پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / پیام کوتاهی به جمعیت سطح سیاره

پیام کوتاهی به جمعیت سطح سیاره

سه‌شنبه، ۲۳ نوامبر، ۲۰۲۱

به زبان ساده، تداخل در پتیشن و فعالسازی ما از طرف نیروهای تاریک و نیز از طرف افراد خائن، بیش از اندازه بود، و دستورالعمل فعالسازی روز ۲۱ دسامبر نیاز بود بروزرسانی شود تا این وضعیت جدید را منعکس کند.

طبق دستورالعمل نیروهای نور، ما در کل فرایند فعالسازی مداخله الهی یک ریست انرژتیک اعمال می‌کنیم، همه مقالات را حذف می‌کنیم، و تا حد ممکن تداخل تاریکی را پاکسازی می‌کنیم، و این چرخه تجلی جدید را مجددا آغاز می‌کنیم.

مقالات پست شده در این بلاگ درباره فعالسازی مداخله الهی مجددا و با دستورالعمل‌هایی بروزرسانی-شده پست می‌شوند. کامنت‌های منفی که ضد مأموریت آزادسازی سیاره باشند دیگر تحمل نخواهند شد. قبل از پست کردن هر کامنت خوب فکر کنید، و از عقل سلیم بهره بگیرید. اگر در چند مقاله حذف-شده قبلی، کامنت معناداری پست کرده‌اید، می‌توانید مجددا آن را پست کنید.

تمام ۸۳ هزار امضایی که تا کنون برای پتیشن جمع‌آوری شده، هنوز اعتبار دارند.

تمام ویدئوهایی که به هر شکلی به این فعالسازی مرتبط هستند بایستی کاملا از اینترنت پاک شوند و طوری ساخته شوند که دستورالعمل‌های جدید را منعکس کنند و با URL جدیدی پست شوند‌. فقط لینک چنین ویدئوهایی در این بلاگ پست خواهد شد.

دستورالعمل بروزرسانی-شده برای مدیتیشن بوستر در روز ۴ دسامبر در یک پست دیگر به زودی منتشر خواهد شد. هنوز می‌توانید سؤال‌هایتان را برای مصاحبه جدید کبرا به
[email protected]
بفرستید.

با تشکر از درک شما،

نور پیروز است!

2012portal.blogspot.com

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید