شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / نبرد بین-کهکشانی پنهان

نبرد بین-کهکشانی پنهان

بشریت در میانه یک نبرد بین-کهکشانی پنهان بر سر اقتدار و آزادی روحی قرار دارد، که وقتی احوالات حال حاضر جهان را مشاهده می‌کنیم در دنیای مادی فیزیکی نمایانتر و ملموس‌تر می‌شود. این دوران خیزش جنگ روحی بر علیه همه جنبه‌های آزادی انسان است. این شرایط بحرانی، مرحله مهمی در خط زمانی صعود است که از طریق آن ما باید عمیقا به خویشتن درونمان نگاهی بیندازیم و در رابطه با مشکلات بزرگتری که انسانها با آنها دست به گریبان هستند از راهنمای روحی درون سوال کنیم. این یک تحول «شب تاریک روح جمعی» است که ما را مجبور به رجوع به درون می‌کند.

شما در میانه این آشفتگی که به دلیل بحران ساختگی جهانی وجود دارد می‌خواهید چه نوع انسانی باشید؟

بیدار و اگاه؟
یا خواب در چرخ تکرار؟

ما باید بخواهیم بر ترس و انکار فائق آییم و باید بپذیریم هنگام دیدن حقایق زشتی که روبروی ما قرار دارند و در پشت این بحران ساختگی جهانی وجود دارند ممکن است بسیار ناراحت شویم. با اتصال نقاط مختلف کمپین‌های دروغ‌پراکنی و اطلاعات غلط باید بتوانیم انگیزه‌های حقیقی پنهان در پشت تسلیحاتی شدن روایت که هر روز در اخبار جریان اصلی واضح‌تر می‌شود را ببینیم.

همچنین باید اجرای «برنامه پندمی» Pestilence Program را به عنوان تلاشی برای فعال کردن یک سلاح جهانی زیست-روحی درک کنیم، برنامه‌ای که هدفش خرید زمان بیشتر است. این یک برنامه انحراف افکار عمومی برای پنهان کردن بسیج اتحادهای پنهان و ضدنیروها به درون مذاکرات چندگانه است که برای سازماندهی یک تلاش استراتژیک دیگر جهت بدست گرفتن کنترل منابع سیاره برنامه‌ریزی شده است.

آنها گرگانی در پوست میش هستند که مستقیما از سازماندهی این دستورکارهای متعدد بردگی با هدف تبدیل پندمی جهانی مهندسی‌شده به یک بحران اقتصادی عظیم سود می‌برند، بحرانی که کلید آنها برای  سرقت و کنترل جامعه جهانیِ در حال تغییر و تحول است. معماریِ در حال تغییر  شبکه مدار سیاره‌ای با آنچه چند سال قبل‌تر بود از زمین تا آسمان تفاوت دارد، و اتفاقات بحران کنونی را کم‌اثرتر از چیزی که پیش‌بینی می‌شد ساخته است. دستورکار بیگانگان منفی موفق به دستیابی به نتایج نهایی که نخبگان قدرت انتظار دارند یعنی ازبین بردن جمعیت نخواهند شد.

از جنبه‌های مثبت یکی این است که بسیاری از افراد غیرمعنوی و معنوی همزمان در حال بیدار شدن هستند تا ببینند که طبیعت واقعیت موجود در واقع یک سیستم معکوس شده است. بطورکلی، عملکردهای جامعه برعکس چیزی است که از طریق روایت‌های جریان اصلی به جمعیت‌ها گفته شده است. لایه سطحی روایت 3D که توسط رسانه‌های جریان اصلی پشتیبانی می‌شود در حال فرو ریختن است و بسیاری از افراد قادر می‌شوند تا نفوذ و کنترل جمعی و تاکتیک‌های gaslighting را مثل روز روشن ببینند. اکثر آنهایی که نسبت به شکاف‌های عمدی ایجاد شده توسط سیاستهای هویتی و فرهنگ جنگ بیدار می‌شوند، می‌بینند که امروز در مقیاس جهانی چیزی مشکل دارد، و بدون شک می‌توانند یک فرهنگ مرگ ضدانسانی که مدام گسترش پیدا کرده و در جوامع مانند عفونت ویروسی رشد می‌کند را مشاهده کنند. بدین‌گونه، مجموعه‌ای از تاکتیک‌های پروپاگاندا و کنترل ذهن خشن به نحو شتابدار به درون همه بخش‌های جامعه جهانی اعمال شده است، که طراحی شده‌اند تا اقتدار انسان را از او بگیرند و وحشت و ترس‌های بقا را در هر سو تحریک کنند.

سلاح خاموش برنامه پندمی در واقع به فناوری horseman pulsing متصل است، تکنولوژی پنهانی که انرژی به امواج هوایی و خطوط لی ارسال کرده و اهریمنان هوش مصنوعی و بذرهای اهریمنی را ایمپلنت می‌کند، تا فرم‌های منفی و سایه را در اذهان و کالبد آگاهی جمعیت‌ها رشد دهد.
فناوری Horseman pulsing یک سلاح موج صوتی الکترومغناطیسی است که می‌تواند به شکل غرش صوتی و غرش “باس پایین” در خطوط لی شنیده شود. وقتی افراد با کمک سیگنال‌های هوش مصنوعی و ایمپلنت‌های بذر اهریمنی توسط ترس‌ها و سایه‌های درونیشان تحت سلطه قرار می‌گیرند، تمایل دارند هیچ کنترلی بر شکل‌گیری سایه درونی خود نداشته باشند، که باعث شکل‌گیری یک احساس تشویش درونیِ همیشه در حال رشد می‌شود. سایه درونی با سایه‌های جمعی ادغام شده و سپس این محتوا با سایه‌های کهکشانی و کیهانی ادغام می‌شود، که سپس می‌تواند خودش را از طریق ظهور خشم‌ها و تنش‌ها خارج کند، و باعث فوران آشفتگی احساسی شود که در ایگوی منفی و کالبد درد افراد دفن شده است. اکنون در محیط خارجی، سایه جمعی از طریق «شب تاریک روح سیاره‌ای» در حال خیزش است، بطوریکه ما دیگر نمی‌توانیم از این سایه‌های تاریک فرار کرده و پنهان شویم. خیلی اوقات، در تاریکترین ساعات ناامیدی که در سایه‌های خودمان غوطه‌وریم، شاید یک الهام و شهود آنی و عمیق را تجربه کنیم و سرانجام بتوانیم نور ابدی حقیقت بالاتر را ببینیم.

تحولات آشفته حال حاضر که در درام مقیاس جهانی افشا می‌شوند، طراحی شده‌اند تا عملیات‌های روانی جمعی را که نهایتا در خدمت اهداف نیروهای کنترل‌گر منفی هستند و برای تحقق نسخه خودشان از یک دستورکار نظم جهانی رقابت دارند را بر ضد ساکنین زمین دائما اعمال کنند. کنترل هدفمند ادراک جمعی از طریق گسترش عمدی یک سلاح بیولوژیکی ژنتیکی برای ایجاد یک پندمی جهانی، شرایط را برای رویداد کلیدی فراهم می‌کند تا در خطوط زمانی نفوذ شود. از دیدگاه دستورکار بیگانگان منفی، این رویداد محرک در واقع جمع‌آوری مقادیر عظیم لوش برای نیرو دادن به واقعیت‌های مجازی هوش مصنوعی در خطوط زمانی است، که برای کمک به راه‌اندازی مراحل بعدی نبرد نهایی جهانی دستورکار بیگانگان منفی به اجرا در می‌آید.

خورشیدهای سیاه، و گلوبالیستها آماده‌باش هستند

مشکل، واکنش و راه‌حل‌های فریبکارانه به شکل اطلاعات تجاری در قالب اخبار برای ایجاد رضایت عمومی ارائه می‌شوند، از طریق روایتهایی که به دقت طراحی می‌شوند و نیز به وسیله دستکاری اطلاعات توسط پروپاگاندای جریان اصلی نخبگان گلوبالیست. نتیجه نهایی‌ای که آنها به دنبالش هستند دستورکار جهانی واحد برای مرحله بعدی با کلید زدن تکنولوژی horseman است، که توسط برنامه پندمی برای ایجاد فرمانبرداری در بین جمعیت ناآگاه اجرا می‌شود، که در ادامه، اهداف ترنس‌اومانیسم، واکسیناسیون اجباری برای تغییر ژنتیکی و اصلاح نژادی، و نسل‌کشی انسانها را پیش می‌برد‌.

در سطوح اینتردایمنشنال، این برنامه شامل نبرد شطرنج گونه‌ بین نیروهای متخاصم دستورکار بیگانگان منفی بهمراه اهریمنان هوش مصنوعی و پرتال‌های تاریک تسلیحاتی شده است که جمعیت انسانهای معنوی بیدار را هدف قرار می‌دهند، یعنی افراد و گروه‌هایی که قادرند این دستورکارهای مشابه را مشاهده و درک کنند. همچنین سلاحهای الکترومغناطیسی پنهان مانند امواج میکروویو و امواج میلیمتری 5G که برای انتقال انرژیهای مخرب جهت کنترل جمعیت‌ها در سطح نظامی و القای ترس، شرارت و تصورات خودکشی در انسانها استفاده می‌شود. نرم‌افزار آرماگدون برای خطوط زمانی مصنوعی ۹۱۱ به شکل مداوم برای توسعه ترس و آشفتگی در بین جمعیت زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد تا تروماهای احساسی تجربه شده در خطوط زمانی جنگهای گذشته در تاریخ انسان را که اساسا توسط گروههای متجاوز دستورکار بیگانگان منفی شکل داده شده‌اند را تکرار و بازآفرینی کند.

پیام‌رسانی ارگانیک در برابر پیام‌رسانی هوش مصنوعی

برای بذرهای ستاره‌ای و افراد در حال بیداری بسیار مهم است که پیامهای هوش مصنوعی کنترل ذهن را و همینطور تصاویر هولوگرافیکی که شبیه‌سازی و منعکس می‌شوند را بطور شفاف تشخیص دهند. اگر شما تکالیف معنوی خود را انجام داده باشید، به خود برترتان متصل باشید، ذهن شکارگر را حذف کرده باشید و مرتبا حفاظ 12D را انجام دهید می‌توانید به وضوح و شفافیت کریستال این موارد را تشخیص دهید. پیامهای مصنوعی که از محیط اطراف و توسط ساختارهای پرتال تاریک و افراد تحت کنترل ذهن می‌آیند حسی فلزی، خشن، اسیدی، و از لحاظ انرژتیک سنگین دارند و تیز و مانند تیغ احساس می‌شوند. گاهی ممکن است باعث شوند شما ناگهان از نظر فیزیکی بیمار شوید، سردرد، تهوع، یا درد یا تیرکشیدن در قسمت‌هایی از بدن، و حتی اسهال. هوش مصنوعی برای آگاهی کیهانی کرایست به شکل عاملی بیماری‌زا حس می‌شود. در طول این دوره چالشی، به چیزهایی که احساس می‌کنید و نحوه واکنش بدنتان توجه کنید و بر این اساس از خود محافظت کنید.

بپرسید و هویت پیام را به چالش بکشید، آیا این پیام فریب هوش مصنوعی یا نفوذ نیروی تاریک است؟ هویت خودت را اکنون در حقیقت افشا کن.

حکم کنید که حقیقت و روشنایی برای شما در نیرو و نور ابدی خالق و‌ کرایست افشا شود. همچنین، بیاد داشته باشید که هر چیزی در کالبد آگاهی شما طبق قوانین طبیعی به شما تعلق دارد، و اگر با چیزی مواجه شدید که کاملا درک نمی‌کنید، و حس می‌کنید در شرایطی که در آن قرار دارید چیزی درست نیست، قصدتان را اینگونه متمرکز کنید:

من با عشق و احترام به تمام عملکردها در کل بدنم دستور می‌دهم تا کاملا در مسیر قصد، رضایت و اقتدار بالاترین تجلی خودم، خویشتن برتر و روح باشند. همه مضامین، ساختارها و ابزارها در بدن و آگاهی من، شناخته و ناشناخته، برای من اکنون کاملا توسط قانون وحدت مدیریت می‌شوند، در قانون اقتدار کیهانی. من خدا-مقتدر- آزاد هستم! …

باشد که در صلح کامل متحد شویم، و اجازه دهیم عشق قلبهایمان ادامه مسیر را نشانمان دهد.

باشد که قلبتان، ذهنتان و بدنتان در این زمان‌های آشفته، همراه با صلح و نور باشد.

لیزا رنی،

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3795-hidden-intergalactic-conflict

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید