دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اتحاد نور: درمان اعتیاد سیاره ای

اتحاد نور: درمان اعتیاد سیاره ای

اعتیاد یک وضعیت فیزیکی و ذهنی است، و اما قبل از هر چیز، یک اختلال انرژتیک است که در نتیجه قطع اتصال سالم از روح و از انرژی های منبع آفرینش به وجود می آید. 


ریشه های اعتیاد بسیار عمیق تر از چیزی است که تصور می کنیم، و در اصل به شیوه زندگی انگل های آرکانی و موجودات هوش مصنوعی و نیروهای تاریک می رسد که هزاران سال بر این سیاره حکومت کرده اند و به استفاده از نیروی حیاتی انسانها و سایر موجودات «معتاد» بوده اند.


 چراکه این موجودات از شبکه ارگانیک منبع آفرینش منقطع هستند و برای بقا از انرژی حیاتی موجودات دیگر استفاده می کنند. اعتیاد و زندگی انگلی این موجودات، ریشه انرژتیک وابستگی هایی است که برای بسیاری از انسانها به وجود می آورند، چراکه این سرقت انرژی در یک سیستم زنجیره ای انجام می شود. 


حکم رانان و قدرتمندان معتادند به سرقت از مردم…، خاندان های اشرافیت سیاه و مافیاها و کارتل ها و بانکها معتادند به سرقت از دولت ها و حکومت ها و ملتها…، و آرکان ها و اهریمنان معتادند به کلیت این سیستم، به انرژی انسانها که برای آنها به فرم فرکانس های ترس، خشونت، خشم، شهوت و سایر احساسات پست، قابل برداشت و بهره برداری است.  


در چنین سیستمی، انرژی چرخشی سالم و صحیح بر اساس ذات الهی انسان و منطبق با اهداف عالی تکامل روحی انسان ندارد. ملتها برای برآورده کردن امیال و طمع نخبگان جهانی بردگی می کنند و ثروتمندان هر روز ثروتمندتر می شوند، و حقیقت تلخ آن است که با استفاده از انواع ایدئولوژی ها و عقاید و مذاهب، و با استفاده از مرزبندی های جعلی سیاسی و عقیدتی، دعواها و تفرفه ها و جنگ هایی را بین انسانها و ملتها به وجود می آورند، که چندین هدف را دنبال می کنند: تضعیف انسانها و جدا کردن آنها و درگیر و سرگرم کردن آنها به دعواهای پوچ و بی اساس، به نحوی که قادر نباشند بازیگردانان اصلی پشت پرده را تشخیص دهند. همچنین ایجاد جنگ هایی که به فروش تسلیحات و چرخاندن چرخ صنایع و اقتصاد انگلی و معتاد و ناسالم آنها کمک می کند. و در عمیق ترین لایه ها، انجام قربانی خون برای اهریمنانی که مخفیانه پرستش می کنند و در جمع های پنهان و اکالت و در مناسک تاریکشان به آنها متصل می شوند. آری، این رسم و سنت چندین هزار ساله تاریکی است. 


خانواده هایی که لقب اشرافی و رویال بر خود نهاده اند اما درونا و روحا بسیار تهی و تاریک هستند و در تباهی و اعمال بسیار تاریک از جمله قاچاق انسان و کودکان، و تولید و مصرف آدرنوکروم به وسیله شکنجه کودکان درگیر هستند، و نیز در ایجاد جنگ های مصنوعی برای اهریمنانی که طلب قربانی خون می کنند…

خدمتگزاران این نظام خونخوار و جنگ طلب و اهریمنی و “معتاد” جهانی برای ایجاد جنگ بین مردمان و ملتهای بی گناه بایستی دروغ بگویند، زیرا دروغ جنگ می آفریند و راستی صلح و دوستی می آفریند. آری، تاریکی به جنگ معتاد است، چراکه اهریمنان حاکم بر تاریکی به قربانی، و به خون، معتاد هستند. این ریشه واقعی همه اعتیادها از دیدگاه سیاره ای و کلان است.


این موجودات بر زمین سایه بلندی انداخته و مقابل نور ایستاده بودند، اما دوره تاریکی اکنون به سر آمده است، و بر همه اسرار آنها اکنون نور تابیده می‌شود و همه چیز برای همگان فاش خواهد شد، و راهی نخواهد بود جز بازیابی سلامتی در تمام سطوح سیاره. همه موجوداتی که چرخی در این زنجیره تباهی باشند، چه کوچک و بزرگ، جایی در زمین جدید که همین حالا طلوع می کند نخواهند  داشت، بنابراین، انتخاب باقی مانده، تنها، سلامت، و تنها، نور است. چه آن را انتخابی دشوار بدانیم، و چه انتخابی که آسان است، این تنها راه باقی مانده برای زمین است. همه هیاهوی تاریکی و همه دروغ هایی که مثل تارهای عنکبوت بافته اند، همراه با رقابتها و جناح بندی های تهی شان، با رسیدن سونامی نور ویران خواهد شد. هیچ چیزی نمی تواند مقابل این موج کیهانی بایستد، غرور حاکمان و آرکان ها می شکند، و دروغ رنگ می بازد، و نور شدت می گیرد. 

هر روز، هر ساعت، و هر لحظه، نور شدت خواهد گرفت؛ آنان که چشم دارند قبلا متوجه تحولات شده اند …


ساعت کیهانی همیشه راست می گوید.  نور به همه این زخم ها و جراحت های عمیق زمین خواهد تابید، و بنیان اهریمنان ویران خواهد شد. همه خونخوارانی که از آفتاب می گریزند، سرانجام و به زودی، در معرض نور خورشید قرار می گیرند، و نور آنها را قضاوت خواهد کرد.


اتحاد نور

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید