پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اتم کربن و قرنطینه ۶۶۶

اتم کربن و قرنطینه ۶۶۶


اتم کربن دارای ۶ الکترون، ۶ پروتون و ۶ نوترون است. شکل بالا مدل این اتم را نشان می دهد. این ساختار در واقع ساختار پایه اتمی برای کالبد عنصری ما در زمین است. در این شرایط، با هر پروتونی که به این ساختار اضافه می شود، یک عنصر جدید خلق می شود. برای هر پروتون، یک الکترون اضافه می شود. تعداد نوترون ها هم زیاد می شود اما نه لزوما یک نوترون در ازای هر پروتون.

اتم کربن


همینطور که یونیزاسیون در مورد ساختار ۶۶۶ کربن باعث می شود که یک عنصر جدید بتواند به شکل بالقوه متجلی شود، ما هم می توانیم تغییر کنیم. این در واقع یک تغییر و تحول کیمیاگرانه برای کالبد عنصریست.
کالبد فیزیکی ما که بر پایه کربن است، از طریق تغییرات ایجاد شده در ساختار ضد ذره، در حال از دست دادن تراکم است. این فرآیند می تواند از طریق کدگذاری مجدد آرورا برای کالبد عنصری انجام شود.
اتم کربن نشان داده شده، در حال تغییر ساختار برای وارد کردن کالبدهای عنصری جدید به زمین است، به این معنی که کالبدهای انسانی برای تکامل، در حال تغییر و گذر از اتم کربن ۶۶۶ هستند. به علاوه، برای برداشتن حصار فرکانسی و قرنطینه میدان های ۶۶۶، ما انسانها نور پلاسما را جذب می کنیم که نتیجتا تعداد الکترون ها را تغییر خواهد داد و ما را از ساختار اتمی کربن آزاد خواهد کرد.
در این فرآیند، محافظان آرورا خودشان را وقف کمک به انسان ها برای تجلی نور پلاسمای فرکانس بالا کرده اند، به هدف انجام این تغییرات در عنصری ترین سطح ساختار فیزیکی ماده. این مسئله در حقیقت تغییرات شیمیایی در پروسه بازکدگذاری آرورا برای کالبد عنصری فیزیکیست، پروژه مقر محافظان برای بروز رسانی ساختار اتمی پایه از طریق امواج پلاسما و سفینه های پلاسمیک.

قرنطینه ۶۶۶ یا مهر معبد:

این قرنطینه در واقع یک بلاک ژنتیکیست که آگاهی روح را مجبور به تناسخ های متعدد در زمین بعدسوم می کند تا وقتی اجزای گمشده روحش را پیدا کند و یاد بگیرد که چطور به تمامیت و یکپارچگی با قوانین طبیعی خالق بازگردد. با این حال در طول این تایم لاین، سلطه گران بیگانگان منفی با مجبور کردن روح انسانها به تناسخ های متعدد از طریق مکانیزم کنترل، از این قرنطینه سواستفاده کردند‌، ماتریکس کاذب صعود. این نوع از ایمپلنت یا قرنطینه، یک سد ژنتیکی در لایه های فرکانسی بعد ششم و درون اشعه بعد ششمی ایندیگو و مناد اشعه بنفش بعد هفتمی یا کالبدهای فرا روحی( oversoul) و چاکرای تاجی که بالهای ما را تشکیل میدهد، قرار می دهد. در ابتدای یکپارچه سازی سطح منادیک، این ایمپلنت ۶۶۶ میتواند از درون بدن نوری برداشته شود.

ماتریکس کاذب صعود:

ماتریکس کاذب صعود یک تکنولوژی غیر ارگانیک بیگانه مربوط به دستورکار بیگانگان منفی NAA است که در لایه اختری (بعدچهارم) قرار دارد و اساسا در میدان های صوتی بالاتر خطوط زمانی بعدپنجم کنترل می شود.
این ماتریکس در حقیقت یک جریان نور سفید کاذب است ( نور کاذب آگاهی کرایست که توسط ارواح متجاوز مورد استفاده قرار می‌گیرد)، و از قلمروهای ابعاد پایین ماتریکس روح است و از آنجا مورد نفوذ قرار می گیرد. این نور سفید کاذب، یک شبکه پیچیده را توسط تعداد زیادی از ایمپلنتها و تکنولوژی های کنترل ذهن زیست-عصبی ایجاد می کند که با استفاده از نفوذ امواج فرکانس پایین بر کالبد روحی و ذهنی انسان اعمال می شود. از طریق این شبکه در لایه اختری، می توانند با استفاده از الحاقات هولوگرافیک و نصب برنامه ها ( مانند برنامه آرماگدون) به کنترل ذهن انسان بپردازند تا سیستم های اعتقادی را برای گسترش ترس و کنترل استبدادی توسعه دهند. این اقدامات در واقع قسمتی از سرکوب آگاهی انسانیت در چرخه صعود است که باعث تناسخ مجدد در قلمروهای پایین میدان های زمان سیاره زمین می شود، و از دید محافظان، یک نوع « بازیافت روح » برای تولید «زنبورهای کارگر» است که مطیع آرکان های روی زمین و خارج از زمین هستند. این خواسته آرکان ها و دستورکار بیگانگان منفی NAA است به دلیل منبع قدرت عظیمی که تولید می شود و سپس از کالبدهای سیاره ای و انسانی، این انرژی الکترومغناطیسی جمع آوری می شود.

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید