دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / چرخه کیهانی

چرخه کیهانی

چرخه‌ای که از ۲۰۱۲ شروع شده بسیار بزرگتر از چرخه‌های قبلی است و کابال ایده‌ای در این مورد ندارد. اگر در سال افلاطونی، ساعت زمین به دوازده می‌رسد، در سال ۲۰۱۲ همه ساعتها همزمان دوازده را نشان دادند (و نه فقط برای زمین).

بنابراین این یک چرخه جهانی در حال اتمام است، و به همین دلیل است که تمامی تلاشهای کابال برای نابود کردن تمدن‌ها با بی‌رحمانه‌ترین روش‌های قابل تصور تا به حال موفق نبوده است. تلاشهای اخیر کابال در موضوع کووید-۱۹ بسیار مشهود بود، که ظاهراً به یکباره با درگیری روسیه و اوکراین متوقف شد. تلاش بعدی آنها می‌تواند ایجاد جنگ باشد، با وجود این، از ایجاد یک جنگ در مقیاس وسیع و مخصوصا یک جنگ جهانی قطعا جلوگیری خواهد شد. از ۲۰۱۲ کابال در حال گفتگو با اعضای خود و مطرح کردن بهترین نامزدهای خود در بین انسانها در یک رقابت برای رهبری جایگاه‌های قدرت در آینده زمین است، برای تمدن بعدی. اما آنها کاملا در اشتباه هستند به این دلیل که رهبری و جایگاه‌های قدرت توسط نیروهای نور تعیین می‌شود و همه چیز باید با قوانین/کدکس کنفدراسیون کهکشانی منطبق باشد که در حقیقت همین حالا هم این قوانین در زمین وجود دارند – اما کابال اجازه گسترش اطلاعات را نمی‌دهد و آنها تا لحظه آخر قوانین خود را حفظ خواهند کرد.

بنابراین همه رقابت‌ها برای رهبری جایگاه‌های قدرت کاملا بیهوده هستند چون این جایگاه‌ها با توجه به سلسله مراتب صحیح و حقیقی در زندگی مشخص می‌شوند که بزرگی روح یک فاکتور مهم است در ارتباط با اینکه چه کسی در این جایگاه‌های قدرت قرار خواهد گرفت – و بدیهی است که الهه در بالاترین جایگاه در آزادسازی زمین قرار دارد. داوری و قضاوت در پایان چرخه می‌تواند کمی زودتر از برنامه تعیین شده برای زمین آغاز شود. به جهت اینکه زمین سیاره‌ای با بیشترین تعداد ساکنین منفی (کابال) شناخته شده است، و از این رو سیاره‌ای است در بدترین حالت در انتهای چرخه در تمام راه شیری.

منبع:

www.theunveiling33.com

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید