پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / پروتکل “خویشتن بالاتر” ۱

پروتکل “خویشتن بالاتر” ۱


در این مقاله، یک پروتکل را معرفی می کنیم که به افراد روی زمین کمک می کند از اتصال به خویشتن بالاترشان بهره گیری کنند، و نور را به بدن فیزیکی لنگر کنند، به نحوی که تعادل و هارمونی در تمام سطوح هستی جریان یابد. 


قبل از هرچیز، یک مقدمه کوتاه راجب اینکه خویشتن بالاتر چیست؛


خویشتن بالاتر


یکی از شفابخش ترین ارتعاشاتی که می توانید وارد کنید، انرژی خویشتن بالاتر خودتان است. هر یک از ما یک خویشتن بالاتر دارد که خرد و هدایتی ورای محدوده های شخصیت ایگو، فراهم می کند. خویشتن بالاتر شما انرژی اصیل شما است. و به اطلاعات و پاسخ های خودتان، دسترسی فراهم می کند، و با این حال به شما فضا می دهد تا با احساسات خودتان واقعیت داشته باشید. ارتعاش خویشتن بالاترتان به نحو ایده الی با بدن منحصر بفرد شما هماهنگ است. اما ارتعاش موجودات روحی خارجی معمولا برای بدن فیزیکی تان استرس زا است. پذیرش اینکه بدن فیزیکی تان ظرفی برای خویشتن بالاترتان شود هم امن است و هم شفابخش و ترمیم کننده است. 


توسعه هوشیاری


اگر علاقه مند هستید که بیشتر در رابطه با این پدیده آگاهی کسب کنید، شروع کنید به نظاره کردن افرادی که انرژی اصیل و واقعی خودشان را جریان می دهند. همچنین، هنگامی که افرادی ارتعاش غیر اصیلی که متعلق به خودشان نیست را جریان می دهند، توجه و دقت کنید. در این اوقات ارتباط برقرار کردن با آنها دشوار است، و رفتاری بروز می دهند که هماهنگ با شخصیتشان نیست، و یا از ضمیر «ما» بیش از حد استفاده می کنند. 
بهترین راه برای توسعه هوشیاری و آگاهی نسبت به انرژی خودتان، اورا aura، مدیتیشن، هیلینگ و خوانش انرژی ها است. همینطور که بیشتر نسبت به خودتان آگاه می شوید، می توانید انتخاب کنید که دائما خودتان را با ارتعاشات شفابخش هماهنگ و میزان کنید… مثل انرژی خویشتن بالاتر خودتان.


وقتی در هر لحظه حال، با هوشیاری کامل عمل کنید قادر خواهید بود درک کنید که چگونه می توان با کمک خویشتن بالاتر انرژی را هدایت کرد. همینطور که با نور و صوت در میدان ارتعاشی خودتان کار می کنید، قادر خواهید بود که قصد میدان انرژی تان را بهبود ببخشید و به این ترتیب بر آنچه که در قلبتان برایش فضایی مهیا کرده اید، اثرگذاری کنید.  موقعیتی که آرزو دارید بهبود بیابد، برای مثال: انرژی شفابخش به سمت خودتان، به سمت عزیزانتان، و به سوی سیاره، و غیره، با هماهنگی جریان می یابد چراکه شما از تسلط و از میدان ارتعاشی آگاهی خودتان بهره گیری کرده اید.


هنگامی با خویشتن های بالاتر همدیگر ارتباط برقرار می کنیم که اجازه می دهیم قلب هایمان متصل شوند، و اتصال انرژی قلب یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تسلط بر انرژی و ایجاد اتصال قوی با خویشتن بالاتر است. مدیتیشن های جمعی و گروهی باعث ارتقای قصد جمعی می شود و نتیجه خروجی هر نوع موقعیتی را بهبود می بخشد. میادین رزونانس الکترومغناطیسی مثبت درون میدان اورا باعث تولید کره های Vector Equilibrium مثبت (مرکابا) می شود که سپس بخشی از شبکه بزرگ گل زندگی که این سیاره را در بر گرفته را تشکیل می دهد. می توانید ارواح زیادی را در کالبدهای نوری شان که مرکابا نیز خوانده می شوند روی سیاره تصور کنید، در حالیکه به همراه همدیگر مدیتیشن می کنند، و نوری تشکیل می دهند که بزرگتر از سیاره است، سپس تصور کنید که این نور شبکه سیاره ای را تماما در بر می گیرد.


 تصاویر زیر Vector Equilibrium را نشان می دهند که چگونه در گل زندگی و در کهکشان جا می گیرد:


با انرژی های کنونی که از سمت خورشید مرکزی کهکشان و از طریق همه پرتال های نور به سمت سیاره و در سرتاسر سیاره جریان یافته اند، نیروهای نور می دانند که برخی امور ممکن است برای بعضی از افراد بیدار شده، و بیشتر از آن، برای افراد بیدار نشده سیاره، نفسگیر شود، از جمله اینکه وارد فاز جدیدی از بیداری شوند، و سیستم های اعتقادی قدیمی را رها کنند، زندگی های گذشته را به یاد بیاورند، بالاترین قصدی که برای ساختن زمین جدید لازم است را مجددا بیاموزند، و غیره.


نمودار زیر ترتیب جریان سطوح هستی را نشان می دهد:

می توانید این مقاله های بسیار خوب Untwine را برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از این سطوح مطالعه کنید: 


http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2017/09/energetic-dissuasion-and-free-will.html


http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2017/10/play-of-mirrors.html

پروتکل زیر کلید زده شده است تا  به افراد این سیاره کمک کند که از ارتباط با خویشتن بالاترشان بهره گیری کنند و نور را به خویشتن فیزیکی شان لنگر کنند، به نحوی که تعادل و هارمونی در تمام سطوح هستی جریان یابد:


پروتکل خویشتن بالاتر ۱ 
اکنون درخواست می کنم که خویشتن فیزیکی ام مملو از نور خویشتن بالاترم شود. 
و خویشتن فیزیکی، پلاسما و اتریک من با عشق و نور خالص هماهنگ شود. 
از همه موجودات نوری حاضر در خانواده روحیم درخواست میکنم که خویشتن انسانی مرا با عشق و نور بپوشانند، تا ارتعاش مرا طوری افزایش دهد که در همه قلمروها و سطوح، با عشق و بزرگی و هارمونی در جریان باشد. 
درخواست میکنم که بالاترین عشق و نور خویشتن بالاترم (لوگوس الهی) که متصل است به منبع، فعال شود، و همه اطراف مرا توسط نور و عشق بی قید و شرط به هماهنگی برساند. 
این گونه باشد. 

!Selamat Gajun! Selamat Ja

(در زبان سیریوس: یکی باشید، و در عشق باشید!)

در پروتکل بالا، واژه “لوگوس” در جمله چهارم به کار رفته است. یکی از توضیحات مربوط به Logos در بریتانیکا یافت می شود و به شرح زیر است:

“ایده لوگوس در حکمت یونان دستکم به فیلسوف قرن ششم پیش از میلاد، هراکلتوس باز می گردد، که در فرایند کیهانی، یک لوگوس که قابل قیاس با قدرت استنتاج انسان بود درک کرد. بعدها، رواقیان، یعنی فیلسوفانی پیرو تعالیم متفکری به نام زنون سیتیومی (قرن 3 و 4 پیش از میلاد)، لوگوس را یک اصل فعال روحی و منطقی تعریف کردند که در تمام واقعیت نفوذ دارد. آنها لوگوس را پروردگار، طبیعت، خدا، و روح جهان نامیدند، که از لوگوس های کوچکتر متعدد مشتق شده درون لوگوس جهانی تشکیل شده است. فیلون اسکندرانی، فیلسوف یهودی قرن اول میلادی، بر این باور بود که لوگوس واسط میان کیهان و خداست، و هم عامل آفرینش است، و هم عاملی که از طریق آن ذهن انسان خدا را درک و فهم کند. بر اساس تعالیم فیلون و افلاطونی های میانه، یعنی فیلسوفانی که آموزه های فیلسوف قرن 4 پیش از میلاد، افلاطون را تفسیرهای مذهبی می کردند، لوگوس با اینکه در ذات و جوهر جهان حضور دارد، همزمان، ذهن الهی متعالی است.”

https://www.britannica.com/topic/logos

با نزدیک شدن به پایان این مقاله، مایلیم به Seshat، سشات، اشاره کنیم، که الهه خواندن، نوشتن، حساب و معماری بود.

سشات، (سشا، سشتا، یا Safekh-Aubi) یک الهه خواندن، نوشتن، حساب و معماری بود که جنبه زنانه Thoth، و یا دختر و یا همسر وی دانسته می شد. آنها فرزندی داشتند به نام Hornub. که این نام در واقع به معنی “هوروس طلایی” است، بنابراین گاهی سشات را به Isis مرتبط می دانستند. وی کاتب فرعون بود، که همه پیروزی ها و دستاوردهای وی را ثبت می کرد، که شامل غنایم و اسیرانی بود که در جنگ به دست آمده بود. همچنین این باور وجود داشت که وی اعمال همه مردم را بر برگ های درخت مقدس persea آووکادو (سرده) می نگارد.

http://www.ancientegyptonline.co.uk/seshat.html

https://www.britannica.com/topic/Seshat

نور پیروز است!

منبع:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/04/higher-self-protocol-1.html?m=1

درباره لوگوس سیاره ای مطالعه کنید:

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید