دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اتحاد نور: نور پیروز است…

اتحاد نور: نور پیروز است…

آتش جنگ بر سر روح زمین، و روح انسان زبانه می کشد.

تیم های متعددی از سمت نیروهای نور مشغول خنثی کردن ماشین ها، شبکه ها و مدارهای تاریکی روی سطح زمین هستند که گاه هزاران سال قدمت دارند، و محل انجام مناسک شیطانی و تولید انرژی وحشت و ناامیدی بسیار شدید بوده اند:


https://www.disclosurenews.it/light-forces-thai-operations-part-1/


نبرد بر سر خطوط انرژی و ورتکس های مهم سیاره ای با تمام قدرت پیش می رود، و سیاره از هر زمان دیگری بیشتر به پاکسازی نزدیک می شود.  اکنون گزارش هایی از موفقیت های مهم نیروهای نور در زمینه خنثی سازی و نابود کردن پایگاه ها، پرتال ها و شبکه های نیروهای تاریکی به دست می رسد. برخی از این پایگاه ها که در اطراف مهم ترین نقاط انرژتیک و پرتال های سیاره ای ایجاد شده بودند و جهت اهداف نیروهای تاریکی مورد استفاده قرار می گرفتند باعث مصرف انرژی حیاتی سولار سیاره ای و ایجاد کاهش در سطح آن می شدند.

Göbekli Tepe Hill

در برخی از مهم ترین مأموریت های نیروهای نور پرتال بازسازی و رستاخیز خودکار حاکمان نیروی تاریکی، موسوم به پرتال Doomsday خنثی شد:


https://www.disclosurenews.it/operations-turkey-iraq-surface-ops-of-the-light-forces-part-2/


و در حقیقت، همراه با موفقیت مأموریت های متعدد نیروهای نور در سطوح انرژتیک است که اکنون شاهد بیداری و هوشیاری روزافزون افراد زیادی در سطح جهان هستیم که به نحو فزاینده ای متوجه حقایق دشوار و تلخ پنهان از دید عموم می شوند، و درک می کنند که نابسامانی های جهان امری تصادفی نیست بلکه دشمنی نامرئی در پس آن وجود دارد.


بیداری جمعی یک واقعیت است، و رو به افزایش است. بیداری نسبت به فریبکاری رسانه ها، عدم سلامت سیستم اقتصادی و نظام پولی نامنصفانه، دستکاری علوم و تحت کنترل بودن آکادمی ها، و کنترل خانواده های اشرافیت سیاه بر سازمان های جهانی اقتصادی، بهداشتی، علمی و غیره. سونامی بیداری در حرکت است و بر سر راهش هر آنچه بر بنیان سست دروغ بنا شده باشد، دیر یا زود ویران می کند. 


نور جدیدی که به سیاره می رسد نوری است که همه چیز را فاش می کند، و عصر پنهان کاری به سر آمده است. رازها بر ملا می شوند و توطئه ها آشکار خواهند شد.


سرانجام جمعیت انسان ها در می یابند که بایستی بیدار شوند، و هم به شکل فردی و هم جمعی، مالکیت خود بر فیزیک، ذهن و روح انسانی خودشان را اعلام کنند، و با هر گونه کنترل ذهن، آزار فیزیکی و سرقت انرژی روحی و حیاتی از طرف هر گونه و نژادی که حیاتی انگلی دارد مبارزه کنند. 


https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3612-declaration-of-freedom-for-all


و سرانجام انسان ها در می یابند که همه جنگ ها، جنگ علیه انسانیت بوده است. دستها و ذهن های تاریکی در پشت بحران ها، دشمنی ها و جنگ های مصنوعی جهان وجود دارند. دست هایی که از جنگ سود مالی و بهره سیاسی می برند، و اربابان تاریکی که از جنگ و ریختن خون انسانها برای شارژ کردن شبکه هایشان روی زمین و به عنوان مناسک برای تقویت و جذب بیشتر تاریکی بهره می گیرند.


حلقه های کودک آزاری که یکی از تاریک ترین و تلخ ترین حقایق تاریخ بلند زمین بوده است در معرض نور قرار می گیرد تا این زخم کهنه زمین دیده شود و سرانجام ترمیم شود. در ماه های اخیر ده ها گروه و حلقه کودک آزاری کشف و منهدم و عوامل آن بازداشت شده اند:


https://exopolitics.org/epstein-arrest-supports-q-anon-claims-of-global-satanic-cult-blackmailing-political-elites/


آزار جنسی کودکان چهارمین بخش از استراتژی فریب آرکانی است، هر چند کودک آزاری انواع دیگری نیز دارد، از جمله واکسیناسیون جهت تنزل ژنتیک و همینطور بریدن آلت تناسلی به دلایل فرقه ای و مذهبی:


https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3635-child-sexual-abuse-2

زمان آن فرا رسیده است که چشمان خود را باز کنیم، و نه تنها هوشیار باشیم، بلکه مسئولانه عمل کنیم، و برای بیدار شدن دیگران گام برداریم. توطئه نظم نوین جهانی به مرحله خطرناک واکسیناسیون اجباری به بهانه شیوع کرونا می رسد، و اکنون اطلاعات و افشاگری های لازم در مقابل چشمانمان وجود دارد تا شک کنیم، و از خود بپرسیم که آیا شاهد نمایشی از پیش نوشته شده نیستیم؟

به گفته مطلعان، واکسیناسیون اجباری به هدف تزریق چیپ های بسیار ریز نانو به جریان خون انسانها انجام می شود. مواد و نانوچیپ های موجود در واکسن ها با اسمارتداست smartdust موجود در کمتریل ها که در هوا منتشر می شود اثر سینرجیستیک (هم افزایی) در خون دارد، و سیستم عصبی را مهیای تاثیرپذیری از ماهواره ها از جمله 5G خواهد کرد:

برای دفاع از اقتدار، آزادی و آگاهی خودمان، بایستی در جهت آگاهی رساندن به دیگران، و ایجاد هوشیاری گام برداریم. ما تنها نیستیم. انسانها در این جنگ تنها نیستند. و به زودی افرادی که بیشترین آمادگی را دارند با دوستان انسانها و نمایندگان نژادهای خیرخواه و از نظر روحی بسیار توسعه یافته تماس خواهند داشت. اما نمی توانیم نقش خودمان را نادیده بگیریم. نمی توانیم این حقیقت را که زمین خانه ما است و نسبت به آن مسئولیم را انکار کنیم.

سیستم های فکری، اعتقادی، سیاسی، مالی، پولی، علمی، و همه حوزه ها و عرصه های حیات انسان پاکسازی و متحول خواهند شد. این ماهیت نوری است که در این چرخه کیهانی جدید بر زمین می تابد.

این ما هستیم که بایستی سریع تر این نور که از منبع آفرینش مانند آفتاب بهار نوینی بر ما می تابد را دریافت کنیم و با آن هماهنگ شویم، تا هر چه زودتر شاهد پایان رنج غیرضروری بر روی زمین باشیم.

تاریکی از سطح و عمق این سیاره برای همیشه زدوده خواهد شد. این سرنوشت زمین است. و نور پیروز است.

اتحاد نور

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید