پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / آگاهی قطبیتِ تحریف‌شده

آگاهی قطبیتِ تحریف‌شده

برای دانستن اینکه چرا در حال تجربه سختی‌های حال حاضر و شرایط آشفته دنیای بیرون هستیم، باید بیدار شویم تا درسها را بیاد آورده و گذشته‌مان را باز فرا‌ بگیریم. هدف موجودات متجاوزی که جنگهای لیرا را ایجاد کردند، از بین بردن دسترسی بین دروازه‌های یونیورسال، دروازه‌‌های لیرا و آندرومدا برای موجودات دیگر بود، تا از دسترسی همه نژادهای فاوندر (مؤسس) متازمینی به سیستم کهکشان راه شیری جلوگیری شود، و از بذرافشانی‌ها و تناسخ‌های آینده دی‌ان‌ای نژادهای فاوندر کریستوس جلوگیری شود. اما خیلی زود جنگهای لیرا به صورت فلکی اوریون و نیز از طریق هسته متاگلکتیک گسترش پیدا کرد، و تبدیل شد به جنگی برای کسانیکه قصد تسلط بر دیگران را در این سیستم با استفاده از ساختارهای فکری مبتنی بر وحشت‌آفرینیِ ظالم-مظلوم داشتند.

این روش را کهن‌الگوی‌ دشمن‌سازی نیز می‌خوانند. موجودات با ایدئولوژی سرویس-به-خود تلاش کردند تا آنهایی که در جهت قانون وحدت بودند و براساس ایدئولوژی سرویس-به-دیگران و ساختارهای فکری مبتنی بر عشق عمل می‌کردند را به بردگی بکشند و یا حذف کنند. این آگاهیِ شدیدا قطبی-شده به واسطه اجرای سطوح برنامه‌دهیِ هوش مصنوعی که برای حمله به نژادهای مختلف مسلح شده بود، تشدید شد.

«Bourgha» از سیستم سیاهچاله این ویروس را با برنامه‌دهیِ هوش مصنوعی به داخل ماتریکس ما وارد کردند و یک پارگی در زمان را به وسیله تکنولوژی نرم‌افزار ظالم-مظلوم ایجاد کردند. این موجودات در رسانه‌های جریان اصلی و در استارترک به عنوان بُرگ‌ها معرفی شدند.

بُرگ‌ها، ارگانیزم‌های سایبرنتیکی هستند که به یک ذهن کندویی یا جمعی لینک می‌شوند. برای تولید بُرگ‌ها تکنولوژی و دانش سایر نژادهای بیگانه را از طریق فرآیند همسان‌سازی به کار می‌گیرند و وارد Collective می‌کنند؛ یعنی افراد را با تزریق نانوپروب‌ها به بدن و تقویت آن به وسیله جراحیِ اجزای سایبرنتیک تبدیل به پهباد می‌کنند. این آلودگیِ هوش مصنوعی، ساختارهای ارگانیک معماری ماکروکازمیکِ شکل‌دهنده‌ی قانون قطبیت (جمینای) و قانون جنسیت (پایسیس) را آلوده می‌کنند، به طوریکه به شکل اتوماتیک جریان قطبیتِ معکوس ایجاد کرده و نتیجتا باعث ایجاد معکوس‌سازیِ جنسیتی در کالبد سیاره‌ای می‌شوند. برای لحظه‌ای فکر کنید به اینکه امروزه پندمیک مهندسی شده و ویروس چه چیزی به دنیای ما ارائه کرده است، اینکه مستقیما وقایع جنگهای لیرا را منعکس و این خط زمانی را تکرار می‌کند. پندمیک یک برنامه تجلی یافته است که وحشت‌آفرینیِ برنامه‌ی ظالم-مظلوم را در خط زمانی حال حاضر در قلمروی فیزیکی گسترش می‌دهد. چطور آن را متوقف کنیم؟ پاسخ: از بازی ظالم-مظلوم اجتناب کنیم!

برنامه‌دهیِ ظالم-مظلوم از آزمایشات قطبیتی اصلیِ بسیاری از نژادها از سیستم‌های همجوار در قلمروهای پایینتر خلقت نشأت می‌گیرد، نژادهایی که در ماتریکس‌های زمانی خودشان تناسخ کردند تا درک بهتری از چالش‌ها و مشکلات موجود در آگاهیِ شدیدا قطبی شده‌ی حال حاضر داشته باشند. در طول میلیون‌ها چرخه، این موجودات متوجه شدند که به دلیل سواستفاده‌ از قدرت و فراموش کردن ارتباط با منبع، کنترل خود را بر آزمایشات قطبیتی از دست داده‌اند. آنها به تکنولوژیِ هوش مصنوعی سیاهچاله متکی شدند و این موضوع باعث ایجاد پارگی در زمان، سیاهچاله‌های غیرطبیعی و ویروس‌های هوش مصنوعی شد، و در بسیاری از سیستم‌های همجوار مانند جهان راه شیری آسیب و خرابی به وجود آورد. این موجودات سیاهچاله از تکنولوژی پارگی در زمان برای کسب دسترسی به ماتریکس‌های همجوار برای تخریب، همسان‌سازی و مصرف انرژی موجودات زنده استفاده کردند. آنها موجودیت خود را به سطح انگل‌هایی تنزل دادند که مجبورند سیستم‌های انرژی زنده را شکار و انرژی را تخلیه کنند، تا از بقای فرم خود و قدرت و سلطه بر سایر موجودات زنده مطمئن شوند.

در طول جنگ‌های لیرا، این نرم‌افزار قربانی (مظلوم) جهت تقویت و معکوس ساختن کد خلقت برای ایجاد برده‌های ذهنی استفاده شد، و به ویژه انسان‌های کریستوس ساکن سیستم راه شیری را هدف گرفت. این به عنوان یک نرم‌افزار هوش مصنوعی ضد-کرایست طراحی شد تا الگوی ژنتیک طرح کریستوس اصلی را به اسپلیت جنسیتی و معماری معکوس‌سازی متاترونیک (اسپیرال مرگ) مبتلا سازد. برنامه ظالم-مظلوم تبدیل شده است به نرم‌افزار اصلی کنترل ذهن که نژادهای چندگانه‌ی شکارگر جهت اجرای «رفتار فریبکارانه آرکانی» و استراتژی‌های تفرقه‌-بیانداز-و-حکومت-کن بین همه انسان‌ها، استفاده می‌کنند، و اساسا جهت ساختن برده‌های ذهنی بسیار کارایی دارد.

تنها راه گریز از برنامه ظالم-مظلوم این است که آن را مطالعه کنیم تا آسیبهایی که به آگاهی وارد می‌آورد را درک کنیم و با خنثی ماندن، آن را پس بزنیم، و انتخاب کنیم که از طریق عشق بی‌قید و شرط و نقطه صفر، قطبیت‌ها را متحد سازیم، و وارد بازی مظلوم و سرزنش نشویم.

اصولا این جهش (موتاسیون)، مسئول اسپکتروم هوش مصنوعیِ معکوس‌سازیِ قطبیت است که نگهدارنده حافظه‌ی بذر نژاد انسان است که حاوی خط زمانی‌ای است که ما تماس خود را با همسان ژنتیکی خود از دست دادیم، یعنی فقدان توانایی گونه ما در به دست آوردن ازدواج مقدس و صعود. به همین دلیل است که طیف موج‌ قرمز آگاهی بقا که آنها در آنجا آگاهیِ هوش مصنوعی مظلوم/قربانی را پیاده می‌کنند، اینقدر برای انسان‌ها رنج‌آور است و می‌تواند اراده شخصی ما را نابود کند. این موتاسیونِ افراطیِ غیرطبیعی قطبیت که توسط موجودات سیاهچاله ایجاد شده، باعث ایجاد تحریفاتی در تعادل بین مذکر-مؤنث در الگوی ژنتیک خورشید الماس ما شد، و یک عامل کمک‌کننده به معکوس‌سازی جنسیتی و رقابت قطبیتی افراطی بود که به تنش‌هایی منجر شد که در سقوط تارا رخ داد، و همینطور در تاریخ‌های تراژیک سقوط متعدد دیگری.

در عشق به الوهیت نلغزید، و ارتباط خود با روح درون را حفظ کنید، که این کار پادزهر و دفاع اصلی در برابر این حملات روحی تمام عیار علیه بشریت است. درگیرِ انرژی منفی و سرزنشی که شما را هدف می‌گیرد نشوید، مانند آبی که از پر اردک سر می‌خورد، بگذارید تا این سرزنش در مشاهده‌گریِ خنثی در شما منحل شود.

نویسنده: لیزا رنی

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3781-mutated-polarity-consciousness

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید