دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / آندرومدا

آندرومدا

پرتال کهکشانی باستانی از طریق گیزا در مصر اتصال با سیریوس B را میسر می کند و سپس اتصال با کهکشان آندرومدا.
آندرومدا یک هسته کهکشانی دارد که به شکل اسپیرالی چرخش می کند، و در طول چرخه صعود به هسته کهکشانی راه شیری ما وصل می شود. در حال حاضر فعالیتهای بسیار زیادی در ناحیه اطراف پرتال گیزا روی زمین و با انرژی های آندرومدا در جریان است. پرتال گیزا در حقیقت محل چاکرای قلب زمین است، و معادل دروازه ستاره ای بعد چهارم است.
این پرتال همچنین به محل تالار حافظه ها ( Hall of Records ) متصل است که با باز شدن ابوالهول، هرم بزرگ و هسته زمین، حافظه های کیهانی را به بانکهای حافظه سیاره ای ( و میادین مورفوژنتیک ) آزاد می کند. این مسئله باعث می شود حافظه های تناسخ سیاره و روح برای انسانها در دسترس قرار بگیرند که با فعال سازی حداقل چهار شاخه دی ان ای همراه است. مرکز کهکشان و هسته کهکشان آندرومدا به هم متصل می شوند. یا به عبارت دیگر می توان گفت که ما در نهایت با هسته اصلی خلقت متصل می شویم، نقطه مرکزی همه چیز.
یک سکوی آرورا Aurora Platform وجود دارد که مسیری بین راه شیری و کهکشان آندرومدا ایجاد می کند.

مجمع آندرومدایی آکوافریون:

نژادهای آکوافریون خطوطی از نژادهای انسان ستاره کریستال اصلی بودند که در این ماتریکس زمانی کیهانی در جنگهای الکتریکی منقرض شدند.
وقتی دروازه سیزدهم کمان مادر در هسته زمین فعال می شود، دروازه داخلی که به آندرومدا متصل است، از طریق هسته کریستال زمین باز می شود. محافظان هسته کریستال، در حقیقت نژادهای کریستیک به نام آکوافریون یا خطوط آکواری نامیده می شوند. مجامع آکوافریون از آندرومدا تقریبا از سال ۲۰۰۸ شروع به اتصال با خطوط نژاد ایندیگو کردند. نژادهای آکوافریون برای محافظت از اصول کمان مادر در هسته تلاش می کنند و همچنین برای فعال سازی قلبهای کریستال یا کالبد سوفیانیک برای سیاره. خیلی از ما از لحاظ ژنتیکی به نژادهای آکوافریون ارتباط داریم، که مستقیما به خطوط خونی کرایست متصل هستند. برخی از ما تحت یک فرآیند بازیابی و تجدید ژنتیکی از طریق روابط دی ان ای آکوافریون قرار می گیریم، که ما را به خط زمانی آینده سیاره در کهکشان آندرومدا متصل می کند.
برای برخی از ما این در حقیقت به منزله کالبد صعود کرده آینده ما در تناسخ بعدی خواهد بود.
نام دیگر کهکشان آندرومدا، کهکشان آکوینوس Aquinos است.

اصول مادرانه سیاره ای:
Planetary Staff

کج شدن غیرارگانیک محور سیاره زمین از طریق میدان شبکه انجام شد، به هدف آسیب گرانشی، گیرانداختن ارواح و انتقال امواج کنترل ذهن.
این سیستم کنترل طراحی شد تا معماری ستون عمودی که در واقع اساس انرژی زنانه سیاره است را نابود کند، تا نتیجتا اصول مادرانه سوفیانیک خلقت در این واقعیت، به طور کلی محو شود.

نابودی این اصول مادرانه به معنی اینست که تمامی مخلوقات زنده ارگانیک هم به تدریج و نتیجتا شبیه به یک موجود سیاهچاله می شوند، مخلوقات انگلی که در دنیای مادی به نور مرده اعتیاد دارند، و همچنین در دنیاهای هوش مصنوعی به عنوان مرده های زنده حضور دارند.

در طول این فاز، اصول مادرانه زمین توسط محافظان ستاره کریستال بازیابی می شود، و به معنی اینست که کانال عمودی درونی ما و ارتباط با سیاره و ستارگان هم همچنین به شکل رادیکال در این چرخه متحول می شود.

اکنون، در طول چرخه فعالسازی پالیودور، مرحله بعدی برای گروههای پالیدور، مانند آکوافریون و نژادهای اژدهای آبی کریستیک، حمایت از بازیابی و بازسازی خطوط خونی اشعه آبیست. اشعه های آبی، دروازه های ترنس هارمونیک سیزدهم کمان مادر را از طریق دنیاهای هارمونیک چندگانه بازیابی می کنند و در حال بازسازی ستون عمودی سیاره هستند تا به شکل طبیعی با قلب آندرومدا هماهنگ و هم راستا شود.
بازسازی اصول زنانه زمین به تدریج باعث میشود تا چرخش غیر طبیعی محور زمین به شکل مستقیم یا عمودی تغییر کند که باعث دسترسی آسانتر به داخل و خارج این دنیا می شود، بخصوص برای موجودات خورشید الماس.
خورشید الماس اشاره دارد به طرح اصلی دی ان ای ۱۲ شاخه ای ماتریکس سیلیکات انسان انجلیک. این در واقع دی ان ای بالقوه و آگاهی بالاتری بود که توسط انسانهای انجلیک در چرخه های زمانی گذشته بر روی زمین 5d تارا تا زمان فاجعه بزرگ تجربه شد.

اشعه آکوا:

سیستم بیو- مداری دروازه سیزدهم متصل شده و در مدار قرار دارد و توسط گروه کوچکی از اساتید صعود کرده کیهانی که می توانند یک یا چند تا از سطوح کدگزاری اشعه آبی/اشعه آکوا را نگه دارند، لنگر شده است. اینها در واقع نگهدارندگان اشعه آبی آکوامارین هستند و آنهایی که مربوط به گروه اول هستند، تعداد کمی روی زمین تناسخ کرده اند. ایندیگوهایی با ظرفیت های کدگذاری ژنتیکی به مدار متصل شده اند تا به نگهدارنده و یا رابط این اشعه آکوا تبدیل شوند، تا به شکل مداوم شارش این انرژی را به میدان سیاره ای و هسته زمین تثبیت کنند.
این در واقع باز شدن و اتصال دروازه سیزدهم به هسته آندرومدا برای دسترسی به کالبد ستاره ای اصلی مادر زمین است. این در واقع همراستایی هسته درونی با هسته درونی کالبد مادر زمین در آندرومداست که در آنجا میدان پلاسمای مایع فرابنفش توسط کریستال در خورشید آکوالاین تولید می شود.

این فرآیند بازکدگذاری میدان ایندیگوی 6D یک پروژه عظیم است که با تنش و درگیری اصلی برسر شبکه انرژی اصلی زمین در دسامبر ۲۰۰۹ آغاز شد. تعداد کمی از بذرهای ستاره‌ای ( داوطلب شدند برای شرکت در این پروژه) در حال بررسی این موضوع هستند که چگونه می توان هارمونیک 6D ایندیگو را توسط اشعه کمان مادر بازکدگذاری کنند که ما را به سمت خورشید آکوالاین هدایت می کند تا بر نابهنجاری های موجود در میدان آگاهی6D مثل مهر 666 فائق آییم.

لیزا رنی

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید