چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸ مقاله دوم

کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸ مقاله دوم


حذف قراردادهای اولیه


تصمیم ما برای وارد شدن به قرنطینه زمین نتیجه تصمیماتی است که از مدتها قبل انجام شده است. وقتی به این وضعیت قرنطینه رسیدیم، تمام آنچه پس از آن اتفاق افتاد، نتیجه این تصمیمات بود: قرارداد اولیه. تاریکی در راس کنترل بود. هرکسی که می خواست در اینجا تناسخ کند مجبور بود با قوانینی که تاریکی تعیین کرده بود موافقت کند. وقتی تصمیم به تناسخ گرفتیم، مجبور شدیم قرارداد ببندیم. این توافق بین نیروهای تاریک و خودتان بود تا آگاهی خود را به روشی خاص محدود و برنامه ریزی کنید. ما اینجا هستیم و همه ما قرارداد را امضا کردیم. اگر نه، ما مجاز به تناسخ در اینجا نبودیم. اکنون یک لحظه انتخاب داریم. آیا ما به اندازه کافی توانمندیم که بتوانیم از اراده آزاد خود استفاده کنیم و این قرارداد را فسخ کنیم؟ اراده آزاد فرمانروایی می‌کند!


ما می توانیم قرارداد را فسخ کنیم، اما برای این کار باید از وجود آن آگاه باشید. تمام مشکلاتی که شما اکنون دارید ناشی از قراردادی است که در گذشته با آن موافقت کرده اید. این نقطه ورود برای تغییر مشکلات شما است. وقتی قرارداد اصلی را فسخ می کنید می توانید با قانون تجلی جلوی حملات را بگیرید. برای فسخ قرارداد اولیه، پروتکل زیر را با صدای بلند بگویید.

❇️به نام حضور من هستمِ من.به نام روح من.به نام تمام نیروهای نور.باطل و لغو اعلام می کنم همه قراردادها و توافق های گذشته ام را.تمام آن قراردها هم اکنون باطل و بی اعتبار هستند.علی‌رغم محتوایشان.علی‌رغم برنامه‌ریزی ناخوداگاهم.با اراده آزادمهم اکنون من خودم را آزاد از تمام آن قراردادها اعلام می‌کنمو از تمام تاثیرات نیروهای تاریکی.هم اکنون حکم و فرمان می‌دهم که زندگی من در همسویی کامل با برنامه الهی هدایت شود.من حکم و فرمان می‌دهم که معجزات در زندگی من متجلی شوند به شکلی که باعث تجلی شادی در زندگی من و همه اطرافیانم شوند.اینگونه باشد، و اینگونه است.❇️

ما اکنون خواستار اراده آزاد یا حداقل بخشی از آن هستیم. پروتکل حذف قرارداد در هر زمان قابل تکرار است. این پروتکل به آزادسازی بخش هایی از کنترل تاریکی ادامه خواهد داد و شما را آزاد می کند.


پرسش و پاسخ

قبل از بیدار شدن از آرکان‌ها در “امان” هستید. بعد از بیدار شدن و هنگام به دست آوردن قدرت، مورد حمله قرار می گیرید. اما اگر به رها کردن رنج، عصبانیت، تروما و غیره ادامه دهید، محافظت می شوید. شما قادر خواهید بود کارهای بیشتری انجام دهید و کارهای بیشتری نیز برای انجام دادن داشته باشید.


بیدار بودن این است که خودتان را بشناسید، چه کسی هستید، چه رؤیایی دارید. شما ادراک داخلی و خارجی دارید. سپس به شدت محافظت می شوید.


فرآیند تولد: در طی این فرآیند به دلیل وجود ایمپلنت‌های های بسیار قوی در میدان پلاسما خاطرات خود را فراموش می کنید. برای بهبودی از این مورد به حدود ۳ سال زمان نیاز دارید.


مثلث سازی ایمپلنت‌
قراردادها مبنا و اساس ایمپلنت‌ها قرار گرفتند. فرآیند حذف، با پروتکل حذف قرارداد آغاز می شود، اما در اینجا به پایان نمی رسد.


دو ایمپلنت اصلی وجود دارد. اینها برای سازماندهی برنامه ریزی اجتماعی در کهکشان استفاده می شود. اما در اینجا روی زمین چیزهایی فراتر از آن پیش رفت. جامعه ما از  هر مکان دیگری در هر زمانی، بیشتر برنامه ریزی شده است.


آزادسازی سیاره X در سال ۱۹۹۹ تنها ۲ هفته به طول انجامید، اما مردم آنجا بیدارتر از جمعیت و گروه های انسانی در اینجا بودند. آنها شورش کردند و خود را آزاد کردند.
اعضای گروه مقاومت همان بدنهای فیزیکی را دارند، اما جامعه کاملاً متفاوتی دارند.


اولین ایمپلنت اولیه
این ایمپلنت روح ما را از شخصیت ما جدا می کند. ما را از منبع جدا می کند، خدا را از مرد و الهه را از زن جدا می کند. این ایمپلنت منبع همه ادیان است. ادیان ایجاد شده اند تا انسان را از خدا جدا کنند. در سیستم ادیان برای رسیدن به خدا به یک کشیش نیاز دارید و او برای شما مذاکره می کند و برنامه ریزی را انجام می دهد. به همین روش واتیکان ایجاد شد و همه واتیکان بدین شکل است. آنها واسطه ای بین بشریت و آگاهی الهی هستند.


اوزبیوس، محقق احکام کتاب مقدس و «پدر تاریخ کلیسا»، کتاب مقدس را در سال ۳۲۵ میلادی با گرفتن کتب مختلف از مذاهب مختلف ایجاد کرد تا یک فرقه ایجاد کند تا بتواند یک برنامه ریزی یکپارچه برای امپراتوری روم را ایجاد کند:  یک دولت واحد جهانی (NWO) تحت کنترل یسوعیان. هنوز هم همان بازی است، زیرا نقشه یسوعیان در حال ادغام مذاهب به منظور برنامه ریزی ذهن انسان و تحمیل ایمپلنت اولیه است.

اگر می خواهید این ایمپلنت اولیه را منحل کنید، باید دوباره با منبع متصل شوید. کلید اصلی اتصال مجدد با منبع دسترسی به احساساتتان است. این یک برنامه ریزی شدید احساسی است که باید خنثی شود. یک ارتباط با منبع/خود برترتان که در سر قرار دارد، توسط انرژی کندالینی فعال می‌شود. کندالینی باید تمام راه را تا چاکرای تاج بالا بیاید و از آن خارج شود. شما باید نیرویی در سر خود ایجاد کنید تا کندالینی را به سمت بالا بکشید. ایمپلنت ها یک ساختار ذهنی ایجاد می کنند. این ساختار ذهنی به شما می گوید که چگونه رفتار کنید و چه کارهایی را می توانید و چه کارهایی را نمی توانید انجام دهید. احساسات شما کلید موفقیت است. احساسات یک دروازه ستاره‌ای هستند. اگر به خودتان اجازه دهید تا احساسات خود را حس کنید، ارتباط را بر می گردانید. آن‌ها هرچه که باشند، باعث می‌شوند که بخشی از ایمپلنت منحل شود. اگر اجازه دهید که احساسات خود را حس کنید، یک تجربه کندالینی سامادهی را خواهید داشت و شروع به یکپارچه سازی خود و به یاد آوردن اینکه چه کسی هستید می کنید. و دیگر به کنفرانس های کبری نمی روید تا به صحبت های او گوش دهید. شما ادراک را از درون دریافت خواهید کرد.


دومین ایمپلنت
دومین ایمپلنتی که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد، در زمان آتلانتیس در شکم (چاکرای سولار پلکسوس) قرار گرفت. در فاصله سه انگشت بالای ناف قرار دارد. این ایمپلنت شخصیت ها و دیدگاه های زندگی مرد و زن و را از هم جدا کرد و سوء تفاهم های بزرگی را ایجاد کرد. و ما را از لحاظ روانشناختی از هم جدا کرد: زن و مرد در دنیاها و واقعیتهای کاملاً متفاوتی زندگی می کنند.


برداشت ها متفاوت است و برنامه ریزی رابطه متفاوت است. این تمام بخش‌های برنامه ریزی ایمپلنت است. عمیق ترین جنبه این ایمپلنت این است که یک جدایی مابین عشق و انرژی جنسی ایجاد می کند. مردان به یک روش و زنان به روش دیگر برنامه ریزی می شوند. زنان انرژی قلب را احساس می کنند، اما انرژی جنسی را احساس نمی‌کنند. مردان انرژی جنسی را احساس می کنند، اما انرژی قلب را احساس نمی‌کنند. وقتی زن و مرد در کنار هم قرار می‌گیرند، آنها فقط می توانند از طریق برنامه/ ماتریکس ارتباط برقرار کنند، اما به عنوان یک زن و یک مرد نمی توانند یک ارتباط واقعی برقرار کنند.


راهکار برای اتصال مجدد، متصل شدن به هر دو جنبه است. مردان مساله اعتماد دارند و می خواهند همه چیز را کنترل و درک کنند (به همین دلیل است که مردان خیلی فناوری را دوست دارند). آنها باید با احساسات خود ارتباط برقرار کنند. به طور کلی زنان جریان انرژی را ممکن می‌سازند زیرا نوعی اعتماد اساسی دارند و انرژی قلبشان از طریق آنها جریان می یابد تا بتوانند فرزندان را پرورش دهند (به همین دلیل آنها خیلی دوست دارند صحبت کنند). به دلیل وجود ایمپلنت و به دلیل ۵۰۰۰ سال سوء استفاده، زنان دوران سختی برای اتصال به انرژی جنسی خود دارند. آنها باید با انرژی جنسی خود ارتباط برقرار کنند.


کوبا با بسیاری از معابد الهه بخشی از آتلانتیس بود. اسپانیایی ها در صده ۱۵۰۰ سعی کردند تا حد ممکن معابد را ویران کنند. مجارستان یک ورتکس بزرگ الهه دارد. در گذشته بسیاری از فرهنگ ها و قبایل مهم در اینجا زندگی می کردند که برای اروپا از انرژی مقدس حفاظت می‌کردند.


 دو جنبه برای ایمپلنت های شما وجود دارد:-  یک سیاهچاله در حال چرخش است (میدان انرژی)- سیستم اعتقادی را بصورت تحمیل شده در درون خود دارد.


باورهای عمیق شما با کمک یک میدان الکترومغناطیسی در شما ایمپلنت شده اند. برای منحل کردن آن، شما باید مثلث سازی کنید و دیگر با آنها هم هویت نشوید. پایه ای ترین روش برای رها سازی ایمپلنت اولیه این کار است: در یک صفحه کاغذ ، تا آنجاکه می‌توانید، در سمت چپ بنویسید: من خدا هستم و سپس در سمت راست بنویسید: من خدا نیستم. آن را هم احساس کنید و هم باور کنید. خط به خط ادامه دهید.
این کار، قطبیت ها و دوگانگی‌هایی ایجاد می کند. با قرار دادن ذهن در هر دو قطبیت به طور همزمان، ایمپلنت اولیه را منحل می کنید. اگر آن را به مدت کافی طولانی بنویسید، یک تجربه سامادهی خواهید داشت.


برای منحل کردن ایمپلنت دیگر، فرد می تواند همزمان بنویسد، احساس کند و اعتقاد داشته باشد: سکس عشق است و سکس عشق نیست.

فعال سازی بدن نوری
هنگامی که ایمپلنت ها از بین بروند، یک ارتباط خودجوش بین شخصیت و روح شما امکان پذیر خواهد شد. سپس انرژی روح شما به میان خواهد آمد. دو گزینه صعود وجود دارد:- بدن فیزیکی از هم پاشیده می شود.- بدن فیزیکی با شما صعود می کند.


در مورد گزینه دوم، نور روح تمام شخصیت شما را دگرگون می کند و بدن فیزیکی شما را تغییر می دهد. بدن شما شروع به عملکرد بصورت متفاوتی می کند. میتوکندریا – سلولهای “کارخانه انرژی” در بدن شما – شروع به انتشار انرژی می کنند. با گذشت زمان، ممکن است بدن شما دیگر به غذا احتیاج نداشته باشد و مرگ بدن فیزیکی دیگر اجتناب ناپذیر نیست. وقتی بدن فیزیکی خود را سرشار از نور کنید، صعود خواهید کرد. در روی کره زمین حدود ۵۰۰ نفر به این امر دست پیدا کرده اند. در این اتاق امروز  ۲۷۰ استعداد جدید وجود دارد. ما در اینجا یک مزیت بزرگ داریم.


اگر به تعداد کافی از ایمپلنت ها منحل شوند، روح می تواند با جسم ادغام شود و انرژی کندالینی پدیدار شود. هنگامی که با انجام اولین تمرین به دفعات کافی، ایمپلنت اولیه داخل سر خود را بر‌دارید، روح شما قادر خواهد بود وارد بدن شما شود و به سمت پایین حرکت کند. هنگامی که با انجام دومین تمرین به دفعات کافی، ایمپلنت دوم را در چاکرای سولار پلکسوس خود بردارید، انرژی کندالینی شما قادر به بالا رفتن خواهد بود. هنگامی که انرژی کندالینی که به سمت بالا حرکت می کند با انرژی روح که رو به پایین حرکت می‌کند، رو به رو می شود، یک ستون دوتایی از نور ایجاد می شود و شما می توانید صعود خود را متجلی کنید. این اتفاق پرتال‌هایی را به ابعاد چهارم و پنجم و ابعادی خارج از فضا / زمان ایجاد می کند. با فراتر رفتن از فضا / زمان یا بعد سوم می توانید ماتریکس را بشکنید. شما مانند فیلم ماتریکس تبدیل به Neo می شوید.


بدن نوری شما آن‌وقت یک توروس است که در بعد سوم متجلی می شود. با ایجاد یک ارتباط آگاهانه با روح خود می توانید بخشی از بدن نوری خود را فعال کنید. هر بار که با ابعاد بالاتر ارتباط برقرار کنید، بخشی از بدن نوری شما فعال می شود. در آینده کبرا ممکن است کارگاه های فعال سازی بدن نوری را ارائه دهد.

یک سفینه فضایی پلیدیانی، بدن نوری یک موجود پلیدیانی است. این سفینه ها با تمرکز و تثبیت ذهن می توانند در مختصات دقیقی فرود بیایند. اگر می خواهید بر یک بدن نوری سوار شوید، باید در ذهن خود استوار و پایدار باشید. حتی می توانید از بدنتان به عنوان وسیله نقلیه استفاده کنید. وقتی یک موجود تکامل یافته هستید، دیگر برای سفر نیازی به سفینه فضایی ندارید.


فناوری ATVOR
با استفاده از فناوری ATVOR، کنفدراسیون و فرماندهی اشتار، توسط سفینه‌های مادر در حال ارسال ستون های نور بُعد پنجمی، از بعد پنجم به بعد سوم هستند. این امر می تواند به شما در متجلی کردن کمال در زندگیتان کمک کند. این تمام چیزی است که در این مرحله در مورد آن می توان گفت.


شما باید به لحاظ مغناطیسی شرایط مناسب و صحیح را در زندگی خود متجلی کنید. با این حال انرژی زمین برای این کار باید درست باشد. فرماندهی اشتار از امروز کار خود را بر روی این موضوع آغاز کرده است. در آینده، در بعضی از مراحل که وقتی از نظر تکنولوژیکی کاملاً فعال شده باشیم، قادر خواهیم بود تا بدن فیزیکی خود را به ابعاد دیگری منتقل کنیم. این آینده برای بسیاری از افرادی است که در حال حاضر در کره زمین بیدار شده اند.


توجه: اراده آزاد شما از هر گونه برنامه ریزی قوی تر است. به رویاهای خود توجه کنید.


پایان مقاله دوم کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید