کابال از تعالیم بلاواتسکی سواستفاده کرد. منشأ آشفتگی در میان بسیاری از کارگزاران نور این مسأله است، اما تعالیم حقیقی بزودی طی عملیاتی موسوم به Dreamland بازیابی خواهند شد. 
دیگر اعضای پیمان برادران ستاره می توانند با من تماس بگیرند:
[email protected]
پیروزی نور
https://prepareforchange.net/2015/11/01/brotherhood-of-the-star/

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید