شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / کنیسه‌ی شیطان

کنیسه‌ی شیطان

قبایل بزرگ هیبیرو متشکل از ۱۲ قبیله اصلی عبری، در بخشی از این سیاره تناسخ یافتند که امروزه به نام اسرائیل شناخته می‌شود. کوه معبد (بیت المقدس) محل یک دروازه ستاره‌ای بعد دومی است، و به همین دلیل منطقه‌ای مورد مناقشه برای نیروهای کنترلگر است که می‌خواهند بر کل منطقه تسلط کامل داشته باشند. قبل از ظهور اشرافیت سیاه در پشت دیوارهای واتیکان، کارتاژ پایتخت پر ازدحام تمدن کارتاژی باستان در تونس امروزی، در شمالی‌ترین نقطه آفریقا بود.

کارتاژ یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری دنیای مدیترانه باستان و یکی از ثروتمندترین شهرهایی بود که زادگاه تبار کنعانیان معاصر محسوب می‌شود، که بعدها به خط خونی اشرافیت سیاه و خزری‌ها تبدیل شدند.

شاخه اشرافیت سیاه از طریق مراکزی همچون واتیکان، شوالیه‌های مالتا و ونیزی‌ها، شروع به تأسیس مراکز قدرت جوامع مخفی در ایتالیا و سوئیس کرد که به مرور یک بخش از سه‌گانه نامقدس پایگاه فعلی قدرت گلوبالیستی را در اختیار گرفتند.

به نظر می‌رسد دودمان شاهان هیکسوس و خزری‌هایی که منتخب دستورکار بیگانگان منفی بودند، دانش سری “درخت جهانی زندگی” که توسط آریایی‌ها به حوضه کارپات آورده شده بود را از تعالیم ملچیزدک جمع‌آوری کردند. آنها این آموزه‌ها را با روایت‌های کنترل‌کننده تغییر دادند تا در خدمت به اهداف آنها تحت عنوان برگزیدگان قبایل هیبیرو درآید؛ این یک روند تدریجی به یغما بردن اسامی است که در طول نسل‌های زیادی ادامه یافت. آنها این دانش را به گونه‌ای بازنویسی کردند تا با تعالیم تحریف شده مبتنی بر تلمود-کابالا که درجهت تقویت قدرت حکمرانی‌شان طراحی شده بود، متناسب باشد. این فریب نیروهای شیطانی است که می‌خواهند آفرینش و نیروی حیاتی و در نتیجه دانش ذاتی درباره کالبد آگاهی انسانها را به سرقت ببرند.

به همین دلیل، ستاره داوود در جادوی سیاه توسط افرادی استفاده می‌شود که آموزش دیده‌اند، معنای واقعی آن را، طی مناسک سری از طریق «روح کاذب» و دستورکار بیگانگان منفی، آلوده ساخته و به تصرف خود درآورند. این عمل برای ممانعت از کاربرد مفهوم واقعی ستاره داوود در الهام بخشیدن به وحدت انسانهاست.

خزری‌ها اشغالگران فعلی اسرائیل هستند که اکنون در پشت فشار گلوبالیست‌ها برای برافروختن آتش جنگ‌های جهانی و اشغال کامل اوکراین می‌باشند. این غاصبان تحت رهبری شیطان، خود را با ریاکاری، رهبران مردمی یهودیان معرفی می‌کنند تا با نقاب خیرخواهانه به فرهنگ بومی نفوذ کنند. اما پشت درهای بسته طبق درخواست نیروهای متجاوز دستورکار بیگانگان منفی NAA، برای انجام مناسک پرستش اهریمنی”فرقه خون” در سراسر خطوط شبکه ای سیاره، به شدت سازماندهی شده‌اند.

این گروه‌ها از همان ابتدا، عامل ایجاد کشور یهودی اسرائیل بودند و نباید آنها را با مردم یهودی که از آنچه در بین سیاستمداران ارشد و رهبری مذهبی‌شان می‌گذرد کاملا بی‌خبر هستند، اشتباه گرفت. عده‌ای از این افراد شیطان پرست هستند اما خود را یهودی می‌نامند، در حالیکه پشت درهای بسته، در کنیسه اهریمن، مناسک ” قربانی خون کودک” را برای خدایان بیگانه، انجام می‌دهند.

لیزا رنی

LISA RENEE on “The Synagogue of Satan”

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

One comment

  1. درود بر شما، اطلاعات شما نادر در بزرگترین افشاگری که تا کنون شناختم هست. بزرگترین سوالاتی که بدنبال پاسخشان بوده ام…

دیدگاهتان را بنویسید