دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مصاحبه کبرا درباره مدیتیشن بازگشت نور، Jan 13, 2019

مصاحبه کبرا درباره مدیتیشن بازگشت نور، Jan 13, 2019


1. مبارز نور ناشناس: بسیار خوب کبرا، یکی از دوستان منجم پس از ارزیابی همه جنبه های استرولوژیک این ماه گرفتگی که تعدادشان به طور غیرمعمولی بالاست، شگفت زده شده است. انطور که در بلاگ خودت گفته ای بیست جنبه (اسپکت) وجود دارد. این منجم پس از اینکه قرائت عددی ماه گرفتگی را در کنار قرائت نجومی ان قرار داد بیشتر هم شگفت زده شد. او گفت که این سال می تواند سالی باشد که همه ما منتظرش بوده ایم. پس بی انکه غلو کنیم، ایا شما موافق هستید که دیوار سد بالاخره در نقطه ای در سال جاری ترک خواهد خورد… به خصوص اگر شرکت در مدیتیشن جمعی بیش از حد معمول باشد؟

کبرا: اساسا کاری با پیش بینی ها ندارم زیرا باور دارم که انسانها بیش از حد بر روی نتیجه نهایی متمرکزند. بر روی اینکه «رخداد» چه زمان به وقوع می پیوندد. همه زمان ان را حدس می زنند. نکته اصلا این نیست. نکته این است که ما بطور ارگانیک به این فرایند کمک میکنیم و در ان شراکت داریم. این صرفا رخداد خارجی که بر ما حادث می شود نیست. ما مشاهده کنندگان منفعل نیستیم. ما در خلق این امر نقش فعال داریم. پس بنابراین بنظر من اینکه بپرسیم رخداد کی خواهد بود پرسشی اشتباه است.


2. مبارز نور ناشناس: بله، من همیشه با این امر که از باشگاه منتظران خارج شویم و بر عمل کردن در لحظه تمرکز کنیم موافق هستم. بگذارید با جنبه های نجومی ادامه دهیم. مهمترین زوایای نجومی که در این جدول، سیارات و سیارک ها نسبت به مرکز کهکشان ایجاد می کنند، مثل سیریوس و پروین، چه هستند؟

کبرا: در این جدول ارایش های خاصی وجود دارد که علاقه دارم عنوان کنم. نخست ارایش تقاطع بزرگی است که بسیاری از سیارات را تحت فشار فوق العاده ای قرار می دهد و به  پیشرفتی عظیم می انجامد. مشخص نیست این پیشرفت انرژتیک چگونه خواهد بود و چگونه رخ خواهد داد. انچه قطعی است این است که جریان شدید و ناگهانی انرژی ها وارد موقعیت سیاره زمین خواهد شد. از این گذشته زاویه های متعددی نسبت به مرکز کهکشان ایجاد می شود. همچنین زاویه های متعددی با خوشه پروین و همچنین با سیریوس. بنابراین سیارات و سیارک های متعددی ان سه استارگیت را فعال خواهند کرد. این امر یعنی ان سه دروازه ستاره ای در تمام مدت کاملا فعال خواهند بود، یعنی در طول مدیتیشن جمعی بازگشت نور و ماه گرفتگی. می توانم زاویه ها را یکی یکی نام ببرم اما اینها جزئیات فنی است، فکر نمی کنم خیلی این جزئیات مهم باشند، اگر بخواهید می توانم برخی را عنوان کنم. تصمیم با شماست.


3. مبارز نور ناشناس: بله فقط چند تا از انها را چون مجموعا بیست اسپکت یا زاویه وجود دارد، پس چند تا از مهمترین ها را که فکر می کنید مفید است بدانیم.

کبرا: بسیار خوب، پالاس، عطارد، چیرون، اورانوس، و نود قمری با مرکز کهکشان زاویه دارند. اینها فقط چند تا از زاویه هایی بودند که باعث فعالیت مرکز کهکشان خواهند شد. ماه با پروین زاویه خواهد داشت، همینطور خورشید، چیرون، اورانوس، با پروین زاویه دارند. مریخ و زحل و زهره و مشتری و نپتون با سیریوس زاویه دارند، و غیره. در واقع تمام سیارات و سیارک های جدول با یکی از ان استارگیت ها (دروازه های ستاره ای) زاویه دارند. که این شگفت انگیز است! این ارایش خیلی قدرتمند است. گذشته از اینها، زاویه تقاطع بزرگ است که خیلی شدید خواهد بود.


4. مبارز نور ناشناس: بله، این کاملا شگفت انگیز است که چگونه تمام این ابعاد در یک لحظه باشکوه حال،  گرد هم می ایند… که فرصتی بسیار بزرگ برای همه ما ایجاد می کند. که همین مساله مضمون اصلی این مصاحبه است و نیز ماه گرفتگی و همه این جنبه ها. حال اینکه می گوییم این موارد باعث می شوند مرکز کهکشان فعال شود به چه معنی است؟ 

کبرا: خوب هر جنبه استرولوژیک یک میدان رزونانس (طنین) در منظومه خورشیدی ایجاد می کند، و اگر زاویه ای وجود دارد، باعث خلق یک درگاه یا دروازه می شود، مسیری که از ان دروازه ستاره ای خاص و اغاز می شود و از منظومه خورشیدی عبور می کند و به سطح سیاره مان می رسد. بنابراین فعال شدن ان سه دروازه ستاره ای به این معنی است که سه جریان مختلف پلاسمای چندبعدی راهی برای انرژی های خورشید مرکز کهکشان، انرژی های خوشه پروین و نیز انرژی های سیریوس باز می کنند که بتوانند به منظومه خورشیدی و سطح زمین برسند!


5. مبارز نور ناشناس: عجب! این واقعا مساله عظیم و خارق العاده ای است! بسیار خوب، وقتی می گوییم یک سیاره یا سیارک با سیریوس زاویه ای ایجاد کرده یعنی چه؟ ایا این به این معنی است که اهالی سیریوس نسبت به موجودات دیگر سیارات و مناطق  در امر ازادسازی سیاره نقش پررنگ تری ایفا خواهند کرد؟ در این باره چه توضیحی دارید؟

کبرا: انرژی استارگیت سیریوس از طریق مجرای پلاسمای چندبعدی به سطح زمین جریان می یابد. و البته که اهالی سیریوس، از انجاکه بیشتر با ان منظومه مشخص مرتبط هستند، بسیار فعال خواهند بود. همینطور اهالی پروین، انها هم بسیار فعال خواهند بود، زیرا با خوشه پروین هم همین زاویه ایجاد می شود. و نژاد مرکز کهکشان هم همینطور. بنابراین می توانیم بگوییم سه نژاد از نژادهای فرازمینی کلیدی و مثبت در این فعالسازی نقش فعال دارند.


6. مبارز نور ناشناس: این امر مربوط می شود به سؤال بعدی… درباره زاویه های دروازه ستاره ای السیون در خوشه پروین… این استارگیت فقط یکی از ان دروازه هایی است که طی ماه گرفتگی فعال خواهند شد، درست است؟

کبرا: بله، بر اساس همان اصل.


7. مبارز نور ناشناس: برای اینکه به دوستانمان نقطه ارجاعی در تجربیات گذشته بدهیم، ایا می توان گفت ارتباطی انرژتیک میان انقلاب زمستانی عظیم و محوری 21 دسامبر 2012  و این ماه گرفتگی 21 ژانویه 2019 وجود دارد؟ 

کبرا: همبستگی مستقیمی بین این دو رخداد وجود ندارد. انرژی های انها، همینطور پیکربندی و ارایش انرژی ها کاملا متفاوت است. و زمینه انها نیز کاملا متفاوت است.


8. مبارز نور ناشناس: اما به لحاظ مقیاس و عظمت و نتایج … ما با پدیده ای مشابه رخداد 21 دسامبر 2012 روبرو هستیم؟

کبرا: بله ، در همان سطح.


9. مبارز نور ناشناس: دوستان همه به این مطلب دقت کنید. این رخداد تمام توجه ما را طلب می کند… این مدیتیشن جمعی در 20 و 21 ژانویه این ماه…  اطمینان حاصل کنید که ان را از دست نخواهید داد. اکنون راجب دستکاری زمان صحبت کنیم، مثلا توماس ویلیامز از یک لوپ زمانی 4 ساله و مواردی شبیه ان سخن گفته است، که می توانستند از اینکه تغییرات حاصل از 21 دسامبر 2012 را در سطح فیزیکی ببینیم جلوگیری کنند. در این رابطه اطلاعی دارید؟

کبرا: خیر، این مساله صحت ندارد.


10. مبارز نور ناشناس: ایا ارتباط انرژتیکی میان این ماه گرفتگی کامل 2019 که کل قاره امریکا را پوشش می دهد و خورشیدگرفتگی کامل اگوست 2017 روی ایالات متحده وجود دارد؟ ایا این فرصت وجود دارد که ان انرژی ها و تحولات را اکنون بسط و گسترش دهیم؟

کبرا: بله، بین این دو رخداد همبستگی وجود دارد. مدیتیشن 21 اگوست 2017 که ایالات متحده را پوشش داد فرایندی را کلید زده است که تا به حال در جریان بوده است. و حالا می خواهیم ان را بروزرسانی کنیم. به عبارت دیگر ما در امتحان قبول شده ایم و حالا داریم مرحله بعدی را انبساط می دهیم.


11. مبارز نور ناشناس: این عالی است! بگذارید شفاف سازی کنیم، بنابرانچه گفته شد، اگر تعداد شرکت کنندگان در مدیتیشن به حد لازم وجرم بحرانی برای ایجاد واکنش زنجیره ای برسد، همان موفقیت و تحولی که در خورشیدگرفتگی 21 اگوست 2017 سال گذشته بدست امد، روی می دهد. موافقید؟

کبرا: ان مربوط به سال قبل از پارسال بود. ان موقع 2017 بود و حالا 2019 است. و در واقع تاثیر رخداد پیش رو حتی بیش از ان رخداد است.


12. مبارز نور ناشناس: دوستان، توجه کنید، وقت ان رسیده که فرصت را دریابید… کبرا تایید کرده است … بسیار خوب، برخی دوستان می گویند «اگر این پدیده مربوط به ستارگان است، حتما رخ می دهد و ما نیاز نداریم کاری انجام دهیم یا به تعداد کافی شرکت کنندگان برسیم»، شما با این نظرات موافقید؟

کبرا: خوب اگر مربوط به ستارگان است در ستارگان هم باقی می ماند. اگر می خواهید به زمین بیاید بایستی فیزیکی عمل کنید و گام هایی بردارید.


13. مبارز نور ناشناس: بسیار خوب، دلیل اینکه شرکت ما در مدیتیشن با اتحاد و وحدت حقیقی انقدر برای تسریع و تسهیل تحولات اهمیت دارد چیست؟

کبرا: به این دلیل که تغییرات، و تحولات، بایستی بواسطه انسانهای سطح سیاره انجام شود. اگر می خواهید این فرایند گذار را از طریق جمعیت سطح زمین تجربه کنید، بایستی مردمانی روی زمین انرژی ها را جریان دهند (چنل کنند) ، راه دیگری وجود ندارد، هیچ روش دیگری نیست.


14. مبارز نور ناشناس: درست است، بسیار خوب … حالا بگویید که ایا شراکت ما صرفا چراغ سبز نشان دادن و تایید تحولات و اغاز عصر طلایی است، یا اینکه در طول ماه گرفتگی ارتباطی نهفته میان بدن، DNA و انرژی های بدنهای ما با دروازه های ستاره ای وجود دارد؟

کبرا: اصولا ماه گرفتگی نقطه ی بی زمانی است. لحظه ای است که ارتباط مستقیمی با بعد پنجم و ابعاد بالاتر ایجاد می شود. لحظه تصمیم بر اساس اراده ازاد است. لحظه ای است که جهش های کوانتومی امکان وقوع دارند… بنابراین می توانید از انرژی ماه گرفتگی استفاده کنید تا تغییری کوانتومی در اگاهی تان ایجاد کنید، و نیز در فرایند تجلی بخشیدن… و در سطح سیاره ای ما جهشی کوانتومی در وضعیت زمین ایجاد خواهیم کرد، و می توانم بگویم که فرایندهای مشخصی که به ازادسازی سیاره خواهند انجامید در آن لحظه خاص کلید می خورند… و من فعلا اجازه ندارم جزئیات فرایند را کامل توضیح دهم.


15. مبارز نور ناشناس: بله متوجه هستم. این باز هم نشان می دهد که شرکت در این مراقبه چقدر اهمیت دارد. حالا در مورد تداخل هایی که کیمرا و ارکان ها قصد دارند ایجاد کنند بگویید، و اینکه انسانهایی که روی زمین مدیتیشن می کنند چگونه می توانند با این اختلالات مقابله کنند، و اطمینان یابند انچه در ستارگان نگاشته می شود روی زمین رخ خواهد داد؟

کبرا: در اصل کیمرا و ارکان ها سعی خواهند کرد مردم را از انجام مدیتیشن منصرف کنند، انها مردم را از نقاط ضعف روان و ذهن شان تحت فشار قرار می دهند. حواس مردم را معطوف به مسائل دیگر می کنند. فراموشی و حواس پرتی ایجاد می کنند. دلسردی ایجاد می کنند. این استراتژی اصلی انهاست. یادتان باشد این یک جنگ است نه یک پیکنیک! اشخاصی که در مدیتیشن شرکت می کنند در پیروزی نقش دارند، و در تسریع ازادی زمین. و هر شخصی که شرکت کند مهم است. نتایج فوری قابل پیش بینی نیستند، شرایط سیاره دشوارتر از پیش بینی ها است. پس باید انقدر تلاش کنیم که موفق شویم، کار دیگری نمی توانیم انجام دهیم.


16. مبارز نور ناشناس: بله، توضیح خوبی بود. ایا به لحاظ تحولات چندبعدی در طی مدیتیشن های جمعی توضیح دیگری دارید؟ مثلا، ایا نسخه هایی از ما در ابعاد دیگر هست که در سطوح دیگر هستی در این فعالیت شرکت می کنند؟

کبرا: بله البته. اگاهی فیزیکی شما مسئول جنبه فیزیکی فعالسازی است. در حالیکه خود برتر شما و جنبه های متعالی تر وجود شما مسئول جوانب فعالسازی در ابعاد بالاترند. همه ابعاد پوشش داده می شوند…. تحولی است در همه سطوح.


17. مبارز نور ناشناس: یعنی پتانسیل و استعداد بالقوه ما هنگامی که اگاهانه مشارکت فیزیکی و عملی داشته باشیم بروز و تجلی پیدا می کند، درست است؟

کبرا: بله دقیقا.


18. مبارز نور ناشناس: ایا برای کلید خوردن تغییرات در ابعاد دیگر، فعالیت فیزیکی در مدیتیشن ضروری است؟

 کبرا: بله البته. باید فیزیکی در مدیتیشن شرکت کنیم تا تحولات چندبعدی سطح زمین کلید بخورد.


19. مبارز نور ناشناس: بله دوستان، همه واضح و رسا مطلب را شنیدیم. با قرار گرفتن اورانوس در وضع مربع T نسبت به خورشید در خانه چهارم فونداسیون (و در آن واحد مقابل ماه)، ایا این زمانی خواهد بود که مردمان عادی به یکباره متحول شوند و ساده تر قطعات پازل را کنار هم بچینند و به بیدار کردن و اگاه سازی توده ها کمک کنند؟

کبرا: خوب می توانم بگویم ان بذرهای ستاره ای که تابه حال بیدار نشده اند ممکن است ناگهان به خود بیایند و متوجه واقعیت برتر شوند و نیز متوجه وضعیت سیاره شوند. توده ها نیز می توانند مکاشفه ها و افشاگری هایی از طریق رسانه های جمعی دریافت کنند. مسائلی وجود دارد که پشت پرده اماده می شوند تا در ان زمان افشا شوند.


20. مبارز نور ناشناس: بله، دوستان،  همانطور که می شنوید اتحاد زمین برای این کار نیاز به پشتیبانی همه ما دارد. نقش ما اینجا بسیار مهم است. همیشه این امر را به یاد داشته باشید. بسیار خوب کبرا، توضیح دهید چگونه می توانیم از دروازه های سیریوس و السیون در خوشه پروین استفاده کنیم تا انرژی منبع را از خورشید مرکز کهکشان به زمین بیاوریم؟ به عبارت دیگر، چطور انرژی ما به این دروازه ها متصل می شود؟

کبرا: موثرترین روش بهره گرفتن از یک اسمان صاف شب است. بیرون می روید و به سادگی وصل می شوید، و تماشا می کنید، سیریوس و خوشه پروین را مشاهده می کنید. درحال حاضر هر دو در نیم کره شمالی قابل مشاهده هستند پس در چند شب قبل از فعالسازی انجام این کار دشوار نخواهد بود. همچنین می توانید بوسیله یک سنگ سینتامانی به دروازه ستاره سیریوس متصل شوید و می توانید با سنگ مولداویت به دروازه ستاره ای پروین متصل شوید.


21. مبارز نور ناشناس: عالی است. و چطور اتصال ما به انها کمک می کند انرژی بیشتری از منبع به سطح زمین برسد؟

کبرا: دروازه های ستاره ای سیریوس و پروین دو منبع مهم و عمده انرژی منبع هستند، که این انرژی البته از فیلتر ابعاد متنوعی گذر می کند تا به فرایند ازادی سیاره کمک کند.


22. مبارز نور ناشناس: قطعا همینطور است. شما در پستی که برای این مدیتیشن نوشتید ذکر کردید که درگیری میان نیروهای نور و تاریکی روی سطح زمین قفل شده است. اکنون می توانید نمونه هایی ازین بن بست عنوان کنید که مردم از انها اگاهی ندارند؟ مثلا ما همه می دانیم که کابال یا رسانه های نظامات حکومتی بر اگاهی مردم کنترل و سلطه دارند که باعث می شود اکثریت نااگاه را در تفرقه نگاه دارند. چه مورد دیگری وجود دارد، از مواردی که مجاز هستید بیان کنید؟

کبرا: قفل اصلی البته بمب های توپلت هستند. بمب های توپلت دلیل اصلی عدم اقدام مستقیم نیروهای نور هستند. قفل بعدی که می توانم عنوان کنم ایمپلنت ها هستند. بیشتر افراد بیدار نمی شوند به این دلیل ساده که ایمپلنت هایشان بسیار قدرتمند هستند. و مورد سوم که بسیار فعال هم هست مساله اطلاعات غلط است. اطلاعات غلط که از طریق اینترنت پخش می شود. می توانم بگویم در حال حاضر بیش از 80 درصد از هرانچه در رسانه های الترناتیو نوشته می شود اطلاعات غلط است. مردم تحت بمباران شدید گفته های نادرست هستند تا انجا که کل فرایند معنی اش را از دست داده است و مردم را از مطلب اصلی منحرف کرده است.


23. مبارز نور ناشناس: نکته خوبی است. باید به این نکته اگاه بود. البته، دوستان، این به این معنی نیست که هر اطلاعاتی که با ان برخورد کردید را نادیده بگیرید ، اما… به هر حال… ما تمام تلاشمان را می کنیم تا اطلاعات فیلتر نشده و دقیق و دارای اهمیت را اینجا مطرح کنیم و کبرا هم قطعا تمام سعیش را می کند. راجب قاره امریکا، که مدت هاست دنیای جدید خوانده می شود، حداقل در غرب… و احتمال می دهم بیشترین انرژی اتلانتیسی هم در این منطقه وجود دارد. و این واقعیت که بیشینه ماه گرفتگی تا سواحل غربی افریقا پیش می رود. ایا این امر به این معنی است که اخرین لایه های انرژی های حل نشده اتلانتیس و فروپاشی اتلانتیس به سطح خواهند امد و ما می توانیم در طول ماه گرفتگی انها را پاکسازی کنیم؟

کبرا: من موافق نیستم که قاره امریکا نگهدارنده بیشترین انرژی اتلانتیس است، بلکه یکی از مناطقی است که این انرژی را دارد و این فعالسازی به خصوص خیلی ارتباطی به پاکسازی انرژی های اتلانتیسی حل نشده ندارد، بلکه با امر دیگری مرتبط است.


24. مبارز نور ناشناس: بسیار خوب، ایا اجازه دارید افشا کنید که …

کبرا: خیر. 


25. مبارز نور ناشناس: بسیار خوب، ایا دلیل خاصی دارد که تصمیم گرفتید چارت استرولوژیک این مدیتیشن را روی نیویورک انجام دهید، از نطر زمانی که تعیین کردید؟ ایا نیویورک به دلیل قرار داشتن وال استریت در منهتن اهمیت خاصی دارد؟

کبرا: نیویورک مهم است، در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین نقاط ورتکس برای این مدیتیشن اما نه به دلیل منهتن یا حتی وال استریت، بلکه به دلیل دیگری مهم است.


26. مبارز نور ناشناس: فهمیدم. کل نیویورک و به خصوص لانگ ایلند قبلا برای سیزده قبیله سرخ پوستان بومی این منطقه فوق العاده مقدس بود. ایا نیویورک و لانگ ایلند در این مدیتیشن می توانند فعالسازی شوند؟ 

کبرا: همه ورتکس هایی که در مسیر ماه گرفتگی قرار دارند فعال خواهند شد و نه فقط لانگ ایلند.


27. مبارز نور ناشناس: بسیار خوب، خیلی جالب است. ایا نیروهای نور، به خصوص گروه های فرازمینی که با انها همکاری دارید، انتطار روبرو شدن با مقاومت شدید از طرف نیروهای تاریکی فیزیکی و غیر فیزیکی را دارند، چه قبل از مدیتیشن و چه در حین مدیتیشن؟

کبرا: انچه انتظارش می رفت همین الان دارد اتفاق می افتد. مقاومت بسیار قوی که از خورشید گرفتگی ناقصی که 6 ژانویه رخ داد شروع شد. در دو هفته بعدش تا روز ماه گرفتگی پاکسازی شدیدی در جریان است که گاهی به سطوح خشن و دشواری می رسد. این پاکسازی شامل برخی جنبه های تاریک روان سرکوب شده انسان است و می تواند به افزایش خشونت منجر شود و نیروهای نور هرانچه از دستشان براید انجام می دهند تا سطح خشونت را در این چارچوب زمانی خاص کاهش دهند.


28. مبارز نور ناشناس: بله قطعا. با این تفاسیر، ایا می شود گفت گروه های فرازمینی متعددی به جمعیت کارگزاران نور سطح سیاره امید دارند که با شرکت در این مدیتیشن نه تنها انرژی و نور را به زمین لنگر کنند، بلکه به انرژی ها برای سیاره و توده های نااگاه ثبات دهند تا انها بتوانند نور را جذب و ذخیره کنند؟

کبرا: اساسا همینطور است. هرگاه شما نور را لنگر می کنید، در واقع دارید الگوی انرژی را بر سطح سیاره تثبیت می کنید. این دو عمل دو روی یک سکه هستند. پس هر کس که به هر طریقی نور را لنگر می کند در عین حال دارد به شبکه انرژی سیاره ثبات می دهد.


29. مبارز نور ناشناس: بله دوستان باز هم این نشانگر نقش مهم ماست… نقش تثبیت شبکه… چه مسئولیت بزرگ و عظیمی… همیشه این را در ذهن داشته باشید. کبرا، شما اشاره کردید که خورشید مرکزی کیهان پالس عظیم نوری می فرستد که تمام خلقت را در می نوردد و این اغاز پاکسازی نهایی تاریکی از تمام افرینش است. و اینکه این خورشید مرکز کیهان به وضوح با خورشید مرکز کهکشان فرق دارد. قبلا راجب ان گفته بودید. چرا اکنون این خورشید مرکز کیهان اهمیت پیدا کرده است؟ با توجه به اینکه رخداد ماه گرفتگی تنها در یک بخش بسیار کوچک کهکشان ما است.

کبرا: هر مدیتیشن گروهی که انجام می دهیم ارتباطی بین دنیای فیزیکی و ابعاد بالاتر ایجاد می کنیم. با هر مدیتیشن موفق ارتباط ما عمق و بسط پیدا می کند و اتصال ما با منبع قوی تر می شود. پس ما اهسته به سمت نقطه ای حرکت می کنیم که برای اولین بار اگاهانه به خورشید مرکز کیهان متصل شویم. «خورشید مرکز کیهان» بسیار قدرتمندتر از «خورشید مرکز کهکشان» است و بسیار دورتر، ورای ان قرار دارد! خورشید مرکز کهکشان فقط بر تکامل کهکشان ما نظارت دارد درحالیکه خورشید مرکز کیهان بر تکامل سراسر جهان ما اشراف دارد! و این ارتباط مستقیم با مرکز کیهان نخستین بار انجام می شود. هیچ کس نمی داند این اتصال چگونه است زیرا می توانم بگویم هیچ کس در 14 میلیارد سال گذشته در تاریخ کیهان این اتصال را برقرار نکرده است. ما در یکی از لحظات کلیدی تکامل هستیم. درحال گذار از چرخه کیهانی گذشته به چرخه کیهانی جدید. و شاید اگاه باشید که سیاره ما در این فرایند نقش یک کلید را دارد چراکه زمین اخرین نقطه کانونی تاریکی در این جهان معین است. براین اساس این ماه گرفتگی صرفا یک رخداد نجومی کوچک در یک منطقه کوچک و بی اهمیت نیست. سیاره ما نقطه کانونی تحول کیهانی است. و به همین دلیل ما اینجا هستیم. ما انتخاب شدیم که اینجا باشیم. ما برنامه ریزی کردیم که اینجا باشیم. و حالا در این لحظه بخصوص و برای این هدف مشخص یاری رساندن به تغییر چرخه کیهانی طی ماه گرفتگی و متصل کردن سطح سیاره مستقیما به خورشید مرکز کیهان، تا بتوانیم به فاز بعدی فرایند مشرف شویم.


30. مبارز نور ناشناس: عجب..  این خارق العاده و شگفت انگیز است…ما حقیقتا به سطح جهانی وارد می شویم! اگر نگوییم سطح مولتی ورس. تاریخ سازی می کنیم، چون این اتفاق قبلا هرگز رخ نداده است. حداقل در این سطح تراکم فیزیکی عمیق که ما هستیم، درست است؟

کبرا: قبلا هیچ گاه در این جهان به این شکل انجام نشده است. این نخستین بار است. پس قطعا نمی دانیم چه رخ خواهد داد!


31. مبارز نور ناشناس: بله این قلمرویی ناشناخته است. و بسیار هیجان انگیز است. ایا شما اطلاع دارید که این اتفاق در جهان دیگری افتاده باشد؟ 

کبرا: قبلا رخ داده است اما می دانید که هر جهانی که خلق شده ساختاری خاص خودش دارد، شرایط ویژه خودش، و جهان ما تنها جهانی است که تاریکی را تجربه کرده است. یا بهتر است بگویم تنها جهانی که درحال حاضر هنوز وجود دارد، و تاریکی را تجربه کرده است، پس این شرایط منحصربفرد است.


32. مبارز نور ناشناس: اما در جهان دیگری از سطح تراکم فیزیکی انجام شده است؟ 

کبرا: بله، اما بدون وجود چشمگیر ناهنجاری اولیه.


33. مبارز نور ناشناس: این یعنی این رخداد فوق العاده منحصربفرد است! دوباره به این نکته می رسیم که، دوستان، قرار است در جهان تاریخ ساز شویم… و کاری انجام دهیم که قبلا هرگز انجام نشده است. حق داریم هیجان زده باشیم. هرجای دنیا که هستید، این ماهگرفتگی در مدیتیشن شرکت کنید. کبرا، در این باره توضیح دهید که ایا گروههای فرازمینی مثبت از میزان صدمه و اسیب و لایه های گوناگون سرکوب جمعیت کارگزاران نور سطح زمین اگاهند، و اینکه این امر چقدر در نرخ شراکت جمعیت سطح زمین در مدیتیشن جمعی تاثیر داشته است؟ 

کبرا: این یک سؤال دشوار است. به این دلیل که گروههای فرازمینی مثبت تجربه ما روی زمین را ندارند. انها می توانند ببینند چه اتفاقی دارد می افتد اما نمی دانند که تجربه دست اول دور بودن از نور و بدون پشتیبانی بودن، چه حسی دارد و چگونه است… انها فهم و درک خودشان را دارند، که می توانم بگویم با حقیقت فاصله زیادی دارد، چون انها تجربه مستقیم ندارند. اگر کسی از شما بپرسد فکر می کنید کودکانی که در افریقا از گرسنگی می میرند چه حسی دارند، شما نمی دانید، شما فقط تصاویری روی صفحه تلوزیون تان می بینید ولی نمی توانید واقعا بفهمید که ان کودکان چه حسی دارند. این امر در مورد گروههای فرازمینی مثبت هم صادق است، انها نمی توانند بفهمند جمعیت سطح زمین واقعا چه تجربه ای دارند.


34. مبارز نور ناشناس: بله درست است. این مثال نشان می دهد که فقط وقتی می توانیم چیزی را واقعا بفهمیم که خودمان ان را تجربه کرده باشیم و ان وقت است که واقعا ان را درک می کنیم. کبرا، یک موضوع که اهمیت زیادی دارد این است که، ایا اگر گروههای فرازمینی مثبت مستقیما در پاکسازی و شفای اعضای جمعیت سطح زمین دخالت کنند، تا مردم بهتر پتانسیل و هدف روحانی شان را براورده سازند، ایا در این صورت، گروههای منفی فرازمینی دخالت مستقیم، چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی، خواهند کرد؟

کبرا: بله البته. این دلیل اصلی است که نیروهای نور دخالت مستقیم نمی کنند چون در ان صورت بلافاصله گروههای منفی واکنش تلافی جویانه نشان می دهند. این در واقع مشکل اصلی ما روی زمین است.


35. مبارز نور ناشناس: یک مساله که بایستی بپرسم، این است که اگر بمب های پلاسمایی توپلت وجود نداشتند و خطر واکنش انتقام جویانه وجود نداشت ایا دخالت مستقیم فرازمینی های مثبت امن بود؟

کبرا: بله. نیروهای مثبت درحال حاضر می توانند همه موارد دیگر را پوشش دهند، بنابراین اگر همه بمب های توپلت حذف شوند، «رخداد» در عرض 15 دقیقه اتفاق می افتد!


36. مبارز نور ناشناس: ایا 144 هزار بذر ستاره ای که مثل ماندالای خانواده روحی از طریق استارگیت ها، به خصوص سیریوس و پروین به زمین امده اند با این هدف که زمین را ازاد کنند (و هر کدام قطعه ای از جام مقدس است) نقش بزرگی در زمان وقوع ماه گرفتگی دارند؟ 

کبرا: بله.


37. مبارز نور ناشناس: و نقش خاص انان چیست؟ ایا چیزی هست که بتوانید اضافه کنید  که قبلا بحث نشده است؟

 کبرا: در حال حاضر خیر. فعلا نمی توانم. پس از مدیتیشن ممکن است توضیحات بیشتری بدهم.


38. مبارز نور ناشناس: بله دوستان، همه چیز نشان می دهد که شما بخشی از یک عملیات واقعی ازادسازی زمین هستید. پس ان را جدی بگیرید. کبرا، می خواهم به طور خلاصه وارد بحث سلسله مراتب نیروی تاریک در سطح فیزیکی شویم. حدود سه هفته پیش توماس ویلیامز را در برنامه داشتیم و او شرح داد که چطور در رأس مراتب دراکو قرار داشته، فعلا کیمرا را کنار می گذاریم، و پایین تر از دراکو، به اصطلاح ‘والدین’ قرار داشتند، 20 یا 21 نفر از انها، که از نانوتکنولوژی ساخته شده اند و عمدتا نامیرا هستند، و تحت دراکو قرار دارند، و هر یک از این والد ها رئیس گروههایی هستند. و انها را جادوگران سیاه می خوانند، و گروههای انان را کاون می نامند. و پایین تر از اینها خط های خون اشرافیت سیاه قرار دارد. ایا شما خودتان اطلاع خاصی ازین جادوگران سیاه یا گروههای کاون دارید؟ ایا انها واقعا جادوگران سیاهند؟

کبرا: توماس ویلیامز اصولا ساختار ایلومیناتی را توصیف کرده است، و برخی از دراکوها در رأس ساختار ایلومیناتی قرار دارند اما بالاتر از انها اشرافیت سیاه قرار می گیرند. می توانم بگویم کاون های جادوگران سیاه ساختار اساسی ارگانیک شبکه ایلومیناتی را در سراسر سیاره تشکیل می دهند.


39. مبارز نور ناشناس: پس شما می گویید که انها یک سطح پایین تر از خط های خونی اشرافیت سیاه هستند؟ 

کبرا: بله.


40. مبارز نور ناشناس: بله، در هر صورت انها در بالای هرم قرار دارند، حالا نگاهی به وضع سطوح غیر فیزیکی بیندازیم. به خصوص سطح پلاسما و بمب های پلاسمای توپلت. اول از همه، ایا سطح پلاسما هنوز هم مهمترین مانعی است که باید پاکسازی شود، چون در ان سطح بیشترین میزان ناهنجاری اولیه قرار دارد؟

کبرا: بله، هنوز هم. و اینگونه خواهد بود تا لحظه حصول موفقیت.


41. مبارز نور ناشناس: من درک می کنم که نمی توانید اطلاعات زیادی را افشا کنید. سطح اثیری و سطح ذهنی و سطح اختری، ایا وضع خوبی دارند، یا این سطوح پایین تر هنوز کار می طلبند؟

کبرا: هنوز بایستی کارهایی انجام شود اما می توانم بگویم پیشرفت تدریجی در این سطوح وجود دارد.


42. مبارز نور ناشناس: دوستان، اگر احساس بی صبری دارید به مدیتیشن گروهی بپیوندید چون مهم است که فرصت را غنیمت بشماریم. کبرا، می توانید خلاصه بگویید که احساس و روحیه کلی حرکت مقاومت و گروههای کنفدراسیون پروینی و سیریوس چگونه است؟

کبرا: اساسا ما در میانه یک جنگ هستیم. گروهها بر موفقیت تمرکز کرده اند. انها برنامه های هیجان انگیزی دارند اما برنامه ها وقتی زمانش برسد افشا می شوند.


43. مبارز نور ناشناس: و روحیه شان بالاست؟ 

کبرا: بله روحیه خوبی دارند. دغدغه هایی وجود دارد. اما دیدگاه کلی به موقعیت مثبت است.


44. مبارز نور ناشناس: بله قطعا، و  نگرانی هایی هم هست، به هر حال این جنگ است. بسیار خوب کبرا، می خواهم بگویم شما اطلاعاتی در اختیار جمعیت سطح زمین گذاشته اید که نمی توانستیم جای دیگری بیابیم، و این را از صمیم قلب می گویم. به خصوص اطلاعات در مورد سطوح غیر فیزیکی، کیمرا، بمب های پلاسمای توپلت، و بسیاری جنبه های تاریخ انسان. و مطمئنم این نظر خیلی های دیگر هم هست که مدت هاست شما را دنبال می کنند. ما این را فراموش نمی کنیم و شما را دوست داریم. هیچ وقت به دلیل اختلافات و درگیری های داخلی که در شبکه کارگزاران نور رخ می دهد ناامید و دلسرد نشوید. اسیبی که کارگزاران نور از زمان اتلانتیس، و قبل از ان دیده اند دیوانه وار است، باورنکردنی است، و من تعجب نمی کنم که اکثر کارگزاران نور یا غیرفعال شده اند یا انقدر اسیب دیده اند که نمی توانند درست فعالیت کنند. 

کبرا: از شما ممنونم. می فهمم که جمعیت سطح زمین چه مصائبی دیده است. اما باید اضافه کنم که ارایش ذهن من کمی متفاوت است پس باید ان را با اتفاقات اینجا میزان کنم. چون برای من واقعا بیگانه است. از شما خیلی ممنونم. دوست دارم از همه دعوت کنم که مدیتیشن را انجام دهند، که بسیار کلیدی است، و اثر زیادی بر اینده دارد. و پیروزی نور.


45. مبارز نور ناشناس: البته دوستان، پیروزی نور. و این یک فرصت بسیار بزرگ است برای شتاب دادن به فرایند ازادسازی سیاره. کبرا، به خاطر همه چیز ممنونم. قوی بمان. فکر می کنم در زمان ماه گرفتگی شما را در سطوح غیر فیزیکی ملاقات خواهیم کرد. 

کبرا: بسیار خوب. من حاضر خواهم بود. اصولا به نحوی حضور خواهم داشت که جالب خواهد بود.


46. مبارز نور ناشناس: عالی است. به خاطر الهام بخشی تان سپاسگزارم. امیدوارم پس از ماه گرفتگی دوباره با یکدیگر صحبت کنیم و اخبار خوبی در راه باشد. 

کبرا: بسیار خب.

https://www.returntoyourtruth.com/post/2019/01/13/bigger-than-aug-2017-solar-eclipse-drop-everything-latest-from-cobra-jan-20th21st-lunar

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …