دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مرزهای ما

مرزهای ما

جهت شفاف‌سازی و ترسیم مرزهای خود، این متن را از کانال عصر آکواریوس منتشر می‌کنیم؛ امید آنکه نور حقیقت بر زمین بتابد و دروغ و فریب برای همیشه خانه ما را ترک کند:

«

توجه:

همراهان گرامی، در ارتباط با یک کانال تلگرامی که در گذشته از نام «اتحاد نور» استفاده می‌کرد و گروه‌ها و پیج‌هایی با نام «پیروزی نور» یا «ویکتوری آو لایت» ایجاد کرده‌اند و اکثرا مطالب کانال عصر آکواریوس و وبسایت اتحاد نور را بدون ذکر منبع اصلی و بدون ذکر نویسنده و بدون ذکر منبع ترجمه و انتشار، استفاده می‌کردند، صحبتی شد، و چندین بار ما و دوستان ما به این افراد برادرانه، و محترمانه تذکر دادیم و خواهش کردیم که منبع و حداقل نام نویسنده و مقاله‌نویس را ذکر کنند، و هر بار با بی‌حوصلگی و با بی‌احترامی و حذف و پاک شدن مواجه شدیم و حتی چند بار کارهایی را که خودشان انجام می‌دهند مانند وارد شدن با اکانتهای فیک و به پیوی افراد رفتن و تبلیغ این لینک و آن لینک را کردن، این اعمال ناشایست را به ما نسبت دادند اما هر بار با صبر و با گذشت برخورد کردیم.

مشاهده کردیم که در گروه‌های خود تحت عناوین مختلف استارسید، لایتورکر، استاد اعظم، هکر، فضانورد و … بحثهای حاشیه‌ای و گمراه کننده داشتند که ارتباطی به نور ندارد، و فقط صرفا صحبتها و مطالبی را که خودشان هم نمی‌فهمند و در آن سطح عمل نمی‌کنند را اصرار دارند لا به لای بحثهای بی‌هدف و پراکنده و گاه گمراه کننده و بی‌اساس استفاده کنند، آن هم بدون ذکر نام نویسنده و نام مترجم و منبع.

بدین وسیله اعلام می‌کنیم اینکه از نام اتحاد نور و نام عصر آکواریوس استفاده کردند کاملا بدون اجازه، اطلاع و خواست ما بوده، و پس از تذکرهای متعدد نام خود را تغییر دادند و حالا تا این لحظه نام «پیروزی نور» را یدک می‌کشند تا در آینده چه پیش آید. اما عزیزان پیروزی نور را نامها خلق نخواهند کرد نور را به وسیله نخوانده و نفهمیده این متن را کپی کردن و آن مطلب را نقل کردن نمی‌توان روی زمین جاری و لنگر کرد، اینها را ننوشتند و ترجمه نکردند که بشود وسیله خودنمایی و وسیله رسیدن به منافع شخصی

این رفتار و منش و ذات ما است که نور را پیروز می‌کند. این یکپارچگی و صداقت و احترام ما به یکدیگر است که نور را پیروز خواهد کرد.

دوست نداشتیم این موضوع را باز کنیم اما از آنجا که هنوز هم به همان روش قبل عمل می‌شود و به همه درخواست‌ها و خواهش‌ها و تذکرات ما بی‌توجهی شد و حتی متهم هم شدیم که از نور نیستیم، و از آنجا که در مقطع بسیار حساس جنگ روحی هستیم، و تاریکی با همه قوایش مشغول ایجاد سردرگمی و آشفتگی در حوزه بیداری است، سکوت در این زمینه را صلاح نمی‌بینیم و لازم دیدیم حقیقت را واضح و روشن بیان کنیم. همه مطالب و ترجمه‌ها هستند و افراد می‌توانند مراجعه و بررسی کنند.

دیگرانی هستند که رفتارهای ناشایستی دارند از ادعای ظهور مسیح و به بازی گرفتن اذهان توسط یک هنرپیشه، تا آوردن پیام‌های دروغین به نام فدراسیون‌های رنگارنگ و ادعای اینکه «فدراسیون نور» مردم فارسی زبان را جدای از دیگر ملل مخاطب قرار می‌دهد و موضوع را ناسیونالیستی کردن و انواع ادعاهای پوچ و متوهمانه دیگر، تا افرادی که آمده‌‌اند ادعا می‌کنند که برگزیده فلان نیرو هستند و تنها آنها و نام آنها منجی جهان است و همه منابع هم به آنها سپرده شده و ناجی مردم هستند و بعد توهین به مردم و ملتها و برابر دانستن مردم با مستبدان و کنترل‌کنندگان و بعد تهدید به نابودی و ویرانی کردن، و دیگرانی که مدعی هستند زمین تخت است و همه ستارگان و کهکشان‌ها هم نقش و نگاری بر گنبد آسمان و فرازمینیان هم همان اجنه هستند، یا فروش چشم بسته روانگردان به جوانان با ادعاهای کذب و وعده دیدن سفینه و غیره، انواع آشفتگی‌ها، دروغ‌ها، جعل‌ها و خزعبلات…

به این وسیله اعلام می‌کنیم که این نوع رفتارها و چنین برخورد و اینگونه آشفتگی در ابتدایی‌ترین موضوعات هیچ نشانی از نور ندارد و تأسف می‌خوریم که کسانی در این میدان مدعی شده‌اند که در ساده‌ترین آزمون‌های وجدان هم سرافکنده بیرون می‌آیند، آزمونی که بسیاری افراد که حتی مدیتیشن نکرده‌اند و نام مدیتیشن را نشنیده‌اند و اصلا به زعم شما بیدار و لایتورکر هم نیستند، قطعا از آن سربلند بیرون خواهند آمد، برای مثال یک دهقان یا کشاورز یا دامدار، یک راننده تاکسی، یک کارمند شرافتمند، یک کارگر ساده و صادق هرگز به دیگران چنین دروغی نگفته است. تأسف‌آور است که نام نور و نام نیروی نور این چنین لکه‌دار شود.

فقط می‌توانیم از عمق وجود و قلبمان از کیهان بخواهیم که دروغ هر چه زودتر از زمین و از وجود همه انسان‌ها پاک شود، و مسائلی این چنین بی‌اهمیت وقت و انرژی انسان‌ها را هدر ندهد.

مرز ما مشخص شده است و انتخاب با افراد است. ما به پیروز شدن نور معتقدیم و باور داریم درستی و یکپارچگی ما انسان‌ها رکن اساسی آزادی انسان و زمین است. واژگان و حرف‌ها و ادعاها زمین را آزاد نخواهند کرد، عمل درست و انسانی و جهان‌بینی و‌ کنش‌گری خردمندانه در شعاع نور زمین را آزاد خواهد کرد.

نور پیروز است»

@AQARUSStel

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید