پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / وزیر دفاع اسبق کانادا، پاول هلیر: «حداقل ۴ گونه فرازمینی برای هزاران سال زمین را ملاقات کرده اند.»

وزیر دفاع اسبق کانادا، پاول هلیر: «حداقل ۴ گونه فرازمینی برای هزاران سال زمین را ملاقات کرده اند.»


پاول هلیِر در طول دهه ۱۹۶۰ و جنگ سرد، وزیر دفاع ملی کانادا بود. او فردی بود که ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی کانادا را ادغام کرد و آنچه امروز “نیروهای کانادا” خوانده می‌شود را ایجاد کرد.
وی همچنین روی کاغذ بلندپایه ترین فرد دپارتمان دفاع کانادا است. وی همچنین بلندپایه ترین فرد در کشورهای جی ۸ است که به طور عمومی و شفاف در ارتباط با یوفو و فرازمینیان صحبت و اظهار نظر می‌کند. 
هلیر مدتهاست که در ارتباط با یوفو و فرازمینیان صحبت می‌کند و اخیرا در شبکه خبری “راشا تودی” ظاهر شد و اعلام کرد که حداقل ۴ گونه فرازمینی شناخته شده وجود دارند که هزاران سال است زمین را ملاقات کرده اند.
وی پس از بازنشستگی، شروع کرد به افشاگری در ارتباط با یوفو و فرازمینیان. افشاگری های وی از پشتیبانی صدها عضو پرسنل سیاسی و نظامی بلندپایه در سراسر جهان برخوردار است، و همینطور  اسناد رسمی منتشر شده توسط چندین دولت در سراسر جهان که در آنها حضور یوفوها تأیید شده است. فکر می‌کنم اهمیت دارد که بدانیم که دولت کانادا اخیرا تأیید کرد که آژانس های فدرال مختلفی از جمله “حمل و نقل کانادا”، “RCMP” و “دپارتمان دفاع ملی” در گذشته مشاهدات اشیا ناشناس پرنده را رصد و مورد تحقیق و بررسی قرار داده اند، آنها ادعا می کنند که این برنامه ها متوقف شده اما این با ادعاهای هلیر در تناقض است. 
دلایل خوبی وجود دارد برای آنکه باور کنیم که برخی از این اشیا ناشناس پرنده واقعا سفینه های فضایی فرازمینی هستند و نه سفینه های نظامی، و اینکه فعالیت های آژانس های مسئول این برنامه ها چیزی بیش از رصد و پیگیری این اشیا ناشناس پرنده است و در واقع شامل تماس با نژادهای فرازمینی مختلف و فعالیت های تکنولوژیک محرمانه، و غیره است.
در زیر می توانید بخش هایی از صحبت های پاول هلیر را مطالعه کنید:


“در یکی از این موارد در طول جنگ سرد و در سال ۱۹۶۱ حدود ۵۰ شئ ناشناس در پرواز در قالب یک آرایش مشخص از روسیه به سمت اروپا حرکت کردند. فرمانده عالی نیروهای متحد بسیار نگران بود و آماده انجام اقدامات اضطراری بود که در همین موقع سفینه ها برگشتند و به طرف قطب شمال حرکت کردند، بنابراین قرار شد تحقیقی صورت گیرد و تحقیقات حدود سه سال ادامه داشت و در نهایت با قطعیت به این نتیجه رسیدند که حداقل چهار گونه متفاوت فرازمینی برای هزاران سال به سیاره زمین آمده اند.
در دهه های گذشته فعالیت بسیار بیشتری وجود داشته است یعنی از زمانی که ما بمب اتمی را اختراع کردیم. و این فرازمینیان بسیار نگران این اختراع هستند و همینطور نگران این واقعیت که ما می‌توانیم مجددا از بمب هسته ای استفاده کنیم چراکه کل کیهان یک واحد است. استفاده از چنین تسلیحاتی نه تنها روی ما اثر می‌گذارد بلکه روی بسیاری موجودات دیگر در جهان اثرگذار است و آنها بسیار نگران هستند که ما آنقدر احمق باشیم که دوباره شروع کنیم به استفاده از تسلیحات اتمی، چراکه این کار برای ما و همچنین برای آنها بسیار بسیار بد خواهد بود.”


“آنها دستورکارهای متفاوتی دارند، تقریبا همه آنها خیرخواه و مثبت هستند و قصد کمک به ما را دارند، ممکن است یک یا دو گونه وجود داشته باشد که اینگونه نیستند. آنها از اماکن مختلفی می‌آیند. برای مدت طولانی، من فقط در مورد آنهایی که از منظومه های خورشیدی متفاوتی می‌آمدند اطلاع داشتم، اما برخی از آنها درون منظومه خورشیدی ما هستند، و در واقع فرازمینیانی وجود دارند که روی یک سیاره به نام «آندرومدیا» زندگی می‌کنند که یکی از قمرهای زحل است و برخی فرازمینیان وجود دارند که روی سیاره ناهید و برخی روی مریخ زندگی می‌کنند و ممکن است با یکدیگر تعاملاتی داشته باشند، چراکه این موجودات فدراسیونی دارند و همینطور قوانینی دارند، برای مثال یکی از این قوانین این است که آنها در امور ما دخالتی نمی‌کنند مگر اینکه از آنها دعوت شود.
آنها پذیرفته اند که این سیاره، سیاره ما است و ما حق داریم که آن را اداره کنیم اما بسیار نگران هستند و فکر نمی‌کنند که ما محافظان خوبی برای این سیاره باشیم.. ما در حال نابود کردن جنگل ها و آلوده کردن رودخانه ها و دریاچه ها هستیم و فاضلاب را وارد اقیانوس ها می‌کنیم…و آنها این فعالیت ها را دوست ندارند و بسیار شفاف گفته اند، در حقیقت آنها به ما هشدار داده اند و این هشدار از بیش از یک منبع به ما رسیده است. “


“دهه ها پیش تر، مسافرانی از سیارات دیگر به ما هشدار دادند و پیشنهاد کردند که به ما کمک کنند اما ما، یا برخی از ما، این ملاقات ها را به عنوان یک تهدید قلمداد کردیم و تصمیم گرفتیم که اول شلیک کنیم و سپس سؤال بپرسیم.. نتیجه اجتناب ناپذیر این تصمیم این بود که برخی از هواپیماهای ما از بین رفتند، اما اینکه چه تعداد از این هواپیماها در اثر اقدام تلافی جویانه از بین رفتند و چه تعداد در نتیجه حماقت خودمان، بحث دیگری است.”
منبع: https://collective-spark.xyz/at-least-4-known-alien-species-have-been-visiting-earth-for-thousands-of-years-former-canadian-defence-minister-continues-to-blow-the-whistle/

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید