پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اثر ماندلا

اثر ماندلا

مصاحبه با کوری گود
مقدمه:این پیامی برای بشریت است که همینطور بخشی از اصول بسیاری از مذاهب است.ما نیاز  داریم دوست داشته شویم، خودمان و دیگران را ببخشیم؛ در نتیجه چرخه کارما متوقف خواهد شد

.
ارائه: ما در مورد اثر ماندلا و واقعیت زمانی یا خطوط زمانی مطلوب:

Optimal temporal reality صحبت می کنیم.


📌اثر ماندلا چیست؟ اگر نمی دانید دستتان را بالا ببریید؛ من مطمئنم همه کسانی که اینجا حضور دارند، بسیاری از افراد می دانند… باشد..


در سال ۲۰۱۳، نلسون ماندلا در گذشت و  درگذشتش اعلام شد، هزاران هزار نفر در سراسر کشور بسیار گیج شدند و من  هم یکی از آن ها بودم. زیرا به یاد دارم که در گذشت نلسون ماندلا سالها قبل اعلام شده بود.
کسی اینجا به یاد داره؟ باشد، تعداد کمی… باشد


اگر به خاطر دارید که نلسون ماندلا در واقع در ۲۰۱۳ فوت کرده است و به یاد  ندارید که چیزی در مورد مرگ او در زندان شنیده باشید، دستتان را بلند کنید … جالب است! باشد…


میلیون ها نفر این پدیده را گزارش دادند و خودم هم متوجه آن شدم.اثرماندلا، ادغام خطوط زمانی، بیگانگانی از آینده. (کوری گود)


نظریه ها: نظریه های مختلفی در مورد آنچه اتفاق می افتد چیست؟
آیا واقعیت های متناوب را تجربه می کنیم؟
آیا اتفاقی مشابه CERN رخ داده که فضا و زمان را تقسیم میکند یا باعث ادغام عجیب سایر واقعیت ها می شود؟
آیا ما خاطرات کاذب داریم؟ روانشناسان و روانپزشکان از تیغ اوکام  استفاده کرده اند که ما همواره در موردش می شنویم و اظهار کردند که محتمل ترین سناریو این است که مردم خاطرات کاذب دارند. همین!.. آنها  باید توضیح دهند که چرا تعداد مشخصی از مردم دقیقا همان حافظه کاذب را دارند.
آیا این ها اثرات سفر در زمان هستند؟


حالا، فکر می کنم همه ما درباره برنامه های مخلفی که افراد از سفر به گذشته بازگشته اند، شنیده ایم. این برای مدت زمانی ادامه یافت، اما آن  ها متوجه شدند که فضا_زمان و خط زمانی فعلی را شکسته اند.
بنابراین آنها شروع کردند به بازگشت به گذشته تا تلاش کنند این مشکلات را بر طرف کنند، که باعث مشکلات بیشتری می شدند.


در آخر یک گروه غیرزمینی با ما ملاقات کردند و به ما گفتند که ما باید جلوی بازگشت به زمان گذشته را بگیریم زیرا زمان الاستیک (ارتجاعی) است و دقیقا شبیه به فضا در یک نقطه به هم دیگر برمیگردند.
و این می تواند بعضی از مواردی را که همراه با اثر ماندلا می بینیم توضیح دهد.


البته روانشناسان می گویند که این یک اثر خیالی است و یک اصطلاح بالینی برای نقص حافظه است.
ما چند نمونه را انتخاب کردیم، صدها نمونه آنلاین وجود دارند و چند مورد را که تجربه کردیم را انتخاب کردیم.

منبع:https://spherebeingalliance.com/blog/mandela-effect-merging-timelines-ancient-aliens-from-the-future.html


و البته همه درباره خرس های برنشتاین صحبت می کنند.من اون رو به عنوان خرس های برنشتین به خاطر دارم و حالا خرس های برنشتاین است.


اگر به خاطر دارید که اسکار میر با e بوده، دستتان را بالا ببرید.. باشد.
این چیزیست که من به یاد دارم ولی حالا اسکار مایر است. ما تحقیقاتی انجام دادیم، در بازاریابی تغییر پیدا کرده و یا چیزی شبیه به همچین چیزی اما اگر به تبلیغات قدیمی در گذشته نگاه کنید، نمی توانید در آگهی های تجاری یا تبلیغات قدیمی چیزی در این مورد پیدا کنید.


این یکی از همان هایی است که وقتی آن را تماشا کردم سخت ترین مشکل را باهاش داشتم. چون «لوک من پدر تو هستم» را به یاد دارم و کمدین ها از آن استفاده می کردند.
وقتی که دوباره آن را تماشا کردم و گفت  «نه من پدر تو هستم» به شدت متعجب شدم.
آیا کسی اینجابه خاطر داره که لوک پدر تو هستم بوده؟ باشه… بنابراین کاملا عجیب است…


و البته سرزمین رویاها، “اگر آن را بسازید، او خواهد آمد”
در بسیاری از روتین های کمدی از آن استفاده می کردند و آن را تکرار می کردند. حالا اگر فیلم رو نگاه کنید تبدیل شده به “اگر آن را بسازید، آنها خواهند آمد” بعضی از مردم در موردش تحقیق کردند و با فیلم نامه نویسان اصلی و افرادی که با فیلم درگیر و در ارتباط بودند صحبت کردند و با مشکل روبرو شدند. آنها می گویند نه! همیشه “آنها خواهند آمد” بوده است.


شما کدامیک را به یاد میاورید؟ البته که «سکس در شهر» را به یاد می آورم. منظورم این است که این نمایش همیشه همین بوده، من آن رو به یاد می آورم.
دستتان را بالا ببرید، اگر شما «سکس و شهر» را به یاد می آورید. واقعا حیرت انگیز است.
منظورم چیزهای کوچیک است،


آیا به خاطر دارید که اون یک مونوکل داشته باشه؟ آره؟
همیشه همینطور بوده، من اون رو به یاد میارم..

اگر به یاد ندارید که اون یک مونوکل داشته دستتون رو بلند کنید. باشه..


چند نفر خط وسط کیت کت رو به یاد دارند؟ بله…چند نفر از شما به یاد ندارد که همیشه در آنجا بوده؟ منظورم این است، شخصی که کنار شما نشسته است دستش رو بالا برد ولی شما نه، آیا آنها از یک خط زمانی متفاوت هستند؟ می دانید، که شما از خط زمانی متفاوتی هستید؟ یا اینکه یکی از شما دو نفر نقص حافظه دارد؟


📌چطور  Ra Tier Eir این اثر را توضیح می دهد؟
همانطور که در “افشاسازی کیهانی”، Cosmic Disclosure ذکر کردم، به من نوعی از پرده ای نشان داده شد. تقریبا شبیه به میله های کریستالی بود که همه آنها عمودی در صف قرار گرفته بودند و به نوعی در حال چرخش بودند و همانطور که در حال چرخش بودند من همه این صحنه های مختلف را می دیدم که مبهم تر می شدند و بعد کریستالی روشن و شفاف  می شدند، چیزهای عجیبی شبیه انفجار بمب هسته ای در یک شهر در ایالات متحده، بمب های کثیف منفجر می شدند و یک شهاب سنگ به اقیانوس برخورد کرد. پرسیدم که در حال دیدن چه چیزی هستم؟ Ra Tier Eir  گفت که این ادغام خطوط زمانیست. این اتفاق به دلیل چندین عامل مختلف رخ می دهد، تغییرات انرژتیکی که در منظومه شمسی ما اتفاق می افتد. آگاهی جمعی این تغییرات را هدایت می کند، همچنین در حقیقت این تقریبا یک اثر الاستیکی (ارتجاعی) فضا زمان است که موجب اغاز فرایند فروریختن  واقعیت های تمپورال (زمانی) بر روی همدیگر می شود. 


بنابراین در یک مقطع همه ما از دیدن بمب هسته ای که در بالای یکی از شهرهای آمریکا در حال فرو افتادن بود، وحشت زده بودیم. اما چیزی در اثر ماندلا رخ داد، تا جایی که هیچ کدام از ما آن را به یاد نداریم یا تجربه اش نکرده ایم. بنابراین صحبت کردن در مورد این تبلیغات تجاری و محصولات مختلف یک مقیاس کوچک از اثر ماندلا بود. 


این اتفاقات در مقیاس بزرگ هم اتفاق می افتد و بسیاری از مردم هیچ خاطره ای از آن در خطوط زمانی مختلف ندارند.https://spherebeingalliance.com/blog/mandela-effect-merging-timelines-ancient-aliens-from-the-future.html


📌شرح ابرآگاهی جمعی

تیر ایر به من نشان داد که ابرآگاهی چیست، زیرا زمانی که آن را توضیح داد درک نمی کردم.  توانایی درک آن را نداشتم. ذهن سه بعدی من نمی توانست آن را بفهمد.


کار اصلی که او انجام داد این بود که من را از بدنم خارج کرد، زیرا راه دیگری برای مشاهده کردن آن وجود نداشت. 


همانطور که در حال گسترش بودم،  روح های مختلف را می دیدم، حدس میزنم، روح های که در حال حاضر زنده هستند، می دانید، روح انسانها. 


و  به  دورتر و دورتر کشیده شدم و فاصله گرفتم، هرفردی شبیه به یک پیکسل شد و من آن موجود فوق العاده (ابرآگاهی جمعی انسان) را دیدم و این موجود فوق العاده انرژی بسیار زنانه ای داشت و همینطور انرژی بسیار آسیب دیده ای در مورد آن وجود داشت… این برای من خیلی شبیه به انرژی یک همسر مورد ضرب و شتم و آزار قرار گرفته بود که دچار PTSD یا اختلال اضطراب پس از تروما است.


این ابرآگاهی جمعی ماست… که در این وضعیت قرار گرفته است.
در اصل، آنچه به من ارتباط دارد این است که گروه های مختلفی مانند خزندگان، آنها رابطه وابسته ای با ما دارند و در جایگاه و موضع اسیب زنندگان و متجاوزان هستند.


آنها هم قرار است که در این پروسه مسائلی را بیاموزند، یعنی ابرآگاهی آنها. 
و همینطور ابرآگاهی نژاد های غیرزمینی دیگری هم وجود دارند که مانند همسایه در کنارهم هستند که زمان اتفاق افتادن خشونت و درگیری های خانوادگی مداخله می کنند. صادقانه بگویم، این برای من یک مفهوم دشوار بود، که ما در چنین گستره وسیعی از سطوح وجود داریم، و تصمیم گیری و تجربه می کنیم.


می دانید، سوپر آگاهی به هرکدام از ما وابسته است تا جهت کمک کردن برای درمان PTSD آگاهی جمعی انسان در موضع مناسب قرار بگیریم، و آن را به جایی برسانیم که درمانش را دوباره شروع کند ظاهرا هنوز به آن مقطع نرسیده است.
.منبع:
https://spherebeingalliance.com/blog/mandela-effect-merging-timelines-ancient-aliens-from-the-future.html

📌آیا استارسیدها توانایی بیشتری در مشاهده این اثر دارند؟ چرا؟
آیا استارسیدها توانایی بیشتری در مشاهده یا درک اثر ماندلا دارند، به  نظر می رسد بیشتر افرادی که این تغییرات را می بینند خودشان را استارسید می شناسند و ما شاهد بودیم که بذرهای ستاره ای فعال شدند به شکلی که مشابه آن قبلا هیچوقت دیده نشده…


افرادی که با ما ارتباط برقرار می کنند برای اولین ماموریتشان بسیار هیجان زده هستند. همه اطرافیانشان هم هیجان زده هستند. من مطمئنم نیمی از شما، اگر بیشتر نباشد… ماموریتی داشته باشید و به دنبال راهی هستید تا مطمئن شوید که می توانید آن ماموریت را انجام بدهید. 


دستتون رو بالا ببرید اگر احساس می کنید شما به خاطر دلیلی اینجا حضور دارید. شما در یک مأموریت هستید.


📌 بهترین خط زمانی چیزی است که به نوعی در همه سیستم های اعتقادی ردی از آن دیده می شود، رخداد صعود، تبدیل شدن به موجودی در دنسیته چهارم، و پشت سر گذاشتن تمام رنج ها و آسیب ها که با خود نگه داشته ایم و ما را به تراکم سوم لنگر کرده اند.


📌چطور می توانیم به سمت بهینه ترین خط زمانی جهت یابی کنیم؟
راهی که ما می توانیم به سمت بهینه ترین خط زمانی مسیریابی کنیم، این است که ما باید با جدیت ماموریت هایمان را انجام دهیم. زمان آن فرا رسیده که کنارهم جمع بشویم، همه سیستم های باورهای مختلف خود را کنار بگذاریم و درک کنیم که آنها برای ما هیچ پاسخی ندارند، مهم نیست که چه کسی در چه سطحی قرار دارد و همه ما به دنبال یک هدف هستیم. ما به دنبال حقیقت هستیم.


اگر بتوانیم همه ما زیر یک پرچم گرد هم  بیاییم (متحدشویم)، هیچ کسی نمی تواند مارا متوقف کند.


📌 آیا می توان زمان را دستکاری کرد؟
این ممکن است و قبلا هم زمان دستکاری شده است. این یک موضوع بزرگ و اساسی بود که به دلیل برنامه های نخستین ما به وجود آمده است. به خصوص زمانی که نخستین بار … درایو های میدان پیچشی که در دهه 1980 داشتیم، در صدر قرار داشتند. اما در دهه 90 آنها درایوهای تمپورال را توسعه دادند. این درایوهای زمانی به آنها اجازه می دهد جهش های بزرگ ابعادی در فضا و زمان داشته باشند. اما زمانی که شما دارای تکنولوژی پیشرفته ایی باشید، اگر در فضا سفر کنید همچنین در زمان هم سفر می کنید، شما می توانید در زمان به گذشته هم سفر کنید.


من قبلا ذکر کردم، احتمال بالایی دارد که فرازمینی های باستانی، هنوز مارا حتی کشف نکرده باشند. اما آنها می توانند در 2030 به سمت منظومه شمسی ما پرواز کنند، ما را پیدا کنند و تصمیم بگیرند که شروع کنند به پرواز به گذشته؛ و سیر تکامل ما را تا جایی که اکنون هستیم مشاهده کنند.
این قابلیت ها…همه پیشرفته ترین موجودات این توانایی را دارند.


آنها می توانند به همان سادگی که در فضا سفر می کنند، در زمان هم سفر کنند.


📌آگاهی آفرینش مشترک چیست؟
آگاهی و هوشیاری افرینش مشترک چیزیست که طبیعتا در ما وجود دارد و قدرتمندان میخواهند ما را در جهل نسبت به آن نگه  دارند.
آنها از آگاهی آفرینش مشترک ما به عنوان جادوی سیاه استفاده می کنند.
آنها بذری را در آگاهی آفرینش مشترک ما می کارند و سپس معمولا جوانه زدن بذر را توسط برانگیختن احساسات شدید در انسانها تسریع می کنند.


آنها عملیات های کاذب را ایجاد می کنند یا یک رویداد رسانه ایی خواهند داشت که باعث می شود مردم احساسات قوی پیدا کنند تا بذری که کاشته اند را تحریک کند.


بنابراین آنها اصولا ما را با استفاده از قدرت خودمان برعلیه خودمان فریب می دهند. اگر ما یاد بگیریم از آگاهی آفرینش مشترک خود استفاده کنیم این پایانی برای آنهاست.


به همین دلیل است که آنها این گروه از مردم را در اینجا نگه می دارند و از روش تفرقه انداختن و حاکم شدن استفاده می کنند تا همه مان را در بحث و جدل در مورد سیستم های مختلف اعتقادی نگه دارند…
یک دلیل برای آن وجود دارد و آن هم این است که ما برای آنها یک خطر بزرگ هستیم.


راجر: کوری ما اینجا یک سوال داریم.
تانیا: سلام، اسم من تانیا است. آنچه شما اکنون گفتید توصیف دقیقی از همان چیزی است که فکر می کنم در مورد درگذشت ماندلا خواندم یعنی زمانی که ظاهرا در زندان درگذشت.
و من در مورد سیاست چیز زیادی نمی دانم، اما، می دانید، قدرتهای حاکم، آنها در آفریقا درباره اتحاد جمعی مردم و قدرت گرفتن افراد از وجود ماندلا نگران بودند. و دروغ مرگش را انتشار دادند که برای شکستن جنبش و شکستن ارتباطات با ماندلا بود و برای کنترل مردم. به طوری که وقتی او واقعا از زندان خارج شد و در گذشت، اسپیرال صعودکننده انرژی  ارتباطات افراد با او شکسته شد، او بیرون آمد و به نوعی مانند…  حرکت کم کم محو شد و او فقط زندگی خود را ادامه داد.


کوری: من هم چنین چیزی را شنیده ام، اما همچنین شنیده ام که افرادی در مورد آرشیوهای گذشته رسانه ها تحقیق کرده اند و قادر به یافتن اطلاعیه های مرگ او نبودند.


تانیا: من خبر در گذشت او را دیدم و من…


کوری: اگر می توانستید چیزی را در آرشیو پیدا کنید…ای کاش…


تانیا: من به طور شهودی می دانستم که این دروغ است، بنابراین به دنبال پیدا کردن اطلاعات رفتم و درونا می دانستم که فقط یک دروغ مسخره است. 


اما به هر حال سوال بعدی من برای شما این است که Ra کیست؟
کوری: ببخشید؟
تانیا: Ra.
کوری: اوه. Ra Tier Eir در صورتی که افشاسازی راز کیهانی را تماشا کردید دستتان را بالا ببرید، اگرهم افشاسازی کیهانی را تماشا نکردید باز هم دستتان را بالا ببرید. (خنده) باشد…
آیا شما در مورد پرندگان (آویان ها) آبی شنیده اید؟
 باشد. RaTier Eir کسی است که بیشترین ارتباط را با من دارد. او یکی از پرندگان آبی است.
سوال: سلام کوری.
کوری: سلام.
سوال: من یک سوال در مورد صحبت های قبلی تو دارم. تو راجب انرژی اگاهی جمعی انسان که شبیه به انرژی همسری آسیب دیده و مورد آزار است صحبت کردی و آن چیزی که برای من سوال است این است که آیا آن موجودی که این انرژی را داشت همان مادر زمین است؟
آیا این همان انرژی است که همه ما در حال تجربه آن هستیم؟
کوری: این سوال خوبیست. در سطحی که به من نشان داده شد، این گایا نبود.
این آگاهی جمعی انسان ها بود، نه حیوانات و نه مواد معدنی و نه روح گایا. این فقط آگاهی جمعی بشر در زمین بود. 
راجر: باشد، یک سوال دیگر و بعد ادامه می دهیم.

📌 اثر 100 امین میمون چیست؟چطور می تواند ابزاری برای تغییر باشد؟
این دقیقا همان چیزیست که او پرسید، من نمی توانم اثر میمون را در کلمات برای شما توضیح دهم ولی مطالعاتی در مورد آن انجام شده است…آنها نوعی از میمون هایی را مشاهده کردند که شروع به استفاده از ابزارهایی کردند، ابزارهایی خاص که از روش مشخصی استفاده می کردند.افراد این میمون هارو در جزایر جدا از هم که توسط اقیانوس جدا شده بودند رصد میکردند که متوجه شدند در یک زمان یکسان آنها شروع کردند به استفاده از ابزارها به روشی مشابه.آنها در تلاش بودند که این اتفاق را چطور تطبیق بدهند؟!


آیا یک نوع ارتباط با تمام آگاهی این موجودات وجود دارد، یعنی اطلاعات در یک سطح به نوعی انتقال پیدا میکند که آنان متوجه اش نیستند و البته ماهم متوجه اش نیستیم.
خب، آنهایی که در این اتاق حضور دارند می گویند (کاملا، بله، این اتفاق می افتد) آیا این پاسخی برای شماست؟ باشد…


📌اثرناظر چیست؟چرا از مردم پنهان می شود؟
یکی از مواردی که شما خیلی وقت ها نشنیده اید که در علم در مورد آن صحبت شود این است که اگر یک آزمایش را مشاهده کنید، می توانید نتیجه را تغییر دهید یا بر روی نتیجه آزمایش تاثیر بگذارید. آنها مطالعات زیادی را در این زمینه انجام داده اند.


این یک اشاره است و دلیلی که در مورد آن به شما می گویم این نکته اصلی است که آفرینش مشترک آگاهی، بر زمان، مکان و ماده تاثیر دارد. ما می توانیم چیزهایی را متجلی کنیم.هرچه ما درک بیشتری از آن داشته باشیم و بیشتر به دور هم جمع بشویم، مانند یک گروه، می توانیم چیزهایی را متجلی کنیم.
همچنین اینگونه است که چنین تعداد کمی از مردم می توانند بهترین واقعیت زمانی را آشکار کنند. ما افرادی هستیم که اگر گردهم بیاییم می توانیم آن را انجام بدهیم.


📌چطور مراقبه های جمعی با نیت و قصد متمرکز شده می تواند جهان را تغییر بدهد؟
هرکسی اینجا حضور دارد، من مطمئنم، از همه گروه های مدیتیشن جمعی  باخبر هستند، ما قطعا نیاز داریم که همه افراد را بر روی یک قصد و هدف واحد متمرکز کنیم.


مطالعات انجام شده نشان می دهد… یکی از مطالعاتی که وجود دارد نشان می دهد که گروهی از مردم در مورد کاهش جرم، گردهم آمدند و مراقبه کردند، جرم و جنایت کاهش پیدا کرد. مطالعاتی که انجام شده نشان می دهد، علاوه  تاثیر ناظر، ما یک اثر دیگر در جهان اطرافمان داریم. این می تواند مثبت یا منفی باشد.


وظیفه ما این است انتخابش کنیم، اگر همه ما هدفمان را بر روی همان نتیجه متمرکز کنیم، این همان واقعیتی می شود که در آن حرکت خواهیم کرد.


📌 بذرهای ستاره ای در حال حاضر با چه روش هایی فعال می شوند؟
من قبلا ذکر کردم، اخیرا هیجان بیشتری را در چشمان افراد بیشتری درباره ماموریت شخصی شان دیده ام که فکر می کنم تا به حال در زندگیم  ندیده ام. مخصوصا اگر در سال گذشته، قدرت بیشتری پیدا کرده اید و نیاز مبرمی را در رابطه با تمرکز بر روی ماموریتتان احساس کرده اید، بله… دستتون رو بالا ببرید.


فقط مردم نیستند که هیجان زده می شوند چونکه آنها ایده جدیدی از یک مفهوم را شنیده اند، این اتفاق در مورد طیف گسترده ای از افرادی که از سیستم های مختلف اعتقادی هستند رخ می دهد.


📌سوال: سلام کوری، من یکی از دنبال کننده های جدید تو درباره آنچه که در افشاسازی کیهانی انجام می دهی هستم، آیا و چطور شما می گویید بذر ستاره ای هستید و ماموریت شما چیست؟ چگونه آن را کشف می کنید یا اطلاعاتی در موردش پیدا می کنید؟


کوری: معمولا در روند بیداری تان اتفاق می افتد، امیدوارم همسرم ناراحت نشود که در این مورد صحبت میکنم.


 قبل از اینکه من صحبت کردن با دیوید ویلکاک را شروع کنم و این اطلاعات به شکل عمومی بیرون بیاید، هرگز با استیسی در این مورد صحبت نکرده بودم.


او مطمئنا چیزهایی شبیه به تماس گرفتن های شبانه یا شنیدن چیزهایی مرموزی را مشاهده کرده بود، اما هیچ چیزی در این حد نبود. در آن زمان اگر من به او چیزی می گفتم، دو فرزندش را بر میداشت و به سمت میسوری حرکت می کرد.


درست زمانی که به نقطه ای رسیدم که مجبور شدم صحبت کردن در مورد آن را شروع کنم، برای تهیه یک کتاب راهنمایی و هدایت شدم. 《چگونه عادت خودتان بودن را تغییر دهید》 است. بله دکتر جویی دیسپنزا《شکستن عادت خودتان بودن》
من احساس کردم که راهنمایی شدم تا کتاب را تهیه کنم، هیچوقت آن را نخواندم اما استیسی آن را خواند.


در مقطعی او از طریق کتاب، شروع کرد… تمام این اطلاعات شروع  کرد بر اثر گذاشتن بر استیسی و او بسیار حیرت زده شد و پیش من امد و از من پرسید که چخبر است. من به او گفتم که تو در حال دانلود و بارگیری هستی، مشکلی نیست، فقط بنشین و لذت ببر (خنده). بنابراین او عقب نشینی کرد و خیلی سریع بعد از آن بود که من توانستم شروع کنم و همه این جزئیات مختلف را از روشی که می دانستم که  باعث نمی شود او شدیدا از کوره در برود و عصبانی شود، به او بگویم.در طی روند بیداری او متوجه شد که ماموریتی دارد و یک بذرستاره ای است.


اگر در بیداری به مقاطع مختلفی برسید، اگر مدت زیادی را در خواب سپری کرده اید و زمانی که  شروع کردید، احساس کردید که ماموریتی دارید و شما مجذوب اینجا می شوید، پس یک بذر ستاره ای هستید.


اما برای اینکه خودتان هم احساسش کنید، شما می توانید پیش از اینکه علائم و نشانه های مختلفی و تصدیق و تاییدیه هایی را که نیاز دارید ببینید، کمی بیشتر در مسیر سفرتان پیش خواهید رفت. این نظر فروتنانه من است و البته که من در این زمینه متخصص نیستم. 


راجر: ما یک سوال دیگر خواهیم داشت و سپس ادامه می دهیم.
📌سوال: سلام کوری برای بیان خاطراتت سپاسگزارم. آیا راهی هست که ما بتوانیم  به نقطه ای از سخنرانی برگردیم و میتوانی برای ما در مورد sphere Alliance (اتحاد کره) بیشتر بگویی؟ من بسیار تحت تاثیر توانایی شما در ایفای نقش نمایندگی یا پیامرسانی انسان ها برای تمامی این موجودات قرار گرفتم. شما می توانید این موضوع را بیشتر توضیح بدهید؟ ممنونم.


کوری: باشه، من یک توضیح مختصر خواهم داد.
برای اولین بار از طریق رویا با آویان های آبی ارتباط برقرار کردم، این یکی از آن چیز هایی است که می دانید یک رویا نیست، Tier Eir ظاهر شد و در حال انجام سیگنالهای دستی بود و هیچ ارتباطی وجود نداشت که من از آن آگاه باشم. من از آن رویا بیدار شدم، و به خاطر دارم کمی پریشان بودم چونکه می دانستم که این یک رویا نیست و اگر کسی بر من اثر گذاری می کرد متوجه نمی شدم. همانطور که راجر و تیم من می تواند به شما بگویند. من با چشم بسته مسائل را قبول نمی کنم و مسائل را به چالش می کشم. بنابراین نگران شدم، از فناوری های که وجود داشت و بر افراد اثر گذاری می کنند، آگاه بودم و سرانجام Tier Eir با فرم فیزیکی در برابر من ظاهر شد.


وقتی به من پیشنهاد شد که من در برابر افراد زیادی صحبت کنم و یا در برابر تعداد بزرگی از افراد آنهارا نشان بدهم، بیشتر پریشان و مضطرب شدم.من یک درونگرای افراطی هستم و صدای ضعیفی دارم. منظورم این است که همه این ها بهانه هایی بود برای اینکه نشان دهم به همین دلیل است که چرا نباید از من بخواهند این کار را انجام دهم.


آنچه شنیدم این بود که “اهمیتی ندارد، این موضوع هیچ اهمیتی ندارد” و آنها به من گفتند که در یک مقطعی مجبورم آن را انجام بدهم.از آن زمان به بعد آنها از من برای ارتباط با موجودات متفاوتی استفاده کردند و پیام آویان های آبی را از طریق من منتقل کردند. پیام مهربان تر بودن و خدمت بیشتر به دیگران به طور روزانه و بخشیدن آنانی که به ما آسیب زدند و مهم تر از همه پیام بخشیدن خودمان.


                💙پیام آویان های آبی💙
💎بر خدمت به دیگران تمرکز کنید. خودتان و دیگران را بیشتر دوست داشته باشید تا سطح آگاهی و ارتعاش خود را افزایش دهید. 


💎بیاموزید خودتان و دیگران را ببخشید، به این وسیله کارما را رها کنید. این کار ارتعاش سیاره را بالا می برد. آگاهی جمعی مشترک انسانها را بهبود می بخشد، و جمعیت انسان ها را فرد به فرد تغییر می دهد، حتی اگر فرد بعدی خود شما باشید. 


💎آویان های آبی به ما می گویند با بدن خویش همچون معبدی مقدس برخورد کنیم و از تغذیه و غذاهای حاوی ارتعاشات بالاتر استفاده کنیم تا به این فرایند کمک کنیم.


با انجام این کار ما چرخ کارما را متوقف میکنیم و ما این فرصت را خواهیم داشت که رنسانس آگاهی که موجودات دیگر در خوشه ستاره ای محلی ما به آن رسیده اند را داشته باشیم، اکنون نوبت ما رسیده است.

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید