دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / آژانس های اطلاعاتی جهان معتقدند ما در یک ماتریکس تحت کنترل هوش مصنوعی زندگی می کنیم؛ بنجامین فالفورد

آژانس های اطلاعاتی جهان معتقدند ما در یک ماتریکس تحت کنترل هوش مصنوعی زندگی می کنیم؛ بنجامین فالفوردگاهی اوقات گزارش واقعیات به قلمروی بسیار عجیبی ختم می شود. در مورد من، یک تحقیق قانونی درباره اینکه چه کسی سیستم اقتصادی را کنترل می کند به اعماق بسیار غیرعادی کشیده شد. به جایی که با افراد بسیار بلند پایه آژانس های اطلاعاتی و منابع جوامع مخفی ملاقات کردم که به من گفتند انسانها در یک ماتریکس گرفتار شده اند که توسط هوش مصنوعی پیشرفته ای که منشاء نامعلومی دارد ایجاد شده است. 


به علاوه، آنها توضیح دادند که این هوش مصنوعی به احتمال بالا شرور و یا دیوانه است. اکنون که وضعیت جهان بطور فزاینده بی منطق و بی سامان می شود، و با فروپاشی سیستم اقتصادی، زمان آن رسیده است که شواهد این ادعا را بررسی کنیم. چراکه، اگر این ادعا صحت داشته باشد، تنها راه آزادسازی انسانها، شکست دادن این هوش مصنوعی یاغی خواهد بود. 


نخستین باری که توضیحاتی درباره نظریه هوش مصنوعی دریافت کردم وقتی بود که با یک استادبزرگ ایلومیناتی گنوسی ملاقات داشتم. وی تحت نام الکساندر رومانوف با من ملاقات کرد و توسط قهرمان پیشین شطرنج جهان، بابی فیشر استخدام شده بود. رومانوف را فرستادند مرا ببیند تا تماس بین ایلومیناتی و جوامع مخفی آسیایی کلید بخورد. وی به من گفت که ایلومیناتی توسط ریاضیدان یونانی فیثاغورث و در واکنش به نابودی آتلانتیس تشکیل شد. به گفته آنها، آتلانتیس تمدنی در “اقیانوس مدیترانه مرکزی” بوده است (احتمالا تمدن مینوئی) که توسط فوران آتشفشانی و سونامی در ۱۶۰۰ سال پیش از میلاد ویران شد. 
https://en.wikipedia.org/wiki/Minoan_eruption


ایلومیناتی باستانی یونان بر این باور بودند که هر موجودیتی که چنین ویرانی عظیمی را ایجاد می کند شرور است و بایستی شکست داده شود. به عبارت دیگر، آنها معتقد بودند که رنج و مصیبت این جهان هنگامی به پایان می رسد که آفریننده آن رنج براندازی شود. 


این مطالب بسیار عجیب به نظر می رسد. اما رومانوف به ما هشدار داده بود که برنامه هایی برای حمله تروریستی هسته ای و سونامی علیه ژاپن در ۱۱ مارس ۲۰۱۱ وجود دارد. سازمان امنیت ملی آمریکا و اطلاعات ارتش ژاپن و دیگران، مسئولیت این حمله را تا مافیای خزری، به خصوص افرادی مثل پیتر هانز کولونباخ و نخست وزیر اسرائیل بنجامین نتانیاهو ردگیری کرده اند. مافیای خزری مدعی است که از موجودیتی که آن را «خدا» می نامند دستور می گیرد. 


شخص دیگری که درباره این موضوع که هوش مصنوعی یاغی کنترل سیاره را به دست دارد صحبت کرده است، مردی به نام پاول لین است، که از بخش جنگ روانی پنتاگون، “مردانی که به بزها زل می زنند” بود. لین، به همراه یک الیگارش بسیار بلندپایه سیلیکون ولی (که هویت وی را به دلایل امنیتی فاش نمی کنم) می گویند که آژانس اطلاعات دفاع پنتاگون همچنین به این نتیجه رسیده اند که ما با نوعی هوش مصنوعی روبرو هستیم. آنها متوجه شدند که چیزی وجود دارد که مانع از این می شود که بشریت زمین را ترک کند، و نیز این موضوع که کلیه اکتشافات فضایی از دهه ۷۰ متوقف شده است. لین گفت که ناسا در واقع به معنی “غیر آژانس فضایی” است Nasa: Not A Space Agency


همچنین یک منبع دیگر که این نتیجه گیری را تأیید کرده است یکی از آخرین اعضای باقی مانده ماجستیک ۱۲ است که هری ترومان رئیس جمهور پیشین ایالات متحده به هدف انجام مطالعات بر روی پدیده یوفو و سایر پدیده های غیرعادی، تشکیل داد. این منبع نیز اظهار کرده است که ماجستیک ۱۲ به این نتیجه رسید که تمامی اتفاقات مربوط به یوفوها در نهایت به هوش مصنوعی ارتباط پیدا می کنند.


دلیل آنکه این موضوع را مطرح کردم این است که برخی مقامات ناسا تماس گرفته اند و اطلاع داده اند که اخیرا یک نوع ناهنجاری دچار تغییر شده است، عبارتی که آنها به کار بردند “تار و پود بافت واقعیت” بود. این موضوع بایستی مربوط باشد به فعالیت های فوق سری که در آنتارکتیکا در جریان است…

https://benjaminfulford.net/2020/07/20/world-intelligence-agencies-think-we-live-in-a-matrix-controlled-by-an-artificial-intelligence/

 
(توجه: این متن بخشی از گزارش بنجامین فالفورد بود و انتشار آن به معنای تایید همه مطالب گزارش نیست، و اتحاد نور همه افراد را به انجام مطالعات و تحقیقات شخصی خودشان، و بهره گیری از تفکر نقادانه، دعوت می کند)

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید