دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / معنا و اهمیت «گل زندگی»

معنا و اهمیت «گل زندگی»

چرا ما باید از گل زندگی در تمرین مدیتیشن روزانه استفاده کنیم؟

“گل زندگی” را می‌توان در تمام ادیان بزرگ جهان یافت. این نماد از چندین دایره متحدالمرکز، هم اندازه و متداخل تشکیل شده است. این نماد شامل الگوهای خلقت است که از “تهی بزرگ” پدید آمده اند. همه چیز از اندیشه خالق ساخته شده است.

بسیاری از اشکال هندسی معنوی و عرفانی از الگوی گل زندگی گرفته شده اند. به عنوان مثال، درخت مقدس زندگی در آموزه های کابالا ممکن است از الگوهای متحدالمرکز درون گل زندگی گرفته شده باشد، و لئوناردو داوینچی فرم گل زندگی و خصوصیات ریاضی آن را مطالعه کرده است.

مفهوم معنوی گل زندگی

نماد گل زندگی نشان دهنده هماهنگی است. این نماد می‌تواند میدان رزونانس محیط اطراف ما را هماهنگ کرده و باعث شود که ما احساس سبکی بیشتر با فرکانس بالاتری داشته باشیم.

جالب است بدانید که بسیاری از مکانهای باستانی در اروپا در الگوهای گل زندگی بنا شده اند. به عنوان مثال، تصویر زیر نشان می‌دهد که می‌توان قطر اولین دایره را با کشیدن یک خط از اورکنی به استونهنج تعیین کرد.

به عنوان شواهد این موضوع، می‌توان دریافت که این مکان ها، الگوهای گل زندگی را برای هماهنگی انرژی در سراسر اروپا تشکیل داده اند.

گل زندگی در تمرین مدیتیشن

با توجه به توانایی گل زندگی در هماهنگ سازی میدان انرژی، ممکن است فکر کنید که آیا می‌توانید از آن در تمرین مدیتیشن خود استفاده کنید؟

برخی از روشهای مدیتیشن وجود دارند که شامل گل زندگی می‌شوند. به طور خاص، مدیتیشنی وجود دارد که کره گل زندگی را در اطراف زمین تجسم می‌دهد تا هماهنگی و خط زمانی صعود را برای همه موجودات زنده متجلی کند.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

در این مدیتیشن گل زندگی، ما از گل زندگی استفاده می‌کنیم تا تأثیر بسیار خوب و بزرگی داشته باشیم. ما یک کره گل زندگی رنگین کمانی را تصور می‌کنیم که برای بشریت و سایر موجودات زنده هماهنگی، حفاظت و صلح ایجاد می‌کند. با این کار، ما عشق و محبت خود را نه تنها برای بشریت بلکه برای گیاهان و حیوانات نیز ارسال می‌کنیم، به طوری که هر موجود زنده ای روی زمین می‌تواند شکوفا شود و زمین را به مکانی زیبا برای زندگی تبدیل کند.

علاوه بر اینکه تصور می‌کنیم همه چیز روی زمین هماهنگ است، همچنین تصور می‌کنیم که کره گل زندگی، ارتعاش کل کره زمین را بالا می‌برد. این کار به سیاره و همه موجودات روی کره زمین کمک می‌کند تا ارتعاشات خود را به طور هماهنگ بالا ببرند. این نیز گام مهمی در مسیر صعود و عصر طلایی جدید است که توسط افرادی که به جنبش عصر جدید اعتقاد داشتند از آن به عنوان عصر آکواریوس یاد می‌شود.

برای کمک به آماده سازی خود برای انجام این تصویرسازی های زیبای گل زندگی، در ابتدای کار از شعله بنفش برای پاکسازی درونی مان استفاده می‌شود، تا ذهن، بدن و روح ما کاملاً مشغول مدیتیشن شوند.

در پایان مدیتیشن، ما همچنین می‌توانیم حضور “من هستم” خود را فراخوانی کنیم تا نیت خود را برای کمک به ایجاد زمینی هماهنگ تر و آرام تر برای همه موجودات زنده تأیید کنیم.

این مدیتیشن کوتاه فقط ۱۱ دقیقه و ۱۱ ثانیه طول می‌کشد. اگر دوست دارید تمرین مدیتیشن روزانه خود را با امر کمک کردن به سیاره زمین برای تبدیل شدن به مکانی بهتر ترکیب کنید، این مدیتیشن گل زندگی، یک مدیتیشن عالی برای این کار است.

مدیتیشن گل زندگی

دستورالعمل مدیتیشن گل زندگی و لینک های راهنمای صوتی برای ۳۵ زبان مختلف در زیر آمده است:
راهنمای صوتی:
http://bit.ly/2YHw1TQ

۱. از روش خودتان برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

۲. قصد خود از انجام این مدیتیشن را، ثبات بخشیدن به گذار زمین، و تجلی بخشیدن به مثبت ترین خط زمانی صعود برای همه موجودات زنده، بیان کنید.

۳. اکنون شعله بنفش را از منبع اصلی اش فرا بخوانید تا یک حلقه حفاظتی در طول مدیتیشن و پس از آن، حول شما قرار دهد.

از آن بخواهید که هر آنچه در راستای نور نیست را به نور تبدیل کند.

۴. کره رنگین کمانی گل زندگی را حول زمین تصور کنید، که به عمق زمین، و همچنین تا مدار ماه، امتداد یافته است.

تصور کنید که این کره گل زندگی به فرایند آزادسازی سیاره ای کمک می‌کند، و همه تاریکی ها را از سطح سیاره می‌زداید.

سپس تصور کنید کره گل زندگی و شعله بنفش، خطوط انرژی و ورتکس های درون شبکه نوری سیاره را، پاکسازی می‌کند.

۵. تصور کنید که کره گل زندگی، هارمونی، حفاظت و صلح برای انسانها و همه موجودات زنده می‌آفریند، و به خصوص آنهایی که نور را برای سیاره حفظ می‌کنند.

۶. اکنون تصور کنید که کره رنگین کمانی گل زندگی سیاره را در بر گرفته است، و ارتعاش کل سیاره را افزایش می دهد.

تصور کنید که کره گل زندگی، هارمونی و مثبت ترین خط زمانی صعود را برای همه موجودات زنده تجلی می‌بخشد.

همچنین اگر احساس می کنید به این کار هدایت می شوید، می‌توانید از مانترای زیر در انتهای مدیتیشن استفاده کنید. چه در سکوت و چه با صدای بلند؛

«به نام حضور شریف و قدرتمندِ “من هستم”، حکم می‌کنم روند آزادسازی سیاره ای به صورت مثبت، هماهنگ و صلح آمیز، برای سیاره و همه موجودات زنده، و به ویژه برای کسانی که درحال حفظ نور برای سیاره هستند، ادامه یابد»

الهه خواستار صلح است، و صلح مقرر خواهد شد!

انجام مدیتیشن جمعی گل زندگی چه فایده ای دارد؟

مطالعات نشان داده است که مدیتیشن جمعی می‌تواند انرژی جمعی محیط اطراف ما را دگرگون کند. یک مطالعه نشان می‌دهد که یک گروه ۷۰۰۰ نفری که برای مدت ۳ هفته برای صلح مدیتیشن می‌کنند، می‌توانند به طور متوسط ۱۶٪ میزان جرایم جهانی، خشونت و تلفات را در طول دوره مدیتیشن خود کاهش دهند. در چنین دوره ای نرخ خودکشی و تصادفات اتومبیل نیز با در نظر گرفتن تمام متغیرها کاهش یافت. همچنین یک کاهش ۷۲ درصدی در فعالیت های تروریستی در دوره هایی که این گروه مشغول مدیتیشن بودند، به وجود آمد.

این موضوع به عنوان “اثر ماهاریشی” شناخته می‌شود. تقریباً ۵۰ مطالعه دیگر در مورد تأیید مزایای مدیتیشن جمعی انجام شده است.

بنابراین با انجام مدیتیشن گل زندگی به همراه سایر افراد در سراسر زمین به طور همزمان، می‌توان یک کانون لیزر-مانند ایجاد کرد که به نوبه خود بر میدان کوانتومی سیاره ای تأثیر می‌گذارد. این امر انرژی زمین را بسیار هماهنگ می‌کند.

در حال حاضر، گروهی از مراقبه کننده های متعهد، هر چهار ساعت یکبار در حال انجام مدیتیشن گل زندگی هستند که می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. اگر به صورت درونی به این کار هدایت می‌شوید به ما ملحق شوید:

خلاصه

مدیتیشن گل زندگی یک مدیتیشن عالی برای ترکیب تمرین مدیتیشن روزانه با کمک به سیاره زمین برای تبدیل شدن به مکانی هماهنگ تر و آرام تر است.

وقتی این کار را به صورت همزمان با افراد دیگر انجام می‌دهید، تأثیر آن بر بشریت و سایر موجودات زنده افزایش می‌یابد.

متن اصلی:
https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/why-we-need-to-use-flower-of-life-in-our-daily-meditation-practice.html

Reference:

http://www.cropcircleconnector.com/2019/StJean/StJean2019a.html

https://www.bibliotecapleyades.net/geometria_sagrada/esp_geometria_sagrada_6.htm

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

https://en.wikipedia.org/wiki/New_Age

https://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Aquarius

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

https://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید