شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله یک

کنفرانس صعود بوداپست ۲۰۱۸، مقاله یک


مقاله اول، یادداشت های کنفرانس صعود در بوداپست


شنبه چهاردهم آوریل، ساعت ده صبح تا یک و نیم بعد از ظهر. این وبلاگ شامل بخش ۱ (از ۴) یادداشت های ایجاد شده در طول کنفرانس Ascension 1st New Timeline (اولین خط زمانی جدید صعود)توسط کبرا در بوداپست در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آوریل ۲۰۱۸ است. تولید این یادداشت ها خاصل تلاش مشترک خلاقانه هانکه ون جینکل و ژاکلین وان ریزوویک بوده است.
https://2012portal.blogspot.com/2018/05/taiwan-conference-report-and-planetary.html
هم‌ترازی کهکشانی و ابر موج کهکشانی
هم‌ترازی کهکشانی
این اولین کنفرانس صعود در خط زمانی جدید است که به رخداد منتهی خواهد شد و این امر نیازمند مشارکت فعالانه همه افراد است. ما در حال انجام روش های جدیدی برای انجام کارهایی هستیم که قبلاً برنامه ریزی نشده بودند. ما در اینجا در این کنفرانس از محیط ها و فرهنگ های مختلف آمده ایم و ساختارهای اعتقادی مختلفی داریم. ما انرژیهای خود را با مدیتیشن هماهنگ و همسو خواهیم کرد.
ناوگان پلیدیان‌ها از پنجشنبه در اینجا بوده است. آنها در اینجا هستند تا از پیشرفت فشرده سازی (Compression Breakthrough) پشتیبانی کنند.
ما به عنوان انسان از اولین تناسخمان در این سیاره در بسیاری از لایه ها برنامه ریزی شده ایم. همه ما از سیستم های ستاره ای مختلفی آمده ایم. ما در هنگام تناسخ تسلیم فرآیند کاشت ایمپلنت ها شده ایم که دیدگاه ما از واقعیت را تحریف می کند.
 این اولین لایه برنامه ریزی است و برای همه انسان ها صادق است.
لایه دوم مبتنی بر تروما (رنج ها و شوک های عاطفی) است. در دوره های مختلف زندگی و در این دوره ما در معرض حوادث تکان دهنده ای قرار گرفته ایم که شخصیت ما را تکه تکه کرده است. قسمت نیمه آگاه انسان بدین ترتیب به وجود آمد: اگر اتفاق بدی رخ دهد، بخشی از آگاهی شما به ناخودآگاه می رود و شما دیگر از آن قسمت آگاه نیستید. این بخش مهمی از برنامه در پایان این دوره ماتریکس بوده است. وقتی که شما صعود می‌کنید و ارتعاش خود را افزایش  می دهید، این قسمتهای نیمه‌آگاه هستند که در این مواقع ممکن است مورد حمله قرار گیرند.
لایه سوم برنامه ریزی را از والدینمان و بویژه مادرانمان دریافت می کنیم. ما احساسات خود را از مادر دریافت می کنیم. اگر مادر ما می ترسد، ما آن را به عنوان ترس خودمان قبول می کنیم. اگر مادر بیش از حد انتقادگر باشد، ما آن را به عنوان وضعیت خودمان قبول می کنیم؛ و این بخشی از شخصیت ما می شود.
لایه چهارم برنامه ریزی را در مدرسه دریافت می کنیم.
لایه پنجم برنامه ریزی از طریق رسانه ها، از جمله رسانه های اجتماعی و غیره به وجود می‌آید.
لایه ششم برنامه ریزی مربوط به فناوری اسکالار است که کل سیاره را در بر گرفته است.
به همین دلیل است که ما اینقدر آشفته و به هم ریخته هستیم.
این وظیفه ماست که خودمان را از این لایه های ماتریکس برنامه زدایی کنیم. برای صعود، باید از هر شش برنامه، خود را برنامه زدایی کنیم و با خود برترمان یکی شویم. ما باید شخصیتمان را با روحمان ادغام کنیم.
هدف این همایش، حذف و پاک کردن همه این برنامه ها است. این کار دشوار خواهد بود، زیرا این امر سیستم های اعتقادی شما را به چالش می کشد. البته این کار، مسئولیت کبرا نیست. کبرا چشم انداز دیگری را ارائه می دهد. وقت ما بسیار کم است و ما باید قفل‌های بیشتری را باز کنیم و رهایی بیشتری بدست بیاوریم. تحولات مهم باید انجام شود. ما در اینجا به ماموریت شخصیمان و فرآیند صعود نزدیکتر می‌شویم. این برای روند صعود جهانی مفید است. شما باید با ذهن خود فکر کنید، مقایسه کنید، احساس کنید، تشخیص دهید و از آنچه در اینجا مفید است استفاده کنید.
اکنون مزخرفات زیادی در اینترنت وجود دارد. فقط بدانید که گروه حرکت مقاومت در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۸، انتشار تمام اطلاعات را به جهان قطع کرد. دیگر زمانی برای منتظر ماندن برای بروزرسانی اطلاعات بیشتر از طریق اینترنت در مورد کهکشان و غیره نمانده است. اکنون زمان آن است که خود را برای تغییر بزرگ آماده کنید. زمان آن رسیده که در مدت کوتاهی از نظر معنوی و شخصیتی-برای دورانی که قرار است برسد- رشد کنید. همین حالا وارد یک جریان تحولی فعال شوید.
خواهید فهمید که چه زمانی رخداد اتفاق افتاده است. رخداد از تلویزیون پخش خواهد شد. ما در آن زمان فعال خواهیم بود و شما باید برای این امر آموزش ببینید. این اتفاق درون شما رخ می دهد. برای درخواست شفاف‌سازی درباره ماموریت خود، به کبرا ایمیل ارسال نکنید. شما باید به درون خود مراجعه کنید و مأموریت خود را کشف کنید. هنگامی که بفهمید، می توانید کمک کنید. آن را پیدا کنید! آن وقت می‌توانید برای درخواست کمک در مورد اینکه چگونه ماموریت شما می‌تواند کمکی باشد، به کبرا ایمیل بزنید.
چرا شما بدنیا آمده اید و اکنون اینجا هستید؟ این به دلیل کار کردن و شغل تایم  ۹ صبح تا ۵ عصر، خانه، همسر، بچه ها، سگ و غیره نیست. هدف شما در اینجا بسیار بزرگتر است. این بالاترین اولویت است. وقت تلف نکنید. تعداد محدودی از روزها باقی مانده است. و هر یک روز مهم است!
دیدگاه ما از ۵ حس ما ناشی می شود و همه اینها برنامه ریزی شده اند. وقتی به ستارگان نگاه می کنیم، در یک شب واضح حدود هزار عدد از آنها را می بینیم. همه آنها در یک دایره زرد قرار دارند، که در واقع کهکشان ما است. تعداد ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ کهکشان در جهان وجود دارد. آنچه می بینید فقط بخش کوچکی از واقعیت است، اما تمام اعتقادات ما بر این اساس استوار است. زمان آن رسیده است که افق های خود را گسترش دهیم تا واقعیتمان را گسترش دهیم. به این دلیل است که اینجا هستیم.


مطالب مربوط به پرسش و پاسخ ها
بمب های استرانجلت حذف شده اند، اما هنوز هم برخی از بمب های توپلت فعال هستند. پاکسازی بمبهای توپلت دشوار خواهد بود زیرا به جمعیت سطح زمین متصل هستند. گروه مقاومت اطمینان می‌دهد که آن‌ها منفجر نشوند. در این فرایند به هیچ کمکی از جمعیت سطح زمین نیازی نیست و از آنها درخواست هم نمی شود زیرا کاری بسیار خطرناک است. نیروهای نور از این جریان مراقبت خواهند کرد. میلیون ها سال پیش بمب های توپلت توسط گروه کیمرا اختراع شد.
عزیزان شما دارای اراده آزاد و همچنین ضعف های خود هستند. به آنها کمک کنید تا روی آنها کار کنند. حملات از طریق این نقاط ضعف رخ می دهد. اما هرقدر که با مشکلات روبرو می‌شوند، باید مسئولیت خود را به عهده بگیرند و مایل باشند که خودشان روی این موضوع کار کنند. بعضی اوقات حمله به شما از طریق حمله به عزیزانتان از طریق نقاط ضعف آنها صورت می گیرد. با این حال یک نکته مهم را بخاطر بسپارید: موجودات تاریک اگر به جایی فراخوانده نشوند، اجازه حمله به آنجا را ندارند. آنها آنگونه قدرتمند نیستند.
مشکل، ناهنجاری اولیه بود. این یک میدان کوانتومی است که هیچ کس آنرا نمی‌فهمد. هنگامی که فرشتگان به ناهنجاری اولیه تسلیم شدند، نیروهای تاریکی متولد شدند. آنها قسمت های خاصی از کهکشان را اشغال کرده اند. برخی از آنها در سال ۱۹۹۶ از اوریون به این منظومه شمسی منتقل شدند. زمین آخرین قلعه آنها است: تنها سیاره باقیمانده تحت قدرت آنها.
.https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

ابَر موج کهکشانی
خورشید مرکزی کهکشان انرژی برای داخل و خارج از کهکشان را تأمین می کند. این خورشید، منبع نور در این کهکشان است و بسیار قوی است. یکی از راه های انتقال آن به شکل ذرات تاکیون است. آنها سریعتر از نور حرکت می کنند. آنها اولین چیزی هستند که هنگام تولد جهان ایجاد شده است. تاکیونها به ماده وصل نمی شوند. آنها نمی توانند برای اهداف منفی، فاسد شوند یا مورد سوء استفاده قرار گیرند. آنها انرژیهای منفی را به انرژی مثبت دگرگون می کنند. آنها قادرند ناهنجاری اولیه را دگرگون کنند و بشریت را به عصر جدید و آگاهی گسترده وارد کنند.
کبرا اتاقهای تاکیون را ساخته است. وی این کار را ۱۴ سال پیش با دستورالعمل پلیدیان‌ها آغاز کرد. اکنون اتاق های تاکیون در سراسر کره زمین پخش شده است. با همکاری آژانس های فضایی، محصولات غنی شده با فناوری تاکیون در دسترس مردم زمین خواهند بود. ماهیت تاکیون زیبا است، اما در حال حاضر “پرده”، ذرات تاکیون را جذب می کند.
صعود هم یک فرآیند فردی و هم جمعی است. صعود نه تنها در این سیاره بلکه در سراسر جهان اتفاق می افتد. ابتدا فرایند صعود به تدریج به جلو پیش می رفت اما اکنون تا رسیدن به پیشرفت و موفقیت نهایی سریع‌تر و سریع‌تر شتاب می یابد. همه مأموریت های فردی بخشی از این فرآیند و کمک به برنامه صعود هستند.
آیا به یاد می‌آوردید؟ در تمام زندگی‌هایتان خود را برای چیزی آماده کرده اید. شما در حال آماده سازی برای این زندگی بوده اید. قبل از تناسخ در این زندگی، به همراه راهنمایان خود برنامه ای تهیه کرده اید که چگونه الان به ماموریت خود برسید. این یک برنامه پویا بود همانطور که ناشناخته بود. با این حال این طرح هنوز در شما فعال است. قابل دسترسی است. فردا ما وارد آن می شویم. اما باید با خود کاملاً صادق باشید. آنچه شما واقعاً می خواهید مربوط به بُعد سوم نیست. سؤال این است: آیا شما از صدای درونی خود پیروی خواهید کرد یا جامعه را دنبال خواهید کرد؟
اگر تمام عمرتان صدای درونی خود را شنیده‌اید، از قبل برنامه صعود خود را دنبال می کنید. اگر اینگونه نباشد، باید انتخاب کنید: برنامه صعود،  یا جامعه؟
 شما هر لحظه این انتخاب را انجام می دهید. هرچه اوضاع در زندگی رو به جلو می‌رود و پیشرفت می‌کند، فرصت ها و آزمایش ها مانند بازی ویدئویی فرا می رسد. به چپ یا راست می‌روید، درهای مربوطه باز خواهد شد. گزینه آسان، ماندن است. وقتی در سطح اول هستید، از سطوح دیگر آگاهی ندارید. می توانید در دهکده خود بمانید و هرگز به هیچ کجا سفر نکنید. ۳۰ تا ۴۰ سال همین کار را انجام دهید، زیرا والدین شما این کار را برای شما انتخاب کردند. اما افرادی که ریسک می کنند می توانند ماتریکس را کشف کرده و از سوراخ خرگوش پایین بروند. شما شروع به کشف کردن جهان به عنوان یک مرحله خواهید کرد، که مهندسی شده است. شما اراده و قدرت خود را کشف خواهید کرد. این نیرویی است که می تواند سرنوشت این سیاره را تغییر دهد.
تاریخ همیشه توسط گروه کوچکی از افراد نوشته شده است. وقتی هریک از ما در اینجا – ۲۷۰ نفر – اراده آزاد خود را تمرین می کنیم، می توانیم مسیر تاریخ را در این سیاره تغییر دهیم.
اگر صدای درونی خود را دنبال کنید و طبق مأموریت خود عمل کنید، سطوح عمیق تر بازی، خود را نشان خواهد داد. شما انتخاب می کنید؛ باید خودتان آنرا انجام بدهید. کبرا فقط اینجاست تا گزینه ها را ارائه دهد.
برای اکثر مردم جهان اکنون تجربه آنها این است: “تجارت طبق معمول”. برای بیدارها این دوران غیرمعمول است. اتفاقی در زمین و منظومه شمسی در جریان است. حتی دانشمندان تأیید کرده اند که چیزی در کهکشان ما در حال تغییر است. اوضاع سیاره ای بسیار غیر معمول است، اما اتفاقات زیادی از پشت صحنه در حال رخ دادن هستند. شما آن را در استخوان های خود حس می کنید. اما رسانه های جریان اصلی می گویند، “هیچ چیز در جریان نیست و همه چیز عادی است”، زیرا آنها می خواهند همه این را باور کنند تا تغییرات را به تأخیر بیندازند.

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

۵ خانواده در جهان وجود دارند که برای حفظ وضع موجود، رسانه های اصلی را کنترل می کنند، اما آنها می دانند که تغییر اتفاق می افتد، چون که نیروهای کیهانی در بازی هستند. همترازی کهکشانی در حال انجام است و آنها قادر به متوقف کردن آن نخواهند بود. این اتفاق مبتنی بر یک چرخه کیهانی است که توسط حقایق علمی به اثبات رسیده است. چرخه، مربوط به تقدیم اعتدالین و حرکت لنگان در زمین هر ۲۵۰۰۰ سال یا بیشتر است. به دلیل این همترازی، منظومه شمسی وارد مینیمم خورشیدی می‌شود.
آخرین باری که این اتفاق افتاد ۱۳۰۰۰ سال پیش بود و باعث حادثه انقراض گسترده در میان حیوانات و انسانها شد. ما اکنون دوباره در میانه راه چرخه تقدیم اعتدالین هستیم. در این پنجره، یک موقعیت بزرگ برای تغییر چیزها و تغییر وضعیت آنها داریم. از مشکلات بزرگی مانند جنگهای هسته ای جهانی و جنگ جهانی دوم، انقراض گسترده بشر و فجایع عظیم به دلیل کار جمعی کارگزاران نور (۲۰۰۰-۱۹۹۸) پیشگیری شده است. مدیتیشن‌های مردم از جنگ هسته ای جلوگیری کرده است. به همین دلیل است که هم اکنون ما همه گرد و غبار نیستیم.
از طرف دیگر، شما قبل از تناسخ، برنامه ای را تهیه کرده اید. در ابتدا این برنامه قرار بود باعث شود که رخداد در سال ۱۹۹۵ اتفاق بیفتد. گروهی از روحها قرار بود این برنامه را جلو ببرند. اما ۸۰% از این گروه روحها از بیدار شدن و انجام مأموریت خودداری کردند. فقط ۲۰% (؟؟) از مردم می توانستند سرنوشت کره زمین را تغییر دهند و چنین نکردند. این خط زمانی پس از آن سقوط کرد. سپس در سال ۱۹۹۶ تجاوز کیمرا رخ داد.
اکنون کارگزاران و مبارزان نور به یکدیگر حمله می کنند. باید به عقل و خرد خود برگردیم! و درک کنیم که با سرنوشت کره زمین بازی می کنیم.
ما هنوز در همترازی کهکشانی هستیم و خیلی چیزها ممکن است. پنجره زمانی برای رخداد از سال ۱۹۷۵ تا ۲۰۲۵ اجرا می‌شود. ما باید برای تحولات سیاره ای برنامه ریزی کنیم، زیرا این دوره مملو از پتانسیل و پیشرفت و پر از خطرات است. ما در حال حاضر در حال رهگشایی و حرکت از میان این خطرات هستیم.
منتظر کسی نباشید. آنها نقش خود را انجام می دهند. در سطح زمین، ما باید کارها را پیش ببریم، ارتباطات، همکاری و هماهنگی مأموریت های خود را انجام دهیم. این دلیل وجود وبلاگ کبرا است. پس از فروپاشی برنامه ۱۹۹۵، فرصتی دیگر در سال ۲۰۱۲ وجود داشت. ده سال قبلتر آنها به کبرا گفتند که دستگیری ها در سال ۲۰۱۲ اتفاق می افتد. هدف آوریل ۲۰۱۲ بود. اما کسی در مورد آن صحبت نکرد تا زمانی که درِیک در فوریه ۲۰۱۲ این کار را انجام داد. سپس اشتباهات اساسی و فاحشی انجام شد و برنامه لغو شد. جمعیت مردم بسیار از هم گسیخته و برنامه ریزی شده بودند؛ ریسک بسیار بالا بود. سپس کیمرا و بمب ها کشف شد. از بین بردن بمب های توپلت کار نیروهای کهکشانی است؛ از آن زمان تا کنون آنها در حال از بین بردن این بمبها بوده اند.
ما به یک گروه اصلی از مردم در سطح سیاره احتیاج داریم که به اندازه کافی آگاه و خردمند باشند، نسبت به محرک‌های آنها اگاهی داشته و مسوولیت پذیر باشند، قابل اعتماد و عاقل باشند و بدانند چه کاری باید انجام دهند. دگرگونی جمعیت در سطح زمین، نیاز به افراد روی زمین دارد.
https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

ابرموج کهکشانی یک ضربان قلب، یک تپش از خورشید مرکزی کهکشان است. خورشید کهکشانی مسئول وارد کردن ما به ابعاد بالاتر است. هر ۱۳۰۰۰ سال یکبار اتفاق می‌افتد، یک موج بزرگ و یک موج کوچکتر. این موج خورشید فیزیکی ما را فعال می کند. این همان چیزی است که مردم نیز آن را “فلش خورشیدی” خوانده اند. این یک رویداد ایزوله شده نیست؛ در واقع خورشید ما است که به انرژی ابر موج کهکشانی واکنش نشان می دهد. موج نه تنها خورشید ما بلکه کل کهکشان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. با سرعت بیشتری از سرعت نور از میان کهکشان عبور می کند و تاکیون و ذرات دیگر را ساطع می کند. این موج خورشید ما را فعال می کند و از طریق خورشید بر زمین تأثیر می گذارد. این موج، ماده، خورشید و شرایط زندگی در این سیاره را تغییر خواهد داد. این انرژی دارای انرژی معنوی زیادی است که ما و روند صعود فردی ما را فعال می کند.
پلیدیان‌ها برای تحریک این روند صعود بسیار فعال بوده اند. به دلیل پیشامدِ تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۸، پلیدیان‌ها طی چند ماه گذشته این روند را شدت بخشیده اند. آنها اعضای خانواده‌های روحی را مطابق پروتکل های پلیدیان‌ها فعال کرده اند و یک شبکه کهکشانی نور را ایجاد کرده اند. آنها تنها کسانی نیستند که در این زمینه کار می کنند و مسئول هستند. صدها میلیارد سال پیش نژاد مرکزی این کار را آغاز کردند. آنها اسامی زیادی دارند مانند دیده‌بان‌ها، بال‌آفرینان و آویان‌های آبی. انها مارپیچ‌های نسبت طلایی را بصورت مرتب کنار هم قرار داده اند؛ اخترهای تپنده‌ای که به صورت استراتژیک در کل کهکشان در یک دنباله فیبوناچی قرار گرفته اند، تا بتوانند اطلاعات منسجمی را به تمدن هایی منتقل کنند که قادر به رمزگشایی آن هستند. ما می توانیم این مارپیچ ها را در منظومه شمسی خود مشاهده کنیم. به محض اینکه یک گروه پیشرفته در یک تمدن به یک سطح خاص از بلوغ معنوی برسد، با آنها تماس گرفته می شود. بدین ترتیب بلوغ با وضعیت هوشیاری این پیشرفته ترین گروه اندازه گیری می شود. پس از آن، گسترش به کل تمدن صورت می گیرد. کبرا به چنین گروه پیشرفته ای در این سیاره نیاز دارد. به همین دلیل است که ما اینجا در این کنفرانس هستیم.
ابرموج تغییراتی ایجاد می کند. خورشید ما پلاسما را به صورت توروس ساطع می کند و این یک گرداب ایجاد می کند که کل منظومه شمسی را در بر می‌گیرد. در لبه آن توروس فضای بین ستاره ای، هلیوپاز قرار دارد. (مترجم: هلیوپاز مرز نظری است که در آن باد خورشیدی توسط محیط میان ستاره ای متوقف شده است جایی که قدرت باد خورشیدی دیگر به اندازه کافی بزرگ نیست تا بادهای ستاره ای ستاره های اطراف را به عقب برگرداند. این مرزی است که فشارهای باد خورشیدی و محیط میان ستاره ای در آن تعادل پیدا می کند). این منطقه به عنوان یک ناوگان عظیم- که میلیاردها سفینه مادر در این میدان پلاسمایی قرار دارند- بسیار مهم است. این میلیارد ها سفینه مادر در حال حاضر انرژی را از خورشید مرکزی کهکشان به زمین هدایت می کنند تا بیداری انسان ها را هدایت کرده و آنها را به مناسب ترین راه برای تماس آماده کنند.
آنها به رساناهایی برای این میدانهای پر انرژی در سطح سیاره نیاز دارند: تناسخهای فیزیکی و جسمی که از طریق آنها این جریان کیهانی را تنظیم می کنند. پروژه و شبکه سینتامانی موفقیت بزرگی است و این انرژی را تثبیت می کند، اما کافی نیست. تعداد مشخصی از افراد مورد نیاز است که بتوانند این انرژی را هدایت کنند و در مواقعی که وقایع شروع به رخ دادن میکنند و مردم از خود بیخود و سراسیمه می‌شوند این افراد بتوانند شرایط ثابتی داشته باشند.
دوشنبه گذشته [۹ آوریل ۲۰۱۸] را می توان به عنوان یک آزمون مشاهده کرد. گروه مقاومت شروع به پاکسازی شبکه های آرکان کرد. این امر باعث شد نیروهای تاریک سراسیمه شوند و تشدید حرکت در سوریه را آغاز کنند. واکنش های کارگزاران نور چنین بوده است:
             بی تفاوتی: “نگران نباشید همه چیز خوب است.”یا ترس: “اوه وای…!”  یا عمل: “چه کاری می توانیم انجام دهیم؟”
به ترس و بی تفاوتی نپردازید. به عنوان مثال از طریق مدیتیشن، عملکرد خود را متمرکز کنید. این کار روند آنچه را که اتفاق می افتد و همه آنچه را که اتفاق می افتد تغییر می دهد. گروهی از افراد مورد نیاز هستند که قادر به انتقال این انرژی باشند.
https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

کبرا در صورت امکان اطلاعات را منتشر خواهد کرد. این اطلاعات حساس است و شامل ابعاد بالاتر است.
یک توروس در واقع یک تنفس زندگی از ابعاد بالاتر است که خودش را از طریق یک درگاه چندبعدی، به ابعاد پایینتر منعکس می‌کند. همه ما یک توروس داریم. یک سیب دارای یک توروس است. این سیاره دارای یک توروس است. این کهکشان دارای یک توروس است. یک خانواده روحی نیز یکی دارد. هر موجودی دارای یک توروس است.
دهانه ها در قطب های سیاره ما فیزیکی نیستند؛ آنها استارگیتهای ابعاد بالاتر هستند که در تمام دوران انرژی در آنها می چرخد و تغییر می کند. اما اکنون باید انرژی گایا و میادین آن بهبود یابد. خیلی چیزها باید حذف شوند. وضعیت سیاسی ما بازتابی از این جریان است و ورتکس الهه دلیل این امر است. آرکان‌ها انرژیهای الهه را سرکوب کرده و سرچشمه شبکه آرکانی آنها در عراق است، زیرا این مکان جایی است که ورتکس الهه در آن‌ وجود دارد: در حسونا-سامرا در مرز سوریه و عراق. این یکی از مهمترین آنها در کره زمین است. به همین دلیل آنها از لنگر کردن صلح جلوگیری می کنند و جنگ ها را در آنجا ادامه می دهند. صلح در آن منطقه یک پیروزی بزرگ برای نیروهای نور خواهد بود. سوریه معیار و شاخص زمین است.


آتلانتیس جدید و شبکه انرژی
آتلانتیس جدید
شبکه انرژی آتلانتیس همیشه در اینجا بوده است. ما برای زنده ماندن به آن احتیاج داریم. بدون آن، هیچ زندگی فیزیکی در این سیاره وجود نخواهد داشت. این شبکه تحولات گوناگونی داشته است. پروژه سینتامانی برای بهبود این شبکه انرژی سیاره ای طراحی شد. مَستر سن ژرمن اصلی ترین مسئول و رئیس پروژه جدید آتلانتیس است. او در یکی از تناسخ‌های خود به عنوان فرانسیس بِیکِن ، کتابی نوشت به نام “آتلانتیس جدید، کاری نامشخص”. این کار به بیداری بشریت وابسته است.
آتلانتیس ۳ فاز دارد: ۱. اولین آتلانتیس مدتها پیش در سیستم ستاره‌ای پلیدیان بود. در آنجا آنها رابطه ی ماده و آگاهی را مورد بررسی قرار دادند. در اینجا بود که ناهنجاری اولیه کشف شد.
۲. دومین آتلانتیس ۱۱۵۰۰ سال پیش جزیره ای در اقیانوس اطلس روی کره زمین بود. در حدود سال ۹۵۶۴ پیش از میلاد نابود شد. این آتلانتیس، قطب جنوب نیست.
۳. سومین آتلانتیس با نام آتلانتیس جدید اکنون در حال انجام است. این آتلانتیس، پروژه سن ژرمن است و شامل تمدن نور است که پس از رخداد متولد خواهد شد. بشریت در حال آماده شدن برای آتلانتیس از طریق کار انرژی و گسترش اطلاعات در شبکه انرژی است.
فرانسیس بیکن طرح این آتلانتیس سوم را منتشر کرد. او با تدارکات خود در قرن ۱۸ بسیار فعال بود. افراد مختلفی وارد اسرار الهه شدند. در سال ۱۷۷۵ او یک مدرسه اسرار در پاریس افتتاح کرد اما این مدرسه عمومی نشد. اسرار الهه آیسیس مصری توسط کُنت کالیوسترو در آنجا منتشر شد. ماری آنتوانت، ملکه فرانسه، یکی از این ورودی ها بود. طی رخداد پیش رو، مکان خاصی در ورسای برای شبکه انرژی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این مدرسه اسرار توسط ۳ لژ مختلف فراماسون پشتیبانی شد و این لژها عمومی شدند. بنجامین فرانکلین یکی از افرادی بود که توسط سنت ژرمن وارد شد. ایالات متحده قرار بود که آتلانتیس نو باشد، اما نیروهای تاریکی این پروژه را دزدیدند. قانون اساسی ایالات متحده به گونه ای نوشته شده است که می تواند این رخداد را تحریک کند و جلو ببرد. این بخشی از برنامه نیروهای نور بود. قانون اساسی واقعی غیر قابل تخریب است، بنابراین از طرق مختلف انکار و سرکوب شده است. به همین دلیل است که تعداد زیادی پروژه سیاه و نیروهای نظامی مخفی در ایالات متحده وجود دارد. آنها پایه و اساسی مبنی بر قانون اساسی ندارند و برخلاف قانون اساسی هستند. سن ژرمن هنوز روی این پروژه کار می کند. مطابق با مأموریت برخی افراد مشخص، اطلاعات منتشر خواهد شد.
شبکه سینتامانی در قطب جنوب با شبکه تاریک مقابله می کند که این شبکه تاریک متشکل از هوش مصنوعی، فناوری پلاسما و اسکالر است و از لانگ آیلند تغذیه می‌شود. برادر بزرگ (Big Brother) واقعاً شما را تماشا می کند. آنها می توانند هر آنچه را که با صدای بلند می گویید، بشنوند یا بخوانند، اما آنها نمی توانند ذهن شما را بخوانند.
https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

در حال حاضر حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ سفینه پنهان در بالای این مرکز کنفرانس قرار دارند. اگر آنها از حالت پنهان خارج شوند، در عرض چند دقیقه هواپیماهایی مستقر می شوند و آنها را بمباران می کنند. در اینجا ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ پلیدیانی وجود دارد که این اتاق را تماشا می کنند و مشتاق برقراری ارتباط با شما هستند. اما آنها نمی توانند از لحاظ فیزیکی ظاهر شوند زیرا سیستم های راداری وجود دارد که آنها را تشخیص می دهد. هوش مصنوعی و فناوری اسکالار همه چیز را کنترل می کند: سر، نبض، پوست. این اتفاق همیشه رخ می‌دهد. با این حال کامل نیست و دارای ایراداتی است. هوش مصنوعی احمق است. این فناوری دقیقاً به اندازه برنامه نویس خود هوشمند است و یک فرد باهوش نیست در واقع موجودی است که به نیروهای تاریک متصل است، که نور را نمی فهمد. این ضعف آنهاست و باعث می شود شکافی در ماتریس ایجاد شود که از طریق آن پلیدیان ها بتوانند  وارد زمین شوند و این اتفاق خواهد افتاد.
پرسش و پاسخ

ناهنجاری اولیه برای نیروهای نور ناشناخته است و مانند قانون مورفی رفتار می کند. به آگاهی انسانی ما برای حل آن نیاز است. مسترهای شاد و سعادتمند در یک غار ماتریکس را حل نمی کنند. فقط با بودن در درون آشفتگی و کاملا آگاه بودن از آن و یک مشاهده گر خاموش بودن از آنچه که اتفاق می افتد، خواهیم توانست ناهنجاری اولیه را دگرگون کنیم و حل کنیم.
https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1

شبکه انرژی
شبکه انرژی ایستا نیست. یک جریان پویا با توجه به الگوهای هندسه مقدس است. در علم به آن موج ایستاده گفته می شود. اما در سطح فیزیکی نیز اتفاقاتی رخ می دهد. پروژه سینتامانی در مورد قرار دادن نقاط انرژی بیشتر در شبکه انرژی است. سنگ های سینتامانی رسانای انرژی هستند. برای هر سنگ سینتامانی در این سیاره یک سفینه مادر فعال شده و انرژی خود را وارد آن می کند. با گذاشتن یک سنگ در زمین، یک سفینه مادر انرژی خود را وارد زمین می‌کند. هر وقت سنگی در زمین کاشته می شود به یک نقطه تبدیل می شود که یک موجود آنجلیک بتواند یک ورتکس را برای انرژی الهه به زمین لنگر کند. این سنگ ها در کنار مراقبه های جمعی، قدرتمندترین ابزار برای انتقال انرژی کهکشانی به سطح زمین است.
نیروهای نور دوشنبه گذشته ورتکس الهه را در سوریه فعال کردند. آرکان‌ها بلافاصله عمل کردند و با نیروی نظامی مداخله کردند. مدیتیشن جمعی برای آرام کردن اوضاع در سوریه این دوشنبه ساعت ۴ صبح CET در اروپا برگزار می شود. اگرچه اروپا تنها ۱۵٪ از جمعیت جهانی را تشکیل می‌دهد، اما با وجود برگزاری مدیتیشن در ساعات اولیه صبح، مشارکت اروپا برای این امر مهم است. از نقطه نظر هم سویی این مناسب ترین زمان برای انجام مدیتیشن است. بسیاری از زندگی ها در این سیاره در گذشته به دلیل مدیتیشن های جمعی نجات یافته اند. و این یکی هم خواهد شد. هر شخص به حساب می آید. تا آنجا که می توانید مدیتیشن را پخش کنید. مداخله نظامی از قبل آغاز شده است.
مراقبه می تواند اثر شبکه آرکان را که این انرژی را سرکوب می‌کند به حداقل برساند. خانواده های اشرافیت سیاه ایتالیایی در قالب فیزیکی – جوامع واتیکانی –  شبکه آرکان را کنترل می کنند. یک خانواده نه چندان شناخته شده به نام خانواده مِرسِر، صنعت داروسازی را کنترل می کند. آنها شرکت کمبریج آنالالیتیکا را هم کنترل می کنند و این شرکت است که اطمینان داد دونالد ترامپ رئیس جمهور می‌شود. رسوایی در مورد فیس بوک مربوط به فیس بوک نیست، بلکه مخفی کردن کارهایی است که کمبریج آنالالیتیکا انجام می دهد. بنابراین آنها مارک زاکربرگ را سپر می‌کنند و هیچ کس کمبریج آنالالیتیکا  را مورد بررسی قرار نمی‌دهد. همه اینها به سوریه وصل است. این همان افرادی هستند که ترامپ را دستکاری می کنند. ما باید صلح و توازن را به سوریه منتقل کنیم. این هدف از ابتکار جهانی مدیتیشن است.
در آگوست ۲۰۱۷ ما موفق ترین مدیتیشن جمعی را تا به امروز داشته ایم. این اتفاق مهمی است زیرا گروه های مختلف را متحد می کند. این یک تلاش جمعی بین کوری گود، دیوید ویلکاک، بنیامین فولفورد و کبرا بود. تعداد مدیتیشن کنندگان ۳ تا ۴ میلیون نفر بود. این مدیتیشن، قدرتی در آگاهی واحد ایجاد کرد.
ابتکار یک نفر می تواند پیامدهای سیاره ای داشته باشد. گروه حاضر در این کنفرانس از نظر تئوریک می توانند در صورت پیروی ۱۰۰% از مأموریت خود، دنیا را تغییر دهند. اما اینجا فقط ۲۷۰ نفر نیستند. ما ده ها میلیون نفر از موجودات صعود کرده و نیروهای کهکشانی داریم که به ما کمک می کنند، از جمله پلیدیان‌ها، گروه های مختلف مخفی اژدها و گروه اژدهای چینی. ما تنها نیستیم! همه آنها به طریقی مشخص پشتیبانی می کنند. پشتیبانی زیادی وجود دارد. وقتی تصمیم می گیرید مأموریت خود را دنبال کنید، از بسیاری جهات غیر منتظره پشتیبانی دریافت خواهید کرد.
در مرحله بعدی ما به شدت به انرژی الهه نیاز خواهیم داشت. گروه مقاومت از بسیاری از غارهای مقدس این سیاره نگهبانی می‌کند. شبکه آگارتا همچنین از غارهای مقدس محافظت می کند و برخی از تبارهای کشیشان الهه در حال محافظت از دیگران هستند. یک گروه کنفرانس در گذشته یک غار الهه را در هاوایی دیده است و یک غار نزدیک به بوداپست نیز وجود دارد. این غارها به مدت هزاران سال در پیشرفت فشرده سازی نقش بسیار مهمی داشته اند و انرژی ها و اسرار الهه را برای سالهای طولانی نگه داشته اند. برخی از غارها به غارهای گنجی تبدیل شدند که دارای کریستال‌ها و غیره بودند؛ در غارهای دیگر اَشکال خاصی از قدرت پنهان شده بودند. این غارها اکنون فعال شده اند و در زمان نزدیکتر به رخداد، قدرت الهه را منتشر خواهند کرد.
پرسش و پاسخ

کمتریل‌ها بخشی از برنامه نیروهای تاریکی انقراض دسته جمعی است. آنها فقط ۱% مؤثر هستند و تا حد زیادی باعث اتلاف منابع آن‌ها می‌شوند. پلیدیان‌ها آنها را بعد از رخداد پاکسازی می کنند.
برای مدیتیشن‌های جمعی شما باید در شرایط مناسب باشید تا واقعاً قدرتمند باشید.
کودکان به عشق، ارتباطات صمیمانه و باز و مرزهای روشن نیاز دارند. هرگز به آنها دروغ نگویید.
https://connect2lifeeu.blogspot.com/2018/05/the-ascension-plan-part-1.html?m=1
دیش ارتباطی و محدوده فدراسیون
پروژه دیش ارتباطی سالها پیش آغاز شد. با این حال خط زمانی در ژانویه امسال تغییر کرد. به همین دلیل این پروژه عمومی می شود و برای آزادسازی سیاره طراحی شده است. اگر شما ملک شخصی خود را دارید و حق مالکیت قانونی برای آن دارید، می توانید تصمیم بگیرید که آن را به پروژه دیش ارتباطی اختصاص دهید. این یک توافق خصوصی بین شما و پلیدیان‌هاست. با این حال هیچ چیزی را با صدای بلند اعلام نکنید تا بتوانید این موضوع را تجربه کنید.شبکه کنترل آرکان فعالیت یوفوها را رصد می کند. آنها هر آنچه را می بینید و در مورد آن با صدای بلند صحبت می کنید نظارت می کنند. آنها اموال و ملک‌ ها را رصد می کنند. اما  قادر به نظارت بر همه آنها بصورت۱۰۰% نخواهند بود. هوش مصنوعی آنها احمق است و نمی تواند چیزها را تشخیص دهد. آنها نمی توانند علائم را مشاهده کنند.این ملک باید ملک شخصی شما باشد تا کابال نتواند شما را به نقض قوانین متهم کند. آنها نمی توانند کاری از این طریق انجام دهند. اگر این کار را انجام دهند، این کار خلاف قوانین است. در واقع اگر می خواهید یک سفینه پلیدیانی در باغ شما باشد، این کار و حرفه شماست. اگر نیروهای نظامی وارد شوند، آنها با این کار حقوق شما را نقض می کنند. آن‌ها میتوانند برای یک بار یا ده بار روی کارشان سرپوش بگذارند اما دیگر برای صد بار یا هزار بار نمی توانند این کار را انجام دهند.
آنها می توانند ۱۰۰۰ نفر از ما را بکشند، اما نمی توانند همه را بکشند. اینگونه اوضاع خیلی آشکار خواهد شد و آنها می خواهند این توهم را حفظ کنند که همه چیز عادی است. اما آنها همچنین دیگر نمی توانند همه چیز را سرکوب کنند. آنها سعی خواهند کرد که یک داستان جعلی را از طریق رسانه های اصلی به گردش درآورند، به عنوان مثال: اعلامیه هایی در مورد اینکه تهاجم بیگانگان دروغی افزایش می یابد، یا پلیدیان‌های منفی، یا یک دستور منفی از آشتار. این کابال است که اینگونه این داستان‌ها را می‌گرداند. پلیدیان‌ها بارها زندگی کبرا را نجات داده اند. او اطمینان دارد که آنها موجودات خوبی هستند. آنها مثبت و دوست داشتنی هستند. وقتی با آنها ارتباط برقرار کنید، این را خواهید فهمید.
برنامه برای رخداد از ژانویه سال ۲۰۱۸ تغییر یافته است. اکنون طبقه بندی شده است. رخداد تغییر کرده است. دستگیری های گسترده ممکن است اتفاق بیفتد و ممکن است اتفاق نیفتد. تماس ممکن است رخ بدهد یا رخ ندهد. نیروهای تاریکی ممکن است حذف شوند یا حذف نشوند اما پیشرفت فشرده سازی “قطعا” اتفاق می افتد. وقتی این کار انجام شود، خواهید فهمید و این اتفاق بسیار واقعی خواهد بود.
نیروهای تاریکی برنامه جدید را نمی دانند یا نمی‌دانند انتظار چه چیزی را داشته باشند. آنها خیلی گمراه شده اند و باید با عواقب کارهایشان روبرو شوند. نیروهای نور، کدکس کهکشانی را به عنوان یک اصل قانونی در این سیاره اجرا می کنند. و این کدکس کهکشانی برای همه تعاملات اجتماعی بین نژادهای مختلف در کهکشان معتبر است.
اگر تمدنی وجود داشته باشد که در آن بخش بسیار مهمی از حقوق مردم نقض شود، لازم است که اقدامات نظامی صورت گیرد. یک نیروی نظامی کهکشانی در آزادسازی کره زمین کمک خواهد کرد. از تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۸ زمین یک سیاره از کنفدراسیون است و در محدوده کنفدراسیون کهکشانی در نظر گرفته می شود. قوانین کنفدراسیون کهکشانی در صورت لزوم توسط نیروی نظامی در این سیاره اجرا خواهد شد. با این حال وضعیت گروگان‌گیری یک پیچیدگی است.برنامه آزادسازی سیاره اینگونه است که همه زنده بمانند و سیاره به بهترین وجه ممکن آزاد شود. ما در آخرین مرحله از جنگ های کهکشانی و یک روند آزادسازی هستیم که به مدت ۸ میلیون سال ادامه داشته است. “جنگ ستارگان” یک داستان علمی تخیلی نیست. به نوعی داستان ما را بیان می‌کند و برای آنچه اکنون اتفاق می افتد نمادین است. اوضاع ژئوپلیتیک در این سیاره تنها از یک دیدگاه کهکشانی قابل درک است. بنیامین فولفورد در صحنه ژئوپلیتیک دارای ارتباطات سطح بالایی است و او اکنون در حال پی بردن به این امر است. بازی ژئوپلیتیک ما در واقع متاثر از یک درگیری به شکل “جنگ ستارگان” است. نژادهایی با ریشه انسان و نژادهایی با ریشه دراکو وجود دارند. دراکوها با فناوری‌های ویژه و سری سر و کار دارند. وضعیت مشابه جنگ جهانی دوم است. اما درگیری عمدتا به جای سطح فیزیکی در سطح انرژی انجام می شود. تفاوت الان با جنگ جهانی دوم این است که در آن زمان ما صدها هزار نفر از کارگزاران نور را نداشتیم که مانند حال حاضر مدیتیشن کنند. اگر آنها مدیتیشن را متوقف کنند، ما طی ۲ تا ۳ روز جنگ جهانی سوم را خواهیم داشت… کارگزاران نور مانع از وقوع جنگ جهانی سوم از طریق مدیتیشن شده اند. هر نوع مدیتیشن دسته جمعی مثبت قادر به جلوگیری از وقوع چنین وقایع منفی است.

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید