چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مصاحبه کبرا درباره فعالسازی پرتال نور (مارس ۲۰۲۳)

مصاحبه کبرا درباره فعالسازی پرتال نور (مارس ۲۰۲۳)


https://www.welovemassmeditation.com/2023/03/cobra-interview-on-portal-of-light-activation-by-wlmm-igag-and-japan-prepare-for-change-official.html

بخش ۱

تری سان:  بسیار خب، شما اشاره کردید که فعالسازی پرتال نور در لحظه تکمیل یک چرخه بسیار قدرتمند انجام می‌شود. آیا می‌توانید شرح دهید که این چرخه چیست؟

کبرا: خیر، نمی‌توانم. این اطلاعات طبقه‌بندی شده است، اما این را می‌توانم بگویم که این یک چرخه بسیار عظیم است و پیامدهای طولانی‌مدت برای این سیاره و برای آزادسازی سیاره، و برای پایان تاریکی در این جهان و البته زمین، دارد.

تری سان: جالب است. بسیار ممنونم. شما اشاره کردید که این قدرتمندترین فعالسازی سیاره‌ای عمرهای ما تا کنون است. آیا می‌توانید شرح بدهید چرا اینگونه است؟ آیا به دلیل اسپکت‌های [آسترولوژیک] بسیار خاص سیارات کلیدی است؟

کبرا: عوامل متعددی در اینجا دخیل است. نخست اینکه نیروهای نور تا حدی در پاکسازی تاریکی پیشرفت کرده‌اند که چنین انرژی‌های قدرتمندی از مرکز کهکشان سرانجام می‌توانند بدون ایجاد ویرانی بزرگ به سطح سیاره برسند، و به جای ویرانی، می‌توانند تکامل سیاره‌ای را وارد سطح جدیدتری کنند. این انرژی‌ها رشد روحی ما را شتاب خواهند داد، و در حذف تاریکیِ باقی مانده کمک خواهند کرد. و یک جنبه از این موضوع هم اسپکت‌های سیارات کلیدی به خصوص پلوتو است که وارد آکواریوس می‌شود و اسپکت‌های قدرتمندی با خوشه پروین و کهکشان ام-۸۷ خواهد ساخت. برخی اجرام فرا-نپتونی دیگر هم در این آرایش آسترولوژیک نقش دارند. اما اسپکت‌های سیارات تنها ویژگی نیستند. همینطور که گفتم، یک چرخه عظیم و بسیار قدرتمند کیهانی درست قبل از روز اول ماه مه به پایان می‌رسد، و این امر ویژگی مضاعفی است که باعث می‌شود این فعالسازی قوی‌ترین فعالسازی تا به امروز باشد.

تری سان: عالی است. چرا امواج پرتال نور در زمان برگشتی شدن پلوتو به اوج شدت خود می‌رسند؟

کبرا: از زاویه دید سیاره زمین، پلوتو زمانی که برگشتی می‌شود، ایستا است. ظاهرا در آسمان حرکتی ندارد. بنابراین اسپکت‌هایی که با خوشه پروین و کهکشان ام-۸۷ می‌سازد قدرتمندترین‌ها خواهند بود. مانند لحظه‌ی بی‌تنفسی است، لحظه سکون، لحظه‌ای که قوی‌ترین انرژی‌ها می‌توانند وارد بشوند.

تری سان: متوجه شدم. پس گاهی مردم این برداشت را دارند که «برگشتی» یعنی حرکت به عقب. پس این اسپکتی بسیار بسیار قدرتمند است.

کبرا: لحظه فعالسازی لحظه‌ای است که پلوتو ایستا است، و دایرکت نیست، برگشتی هم نیست. این لحظه‌ی سکون است. این قدرتمندترین لحظه است.

تری‌ سان: عالی است، متوجه شدم. بسیار ممنونم. در زمان فعالسازی نهایی عصر آکواریوس در دسامبر ۲۰۲۰، یک گرند‌ تراین بین مشتری و زحل، آلسیون و کهکشان ام-۸۷ تشکیل شد. این بار یک گرند‌ تراین تشکیل می‌شود که به جای مشتری و زحل، پلوتو قرار گرفته است. این امر چه اثری بر آزادسازی سیاره زمین خواهد داشت؟

کبرا: انرژی پلوتو حالتی بسیار لیرز‌مانندتر دارد، بسیار متمرکزتر و مستقیم‌تر است. و هر آنچه که سرکوب شده را به سطح خواهد آورد. و به نظر من فرصتی است تا قلمروی زیرزمینی نور، یعنی شبکه آگارتا و حرکت مقاومت بتوانند اثرگزاری بیشتری بر تحولات سطح سیاره داشته باشند.

تری‌ سان: متوجه شدم، پس به این دلیل است که این بار بسیار قدرتمند است.

کبرا: بله.

تری‌ سان: بسیار خب، در زمان فعالسازی پرتال نور، انرژی مرکز کهکشان با قدرت تمام شروع می‌کند به جریان یافتن به سمت سطح این سیاره. چرا تا کنون این انرژی با قدرت تمام جریان پیدا نکرده است؟

کبرا: من نمی‌گویم که با قدرت تمام جریان پیدا خواهد کرد، زیرا جریان انرژی کهکشانی با قدرت «تمام» بلافاصله باعث تغییر قطب‌ها (پولار شیفت) خواهد شد.

کبرا: من نمی‌گویم که با قدرت تمام جریان پیدا خواهد کرد، زیرا جریان انرژی کهکشانی با قدرت «تمام» بلافاصله باعث تغییر قطب‌ها (پولار شیفت) خواهد شد. بلکه این را می‌گویم که این انرژی بسیار قویتر از قبل خواهد بود. دلیل این امر این است که قبلا آنقدر تاریکی روی سطح این سیاره بود که در صورت ورود این انرژی، واکنشهای بسیار قوی‌ای کلید می‌خوردند و نیروهای تاریکی اقدامات تلافی‌جویانه قوی‌ای انجام می‌دادند که در نتیجه، سطح سیاره بقا پیدا نمی‌کرد. در حال حاضر آنقدری از تاریکی حذف شده است که این اتفاق می‌تواند با امنیت رخ دهد. این انرژی می‌تواند با امنیت به سطح این سیاره برسد و پاکسازی‌ای که ضروری است و نیز هرکاری که لازم است انجام شود را انجام بدهد.

تری‌ سان: متوجه شدم، این انرژی کامل، چه تاثیری بر شبکه سینتامانی سطح سیاره خواهد داشت؟

کبرا: در واقع شبکه سینتامانی را تا درجه معینی فعالسازی خواهد کرد.

تری‌ سان: بسیار خب، سؤال بعدی. شما اشاره کردید که پلوتو در آکواریوس به معنی تمرکز تلاشهای نژادهای فرازمینی مثبت در جهت تماس نخست است و اینکه پلایدیان‌ها نقش بسیار فعالی در این موضوع خواهند داشت. در مقایسه با فعالسازی مداخله الهی در دسامبر ۲۰۲۱، موفقیت این فعالسازی چه تأثیر متفاوتی بر برنامه تماس نخست خواهد داشت؟

کبرا: برنامه‌های پلایدیانها در ارتباط با تماس نخست و فعالیتهای سطح سیاره در دوره ماه مه ۲۰۲۳ هنوز هم طبقه‌بندی شده هستند. اما این را می‌توانم بگویم که تلاشهای جدیدی برای آفریدن تجربه تماس نخست وجود دارد. مطمئن نیستم اما امیدوارم که جزئیات بیشتری در ماه مه منتشر شود؛ خواهیم دید.

تری‌ سان: جالب است، بسیار سپاسگزارم.
سؤال بعدی اینکه در فعالسازی نهایی عصر آکواریوس دسامبر ۲۰۲۰ یک پالس انرژی از کهکشان ام-۸۷ برای ۱۰ تا ۱۵ ثانیه به سطح سیاره رسید، و به سرعت ده درصد از باقی مانده‌ی ناهنجاری را حذف کرد. با توجه به اینکه انرژی این بار از آن انرژی هم قوی‌تر است، آیا احتمال دارد که ایمپلنت‌ها و سیاه‌چاله‌ها را با شدت بیشتری نسبت به دفعه قبل حذف کند؟

کبرا: بله این انتظار را داریم. تضمینی وجود ندارد، اما این توقع را داریم.

تری سان: عالی است. اشاره کردید که فعالسازی پرتال نور در صورتی که بتوانیم به جرم بحرانی برسیم یک‌ بروزرسانی انرژتیک برای کل سیاره ایجاد خواهد کرد. می‌توانید به طور مشخص شرح دهید که زمانی که انرژی سیاره کاملا بروزرسانی شود چه اتفاقی ممکن است رخ دهد؟

کبرا: خب چیزی که توقع می‌رود این است که شبکه لایتورکر روی سطح سیاره مجددا فعالسازی خواهد شد. آنچه توقع می‌رود این است که تماس بیشتری بین لایتورکرها و موجودات نوری وجود خواهد داشت. آنچه مورد انتظار است یک موج الهامات نوین است، چیزی که در دهه‌های گذشته به شدت سرکوب شد. بنابراین آنچه توقع می‌رود اما تضمین‌شده نیست، نخستین لحظه تولد مجدد عصر آکواریوس است. این چیزی است که می‌تواند رخ دهد.

تری سان: عالی است. زمان فعالسازی پرتال نور بر اساس زمان CEDT در پاریس است. در طول این فعالسازی چه اتفاق ویژه‌ای در این شهر رخ می‌دهد؟

کبرا: بسیار خب. ورتکس پاریس ورتکس کلیدی الهه برای سطح سیاره است، و به همین دلیل است که لنگر اصلی آنجا قرار دارد. و این علت اصلی لنگر بودن فعالسازی‌ها در آن مکان معین است.

تری سان: عالی است. انرژی زنانه در حال حاضر روی سطح سیاره بسیار کم است. آیا در صورتی که به جرم بحرانی برسیم این وضعیت تغییری می‌کند؟ در این حوزه مشخصا چه توقعی می‌توانیم داشته باشیم؟

کبرا: اگر شبکه انرژی لایتورکرها مجددا فعال شود، یک تولد دوباره انرژی الهه خواهد بود و اصل زنانه شروع می‌کند به جریان آزادانه‌تر. و اگر به جرم بحرانی برسیم این اتفاق می‌تواند رخ دهد. و بسته به شرایط، این چیزی است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم.

تری سان: بسیار خب. اگر لایتورکرها بخواهند جلسه مدیتیشن فیزیکی در پاریس برگزار کنند، آیا نقاطی که انرژی قدرتمندی دارند را برای این جلسه پیشنهاد می‌کنید؟

کبرا: در این مورد مطالب مفصلی در بلاگ خود نوشته‌ام، و افراد می‌توانند مقالات را مطالعه کنند و به عنوان راهنما استفاده کنند.

تری سان: بسیار خب، اگر بخواهیم از این انرژی‌های بسیار قدرتمند در جهت فعالسازی مجدد ورتکس‌های الهه آتلانتیس قدیم استفاده کنیم، کجا را برای ملاقات فیزیکی بعدیمان پیشنهاد می‌دهید؟

کبرا: بسیار خب. یک جنبه از این در طول استوای آتلانتیس قدیم است، و جنبه دیگرش هر جایی نزدیک آب، یا حتی درون آب، دریاچه، رودخانه، دریا و اقیانوس است.

تری سان: متوجهم. جالب است. بسیار خب. آیا هیچ مکان مشخص دیگری در جهان هست که شما جهت ملاقات فیزیکی در طول فعالسازی پرتال نور پیشنهاد کنید؟

کبرا: همینطور که گفتم، نزدیک آب یا داخل آب، یا بالای کوه. این هم مکان جالبی است. نقاط متعددی هستند که از نظر انرژتیک بسیار قوی هستند و شناخته شده هستند، کوه شاستا، کوه فوجی، و برخی اماکن دیگر.

تری سان: جالب است. یعنی یا یک اقیانوس، یا دریا، یا بالای یک کوه؟

کبرا: بله.

تری سان: عالی است.

کبرا: این فقط یک پیشنهاد است. به هیچ وجه ضرورتی ندارد، اما اگر قادر بودید به چنین مکانی بروید، مفید خواهد بود.

تری سان: بسیار خب. اگر بخواهیم ملاقات‌های مدیتیشن فیزیکی در معابد الهه خود برگزار کنیم، و از جمعیت مردم دعوت کنیم به فعالسازی پرتال نور بپیوندند، از چه محصولات تاکیونیزه‌ای می‌توانیم استفاده کنیم تا اثربخشی ملاقات‌ها را بیشتر کنیم؟

کبرا: هر محصول تاکیونیزه‌ای که انرژی الهه را بیاورد، در وبسایت Tachyonis قسمتی هست که مختص انرژی الهه است.

تری سان: خوب است.

کبرا: و البته، سنگ سینتامانی.

تری سان: عالی است. آخرین باری که پلوتو در آکواریوس بود بین ۱۷۷۷ تا ۱۷۹۸ بود. چه رویدادهای تاریخی مهمی یا اقداماتی را نیروهای نور در آن ۲۱ سال انجام دادند؟

کبرا: مردم معمولا در چارچوب حضور پلوتو در آکواریوس در قرن ۱۸، به انقلاب فرانسه اشاره می‌کنند اما این رویداد اصلی‌ای که رخ داد نبود. مهمترین چیزی که رخ داد توسعه افق‌های ما نسبت به جایگاهمان در جهان بود. سیاره اورانوس کشف شد. نخستین پرواز با بالون انجام شد. و یک … در واقع شروع برنامه‌ای رقم خورد که بعدها توسعه و تحول پیدا کرد و شد یک برنامه فضایی. بنابراین در آن دوره چرخه‌ای شروع شد که می‌تواند به تماس نخست منتهی شود.

تری سان: عالی است. پس آیا وقتی پرتال نور فعالسازی شود، تا ۲۰۴۴ باز خواهد بود؟

کبرا: پرتال نور یک دوره زمانی معین بین مارس تا ژوئن ۲۰۲۳ است. سپس پلوتو برای مدت اندکی مجددا وارد کپریکورن می‌شود و در ابتدای سال بعد باز وارد آکواریوس می‌شود، و تقریبا کل آن سال را در آکواریوس خواهد بود، بعد مجددا خیلی کوتاه وارد کپریکورن می‌شود، و سرانجام در پایان ۲۰۲۴ برای همیشه به آکواریوس بر می‌گردد. انرژی پرتال نور فقط آن تکان اولیه را برای انرژی پلوتو در آکواریوس فراهم می‌کند که در نهایت به تماس نخست ختم می‌شود.

تری سان: بسیار خب، متوجه شدم. وقتی به موضوع الهه‌ی مربوط به پلوتو می‌رسیم، بیشتر افراد به پرسفون، ملکه زیرزمین می‌اندیشند. آیا می‌توانید به شکل خلاصه شرح بدهید که پیش‌زمینه و نقش او در این فعالسازی چیست؟

کبرا: در اساطیر، اگر این را به زبان خودمان ترجمه کنم، به این معنی است که پرسفون در واقع توسط پلوتو از سطح زمین نجات داده شد و سپس در یک وحدت سولمیت‌ها یا حتی توئین‌فلیم‌ها با او ادغام شد. بنابراین این جنبه یعنی حرکت مقاومت شروع می‌کند به انجام فعالیت‌های معینی که به ملاقات سولمیت‌ها و توئین‌سول‌ها روی سطح سیاره و زیر سطوح سیاره در زمان مناسبش منتهی خواهد شد.

تری سان: خیلی جالب است. سؤال بعد اینکه هادس نماینده خدای پلوتو است‌، آیا او عضوی از یک نژاد ستاره‌ای مثبت است؟ رابطه دقیق او با پرسفون چیست؟

کبرا: بله البته. او عضوی از یک نژاد ستاره‌ای مثبت است و پرسفون یا سولمیت و یا توئین فلیم او است. برای پاسخ دقیق باید خیلی عمیق‌تر به این موضوع بپردازم اما فعلا این را می‌گویم که آنها اتصال بسیار قدرتمند و عاشقانه‌ای دارند‌.

تری سان: بسیار خوب. پلوتو چند بازنمایی مثبت در آسترولوژی دارد، مثل تحول، احیا، ثروت فراوان، گنج‌های عمق وجود خودمان، و همینطور خِرد در امر راهبری. چگونه از فوق‌العاده ترین فرصت عمرمان استفاده کنیم تا ثروتی کسب کنیم یا اثر مثبت خود را در زندگی روزانه خود گسترش بدهیم؟

کبرا: طرح اصلی انرژی پلوتو در آکواریوس، فراتر رفتن و گسترش یافتن به ورای محدوده‌های قرنطینه زمین است. و گنجینه‌های وسیع دانش معنوی و همینطور فراوانی فیزیکی وجود دارند که به مناطق ورای سطح سیاره اتصال دارند‌. و پلوتو در آکواریوس سطح سیاره را با آن ذخایر خِرد و فراوانی و الهامات معنوی متصل خواهد کرد.

تری سان: پس با موفقیت این فعالسازی، اینها ساده‌تر در دسترس جمعیت سطح قرار می‌گیرد؟

کبرا: بله این توقع را داریم.

تری سان: عالی است. شما در پست فعالسازی پرتال نور یک پوستر «پیشرفت نور» منتشر کردید. اگر موفق شویم به جرم بحرانی در این فعالسازی برسیم، چه پیشرفت‌های چشمگیری روی سطح سیاره شاهد خواهیم بود؟

کبرا: یک موضوع که توقعش می‌رود رسیدن نورِ بسیار بیشتر به سطح سیاره است. اینکه این امر دقیقا به چه شکلی انجام شود هنوز مشخص نیست. و یکی از دلایلش این است که نیروهای نور در حال حاضر فعلا هیچ گونه اطلاعاتی درباره فعالیتهای سطح را منتشر نمی‌کنند. آنها نمی‌خواهند هیچ حرفی بزنند. آنها باید دلیلی داشته باشند، اما هیچ اطلاعاتی درباره اینکه پس از ماه مه سال جاری چه اتفاقی روی سطح رخ می‌دهد وجود ندارد.

تری سان: متوجهم. می‌توانم بگویم که اگر در این فعالسازی موفق بشویم، آنها احتمالا این اطلاعات را منتشر می‌کنند؟

کبرا: احتمالا پس از آن، به نظرم اواسط مه، اطلاعات جدیدی برای جمعیت سطح منتشر خواهد شد، اما کاملا مطمئن نیستم.

تری سان: عالی است. بسیار ممنونم. این پایان سؤالات من است. سؤالات بعد را هوشینو می‌پرسد.

هوشینو: در طول فعالسازی پرتال نور، از چه محصولات تاکیونیزه‌ای استفاده کنیم تا شدت این پیشرفت نور را افزایش بدهیم؟

کبرا: قطعا اولین مورد سنگهای سینتامانی هستند. این شماره یک است. این قطعا قوی‌ترین ابزاری است که می‌توانید استفاده کنید تا این انرژی را چنل و لنگر کنید.

هوشینو: کهکشان ام-۸۷ جداگانه در سالهای ۲۰۱۳ و ۲۰۲۰ دو موج انرژی عشق کیهانی فرستاد. اگر فرض کنیم شدت موج ۲۰۱۳ عدد ۱ بوده، آیا می‌توانید در مقایسه، بگویید شدت موج ۲۰۲۰ و موج این ماه مه چقدر است؟

کبرا: به نظر من شدت موج ۲۰۲۰ پنج بود اما شدت این موج که در راه است می‌تواند ۱۰، ۲۰، یا حتی بیشتر باشد. بنابراین بسیار شدید خواهد بود.

هوشینو: عجب! بله، قطعا می‌تواند بسیار قوی باشد. آیا این فعالسازی مرتبط است با آزادسازی سطح علی/سببی؟

کبرا: مرتبط است به آزادسازی سطح سببی و همه سطوح دیگر، چه فیزیکی و چه انرژتیک.

هوشینو: عالی است. ممنونم. و شما همچنین در بروزرسانی فوریه ۲۰۲۳ اشاره کردید که نیروهای نور در حال پاکسازی شوکی هستند که کالبدهای سببی انسان‌های سطح از سال ۱۹۹۶ تجربه کردند. از آنجا که انرژی پرتال نور از ۲۳ مارس حس می‌شود، چطور می‌توانیم آگاهانه از این انرژی استفاده کنیم تا کالبدهای سببی خود را درمان کنیم؟

کبرا: مؤثرترین روش مدیتیشنی است که در آن به کالبد سببی خود متصل شوید و با آن مدیتیشن کنید. به سادگی می‌توانید اشعه‌های نور را، مثل نور طلایی رنگ، و نور رنگین‌کمانی را تصور کنید که از چاکرای قلب شما ساطع می‌شود و به تمام جهات در میدان انرژیتان جریان می‌یابد. و می‌توانید از این مدیتیشن استفاده کنید، اما احتمالا یک پروتکل مدیتیشن معین برای این کار طراحی خواهد شد. اگر وقت این کار را داشته باشیم خوب خواهد بود. پس این یک کار است که می‌توانید برای درمان کالبد سببی و نیز شتاب بخشیدن به تکامل خودتان انجام دهید.

هوشینو: عالی است. ممنون به خاطر این اطلاعات. سؤال بعد اینکه پلوتو در آکواریوس به معنای تلاش متمرکز نژادهای فرازمینی مثبت برای تماس نخست است. جمعیت سطح زمین چه کاری می‌توانند انجام بدهند تا این فرایند را تسریع کنند؟

کبرا: در مدیتیشن‌های خودشان و در زندگی خودشان با نژادهای فرازمینی مثبت ارتباط برقرار کنند. می‌توانند آنها را فرا بخوانند، می‌توانند با آنها در ذهنشان صحبت کنند، و در قلب‌هایشان. می‌توانند تجربیاتشان را با آنها به شکل تلپاتیک یا احساسی به اشتراک بگذارند. اطلاعات غلط فراوانی راجع به نژادهای فرازمینی مثبت وجود داشته است. پروپاگاندای منفی زیادی علیه پلایدین‌ها وجود داشته است، و نیز علیه فرماندهی آشتار. این پروپاگاندا بی‌اثر شده است. مردم نیاز دارند مجددا با آن موجودات اتصال برقرار کنند، و تجربیات مثبت خودشان را داشته باشند. و این کار اتصالی را که در دو دهه گذشته شکسته شد را مجددا برقرار خواهد کرد. و پلوتو در آکواریوس این اتصال را مجددا برقرار خواهد کرد.

هوشینو: بسیار خب، ممنونم. سؤال بعدی من این است که آیا انرژی مرکز کهکشان فارغ از اینکه ما به جرم بحرانی برسیم یا نه، شروع می‌کند به جریان یافتن به سطح سیاره با قدرت تمام؟

کبرا: مجددا، فعلا این انرژی به قدرت تمام نمی‌رسد، اما تا حد خیلی زیادی افزایش پیدا می‌کند. و جریان این انرژی فارغ از اینکه به جرم بحرانی برسیم یا خیر وجود خواهد داشت. اگر به جرم بحرانی برسیم کل این فرایند بسیار هماهنگ‌تر و مؤثرتر خواهد بود. اما حتی اگر هم به جرم بحرانی نرسیم، زمان زیادی باقی نمانده است. پس انرژی بایستی تقویت شود. باید شتاب بگیرد. این فرایند باید فارغ از اینکه ما چکار می‌کنیم، ادامه داشته باشد.

هوشینو: فهمیدم. و اگر این فعالسازی موفقیت‌آمیز باشد، چه موقعیت یا سناریوی محتملی برای نیروهای تاریک وجود خواهد داشت؟

کبرا: این اطلاعات طبقه‌بندی شده است.

هوشینو: بسیار خب. چه تاریخی مناسب‌ترین زمان برای انجام یک مدیتیشن آماده‌سازی یا مقدماتی است؟

کبرا: بله یک مدیتیشن بوستر خواهد بود. بهترین زمان ممکن برای این مدیتیشن لحظه خورشیدگرفتگی در ۲۰ آوریل است.

هوشینو: بسیار خب. بله، می‌توانیم این را سازماندهی کنیم.

کبرا: می‌تواند سازماندهی شود. این زمان برای مدیتیشن بوستر حدودا ۱۰ روز قبل از فعالسازی اصلی است. این لحظه ایده‌آل خواهد بود.

هوشینو: قطعا. منطقی است. ما هم بر همین اساس مدیتیشن را برنامه‌ریزی می‌کنیم. بسیار خب. این پایان سؤالات مربوط به فعالسازی پرتال نور بود.

بخش ۲

هوشینو: اکنون می‌خواهیم کمی به بروزرسانی وضعیت بپردازیم. و سؤال نخست در ارتباط با پست اخیر شما در ارتباط با ثبات بخشیدن به سیستم اقتصادی است. در آن پستِ شما، تصویری از سن ژرمن قرار دارد، که با پرتره قرن هجدهمی او فرق دارد. آیا هدف خاصی دارید که او را در این موقعیت خاص با این شکل نمایش می‌دهید؟

کبرا: این صرفا یک تصویر از سن ژرمن برای این مدیتیشن بود. البته که پوستر اصلی که متعلق به پرتره قرن هجده است پوستر قوی‌تری است. این پوستر صرفا برای آن مدیتیشن استفاده شد تا الهام‌بخش افراد در آن موقعیت معین باشد‌.

کبرا: بسیار خب. متوجه شدم. آیا می‌توانید وضعیت پاکسازی سطح سببی را بروزرسانی کنید، و همینطور وضعیت پاکسازی اربابان کارما را؟

کبرا: بله. همه اربابان کارما، یا مایلم بگویم، اربابان تروما، از سطح سببی حذف شده‌اند. و یا به خورشید مرکزی منتقل شده‌اند، و بعضی از آنها به سطح ذهنی پایینتر، و سطح اختری، و بیشترشان به سطح اتریک، جایی که اکنون دژ اصلی‌شان را دارند، گریخته‌اند.

هوشینو: بسیار خب. آیا می‌توانم بپرسم که آنها هنوز هم به اندازه قبل قدرت دارند؟ در شرایطی که به سطح دیگری رفته‌اند؟

کبرا: آنها هر روز قدرت از دست می‌دهند. نیروهای نور سطح به سطح آنها را حذف می‌کنند. نیروهای نور در حال پاکسازی ناهنجاری هستند. آنها در حال پاکسازی فناوری‌های منفی هستند، و اربابان کارما هر روز قدرت از دست می‌دهند. آنها فعلا هنوز در سطح اتریک قوی هستند، اما در دیگر سطوح غیرفیزیکی بیشتر قدرتشان را از دست داده‌اند.

هوشینو: خوب است. خبر بسیار خوبی است. و در ادامه، اگر همانطور که شما گفتید، اربابان کارما حذف شده‌اند، آیا جمعیت سطح قادر خواهند بود با سولمیت‌های خودشان ملاقات کنند؟

کبرا: خب، یک جنبه فیزیکی برای این موضوع هست، که هنوز به آن نپرداخته‌ایم، بنابراین ابتدا باید جنبه فیزیکی این موضوع حل شود.

هوشینو: بسیار خب. و سؤال بعد این است که، در آخرین بروزرسانی وضعیت اشاره کردید که نیروهای نور در حال حذف قراردادهای روحی منفی از کالبدهای سببی انسان‌ها هستند. اگر در زمان استفاده از پروتکل حذف قراردادهای روحی، هدفمندانه تأکید کنیم که همه قراردادهای منفی با اربابان کارما را باطل و بی‌اثر می‌کنیم، آیا این قصد، پروتکل را برای ما و نیز برای فرایند آزادسازی سیاره مفیدتر می‌کند؟

کبرا: بله البته. و پیشنهاد این است که این پروتکل را در مدیتیشن جمعی بوستر (آماده‌سازی) در لحظه خورشیدگرفتگی روز ۲۰ آوریل انجام بدهیم. پس در آن روز می‌توانیم یک مدیتیشن انجام بدهیم و سپس همه آن قراردادهای روحی منفی را باطل کنیم، و این کار کمک زیادی به این فرایند خواهد کرد.

هوشینو: بله، پس یعنی ابتدا مدیتیشن بوستر را انجام می‌دهیم، و پس از آن می‌توانیم این پروتکل را انجام دهیم.

کبرا: این بخشی از آماده‌سازی خواهد بود. ابتدا قراردادهای روحی حذف شوند، که در واقع راه را مسدود کرده‌اند، و و پس از حذف آن قراردادها انرژی بیشتری جریان پیدا خواهد کرد. انجام مدیتیشن ساده‌تر خواهد بود و کمک خواهد کرد که افراد بیشتری در فعالسازی اصلی روز اول ماه مه شرکت کنند.

هوشینو: متوجه شدم. ممنونم. سؤال آخر من این است که، از آنجا که پلوتو برای نخستین بار پس از بیش از ۲۰۰ سال وارد آکواریوس می‌شود، این چه اثری بر فرایند آزادسازی سیاره دارد؟

کبرا: ترانزیت پلوتو در آکواریوس که بیش از ۲۰ سال طول خواهد کشید، ترانزیتی است که قرنطینه را خواهد شکست و باز خواهد کرد. بنابراین قرنطینه زمین را به پایان خواهد برد. این سیاره به جامعه کهکشانی مجددا متصل خواهد شد. این ترانزیت باعث می‌شود این کار انجام شود.

هوشینو: بله، این خبر خیلی خوبی است. متشکرم کبرا. برای پاسخ‌هایتان ممنونم. اکنون مصاحبه را به پاتریک می‌سپارم.

پاتریک: ممنونم از شما هوشینو. نخستین سؤال من این است. دولت تایوان اعلام کرد مردم از ۲۲ فوریه می‌توانند در بیشتر اماکن پوشیدن ماسک را متوقف کنند. دولت ژاپن هم قصد دارد از ۸ ماه مه کووید ۱۹ را به سطح اهمیت انفلانزای فصلی تقلیل دهد. آیا نظر نیروهای نور این است که پندمیکی که سه سال از عمرش می‌گذرد امسال کاملا پایان می‌یابد‌؟

کبرا: آنچه انتظارش می‌رود این است که کووید به عنوان یک بیماری باقی خواهد ماند، اما شدت و قدرتش کم و کمتر خواهد شد، و نیروهای تاریکی کمتر می‌توانند درام و هیاهو بسازند و موقعیت پندمیک جعلی تولید کنند تا محدودیت‌های مختلف ایجاد کنند. صرفا یک بیماری فصلی خواهد بود مانند انفلانزای عادی، نه چیزی بیشتر و نه کمتر.

پاتریک: خیلی خوب است. در بروزرسانی فوریه ۲۰۲۲ شما دو سناریو را به عنوان حدس‌ و گمانه‌زنی‌ بیان کردید. سناریوی اول این بود که رخداد در حدود ۱۵ ماه خواهد بود، که می‌شود مه ۲۰۲۳، یعنی چارچوب زمانی پانزده ماهه از فوریه ۲۰۲۲، و سپس یک تحول سریع جامعه انسانی سطح سیاره تا زمان وقوع پالس کهکشانی در سال ۲۰۲۵. آیا این یعنی که اگر رخداد در مه ۲۰۲۳ اتفاق نیفتد، فرصت بعدی برای آن تنها پس از ۲۰۲۵ خواهد بود؟

کبرا: خیر، خیر. مه ۲۰۲۳ خط مرزبندی است. امید بود که رخداد انجام شود، و تا قبل از مرز ماه مه برایش تلاش کنیم. این اتفاق نخواهد افتاد. پس گمانه‌زنی من اکنون این است که رخداد بین ماه مه ۲۰۲۳ تا گشایش پرتال بزرگ در آگوست ۲۰۲۵ خواهد بود. این فقط یک حدس بر اساس اطلاعات است. می‌تواند کاملا اشتباه باشد. و می‌تواند درست باشد. خواهیم دید.

این فقط یک تخمین است، اما فوق‌العاده نامحتمل است که چیزی مثل این قبل از فعالسازی پرتال نور بتواند رخ دهد، فعالسازی پرتال نور یک گام ضروری برای ایجاد شرایط انرژتیک لازم جهت وقوع رخداد است.

پاتریک: بسیار خب. سؤال بعدی. آیا پس از پاکسازی سطح سببی و حذف پایگاه‌های زیرزمینی فیزیکی (پیت‌ها) رخداد می‌تواند انجام شود، یا فعالسازی ورتکس‌های دراگون برای وقوع رخداد مورد نیاز است؟

کبرا: این یک ضرورت نیست.

پاتریک: بسیار خب. سؤال بعد. آیا می‌توانید پیامی از طرف فرماندهان پلایدس مثل سمیاسه یا اساتید صعودکرده مثل اشتار شران برای لایتورکرها و مبارزان نور درباره مأموریت‌هایشان در لحظه فعلی داشته باشید؟

کبرا: در این لحظه پیام خاصی ندارم، اما می‌دانم که آنها موقعیت را تحت رصد و نظارت دارند. و تا آنجا که بتوانند کمک می‌کنند، و در حال حذف تاریکی هستند. پس از پرتال نور ممکن است اطلاعات جدیدی از طرف آنها وجود داشته باشد.

پاتریک: خوب است. سؤال بعد. در مصاحبه قبل شما گفتید نیروهای نور در حال طراحی پروتکلی جهت استفاده فردی از فناوری Mjolnir هستند. آیا این وضعیت بروزرسانی شده است؟

کبرا: فعلا خیر، اما می‌تواند در چند ماه آینده آماده شود.

پاتریک: خیلی خوب است. سؤال بعد. اخیرا تعداد زیادی اپلیکیشن و «چت‌بات»های هوش مصنوعی در دسترس عموم قرار گرفته است. آیا این یک برنامه کابال برای ریست بزرگ است؟

کبرا: بله، در واقع آن چت‌بات‌های هوش مصنوعی آنقدرها هم بی‌گناه نیستند. آنها در حال جمع‌آوری اطلاعات شما هستند، و من تأکید می‌کنم از هیچ یک از آنها استفاده نکنید.

بخش ۳

شفاف‌سازی

پاتریک: بسیار خب. اکنون وارد بخش شفاف‌سازی می‌شویم. سؤال اول این است که، می‌دانیم جهان می‌تواند وارد انبساط و انقباض شود. چطور می‌توانید معنا و اصول این حالات را بر اساس علوم معنوی توضیح بدهید؟

کبرا: لطفا سؤالتان را واضح‌تر مطرح کنید.

پاتریک: می‌دانیم که جهان می‌تواند خودش را منبسط یا منقبض کند. معنای این انبساط و انقباض چیست؟ و بر اساس دانش معنوی چه کاربردی دارد؟

کبرا: این نفس کشیدن جهان است. مثل هر موجود زنده دیگری، جهان زنده است و دم و بازدم دارد. این یک پاسخ ساده برای سؤال شما است.

پاتریک: بسیار خب. حالا، جهان مدام در انبساط و انقباض است، نباید هیچ نقطه مرکزی ثابتی وجود داشته باشد. و جهان نقطه مرکزی ندارد. نیروهای نور چگونه می‌توانند محل خورشید مرکز کیهان را شناسایی کنند؟

کبرا: در واقع جهان به شکل یک توروس است. و توروس همانطور که می‌دانید یک نقطه مرکزی ندارد، اما یک نقطه ورود مرکزی دارد. اینجا جایی است که خورشید مرکز کیهان واقع است. و این قدرتمندترین نقطه ورود از سطوح بالاتر به سطح فیزیکی در این جهان است.

پاتریک: اها، بسیار خب. سؤال بعد، در «اسرار مکشوف» جلد پنجم، نویسنده اشاره کرده است به خدای خورشید در هندوستان، سوریا. این کتاب سوریا را به عنوان یک موجود کیهانی بزرگ معرفی کرده است. آیا می‌توانید رابطه او با خورشید مرکزی کیهان را شرح بدهید؟

کبرا: در واقع سوریا نام موجودی است که تجسمش خورشید فیزیکی ما است. سوریا موجودی کیهانی است که خورشید ما در منظومه خورشیدی را به عنوان جسم فیزیکی‌اش دارد. و البته، مثل همه ستاره‌ها، خورشید منظومه ما هم متصل است به خورشید مرکزی کهکشان، و همه خورشیدهای مرکزی کهکشان‌ها هم متصل هستند به خورشید مرکز کیهان.

پاتریک: بسیار خب. سؤال بعد. اگر ما خطوط لِی سیاره را مانند سیستم مریدیان زمین در نظر بگیریم، آیا می‌توان قطب ژئومغناطیسی سیاره را به عنوان کندالینی آن در نظر گرفت؟

کبرا: به طور دقیق خیر. محور بین قطب شمال و جنوب است که محور کندالینی است.

پاتریک: بسیار خب، سؤال بعد. تایوان دارای یکی از متراکم‌ترین شبکه‌های نوری سینتامانی در جهان است. ما متوجه شدیم که کیفیت هوا در تایوان به نحو قابل توجهی بهبود یافته است. به علاوه، تایوان سه سال است که هیچ طوفانی نداشته است. اما متوجه شدیم که تایوان در برابر خشکسالی آسیب‌پذیر شده است، زیرا بارانی که طوفان‌ها می‌آوردند را دریافت نمی‌کنیم. چگونه می‌توانیم از شبکه نوری سینتامانی محلی تایوان استفاده کنیم تا آب و هوای تایوان را تنظیم کنیم و باران متعادل‌تری داشته باشیم؟

کبرا: مردم تایوان باید تصمیم بگیرند که چه چیزی می‌خواهند. اگر می‌خواهند طوفانها و گردبادی نداشته باشند، به این علت که تایوان یک منطقه نیمه‌گرم‌سیری است، داشتن باران کافی بسیار سخت خواهد بود. بنابراین اگر باران بیشتری می‌خواهید باید موقعیت‌های طوفان و گردباد بیشتری وجود داشته باشد. نه آنهایی که مخرب‌ترین‌ها هستند، اما باید برخی از آنها را در این جزیره تحمل کنید. بنابراین اساسا این یک تصمیم جمعی است. تصمیم مردمی که آنجا زندگی می‌کنند.

پاتریک: بسیار خب. سؤال بعد. شما اشاره کردید که ویلای «دی وسکووی» در واقع یک اتاق صعود است. آیا منظورتان این است که کل این عمارت یک اتاق صعود است؟

کبرا: بله. کل ویلا در دوره رنسانس عامدانه به عنوان یک اتاق صعود ساخته شد. هندسه مقدس آن، مقیاس‌ها، موقعیت اتاق‌ها، و موقعیت ویلا که روی ورتکس واقع شده است. همه اینها به شکل هدفمندانه انجام شد تا ویلا یک اتاق صعود باشد‌.

پاتریک: بسیار خوب است. لایتورکرها چگونه می‌توانند از این ویلا استفاده کنند تا صعودشان را تسریع کنند؟

کبرا: فقط به آنجا بروید، مدیتیشن کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

پاتریک: خیلی خوب است. سؤال بعد. چرا باید در مدیتیشن ورتکس الهه به تصویرسازی ستاره‌های رنگین‌کمانی بپردازیم. آنها چه انرژی‌ای دارند؟

کبرا: در حال حاضر این اطلاعات طبقه‌بندی شده است. صرفا می‌توانم این را بگویم که این در حال حاضر قدرتمندترین فناوری روحانی روی سطح این سیاره است.

بخش ۴

برنامه‌های آینده

پاتریک: بخش بعدی صرفا یک سؤال است درباره برنامه‌های آینده. آیا در نیمه دوم سال جاری هم فعالسازی خواهیم داشت؟

کبرا: شاید باشد و شاید نباشد. و اگر باشد در زمان مناسبش اعلام خواهد شد.

پاتریک: بسیار خب. خیلی خوب است. اکنون به پایان مصاحبه رسیده‌ایم. آیا پیامی برای کارگزاران و مبارزان نور دارید، کسانی که سخت کار می‌کنند تا فعالسازی پرتال نور را اطلاع‌رسانی کنند؟

کبرا: بله. نیروهای نور و همه موجودات نوری از همه نقاط جهان بسیار سپاسگزار هستند‌، این کمک خیلی بزرگی در فرایند سیاره و فرایند کیهانی است. و کسانی هستند که این را اطلاع‌رسانی نمی‌کنند. برای آنها، خوب است اگر فقط بیست دقیقه از وقتشان را بگذارند، و اگر هدایت شدند، به این مدیتیشن ملحق شوند. نمی‌تواند ضرری داشته باشد. فقط باعث بهبود اوضاع خواهد شد.

پاتریک: خیلی خوب. بسیار خب. فکر می‌کنم مصاحبه خیلی خوبی بود. از شما بسیار ممنونم.

هوشینو: بله، ممنون کبرا. ممنون به خاطر وقتی که گذاشتید.

تری سان: بسیار ممنونم.

کبرا: خواهش می‌کنم.‌

پایان

https://www.welovemassmeditation.com/2023/03/cobra-interview-on-portal-of-light-activation-by-wlmm-igag-and-japan-prepare-for-change-official.html

@AQARUSStel

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید