پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / ارزش پول در برابر ارزش زندگی

ارزش پول در برابر ارزش زندگی


لیزا رنی


برای یافتن شفافیت، و دیدن فسادی که در همه نظامات کنترل کننده در جریان است (و کورکوارنه اجازه می دهیم زندگی ما را مسموم کند)، بایستی ارزشگذاری پول (متناهی) نسبت به ارزش نیروی حیاتی (نامتناهی) را تغییر دهیم. 


جهت ایجاد تغییر وضعیت انفصال روحی و رنج عاطفی که برایمان ایجاد شده است، نیاز است که نگاه عمیق و سختی به پنهان ترین گوشه های “خویشتن سایه” بیندازیم. 
بسیاری از انسانها اجازه داده اند که خویشتن سایه توسط یک احساس ضد انسان که از طریق دستورکار کنترل ضدانسان ایجادشده توسط دستورکار بیگانگان منفی NAA، مورد دستکاری و کنترل قرار بگیرد. 


این دستورکار اکنون پایگاهش در آگاهی جمعی را بر اساس هر آنچه از منابع، زمان، انرژی، و پول که به آن داده ایم با هدف شکل دادن به ارزش های اجتماعی ضدانسان بنا کرده است و بنابراین آگاهی انسانی را برده ساخته است. 


ارزش پول و ارزش ارز، بر ارزش محافظت از زندگی و حیات انسان، نوع دوستی یا مراقبت از هر موجود زنده دیگر اولویت یافته است.


سرمایه گذاری در جهان متناهی پول و مادیات بر صرف زمان و انرژی برای پرورش طبیعت نامتناهی آگاهی اولویت یافته است. 


این جهالت عواقب انرژتیک جدی در بر دارد.


 رپتیلیان ها و درصد کوچک از عروسکگردانان انسان، سازمان هایی را ایجاد کرده اند که بدل به روحانیت فاسدی شدند که اکنون انسانها بر محراب مادی گرایی می پرستند.
همینطور که منابع سیاره ما را مصرف می کنند و ثروت و سلامت انسانها را غارت می کنند و از طریق مهندسی اجتماعی و ژنتیک ما را بیمار و تحریف می کنند، به حماقت ما بدون هیچ شرم و حیایی می خندند.


آنها اهمیتی به پتانسیل خلاق انسانها، و یا حق بشر برای زندگی روی این سیاره در کمال سلامت و همراه با ارزش های انسانی نمی دهند. 


آنها از وحشت، ترس و رنج انسانها لذت می برند و از آن تغذیه می کنند، و سیستم های کنترل ذهن خودکاری ایجاد کرده اند که اطمینان حاصل کنند این وضعیت ادامه می یابد. 
چگونه هنوز اجازه می دهیم جامعه ستیزان و بیماران، در جایگاه حاکمان و تصمیم سازان قلمروی انسانهای زمین باشند؟ 


وقتی ما، توده جمعیت انسانها، به ارزش گذاشتن روی آنچه جامعه ستیزان با دروغ هایشان به خورد ما می دهند ادامه می دهیم، قدرت متمرکز آنها به اجرای دستورکار بیگانگان منفی از طریق سندیکاها و واسطه های گوناگون ادامه می دهد.


نهایتا، در رأس زنجیره غذایی، دستورکار بیگانگان منفی قرار دارد که کنترل ارزها و بازارهای جهانی را در اختیار دارند، که منابعشان به خارج از سیاره منتقل می شوند. 
پول، منابع و قدرت بی حد و مرز، ابزارهای گروه کنترل هستند که در اختیار نخبگان قدرت انسانها قرار داده می شوند تا این دستورکار را بوسیله جنگ ها، تروریسم اقتصادی و قتل عام، اجرا کنند. 


این سندیکاهای مافیای مجرمانه، گروه های کابال هستند که بوسیله ارزشهای اشتباه و معکوس شده ما، قدرت یافته اند، و ساختارهای کنترل جامعه را شکل داده اند، و در نهایت تصمیم می گیرند که چه کسی منابع دارد و چه کسی ندارد، چه کسی زنده بماند و چه کسی بمیرد، چه کسی غذا می خورد و چه کسی گرسنه می ماند، چه کسی آموزش می بیند، چه کسی از سرطان می میرد و چه کسی درمان می شود.


بیشتر آنچه به عنوان غذای استاندارد و دارو و درمان استاندارد در دسترس جمعیت های انسان قرار گرفته است را خانواده های نخبگان قدرت حتی با یک چوبدستی سه متری هم لمس نمی کنند. 


و این باور دروغین را تولید و تبلیغ می کنند که انسانها آزادی دارند و در این نظام بردگی آگاهی، از اراده آزاد برخوردارند. 


تا زمانی که به این گروه های کابال اجازه دهیم ارزش ها و حیات انسان را کنترل کنند، انسانها هیچ گاه روی زمین به آزادی نخواهند رسید.

https://www.disclosurenews.it/en/value-of-money-vs-value-of-life/

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید