شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن شارژ شبکه در روز نوزدهم ژولای در ساعت ۱۱:۱۱ به وقت هماهنگ جهانی

مدیتیشن شارژ شبکه در روز نوزدهم ژولای در ساعت ۱۱:۱۱ به وقت هماهنگ جهانی

✨به وقت ایران ۱۵:۴۱ روز دوشنبه ۲۸ تیر✨

https://www.welovemassmeditation.com/2021/07/fire-grid-meditation-on-july-19th-at-1111am-utc.html?m=1

مدیتیشن شارژ شبکه در سال ۲۰۰۲ توسط موجودات نوری به سامویا شلی ییتس، زمانی که او و پسرش تجربه نزدیک به مرگ داشتند معرفی شد. موجودات نوری به سامویا گفتند که چگونه به نحو معجزه آسایی زندگی پسرش را نجات دهد و او با موفقیت زندگی فرزندش را نجات داد.

در سال ۲۰۰۷ موجودات نوری بار دیگر با سامویا ارتباط برقرار کردند و به او گفتند که آنچه او برای پسرش انجام داده است، برای کره زمین هم می‌تواند انجام شود. آنها نشان دادند که هر یک از ما موجودیتی از انرژی هستیم. هر موجودیت انرژی دارای یک هگزاگون (شش‌ضلعی) در شبکه است. هر موجود می‌تواند این شش‌ضلعی را غرق نور کند و یا از آن نور بکشد. بنابراین هر انتخابی که انجام می‌دهیم به حساب می‌آید و مهم است.

هنگامی که در فرکانسی بالا زندگی می‌کنیم، انرژی را به شبکه القا می‌کنیم و شادی و انرژی خود را به شش‌ضلعی واحد خودمان تزریق می‌کنیم که این کار می‌تواند هزاران شش‌ضلعی دیگر را شارژ کند.

هنگامی که در فرکانس پایین هستیم، انرژی را از شبکه بیرون می‌کشیم. به همین دلیل زمانی که میلیون ها نفر در یک زمان جمع می‌شوند و شبکه را به ضربان در می‌آورند، کار بسیار قدرتمندی انجام می‌دهند. به قول سامویا: «ما اتصالات را شارژ می‌کنیم!»

در سال ۲۰۰۷ سامویا یک مدیتیشن جمعی به منظور اتصال مجدد شبکه زمین به شبکه انرژی کیهانی، با همراهی میلیون ها نفر شرکت کننده ترتیب داد. این مدیتیشن بسیار موفقیت‌آمیز بود.

https://noosphere.princeton.edu/firethegrid.html

این مدیتیشن دوباره در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ برگزار شد که با موفقیت انجام شدند.

در روز نوزدهم ژولای ۲۰۲۱ در ساعت ۱۱:۱۱ صبح به وقت هماهنگ جهانی، همین مدیتیشن به منظور کمک به تقویت شبکه نوری در سطح این سیاره دوباره انجام خواهد شد.

از طریق لینک زیر می‌توانید زمان مدیتیشن را برای منطقه زمانی محلی خود بررسی کنید:

رویداد فیسبوکی برای مدیتیشن ما در اینجا آمده:

https://www.facebook.com/events/315869950276399/

برخلاف مدیتیشن های دیگر که ما سازماندهی می‌کنیم، دستورالعمل خاصی برای مدیتیشن شارژ شبکه وجود ندارد. طبق گفته سامویا، ما به طور همزمان در مدیتیشن می‌نشینیم و به مدت یک ساعت شبکه را شارژ می‌کنیم. ما جهان را متحد خواهیم کرد و همزمان تمام مناطق زمین را به هم متصل می‌کنیم. در این فرایند، ما قصد خود را برای افزایش فرکانس زمین تعیین خواهیم کرد.

ما روح های خود را در عشق، صلح، هماهنگی و همکاری جمعی برای یک دنیای بهتر برای مردم و برای کودکان، برای امروز و برای آینده متحد خواهیم کرد.

او پیشنهاد می‌کند که ما به سادگی به هر چیزی بپردازیم که شادی را برای ما به ارمغان می‌آورد، مانند موارد زیر:

  • به موسیقی مورد علاقه خود گوش کنید.
  • فرزندان خود را در آغوش بگیرید.
  • سگ های خود را به پیاده روی ببرید.
  • اعمال محبت آمیز انجام دهید.
  • از کیهان به خاطر این لحظه خاص تشکر کنید و خود را تصور کنید که از یک نور درخشان لبریز می‌شوید و این نور را منتشر می‌کنید که با آن با دیگران متصل می‌شوید.
  • خودتان را ببخشید و دوست داشته باشید.

ما قصد داریم یک پخش زنده برای این مدیتیشن برگزار کنیم. در جریان این پخش زنده، ما تعدادی از مدیتیشن های خود را با هم انجام خواهیم داد و پس از آن مردم می‌توانند اقدامات مسرت آمیز دیگری را به هر نحوی که هدایت می‌شوند انجام دهند.

از طریق لینک های زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد «مدیتیشن شارژ» شبکه کسب کنید:

و همینطور داستان سامویا شلی ییتس:

نور پیروز است!

کانال عصر آکواریوس:
@AQARUSStel

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید