پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن صلح برای برلین در ۲۹ آگوست

مدیتیشن صلح برای برلین در ۲۹ آگوست

[اتحاد نور: سیاره زمین در شرایط حساسی قرار دارد که ناشی از تلاطم های فرایند آزادسازی، و بازگشت نور است. نیروهای تاریکی و کابال، در مراحل و مقاطع گوناگون تلاش می کنند در نقاط مختلف جهان با ایجاد حوادث ناگوار و بروز خشونت، و ایجاد جنگ و نفرت، فرایند بیداری جمعی و روند آزادسازی را دچار مشکل کنند، و بارها از همه منابع خود جهت ایجاد جنگ بهره گرفته اند. مدیتیشن هایی که توسط نیروهای نور در مقاطع حساس اعلام می شود، از جمله مدیتیشن هایی که برای ایجاد صلح در ایران، ایالات متحده، چین، هندوستان و پاکستان، لبنان و سوریه اعلام شدند، به کاهش سطح خشونت ها و جلوگیری از اهداف نیروهای تاریکی کمک کردند. اتحاد نور از همه افراد بیدار دعوت می کند فارغ از احساسات ناسیونالیستی و یا تعصبات مذهبی، نژادی، برای کمک به ایجاد صلح در سراسر زمین، در مدیتیشن های هماهنگ جهانی که توسط نیروهای نور اعلام می شود شرکت کنند]

8/27/2020 
در روز شنبه ۲۹ آگوست، یک تظاهرات وسیع صلح و آزادی در برلین انجام خواهد شد. سازمان دهنده توقع دارد که حدود ۱۷ هزار نفر به تظاهرات بپیوندند.


این یک تظاهرات بزرگ دیگر در برلین خواهد بود که پس از  تظاهرات ۲۰ هزار نفری ابتدای آگوست انجام می شود. 


مقامات برلین تصمیم گرفته اند که تظاهرات را ممنوع اعلام کنند. آنها نگران هستند که جمعیت شرکت کننده در این تظاهرات قوانین کنونی مربوط به شیوع کرونا را نقض می کنند. 
https://www.thelocal.de/20200826/berlin-bans-weekend-demos-against-coronavirus-measures


با این حال، بسیاری از افراد هنوز قصد دارند به برلین بروند و در تظاهرات شرکت کنند. 
گرچه برنامه این است که تظاهرات صلح آمیز باشد، این امکان وجود دارد که نفوذکنندگان تلاش کنند خشونت ایجاد کنند. 


بنابراین، ما یک مدیتیشن صلح برای برلین در ۲۹ آگوست ساماندهی کرده ایم تا صلح و هیلینگ برای همه افرادی که درگیر در این تظاهرات هستند ایجاد کنیم، تا این تظاهرات به نحو صلح آمیز و به بهترین شکل ممکن انجام شود. 


این مدیتیشن صلح ساعت ۹:۱۱ صبح به وقت هماهنگ جهانی در ۲۹  آگوست انجام می شود، که برابر است با ۱۱:۱۱ صبح در برلین. می توانید این مدیتیشن را در طول روز هر چند بار که هدایت شدید انجام دهید. 
لینک رویداد فیسبوکی برای این مدیتیشن: 
https://www.facebook.com/events/310675093546805/


در زیر لینک پلی لیست راهنماهای صوتی برای این مدیتیشن قرار دارد. لطفا در گام های ۳، ۵، و ۶، به جای نام ایالات متحده، «برلین» را جایگزین کنید. 
https://bit.ly/2zMU7Cf


دستور مدیتیشن: (زمان پیشنهاد شده برای این مدیتیشن ۱۵ دقیقه است)


۱. از روش خودتان برای قرار گرفتن در وضعیت آرام آگاهی استفاده کنید.


۲. اکنون شعله بنفش را از منبع اصلی اش فرا بخوانید تا یک حلقه  حفاظتی در طول مدیتیشن و پس از آن، حول شما قرار دهد. از آن بخواهید که هر آنچه در راستای نور نیست را به نور تبدیل کند. 


۳. قصد خود از انجام این مدیتیشن را، صلح و شفا برای برلین اعلام کنید. 


۴. یک ستون نور صورتی رنگ را تصور کنید که از خورشید مرکز کهکشان ساطع می شود، و بر بدن شما فرود می آید، و به عمق و هسته زمین می رسد. 


۵. تصور کنید که نور از قلب، و سپس از دستانتان مستقیما به سمت همه کسانی که در برلین هستند جریان می یابد، و باعث ایجاد هماهنگی در بین همه افراد، و ایجاد صلح می شود. اجازه دهید نور صورتی رنگ جریان یابد، و تمامی تنش های دیگر در سراسر جهان را درمان و حل کند. 


۶. از حضور الهه (انرژی زنانه الهی) بخواهید که انرژی های صلح و هارمونی را به سمت همه کسانی که در برلین هستند جهت بدهد. سپس اجازه بدهید جریان این انرژی ها ادامه یابد، و همه تنش های دیگر در جهان را درمان کند. اجازه دهید این انرژی ها از قلب، و سپس از دستانتان برای چند دقیقه به سمت موقعیت برلین جریان یابد. 


همچنین مهم است که مدیتیشن گل زندگی را طی هفته آینده، هر چند بار که مایل هستید انجام دهید، و تصور کنید که شبکه گل زندگی سیاره را در بر گرفته و به هماهنگ کردن وضعیت کمک می کند.

https://www.etehadenoor.com/?podcast=پادکست-فایل-صوتی-بروزرسانی-شده-راهنما

تصور کردن سیاره زمین و به ویژه سطح سیاره در حالی که کاملا غرق در نور صورتی رنگ است نیز کمک کننده است. 


جزئیات بیشتر: 
https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html


الهه خواستار صلح است، و صلح محقق خواهد شد.

منبع:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/08/peace-meditation-for-berlin-on-august-29th.html

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید