دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / هولوکاستِ لموریا

هولوکاستِ لموریا


هولوکاستِ لموریا اولین رویداد مهم از خاطرات نسل کشی سیاره زمین است که حدود پنجاه هزار سال پیش اتفاق افتاد. آنوناکی‌ها، مِلچیزِدِک‌های پدرسالار، به گروه اوریون اجازه دادند تا توسط دراکوها یک تهاجم زیر زمینی را با فریبکاری و مخفیانه انجام دهند. دراکوهای گروه اوریون، بین قاره های آتلانتیس و لموریا تونل ایجاد کردند. انسانها متوجه این جریان شدند و سعی کردند که تونل‌های زیرزمینی را مسدود کنند که منجر به یک فاجعه سهمگین و نابود شدن سطح زمین شد.


انفجارهای هسته زمین، بخش‌هایی از قاره اقیانوس آرام را نابود کرد که نتیجتا باعث ناپایدار شدن زمین داخلی و تونل‌های زیرزمینی شد. زمین لرزه‌ها، آتش‌فشان‌ها، سیل ها و نشست‌های زمین باعث بروز ویرانی‌ها و کشته شدن هزاران انسان شد. عصر یخبندان قریب‌الوقوع لموریان ها را مجبور کرد که به زیر زمین بروند، هنگامی که زیر زمین بودند، شروع به بازسازی پرتال‌های سیاره کردند و دروازه کمان را با گروه های محافظ بازسازی کردند.


این اولین مرحله از فاجعه سیاره‌ای است که تاریخ و حافظه پنهان نژادهای اصلی و ریشه انسان هستند که در DNA ما ثبت شده است و بدین طریق اتحادیه بیگانگان منفی NAA می‌خواهند که ما این خاطرات را فراموش کنیم تا آن‌ها بتوانند بشریت را توسط نرم افزار آرماگدون- که بر همین خطوط زمانیِ هولوکاست و خاطرات نسل کشی بنا شده است- دستکاری و هدایت کنند.


نقل مکان به مصر
بعد از اینکه بازسازی‌های سطح زمین از طریق پیام‌های درونی و کمک های زیر‌زمینی به انجام رسید، تکنولوژی های لموریایی و فرازمینی- که برای بازسازی زمین مورد استفاده قرار گرفته بودند-  در حدود ۳۵ تا ۴۵ هزار سال پیش به مصر منتقل شدند. این فرهنگ‌ها با حمایت فرازمینی‌ها و ارتباطات میان ستاره ای با بسیاری از نژاد‌های جهان و کیهان بازسازی شدند. مجسمه ابوالهول محل اصلی ذخیره حافظه ها و اطلاعات و به هدف مشخص کردن دسترسی به دروازه زمین درونی ساخته شد، و اینکه یک محل نگهدارنده برای پایگاه فرکانسی برای زمین آینده تارا- که خطوط زمانی و فرکانس روحی بعد پنجمی آینده زمین است- باشد.


اهرام به منظور دریافت فرکانس بالا از سیریوس B ساخته شدند، که البته سیریوسی‌ها بخاطر درگیری‌های سیریان-آنوناکی بر سر قلمرو نقش میزبان‌های حامی را داشتند. سیریوس B تکنولوژی تله پورت را ارائه داد و برای کمک به مسئله هیبریدیزاسیون، یک حمایت میزبانانه دیگر- یعنی میزبان صعود ملچیزدک- آغاز شد.


سطوح مختلف تکنولوژی فرازمینی مانند ارتعاشات هارمونیک اهرام و فناوری مورد استفاده برای استقرار مکان دو طرفه و تله پورت در قرارگاه‌های صعود، با گروه مقاومت آنوناکی-نیبیرو در تضاد قدرت بودند. این جناح‌ها به آتلانتیس گریختند تا به گروه مقاوت آنوناکی و نیبیرو بپیوندند تا مستعمرات جدیدی در آنجا و در جایی که هم اکنون سرزمین کنونی انگلستان است بسازند.

لیزا رنی

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید