دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اضطراری! مدیتیشن صلح برای لبنان هر ۴ ساعت

اضطراری! مدیتیشن صلح برای لبنان هر ۴ ساعت


۹ آگوست ۲۰۲۰
در ۴ آگوست، بیروت، پایتخت و بزرگترین شهر لبنان، کمی پس از ساعت ۶ عصر بوقت محلی هدف یک انفجار بسیار بزرگ قرار گرفت. 
https://www.rt.com/news/497080-beirut-explosion-lebanon-videos


از روز جمعه هفتم آگوست، انفجار سبب مجروحیت ۵ هزار نفر و مرگ ۱۵۴ نفر شده است. در حالیکه بیش از ۲۰۰ هزار نفر به علت انفجار که در سراسر شهر  درها و پنجره ها را خرد کرد و منازل را غیرقابل سکونت گرداند، قادر به بازگشت به خانه هایشان نیستند. 
https://news.sky.com/story/beirut-explosion-lebanons-president-says-blast-may-have-been-caused-by-a-rocket-or-a-bomb-12044405


سپس در ۸ آگوست، اعتراضات در بیروت آغاز شد. معترضان دولت را مقصر می دانند، و اهمال و بی توجهی به ایمنی در انبار کردن مواد منفجره در بندر بیروت محل وقوع انفجار را علت این حادثه می دانند. 
https://www.rt.com/news/497476-injured-clashes-lebanon-beirut


متأسفانه، در طول اعتراضات حداقل ۲۳۸ نفر آسیب دیدند و ۶۳ نفر از آنها بستری شدند و یک مأمور پلیس جان خود را از دست داد. 


بنابراین، یک مدیتیشن صلح چهار ساعت یک بار برای لبنان ساماندهی شده است تا انرژی شفابخش به سمت همه افرادی که متأثر از انفجار و اعتراضات هستند فرستاده شود تا این وضعیت به بهترین شکل ممکن حل شود. 
این مدیتیشن در نهم آگوست، ساعت ۵:۴۵ دقیقه عصر بوقت هماهنگ جهانی آغاز می شود

22:15 ( بوقت ایران)، و هر چهار ساعت تکرار خواهد شد تا زمانی که وضعیت لبنان حل شود. همچنین می توانید در زمان دلخواه خودتان هر چند بار که هدایت می شوید این مدیتیشن را انجام دهید. 


لینک رویداد فیسبوکی برای این مدیتیشن: 
https://www.facebook.com/events/352490599126840


در زیر، لینک لیست راهنماهای صوتی برای مدیتیشن قرار دارد. لطفا، در گام های ۳، ۵ و ۶ دستور مدیتیشن، به جای نام ایالات متحده، «لبنان» را وارد کنید. 
https://bit.ly/2zMU7Cf


دستور مدیتیشن (زمان پیشنهادی ۱۵ دقیقه)
۱. از روش خود برای رسیدن به حالت آرام اگاهی استفاده کنید. 

۲. اکنون شعله بنفش را از منبع اصلی اش فرا بخوانید تا یک حلقه  حفاظتی در طول مدیتیشن و پس از آن، حول شما قرار دهد. از آن بخواهید که هر آنچه در راستای نور نیست را به نور تبدیل کند. 


۳. قصد خود را برای آوردن صلح و شفا به لبنان اعلام کنید.


۴. ستون نوری به رنگ صورتی را تصور کنید که از خورشید مرکز کهکشان ساطع می شود، و وارد بدن شما شده و به پایین حرکت می کند و به عمق زمین می رسد، به هسته زمین.


۵. تصور کنید که این نور از قلب و سپس از دستانتان جریان می یابد، و مستقیما به همه افراد در لبنان می رسد، و باعث هماهنگی بین همه مردم و ایجاد صلح می شود. اجازه دهید این نور صورتی رنگ جریان یابد و به همه مناطق درگیری و تنش در جهان برسد.


۶. از حضور الهه بخواهید انرژی صلح و هماهنگی را به همه مردم لبنان هدایت کند. سپس اجازه دهید انرژی جریان یابد تا سایر حوزه های تنش در جهان را نیز به آرامش و صلح نزدیک کند. اجازه دهید انرژی از قلب و سپس دستانتان برای چند دقیقه به سمت لبنان جریان یابد.

الهه خواستار صلح است، و صلح خواهد بود

https://www.welovemassmeditation.com/2020/08/urgent-peace-meditation-for-lebanon-every-4-hours.html

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید