پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن اعتدال بهاری

مدیتیشن اعتدال بهاری


در ۲۰ مارس ۲۰۲۰ در ساعت ۳:۴۹ صبح به وقت جهانی، 
۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۹ صبح به وقت تهران


اعتدال مارس، همان اعتدال بهاری در نیمکره شمالی و اعتدال پاییزی (پاییز) در نیمکره جنوبی است.
https://www.timeanddate.com/calendar/ten-things-march-equinox.html


همچنین یک لحظه قدرتمند برای انرژی الهه و یک زمان تعادل بین روز و شب است. در این لحظه مادر زمین بین تابستان و زمستان در تعادل است. و شب و روز با هم هماهنگ هستند.


در نیمکره شمالی، این جنبه در قسمت نوری چرخه آشکار است. در نیمکره جنوبی جنبه دیگر نشانگر قسمت تاریک چرخه است. بنابراین دو نیمکره یکدیگر را منعکس می کنند. وقتی این تقارن زیبا را تشخیص دهیم و به خودمان اجازه دهیم آن را «احساس کنیم»، می توانیم تمامیت هستی را درک کنیم: این حقیقت که همه یکی هستیم.

برای کسانی از ما که در نیمکره شمالی هستند و اعتدال بهاری را جشن می‌گیرند، اکنون ساعات بیشتری از روشنایی روز وجود دارد تا روح‌های ما را به حرکت به سمت جلو و ایجاد تغییرات لازم سوق دهد. زمان نو شدن و تولد دوباره، تجدید حیات. زمان جابجایی و تغییر است که روح شما را قادر می سازد تا از چارچوب‌ها و بندهای کهنه آزاد شود و بذرهای جدیدی برای پرورش در زندگی آینده بکارد. الهه اکنون خود را در سراسر سرزمین‌ها می‌گستراند و زندگی جدیدی به بار می‌آورد و خداوند در مزارع سرسبز قدم می‌گذارد و از به جریان درآمدن زندگی جدید ابراز خوشحالی می‌کند.


برای کسانی از ما که در جنوب هستیم و اعتدال پاییز را جشن می گیریم، زمان مهمی است که از مادر الهه و پاچاماما، و زمین بخاطر هدایای او تشکر کنیم. بخاطر محصولی که برداشت کرده‌اید جشن بگیرید. با شادی و سپاسگزاری، به این سالی که گذشته نگاه کنید و به آن افتخار کنید، و آنچه را که دیگر به کار نمی‌آید رها کنید. به زندگی، مرکز و تعادل خود نیز نگاه کنید و برای آینده آماده شوید.


همچنین، همانطور که در کتاب Untwine گفته شده است؛
یک قدم در چرخه وجود دارد که از اهمیت ویژه ای برای انرژی الهه برخوردار است: طلوع آفتاب، اعتدال بهاری. الهه کسی است که زندگی جدید را با تمام حالت‌های ممکن ایجاد می‌کند.


ریشه‌شناسی و آواشناسی سرنخ های بسیاری در این مورد به جا گذاشته اند. این زمانِ عید پاک است که همان الهه ایشتار است. خورشید همراه با ستاره شرقی/ایشتار در شرق طلوع می کند: زهره اولین ستاره ای است که صبح از شرق طلوع می کند، به همین دلیل به آن ستاره شرقی گفته می شود، یا همچنین به آن لوسیفر گفته می‌شد (که این کلمه در اصل به زهره برمی‌گردد)، که این کلمه بصورت تحت‌الفظی در لاتین به معنی آورنده نور است، زیرا مانند سیاره زهره که در صبح نور جدید به ارمغان می آورد، الهه زهره زندگی جدیدی را به ارمغان می‌آورد. کلمه صبح (morning)، از کلمه صبح (morgen) از آلمانی گرفته شده و نام دیگر الهه است: Morgan LeFay. کلمه Morgan از لحاظ ریشه‌شناسی به معنای متولد شده از دریا است، آب زندگی جدید متولد می شود، دقیقاً مانند معادل یونانی ایشتار/زهره، که آفرودیت است، که بصورت تحت‌الفظی نیز به معنای متولد شده از دریا است.
http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2018/03/spring-equinox-easter-ishtar-return-of.html


http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2018/02/natural-cycles-of-goddess-and-god.html


با خوشحالی و سپاسگزاری، لطفاً از این اعتدال ماه مارس پیش‌ رو استفاده کنید تا خورشید، پاچاماما (مادر زمین)، ماه و ستارگان، خویشتن های برتر و نگهبانان بالاترمان، فرشتگان و فرشتگان اعظم، خورشید مرکزی کهکشان، خانواده های ستاره ای ما، اساتید صعود کرده و شبکه آگارتا در داخل زمین را گرامی بدارید و این وارد شدن به فصول کاشت یا برداشت را جشن بگیرید.


زمان دقیق اعتدال ماه مارس برای سال ۲۰۲۰ در روز ۲۰ مارس در ساعت ۳:۴۹ صبح به وقت جهانی است.
https://www.timeanddate.com/calendar/march-equinox.html


و شما می‌توانید زمان مدیتیشن را در شهر خودتان از اینجا بررسی کنید:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?iso=20200320T0349&msg=March%20Equinox%202020


این جدول زمان مدیتیشن را برای مناطق زمانی انتخاب شده نشان می‌دهد:(در عکس)
همچنین می توانید زمان مدیتیشن را برای منطقه زمانی محلی خود در اینجا بررسی کنید:
https://www.thetimezoneconverter.com/


ما از این مناسبت استفاده خواهیم کرد تا با حضور الهه زنانه متصل شویم و کیفیت‌های عشق، دلسوزی و حساسیت در جهت تثبیت گذار برای تجلی مثبت‌ترین خط زمانی صعود برای همه موجودات روی کره زمین را پرورش دهیم، و با ظلمی که در سطح سیاره رواج دارد مقابله کنیم. ما مدیتیشن الهه را در زمان دقیق اعتدال ماه مارس امسال در تاریخ ۲۰ مارس در ساعت ۳:۴۹ صبح به وقت جهانی انجام خواهیم داد.
http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/02/power-of-goddess.html


https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/2018/02/goddess-meditation-230pm-everyday-and.html


در اینجا رویداد فیس بوک برای مدیتیشن اعتدال ماه مارس آمده است:
https://www.facebook.com/events/1126974600990032/


و لینک‌هایی برای لیست پخش راهنمای صوتی بسیاری از زبان‌ها برای مدیتیشن الهه:
http://bit.ly/3aCLkk4


در زیر دستورالعمل مدیتیشن الهه آمده است. زمان پیشنهادی برای این مدیتیشن ۱۵ دقیقه است.


۱. با مشاهده کردن تنفس خود برای چند دقیقه ذهن و بدن خود را آرام کنید.


۲. یک ستون نور صورتی رنگ را تصور کنید که از خورشید مرکز کهکشان ساطع می‌شود و وارد بدن شما می‌شود و سپس به مرکز زمین وارد می‌شود. این ستون نور صورتی رنگ را برای چند دقیقه فعال نگه دارید. سپس یک حضور زنانه بسیار مهربان و دوست‌داشتنی را در شمایل یک الهه زیبا تصور کنید که از آسمان فرود می‌آید و وارد بدن فیزیکی شما می‌شود. این حضور، زن درونی شما را هماهنگ می کند و احساس عشق را در درون شما افزایش می‌دهد. مدتی با آن حضور، متحد و یکپارچه بمانید.


۳. آینده معنوی جدید و روشنی را برای بشریت تصور کنید، با مردان و زنانی در درک کامل، با جامعه ای در حال رشد فراتر از نیاز به جنگ‌ها و کشمکش‌های همه موجودیت‌های تاریک، فیزیکی و غیرفیزیکی، که از سیاره ما حذف می‌شوند. تصور کنید که همه آسیب‌های بشریت درمان می‌شوند، انسان‌ها با اتصال با روحشان و منبع و در تعادل کامل بین جنبه های مذکر و مونث درونیشان راهنمایی و هدایت می‌شوند.


۴. دستهایتان را بالای سر خود بیاورید و شروع به چرخیدن در جهت عقربه های ساعت کنید.


۵. هنگام چرخیدن، مانترای iii ( ee-ee تلفظ می‌شود) را بخوانید، به نحوی که در سرتاسر بدنتان مرتعش شود و بدن خود را در یک ستون درخشان از نور، با میلیون‌ها ستاره رنگین کمانی که در آن ستون نوری پراکنده شده اند تصور کنید.


۶.  به خواندن مانترا و چرخیدن ادامه دهید. بعد از چند دقیقه، دستان خود را پایین بیاورید و نزدیک بدن خود نگه دارید و چرخیدن را در جهت عقربه های ساعت ادامه دهید.


۷. در حالی که این کار را انجام می دهید، شروع به خواندن مانترا eeeaaa کنید (eee همانطور که در کلمه “America” تلفظ می شود، نه به شکلی که در کلمه “venus” تلفظ می‌شود، و a به مانند “America” تلفظ می شود) به طوری که در بدن شما مرتعش شود و یک ورتکس (گرداب) رنگین کمانی از نور را تصور کنید که از قلب شما گسترش می‌یابد و کل سیاره را در بر می‌گیرد. حضور راهنمایان معنوی خود، اساتید صعود کرده، پلیادیان‌ها، فرشتگان، دلفین ها، جفت‌های روحی، سول‌میت‌ها، خانواده‌های روحی و سایر موجودات نوری را فرا بخوانید.


۸. چرخیدن و خواندن مانترا را ادامه دهید و مدتی در حضور همه آن موجودات نوری بمانید.
اگر احساس هدایت شدن می کنید، می‌توانید قبل از تصور ستون نوری که از خورشید مرکزی کهکشان ساطع می‌شود، تصور ستون نوری را که از خورشید مرکزی کیهان ساطع می‌شود نیز اضافه کنید.


پیروزی الهه!مدیتیشن اعتدال مارس در ۲۰ مارس ۲۰۲۰ در ساعت ۳:۴۹ صبح به وقت جهانی، 
۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۹ صبح به وقت تهران

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید