شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن شعله بنفش

مدیتیشن شعله بنفش

شعله بنفش یک انرژی روحانی نامرئی است. این انرژی بدن‌های ما را حیات و نشاط مجدد می‌بخشد و انرژی منفی را تبدیل به انرژی مثبت می‌کند. با تغییر دادن افکار و احساسات منفی، شعله بنفش بستری برای درمان و هیلینگ ایجاد می‌کند. قدرت تحول‌بخشی یک خصوصیت ویژه‌ی شعله بنفش است، که، هنگامی که به کار گرفته شود، هر آنچه با آن تماس داشته باشد را به وضعی خالص‌تر و والاتر تغییر می‌دهد. مدیتیشن شعله بنفش با این هدف طراحی شده که هرگونه انرژی ناهماهنگ را خالص کند تا همه چیز در وضع هماهنگی قرار بگیرد، تا کمک کند به دستیابی به مثبت‌ترین خط زمانی صعود برای سیاره زمین. در همین حال که نیروهای نور با تمام سرعت مشغول پاکسازی سطح سیاره هستند، درخشش نور هم اکنون از منافذ ماتریکس به داخل می‌تابد. می‌توانید با انجام مدیتیشن شعله بنفش، به این نور در پاکسازی و خالص‌سازی سطح سیاره کمک کنید:

http://2012portal.blogspot.com/2022/09/chimera-situation-update.html

می‌توانید این مدیتیشن را هر زمان خواستید انجام دهید. راهنماهای صوتی برای این مدیتیشن به زودی آماده خواهند شد‌.

دستورالعمل مدیتیشن (زمان پیشنهاد شده ۱۵ دقیقه است):

۱. از روش خود برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

۲. اکنون، شعله بنفش را از منبع اصلی آن فرا بخوانید، تا میدان انرژی شما را از هر نوع انرژی اختلالگر پاکسازی کند. سپس از شعله بنفش بخواهید که یک حلقه قدرتمند حفاظتی حول شما در طول مدیتیشن ایجاد کند. این حلقه حفاظتی را در طول روز فعال نگه دارید.

۳. اعلام کنید قصدتان از انجام این مدیتیشن پاکسازی هر نوع انرژی ناهماهنگ است، تا کمک کنید به رسیدن به مثبت‌ترین خط زمانی صعود برای سیاره زمین.

۴. یک ستون نور بنفش را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می‌شود، و سپس بین خورشیدهای مرکزی همه کهکشان‌های این جهان توزیع می‌گردد. سپس تصور کنید این نور از طریق خورشید مرکز کهکشان ما وارد می‌شود، کهکشان ما را در می‌نوردد، وارد منظومه خورشیدی ما می‌شود، از همه موجودات نوری داخل منظومه خورشیدی عبور می‌کند، و از همه موجودات روی زمین و نیز از بدن شما می‌گذرد، و به مرکز زمین می‌رسد.

۵. اکنون تصور کنید که شعله بنفش کل سیاره زمین را در بر گرفته است، و همه وُرتکس‌ها و میادین انرژی در سطوح فیزیکی، پلاسما، اتریک، اختری، ذهنی و سببی را پاکسازی می‌کند.

۶. تصور کنید که همه انسان‌ها الهام و هدایت دریافت می‌کنند و هر فرد در یک تعادل کامل بین جنبه‌های مردانه و زنانه درونی خود، ارتباطش را با روح خود و با منبع پیدا کرده است.

۷. تصور کنید که مسیر رویدادهای سیاره زمین به مثبت‌ترین خط زمانی صعود تغییر جهت می‌دهد، و از همه اپیدمی‌ها، جنگ‌ها، و سلطه جهانی دور می‌شود. تصور کنید که شعله بنفش همه نابرابری‌ها و فقر را از میان می‌برد، و برای همه بشریت فراوانی به ارمغان می‌آورد. یک چرخه کیهانی عظیم جدید عصر آکواریوس را تصور کنید که آغاز می‌شود، و نور و عشق خالص و خوشبختی را برای همه موجودات روی زمین فراهم می‌کند.

۸. در پایان، انرژی خود را به مرکز زمین متصل کنید، برای تعادل و حفاظت شخصی خودتان. این عمل یک لنگر یا مدار می‌سازد که می‌تواند یک کانال دائمی برای شعله بنفش باشد تا حتی پس از مدیتیشن نیز از طریق آن جریان داشته باشد. همچنین می‌توانید شعله بنفش را در تمرین‌های مدیتیشن روزانه خود استفاده کنید.

How to Use the Violet Flame in 9 Steps

نور پیروز است!

https://www.welovemassmeditation.com/2022/09/violet-flame-meditation.html

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید