پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن روزانه “گل زندگی”

مدیتیشن روزانه “گل زندگی”

https://www.etehadenoor.com/?podcast=پادکست-فایل-صوتی-بروزرسانی-شده-راهنما

روش انجام مدیتیشن: 


1. از روش خود برای رسیدن به حالت آرام آگاهی استفاده کنید.


2. تصور کنید چاکرای ستاره روح شما با نور سفیدی میدرخشد، و این نور در تمام میدان انرژیتان به شکل ورتکسی (گرداب) در حال چرخش به سمت پایین است.


3. قصد خود را از انجام این مدیتیشن، ثبات دادن به تحولات مرحله گذار زمین و تجلی مثبت ترین خط زمانی، برای تمام موجودات زنده، بیان کنید.


4. گل زندگی طلایی را به شکل کره ای دور زمین تصور کنید که تا عمق زمین و همچنین تا انتهای مدار ماه امتداد یافته. تصور کنید کره ی گل زندگی به روند آزادسازی سیاره ای کمک می کند و تمام تاریکی ها را از سطح سیاره پاک کرده و سپس، خطوط انرژی و ورتکسهای موجود در شبکه نوری سیاره ای را پاکسازی می کند.


5- تصور کنید کره ی گل زندگی، هماهنگی، محافظت، صلح برای بشریت و سایر موجودات زنده بر روی زمین، و به ویژه کسانی که درحال حفظ نور برای سیاره هستند به ارمغان می آورد.


6. اکنون، کره ی گل زندگی طلایی که زمین را فراگرفته و ارتعاش کل سیاره را افزایش می دهد، تصور کنید، که هارمونی و مثبت ترین خط زمانی صعود برای همه موجودات زنده را تجلی میبخشد.


همچنین اگر احساس می کنید به این کار هدایت می شوید، میتوانید از مانترای زیر در انتهای مدیتیشن استفاده کنید. چه در سکوت و چه با صدای بلند؛


“به نام حضور شریف و قدرتمندِ “من هستم”، حکم می کنم روند آزادسازی سیاره ای به صورت مثبت، هماهنگ و صلح آمیز، برای سیاره و همه موجودات زنده، و به ویژه برای کسانی که درحال حفظ نور برای سیاره هستند، ادامه یابد”
این چنین باشد… و این چنین است

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید