چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن با الهه برای خنثی سازی مراسم و آیین های منفی

مدیتیشن با الهه برای خنثی سازی مراسم و آیین های منفی

“مدیتیشن با الهه برای خنثی سازی مراسم و آیین های منفی” برای مقابله با تأثیر منفی مناسک و آیین های تاریک که توسط کابال اجرا می شود تهیه شده، آیین هایی مانند هالووین و دیگر مناسک تاریک که انجام می شوند. این مدیتیشن برای مقابله با همه ی آیین های تاریک که شامل جادوی سیاه، مراسم تجاوز و آزار جنسی و شیطانی، تهیه شده است. شما از صمیم قلب به انجام و اطلاع رسانی این مدیتیشن دعوت می شوید.

دستور مدیتیشن:

۱.ستون نور درخشانی را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می شود، و از بدن شما می گذرد و به سمت قلب گایا می رود. سپس تصور کنید ستون نور دیگری از مرکز زمین به سمت بالا می رود و از بدن شما میگذرد، از تمام نقاط نوری سیستم خورشیدی ما میگذرد و در کهکشان ما به سمت خورشید مرکز کیهان باز می گردد. اکنون شما بین دو ستون نور نشسته اید، نور در هر دو طرف به سمت بالا و پایین در حرکت است.

۲.اکنون تصور کنید بالای سرتان، داخل آن ستون نور درخشان، الهه به شکل زنی زیبا انرژی های زنانگی الهی را متجلی می کند: عشق بی قید و شرط، رحم و شفقت، پذیرش، صلح، هماهنگی، رحمت، زیبایی و شفا. انرژی الهه را احساس کنید.

۳.هنگامی که در حال خواندن مانترای “OM” هستید، الهه را در بدن خود متجلی کنید. شما میتوانید همزمان دست هایتان را به حالت “مودرا” بالای سرتان ببرید، سپس آن ها را به آرامی روی قلبتان پایین بیاورید. انرژی الهه را احساس کنید که وارد بدن شما شده و به قلبتان لنگر می‌شود.

۴.حضور الهه “دو مو” را فرا بخوانید، حضور همه ی الهه های صعود کرده مانند “ایسیس، معات، هاتور، کوان یین، مریم مجدلیه، تارا ی سپید” … را برای کمک به خنثی سازی مراسم تاریک در پیش رو، و بازیابی نور الهی و عدالت بر روی سیاره فرا بخوانید.

۵.دستانتان را به سمت جلو باز کنید و انرژی الهی زنانه را از طریق دستانتان به سمت تمام مناسک منفی بفرستید و آن ها را خنثی سازی کنید، و این مناسک منفی را بی خطر و بی تأثیر سازید. ببینید که تمام آیین های تاریک در حال ناپدید شدن هستند، و در نور و عشق الهه منحل میشوند.

۶.هم اکنون تصور کنید ستون نور خورشید مرکزی کهکشان، به چاکراهای ستاره ی روح (قرار گرفته در ۲۰ سانتی متری سر) همه ی موجوداتی که در این مناسک شرکت می کنند، گسترش میابد و آن ها را مجددا به منبع متصل کرده، و به آن ها الهام میبخشد تا از انجام این مناسک خودداری کنند.
و آن ها را ببینید که شروع میکنند به کار کردن در جهت نور.

۷.از همه ی الهه ها و همه ی موجودات نوری برای این مدیتیشن و این فرصت تشکر کنید.

اینجا لیست راهنماهای صوتی را میتوانید مشاهده کنید.

http://bit.ly/2RTJFhw

ما هر سه شنبه در ساعت ۱۷:۳۰ UTC این مدیتیشن را انجام میدهیم

جدول زمانی:

https://welovemassmeditation.blogspot.de/p/blog-page.html

در زیر لینک پیج فیسبوک خواهران رز و بلاگ We Love Mass Meditation را میتوانید ببینید:

https://www.facebook.com/notes/sisterhood-of-the-rose/meditation-with-goddess-to-neutralize-negative-rituals/717270698484132/

https://welovemassmeditation.blogspot.si/2017/10/make-this-viral-meditation-with-goddess.html

به روز رسانی:

https://welovemassmeditation.blogspot.de/2017/11/update-on-meditation-with-goddess-to.html

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید