شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن اضطراری هماهنگ جهانی

مدیتیشن اضطراری هماهنگ جهانی

مدیتیشن روزانه در ساعت ۶:۳۰  عصر بوقت جهانی (۱۱ شب‌ به وقت ایران) برای زنده نگه داشتن گیلان ماکسول تا زمانی که اعتراف کند و شهادت دهد


گیلان مکسول، کسی که در مدت زمان طولانی نقش محرم اسرار جفری اپستاین را داشته، در روز پنجشنبه، دوم ژوئیه دستگیر شده است. چند نفر از قربانیان اپستاین، مسکول را به عنوان هماهنگ کننده ی اصلی امور اپستاین، و نیز عضو گیرنده و آماده کننده ی دختران جوان برای آزار جنسی، توصیف کرده اند.
https://metro.co.uk/2020/07/02/ghislaine-12936510/


وی به دلیل چندین اتهام مختلف تحت بازداشت است، از جمله دسیسه چینی برای اغوای دخترانی تا سن۱۴ سالگی برای شرکت در اعمال جنسی غیرقانونی با اپستاین، از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ بوده است. او همچنین مسئول گواهی دروغ در بازجویی قبل در مورد جرایمش به بازجویان است.  
https://www.politico.com/news/2020/07/06/ghislaine-maxwell-moved-to-new-york-349808


مکسول در حال حاضر، در مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین در بند است.
اگرچه، هنوز این امکان وجود دارد که او به قتل برسد و مانند مورد اپستاین که در سال پیش اتفاق افتاد، ساکت نگه داشته شود.
https://www.rt.com/usa/466232-jeffrey-epstein-committed-suicide/


بنابراین، نیروهای نور از ما درخواست کرده اند که برای جلوگیری از به قتل رسیدن مکسول، مدیتیشن روزانه انجام دهیم؛ تا اینکه او بتواند به جنایات اپستاین و دیگر کودک آزاران بزرگ شهادت دهد و آن ها را فاش کند. این عمل کمک بزرگی به پیشرفت در راستای افشاسازی کامل خواهد کرد.


ما این مدیتیشن روزانه را در ساعت ۶:۳۰ عصر بوقت هماهنگ جهانی (۱۱ شب به وقت ایران) انجام خواهیم داد. شما نیز هر چند بار که مایل باشید در طول روز این مدیتیشن را می توانید انجام دهید.


از لینک زیر میتوانید برای پیدا کردن زمان مدیتیشن به وقت محلی خود استفاده کنید:
https://www.worldtimebuddy.com/


در این لینک زمان های اعلام شده برای مدیتیشن در بسیاری از شهرها را میتوانید پیگیری کنید:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Meditation+to+keep+Ghislaine+Maxwell+alive+until+she+can+testify&iso=20200707T1830&p1=1440


در اینجا لینک این مدیتیشن در فیسبوک را می توانید ببینید:
https://www.facebook.com/events/277626323654782/

و لینک مدیتیشن به زبان فرانسه:
https://www.facebook.com/events/712256796009573


راهنمای صوتی برای این مدیتیشن تهیه خواهد شد و در دسترس قرار خواهد گرفت


دستور مدیتیشن (مدت زمان توصیه شده ۱۵ دقیقه)


۱. از روش خود برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید.


۲. قصد خود را از این مدیتیشن ابزاری برای حفاظت از مکسول اعلام کنید، تا وی بتواند شهادت دهد و جنایات دیگر کودک آزاران بزرگ را افشا کند.


۳. شعله ی بنفش را از منبع اصلی آن فرا بخوانید تا در طول مدیتیشن و پس از آن اطراف شما یک دایره ی حفاظتی ایجاد کند. از آن بخواهید هرانچه که در راستای نور نیست را به نور تبدیل کند.


۴. ستون نور سفید درخشانی را تصور کنید که از خورشید مرکزی کیهان ساطع می شود، و سپس به خورشیدهای مرکزی تمام کهکشان ها توزیع می گردد. سپس تصور کنید این نور از طریق خورشید مرکزی کهکشان ما وارد می شود، و وارد منظومه ی خورشیدی ما می گردد و از تمام موجودات نوری  منظومه ی خورشیدی عبور می کند، و همچنین از تمام موجودات روی سیاره زمین میگذرد و همچنین از بدن شما و سپس به مرکز زمین می رسد.


۵. تصور کنید ستون نور سفید درخشانی به سمت مکسول پایین می آید، و بدن فیزیکی وی را از هرگونه قصدی برای به قتل رساندن وی حفظ می کند.

۶. اکنون، تصور کنید که شعله ی بنفش مکسول را در بر می‌گیرد، و او را از هر گونه آسیب محافظت می کند، تا بتواند به جنایات اپستاین و دیگر کودک آزاران بزرگ شهادت دهد و افشاسازی کند.


نور پیروز است!

https://www.welovemassmeditation.com/2020/07/daily-meditation-at-630-pm-utc-to-keep-Ghislaine-Maxwell-alive-until-she-can-testify.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید